Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

ola

28m - 2013-03-21 15:14:46 a od kiedy Clar jest z Cypru???od 2012 r. cyt; Penta Investments Limited – słowacko-czeskie przedsiębiorstwo inwestycyjne zarejestrowane na Cyprze, działające jako fundusz private equity. Oddziały przedsiębiorstwa działają na Słowacji, w Czechach, Holandii i w Polsce. Obecnie aktywne inwestycje Penty w Polsce obejmują: EM&F Empik, Fortuna zakłady bukmacherskie, Iglotex, Dr.Max, Alpha Medical Polska i Clar System.Fundusz kupuje różne firmy min. Clar a nastepnie generuje maksymlane zyski, w tym oczywiście zagraniczne pochodzenie rejestracji firmy i kont bankowych aby w dość krótkim czasie sprzedać daną spólkę ze znacznym zyskiem netto.

28m

a od kiedy Clar jest z Cypru???

PO ; )))

W końcu sprawiedliwość DOPADNIE FIRMY Z CYPRU w tym oczywiście calą grupIe firm CLAR SYSTEM, TAMTEJSZY rząd nie PATYCZKUJE się z firmami i zabierze 10 % lokat BRAWO BRAWO BRAWO oby tak dalej bo niby dlaczego prywatna firma ma być utrzymywana w 100% przez państwo a zyski maja generować PRYWATNE OSOBY I TO W DZIESIATKACH A MOŻE NAWET W SETKACH MILIONÓW KOSZTEM PRACY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH : )))

spb

płace w tej firmie to 1400-1500 brutto do osób z lekką gr.inw., 1600 brutto dla osób z umiarkowaną gr. inw. premie jeżeli już będą wypłacone - ale szanse prawie jak 1 do 100 - tylko w na umowę zlecenie, wyjątek stanowią chorzy na choroby psychiatryczne. płace na umowę zlecanie to 6 zł brutto - szalone stawki ale są wybrańcy którzy maja 7 brutto. ZUS odprowadzany tylko od 100 zł - stawka wynosi ok. 10 zł - czyli emerytura wyniesie za taką płacę ???? może 5 zł W SKALI MIESIĄCA ????

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
xyz

to, że nikt nikogo na siłę nie trzyma, to nie powód, żeby firma oszukiwała. Bardzo dobrze, że piszecie o takich sprawach - dzięki temu każdy nowy pracownik może się spodziewać, że 2 tygodnie będzie miał niezapłacone. Takie "frycowe".

JOLA

Damian B. - 2013-03-01 13:17:32 Piotr K. - 2013-02-28 17:15:51 Nikt nikogo nie trzyma na siłe. Nie ma takiego przymusu aby pracować i to jeszcze jak tu czytam za darmo. Jest tyle podobnych firm o podobnej działalności więc po co te demagogie bez potrzeby. Wiem że mamy wolność słowa, więc piście na temat i dawajcie opinie zgodne z prawdą i waszym sumieniem!A ty co jesteś z Zarządu albo z biura ? ; ((((( WAL SIĘ[usunięte przez moderatora] Prawde napisał, nikt nas nie trzyma na siłe! Tylko nasza nieświadomość i nie wiedza pozwala nas wykorzystywać! Brak kultury panie [usunięte przez moderatora]!!!

Damian B.

pracownik uz

młoda - 2013-02-26 08:54:34 Ja pracuje w tej firmie rok. Teraz mi przedłuzyli umowe na nastepny rok.. Tam gdzie pracuje jest super kazdy mily i wogole.. Moj koordynator jest swietny ciagle dzwoni pyta co i jak.. Przy otrzymaniu drugiej umowy dostalam spora podwyzke. Ja wcale nie nazekam.. Inni pracuja ode mnie ciezej po duzo wiecej godzin za duzo mniejsze pieniadze.. No a minusy to ze za pol pierwszego miesiaca nie otrzymalam wyplaty no i ciagle dopominanie sie o rmuaNo faktycznie super firma jak nie płacą za pracę wykonaną !!!!!!!!!!! : (((((((((

młoda

girl

rena - 2013-02-15 23:58:46 Sygn. akt: KIO 640/11 ciekawa lektura : )PFRON przypomina, iż zgodnie z art. 3 ustawy z dnia 7 grudnia 2012 r. Dofinansowanie do wynagrodzeń za okres styczeń – grudzień 2013 r.: 1. Dla pracodawcy prowadzącego zakład pracy chronionej: a) 180 proc. najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności, b) 100 proc. najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, c) 40 proc. najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do lekkiego stopnia niepełnosprawności. Ww. kwoty dofinansowania zwiększa się o 40 proc. najniższego wynagrodzenia w przypadku osób niepełnosprawnych, u których orzeczono chorobę psychiczną, upośledzenie umysłowe, całościowe zaburzenia rozwojowe lub epilepsję oraz niewidomych (zgodnie z art. 26a ust. 1b ustawy o rehabilitacji).

gosc

Chyba mamy do czynienia z sekretarką prezesa [usunięte przez moderatora] ??? zejdź na ziemię poczwarko i przejrzyj na oczy.

pracownica

Ja pracuje w tej firmie rok i nie narzekam.umowę dostałam od razu,kartki od wypłaty też dostaję,a wypłatę też mam na czas.A za nadgodziny dostaję wolne.

rena

Sygn. akt: KIO 640/11 ciekawa lektura : )

OLA

leonik - 2013-02-01 21:51:05 Ale z Ciebie (usunięte przez administratora) Jakbyś z miotłą [usunięte przez moderatora] za darmo to inaczej byś śpiewała. PierdzistołkuŚmieszne co napisałeś. Pierwszy raz spodkałam się że pracują ludzie za darmo! Jeśmi podpisałeś umowe że będziesz pracował za darmo to możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie! Chyba że podjełeś się pracy w firmie jako wolontariusz!

leonik

OSZUKANY

Piotr K. - 2013-01-10 18:24:33 Solidarność - 2012-08-23 16:54:23 d 24 Lutego 2012 roku działa w Konsorcjum Clarsystem Organizacja MiędzyzakładowaNSZZ ,,Solidarność" Adres mailowy [usunięte przez moderatora] Wszelkie nieprawidłowości występujace w tych firmach prosimy zgłaszać -postaramy się załatwiać te trudne sprawy pracownicze; oczekujemy na zapisywanie się do naszego załozonego związku Zawodowego ,,Solidarność" Delkaracje prześle po uzgodnieniiu adresu Mam pytanie do związków. Czy pracownicy wyłącznie clar system mogą być waszymi "człąnkami", czy inne powiedzmy spółki im podległe też podlegają? Jakie warunki trzeba spełnić aby być waszym członkiem i koszta z tym związane itp.? Podejrzewam że wiele osób by do was przystąpiło ale nawet o was nikt nie wie i nie słyszał! Za mało o was w firmie się mówi i mało się promujecie między pracownikami. Po prosze o więcej informacji i promujcie się więcej!Kolego te związki to fikcja, tak jak cała firma. Lepiej być bez pracy niż pracować dla nich!!!

Piotr K.

pn - 2013-01-23 16:39:44 witam wszystkich! zamierzam ubiegac sie o prace w Clar system, przeczytalem chyba polowe opini same skargi( [usunięte przez moderatora] koordynatorzy, kierownicy, dyrektor) pracownicy donosza na siebie na wzajem, gdzieniegdzie opinie o zlej atmosferze. Nikt nie podal konkretnych przykladow, same ogolniki ! Jak mam wyciagnac wnioski z waszych opini bez konkretow???Czy mam wyciagnac wnioski, ze wiekszosc pracownikow to malkontenci ( to tez potrafie zrozumiec, malkontenci sa wszedzie)ale cos mi tutaj nie pasuje, za duzo malkontentow i za malo konktretow na lamanie przepisow i niewlasciwego postepowania wspolpracownikow???Prosze dajcie mi konkretne przyklady na zarzuty ktore podaliscie! ! ! przeciez piszecie anonimowo, nikt was za to nie ukarze, ze piszecie prawde!!!Może być. Praca jak praca a wszystko gdzie i u jakiego kierownika wtrafisz. Wszędzie w podobnych firmach o tej branży jest podobnie i wynagrodzenie tak samo. Szkoda tylko że nie doceniają pracowników którzy są zaangożowani w to co robią, ale to wszędzie tak jest już.

pn

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM