Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

aga

Pracuje w Polkowicach w CLAR SYSTEMIE ,jestem brygadzistka zarabiam ponad 2 tys netto,jestem bardzo zadowolona.

ja tez nie polecam pracy w firmie CLAR SYSTEM w SITECHU W POLKOWICACH,

Pracę w Sitechu w firmie Clar nie polecam !

ela

kochani pracowałam 2tygodnie w POLKOWICACH MYSLAŁAM ZE TO PRZETRZYMAM ALE NIE DAŁO SIE.KIEROWNIK NIE NADAJE SIE DO ZYCIA W SPOŁECZENSTWIE.ZA TE PIENIADZE I ZA TO PONIZANIE NIECH PRACUJA SAMI.

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
anonim z sitechu

Macie racje Panie ,pracujecie jak niewolnice.Pozdrawiam lider

aldona
@anonim z sitechu

słyszalam ze ten zakłod pracy chronionej ma odwidzic inspekcja pracy

anonim 123

Ludzią jest cieżko,na jedną osobe przypada do posprzatania 100000 m jak był impel było lepiej.i była lepsza atmosfera

ola

Wtam,może ktoś pracuje w Polkowicachi i napisze jak sie tam pracuje.Chce podjac tam prace ,mam grupe.

Jacek Kolczyński

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tematem. I znów trzeba być adwokatem diabła bo przecież każda ze stron ma swoją rację aczkolwiek nie zawsze słuszną. Ale od początku. Pytanie retoryczne czy jest osoba rządząca jest całkowicie pozbawione sensu bo pisze to osoba, która jest w temacie więc doskonale wie, że rządzi Pan Jacek T. Zarzut pierwszy, że tylko niektórzy uczciwie pracują jest fałszywy, gdyż wszyscy zatrudnieni na Stomilu pracują uczciwie, to znaczy na umowy i zgodnie z zaleceniami pracodawcy. Tak więc tu tkwi problem drodzy państwo nie chcę powiedzieć, że jest fajnie gdy jedna osoba siedzi podczas gdy inne ciężko pracują, ale czyja to wina, pracownika czy pracodawcy. Jeśli szef wymaga by brygadzista nic nie robił to w czym on jest winny. Winny jest szef. Można jedynie uznać w imię dobrego smaku i ludzkich zachowań, że w trudnych sytuacjach taki brygadzista mógłby za przeproszeniem pomóc i sam od siebie ruszyć swój szanowny tyłek. Problem w tym, że każdy mądry za plecami, ale gdy przyjedzie kierownik, każdy łepek chowa w piasek i po sprawie. Łatwo nam oceniać innych tylko tych blisko nas, a dyrekcja ma święty spokój dlatego cenię Jurka bo rzeczywiście okazał się prawdziwy i powiedział kierownictwu co myśli bez ogródek i tylko wtedy miał prawo mieć o to pretensje do szeregowego pracownika zwanym brygadzistą. Bez końca powtarzam zrób swoje i nie interesuj się robotą innych w najgorszym razie zawsze można otworzyć własną działalność i nawet będąc prezesem pracować z resztą pracowników lub tylko rządzić. Jak zawsze w tych sytuacjach wychodzi ludzka małostkowość i zazdrość a niech ma kobieta, niech sobie siedzi w końcu i tak na taczce wyjedzie bo sama na to zapracuje przecież to proste. Co do tych mężów no cóż trzeba swoich pilnować jeśli się ma wątpliwości - ja tam swojej żony nie pilnuję bo o nią dbam więc nie mam się czego bać. Reasumując temat dla tych co wiedzą o co chodzi. Ach ten jeden dzień urlopu śmiechu warte - bo o to przecież poszło. Pozdrawiam. JK

pbewk

Zgadzam się w pełni z tą opinią.Brawo za odwagę, że ktoś w końcu prawdę pisze.

xyz

Witam! Interesuje mnie, czy ktokolwiek zajmuje się w Bydgoszczy pracownikami firmy, którzy pracują na Stomilu? Niektórzy tam uczciwie pracują, a niektórzy za darmo pieniądze biorą.Przykład idzie z góry. Brygadzistka całymi dniami siedzi i nic nie robi, tylko kawki i herbatki pije oraz cudzych mężów (jej za granicą) zaczepia, dzwoni po godzinach pracy za to, żadnego konfliktu czy problemu sama nie potrafi rozwiązać, o nic zadbać nie może, by coś innym podwładnym załatwić, nie pofatyguje się obejrzeć wykonaną pracę, wychodzi o której chce, potrafi nie zjawić się przez cały dzień (urlopu brak na liście obecności jest), ale gdy wolne miała, to potrafiła przyjechać, za to rano zawsze spóźniona, ale od innych wymaga. Jedyne co potrafi to innym pod górkę robić i nieudolnie "rządzić". Jak więc inni mają być w porządku jak ona taka jest? Jak inni mają pracować?

Pracuje juz poraz kolejny w tej firmie obecnie odpowiadam za jeden z obiektów na terenie Poznania ptaca nie jest zla a z koordynatorem da sie zyc i mozna sie z nim dogadać ja nie mam powodów by miec żal do kordynatora p.Gradusa brawo niech każdy robi swoje a będzie dobrze

nelka

ludzie czy wy nie widzicie co oni z namirobia dlaczego chcą osoby z grupami przecież najlepsze sa dodatki nie placenie zus oszukoja urząd sskarbowy to sa (usunięte przez administratora) krętacze oszusty niszcza ludzi klamia pilnują tylko swoich stolkowa koordynatorki razem z dyrektoremregionalnym to osoby ograniczone i ciemnota ale na nich tez przyjdzie pora mowa o Lublin urzeduja na wojciechowskiejuwazajcie szukajcie pracy gdzie indziej nara

anonim z claru

Najgorsza firma sprzątająca dla osób z grupą. Pracowałem cztery lata i o cztery lata za dużo! Oszukują na wszystkim, na godzinach a przy tym i na wynagrodzeniu a o dotacji można zapomnieć. Mobbing i terror w tej firmie panuje!

anaonim
@anonim z claru

Zgadzam się , że pracę powinno się wykonać należycie, ale pod warunkiem ,że ma się czym pracować

pracadokitu.com

Polecam stronę pracadokitu. Tam nie ma założonych stron przez pracodawców tylko zbiór negatywnych wypowiedzi i samemu można umieścić wypowiedz i nie martwiąc że ją usuną,tam można wypowiadać się swobodnie.

anonim z claru

Mają mają. Rozmawiałem z pewną osobą w firmie i okazuje się że to oni ją założyli! Kolega umieścił negatywną wypowiedz na temat firmy z nazwiskiem o kogo chodzi to tylko przez dwa dni była jego wypowiedz a potem znikła i nagle dyrekcja zaczęła sprawdzać wszystkie służbowe komputery aby namierzyć tego co ujawnił machlojki z nazwiskami.

anonim z claru

UWAGA! Firma umieszcza tylko te wypowiedzi które nie stawiają ją zbyt w negatywnym świetle!

Robert

Firma godna pożałowania, oszukują na umowach nie płacą za nadgodziny i nie odprowadzają pełnych składek ZUS, potem nie można się zarejestrować w urzędzie pracy po pięciu latach clar na umowę o pracę! Kłamcy, mobbing-owcy nie szanujących ludzi, terror w tej firmie jest na porządku dziennym. A przełożeni nie mają pojęcia w ogóle o zarządzaniu ludźmi. A kierownictwo nie widzi dalej niż czubka własnego nosa.

Opbewk

Witam,interesuje mnie dlaczego brygadzistki w czasie urlopu przychodą do pracy? Podrywać cudzych mężòw?

tomek

witam pracowałem w tej firmie 13 miesiecy jak skonczyla mi sie umowa 31 grudnia 2012 roku to mi podziekowali chocprace swoja wykonywalem sumiennie i starannie na stanowisku ochrona mienia a zostawili czlowieka ktory pije na sluzbie a nazywa sie roman wasela i to jest sprawiedliwe?!

kotek

nie polecam tej firmy jest to jedne kolesiostwo przynajmniej w lublinie,nagminnie osoby zaufane pracuja w tym samym czasie na umowę o pracę i umowe zlecenie więc pobierają wynagrodzenie podwójnie nikt nic głosno nie powie w trosce o prace.

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM