Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

Witam serdecznie w zupelnosci zgadzam sie z ta wypowiedzia narescie ktos kto ma cos naprawde do powiedzenia i nie marudzi jak znaczna wiekszosc tu ,sama obecnie pracuje w tej firmie w Poznaniu i jestem zadowolona nie ma czegos co nazwac by mozna mogbingiem czy obozem pracy to bujda!!!!tych ktorzy nie potrafia sie przystosowac albo tez tych ktorym sie nie chce pracowac ,

Jan

Bartoszu.Miewam,że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie.Jesteś optymistą i zapewne młodą osobą.Brawo.Godne podziwu w tych czasach.Ja pracuję na obiekcie z bardzo miłymi ludźmi,wspieramy się i pomagamy sobie.Wiadomo starość nie radość.Nasz przełożony jest zaganiany ale gdy coś nie gra to nam pomoże i złego słowa nikt za plecami mu nie powie.Kiedyś było inaczej jak człowiek miał siły do pracy ale dzięki Clar Systemowi jeszcze mogę iść do apteki i wykupić lekarstwa i pojechać sobie na turnus do pięknego ośrodka w Boszkowie na rehabilitację.Dziwię się niektórym ponieważ rozmawialiśmy z kolegami i koleżankami z całej Polski na szkoleniu i nikt nie podziela opinii że firma ich okrada i każe pracować ponad siły.Zapewne jak w każdej "rodzinie" jest czarna owca której nic nie pasuje.U nas jest tak..Jak jest robota do zrobienia to robimy i nikt nie stoi nad nami z kijem i krzyczy.Jest stare powiedzenie które kiedyś mi powiedział majster. ''Nająłeś się za psa to teraz szczekaj" jest trochę brutalne ale prawdziwe.Przyjąłem się za sprzątacza to sprzątam.Jakbym chciał sprzedawać gazety to zatrudniłbym się w kiosku RUCHU.Każdy ma wybór.Gwarantuje nam to nasza Konstytucja. Pozdrawiam ludzi optymistycznie nastawionych do życia.

Bartosz

do wszystkich komentujących.nie mam ani znacznego ani umiarkowanego stopnia niepełnosprawności to po pierwsze, po drugie nie jestem koordynatorem i nie pisałem NIC ŻE PRACUJĘ W TERENIE tylko w SIEDZIBIE GŁÓWNEJ w DZIALE(czytajcie dokładnie posty) ,wszystkich którzy pracują w CENTRALI SERDECZNIE POZDRAWIAM, a do ludzi którzy uważają że to nie jest dobra firma no to sory,firma to firma,a praca to praca,więc albo się zwolnić albo siedzieć na rencie do końca życia.1.Płacą w terminie 2.umowy dają bo to jest podstawa do wypłaty wynagrodzenia 3.firma zajmuje się utrzymaniem czystości więc nie dziwota że czasem trzeba [usunięte przez moderatora] na obiekcie(sam kiedyś pracowałem w innej firmie na obiekcie) Życzę wszystkim miłego dnia :)

Bartosz jak mniemam masz zapewnie II grupę inwalidztwa bo tylko taka dla firmy się liczy w obecnie 2 latach.Nikogo nie obchodzisz tylko to że kosztujesz ich bardzo mało.Fima Clar System zatrudnia na umowę o dzieło osoby które powinny mieć umowę o pracę (prawo pracy jest nagminnie łamane i nikt tego nie zmieni puki sami nie będziecie walczyć o swoje.Jeżeli pracowałeś na umowę o dzieło a wykonywałaś/ łeś te same czynności zgłoś to do Inspekcji Pracy lub Sąt Pracy o ustalenie stosunku pracy.Nie płacą za was składek jesteście dla firmy tylko (czarnymi robotnikami)Zmieńcie swoją sytuację,Pomogę w pisaniu pozwu oraz walce z korporacjami które wyzyskują ludzi.Tylko tak można to nazwać

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Były Pracownik

jeżeli ktoś ma grupę i może pracować, to niech się weźmie do tego, za darmo kasy nie ma, jeśli inny woli biadolić, to niech siedzi w domu. Narzekanie to taka durna polska przywara. Pracowałem w firmie clar system i powiem tyle, jak większość, bez wielkich wyróżnień, płaci ile płaci, jak komuś mało niech ucieka do sąsiada za zachodnią granicę, albo zdobędzie specjalizację medyczną lub inżynierską. Żyjemy w Polsce!

Kama

CLAR SYSTEM; DC SYSTEM; ORTA SYSTEM; IMPEL CLENING. Wyrzej wymienione firmy to jedna firma jest,stosuje odpowiednią nazwe od rejonu i zapotrzebowania a poza tym łatwiej wygrać przetarg jest. Spytacie skond wiem to powiem,wiele lat tam pracuje i wiem i znam zasady. Stawki są marne bo płaczą że kryzys jest który sami pracodawcy wymiślili,jak będą tak postępować to konkuręcja nie śpi i wyłapie od nich dobrych pracowników i dyrekcja zostanie z ręką w nocniku!!!

Bartosz Ty chyba pracujesz jako koordynator i dlatego sobie tak lukrujesz.Ta firma to totalne nieporozumienie jako ZPCHR ,Całkowity brak kompetencji ze strony ludzi zarządzającymi pracownikami, zaczynając od \"brygadzistów\" , nie wspominam o śmiesznych liderach , ktrórzy dostają \"po cichu\" premie za to ,że i tak mniej pracują od reszty sprzątających.O pensjach cicho sza, Każdy dostaje wg uznania ,tylko nie wiadomo czyjego .Obiecują złote góry ,ale nie realizują z tego nic.[usunięte przez moderatora] totalny.Mam nadzieję ,że w końcu PIP się zainteresuje tym zakładem i zacznie wypytywać pracowników o warunki \"pracy\".Pracuję też w Poznaniu i wiem jakie są tutaj warunki , więc nie pisz Bartosz bzdur . Koordynator pod którego podlegam to prostak niestety i wszystkich ludzi traktuje jak nierozwiniętych umysłowo.ZLIKWIDOWAĆ TEN ŚMIESZNY ZAKŁAD

[usunięte przez moderatora] wygrali przetarg obiecywali umowe na caly etat poczym dali tylko na miesiac niby probna umowa a z dnie 1 czerwiec przyprowadzili nowe pracownice ktore nieznaja obiektu co gdzie sptrzatac zenadaaaaaaaaa a my jak smieci na ulice wyrzucone bez zadnego powiadomienia nas [usunięte przez moderatora]

JESTESMY PRACOWNIKAMI CLAR SYSTEM -USŁUGI SWIADCZYLISMY W ZZM W ZABRZU ZGADZAMY SIE Z OPINIA POPRZEDNIKOW.JEST TO FIRMA NIEUCZCIWA NADAJACA SIE POD WYROK SADU !DOTOWANA PRZEZ PEFRON,A PRACOWNICY NIEPEŁNO SPRAWNI [usunięte przez moderatroa]

Bartosz

Pracuje w Clar System od ponad roku w jednym z działów w siedzibie głównej w Poznaniu.Nie ma co narzekać,atmosfera w pracy świetna,i to odkąd zacząłem pracę tak się ciągnie.Ludzie naprawdę sympatyczni i pomocni.A teraz trochę o "Górze" : Kierownik działu jaki był był super,zmienił się niedawno i też super,Dyrektor działu spoko[zawsze mogło być gorzej ;)].Owszem są lepsze i gorsze dni(gdzie tak nie jest prawda) ale nie ma co narzekać!! Clar jest ZPCHR i dostaje dofinansowanie z UE,niektórzy nazywają to "żerowaniem na ludziach" ale gdyby nie takie firmy które są ZPCHRami gdzie byśmy my osoby niepełnosprawne pracowali??lepiej mieć taką pracę niż żadną prawda.Kończąc wątek cieszę się że pracuje i tyle.Pozdrawiam:)

tam nie ma negocjacji stawek!!!!!!!!!!

Dagmara

Jeśli zamierzasz tam pracować, uciekaj, jak nadalej od tej firmie. [usunięte przez moderatora], żmieszne pieniądze za ciężką prace. Tą firmą powinien zająć się prokurator i inspekcja pracy.

kto powołał takie coś jak muł zdrojewski w filji wrocław boki zrywać z takich AWANSÓW pociotków HAHA ale muł kase ma

FIRMA WSPANIAŁA DLA LUDZI NIEPEŁNOSPRAWNYCH JEŻELI CHCESZ STRACIĆ ZDROWIE DO KOŃCA TO POLECAM JEDNYM SŁOWEM (usunięte przez administratora) ZA PÓŁ DARMO ALBO JAK KTO WOLI ZA JAŁMUŻNE.

CLAR-SYSTEM PROFESIONALNA FIRMA SPECJALIZUJACA SIE W OSZUSTWIE OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH

bolek

(usunięte przez administratora) nie firma kokosy obiecują i (usunięte przez administratora) pózniej telefony wyłanczają, dostawają dofinansowanie na staże za które płaci Unia Europejska i wielce błyszczą a dobrze problemów nie umią rozwiązać pracownika i prożby. zastanówcie się co podpisujecie i dobrze czytajcie żebyście ze swojej kieszeni nie dokładali

OSZUKANY

BANDA BYDLAKÓW I KŁAMCÓW!!!!!!! TO WSZYSTKO CO O NICH PISZĄ TO PRAWDA BANDYCI!!!!! OBIECUJĄ NIE WIEM CO A NIE DOSTAJE SIĘ NAWET POŁOWY, SPRZĘT NIE NADAJĄCY SIĘ DO PRACY, PŁACĄ GROSZE A ZAPIEPRZAĆ CZA JAK WÓŁ. ROBIĄ IDIOTÓW Z LUDZI , A KIEROWNIKI TO BEZ KULTURY I POKORY CHAMY.LUDZIE LEPI BYĆ BEZ PRACY NIŻ PRACOWAĆ TO TAKICH ZŁODZIEI.

Wszystkie warunki na jakich zostałem przyjęty, zostały spełnione. Jak ktoś się godzi na jakąś stawkę, za konkretnie ustaloną pracę, to niech potem nie narzeka, że ma mało.

[usunięte przez administratora]koordynotorzy traktuja ludzi jak psow wogole nie znaja sie na przepisach kodeksu pracy.z ta firma tylko do sadu

firma ta wykożystuje pracowników z grupą. pracownicy zapierniczaja za grosze, bez dodatków za to,że pracują w dni wolne od pracy i bez żadnych premi. ńa święta nie dostaliśmy ani cukierka. Oni za nas dostają grubą kase od PERFRONU a my zapierniczamy. Takie firmy nie powinny w ogóle istnieć o pracownicy powinni podlegać pod obiekty w których pracują. firma nas nie szanuje. brak słów.aby dotrwać do emerytury, chyba że prędzej nas zajadą

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM