Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

gość

Nie rozumiem tych opisów, pracuję w tej firmie, na początku wiedziałem za jaką stawke i się zgodziłem, o co wam chodzi?

max - 2013-05-19 19:23:47 AHA pracować tam niedaj Boże jak coś sie zepsuje kosztami cie obciążąm z wypłaty zabiorą jak robisz i zdaży sie że zgubisz jakiś klucz lub jak pracujesz na jakieś maszynie to za naprawe cie obciążom...(usunięte przez administratora) prawda! nigdy nie obciążają kosztami pracownika!

max

max

XXX-życzliwy - 2010-09-04 12:25:40 Pracowałem w tej firmie i nie jest słodko,wykorzystywani ludzie do pracy z grupami priorytet II grupa.Firma dostaje dotacje na każdą głowe,takrze o pracownika nie dbają,obiecywane dobre wynagrodzenia w rzeczywistości tego niema grosze za ostrą tyrke.Braki pod każdym względem,niema środków do pracy.Jednym słowem(usunięte przez administratora)ero organizacji.Zero organizacji TAK to prawdwa brak doświadczenia kierowaniem ludzi jak brygadziści to elita znajomych kierownictwa wielcy brygadziści niemający pojęcia w kierowaniu i zarządzaniem grupą ludzi pojęcia niemają o organizacji pracy wcześniej pracujący jako zwykli robale gdzieś a tu wielcy brygadziści itp. (usunięte przez administratora)

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
pps

szukaj chłopie normlanej firmy....

Piotr K.

Myślałem że w tej firmie popracuje naprawde długo,ale widząc jak firma traktuje nas pracowników i jak nas wynagradza zastanawiam się czy są jeszcze normalne zakłady pracy chronionej?! Nikt nas na siłe nie trzyma ale ile mozna zmieniać zakłady pracy! Człowiek charyje i nawet godnego wynagrodzenia niema! Sam na swoim przypadku mówie,człowiek musi ład i porządek utrzymać,nadodatek musi umieć maszymami iróżnym sprzętem jeżdzić,prace w weekendy i w nocy,ciągle upominać się o refundacje przejazdu a Pan dyrektor mówi ze dziękuje za angażowanie i że mam swojego przełożonego i do niego z problemami i podwyszką,rence opadają. Panie dyrektorze jak pan będzie tak podchodził do sprawy to nawet przy tym kryzysie Panu ludzi na obiektach ciągle będzie brakować! Trzeba ludzi motywować i godnie wynagradzać bo kierownicy na obiektach rady sami nie dadzą i obiekty będą tracić! Ja jako zwykły pracownik, pracujący na stanowisku brygadzisty z 16 letnim stażem w branży utrzymania czystości mówie to Panu! Ludzie nie chcą pracować za takie wynagrodzenie, a jak pracują to ze schorzeniami umysłowymi i taki człowiek jest mało wydajny. Na zwykłego pracownika przypada dwuch niepełnosprawnych przy letkich pracach,a karzdy umusłowy potrzebuje kogoś kto będzie ciągle nad nim stał i go pilnował, więc gdzie jest logika! Nie na karzdym obiekcie można obsade w pełni zrobić z osób niepełnosprawnych bo można obiekt stracić, To tyle miałem do napisania i już więcej nic nie napisze na tej stronie,mogie napisać jeszcze jedno podanie o podwyszkie a jak panu się nie spodoba to odejde do konkurencji za podobne wynagrodzenie. Pozdrawiam i radze zmienić politykie firmy bo ostatnio wiele osób odchodzi z CLAR SYSTEM i korporacji.

Pawełek

Andrzejek - 2013-04-16 18:25:38 firma jest bardzo fajna zarabiamy (usunięte przez administratora)l na miesiac raxzem z premia nikt nie nazeka wszyscy sie opieprxaja najlepiej maja ci co ida na tom nowa hale inkom nic tam nie robia a durze pieniadze majom caly czas siedzom w autobusie czasami wyjdom na hale i to wszystkoPowiedz w jakim miescie jest taka super oxxxxlanka w Inkom - jadę tam zaraz, też chcę brać pieniązdze za to że jestem : )

Andrzejek

firma jest bardzo fajna zarabiamy(usunięte przez administratora)l na miesiac raxzem z premia nikt nie nazeka wszyscy sie opieprxaja najlepiej maja ci co ida na tom nowa hale inkom nic tam nie robia a durze pieniadze majom caly czas siedzom w autobusie czasami wyjdom na hale i to wszystko

clarowiec

clarowiec - 2013-04-02 17:56:37 clarowiec - 2013-04-01 14:02:02 Zadowolny pracownik - 2013-03-29 13:38:57 nie czytaj głupot. Na forach wpisuja się przeważnie ci co wylecieli z tej firmy na zbity pysk. Firma owczem wymaga od pracownika, nie płaci kokosów dla pracowników z serwisu sprzatającego kokosów, ale płaci w terminie. Jeżeli ktoś powie że nie dostał wpyłaty w terminie to niech idzie do inspekci pracy a nie pieprzy głupoty. Firma jest OK wszędzie sa wymagania i trzeba robić swoje.Kazali ci napisać i ty te głupoty piszesz -Trudno taki twój los ale prawda o firmie jest zgoła inna i pokrywają się opinie na tym forum że jest BagnoA Jednak jeśli swój czas świąteczny poświęcasz na wertowanie i pisanie opinii to znaczy że są to opinie zlecone przez swoich mocodawców w celu poprawienia złego wizerunku firmy i pracujesz dla nich w dzień i w nocy!!! Więc nie pisz głupot że jesteś taki zadowolony bo obrażasz ludzi ciężko pracujących na ciebie i całą czapęPotwierdziłes właśnie swój udział w pracach nad poprawą wizerunku będacego w upadku Clar System- a twoja kariera w Clar Systemie przypomina Karierę niejakiego Dyzmy Zobacz Film o tym swoim wzorcu) chociaż ta postać to miała klasę i odrobinę honoru

zadolony pracownik

Nikt nie kazał mi nic pisać. Pracuję w tej firmie dwa lata i jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o wpisy na na forach to w większości się z nimi nie zgadzam (część zapewne jest prawdziwa, ale niewielka) Sam znam osobę która dokonała wpisu na tym forum i objechała firmę od góry do dołu w 100% nie miały racji (została zwolniona z powodu na jaki sobie zapracowała swoją postawą i podejściem do pracy) Jak czytam te wpisy to mi was żal wylewać swoją złość na firmę za swoje niepowdzenia. Jak komuś nie pasuje to niech się zwolni i idzie do pracy do konkurencji: Impel, Amlux, Invemer i zobaczą jak się pracuje u innych. Jeszce raz powtarzam nikt nie kazał mi nic pisać na tym forum. Znam sporo osób, które pracują w tej firmie i są bardzo zadowolone i bardzo sobie chwalą pracę w Clar System.

clarowiec

Zadowolny pracownik - 2013-03-29 13:38:57 nie czytaj głupot. Na forach wpisuja się przeważnie ci co wylecieli z tej firmy na (usunięte przez administratora) Firma owczem wymaga od pracownika, nie płaci kokosów dla pracowników z serwisu sprzatającego kokosów, ale płaci w terminie. Jeżeli ktoś powie że nie dostał wpyłaty w terminie to niech idzie do inspekci pracy a nie pieprzy głupoty. Firma jest OK wszędzie sa wymagania i trzeba robić swoje.Kazali ci napisać i ty te głupoty piszesz -Trudno taki twój los ale prawda o firmie jest zgoła inna i pokrywają się opinie na tym forum że jest (usunięte przez administratora)

kk

To zależy od dyrektora lub koordynatora ( personel sprzątający ) regionu, jest rożnie sam doświadczysz, targuj się o wypłatę z góry na piśmie bo możesz później mieć problem z wynagrodzeniem np. premia uznaniowa na zlecenie bez żadnych składek

dzidek
@kk

ty zadowolony nie pier..l głupot bo z twojej wypowiedzi wnioskuję że albo jesteś ponad szarymi pracownikami albo jesteś zwykłym dupolizem nie mającym zielonego pojęcia o nie uczciwych praktykach stosowanych przez rzeszę oszustów cwaniaków prawników wobec szarych pracowników. ja coś wiem na ten temat bo procesuję się z tymi oszustami i jak na razie jestem na fali. Po przegranym przetargu zlikwidowali moje stanowisko pracy i uznali że rozwiązanie umowy o pracę nie nastąpiło z ich winy. Sąd pierwszej instancji przyznał mi rację ale ci oszuści oczywiście wymigują się od odpowiedzialności. więc jeszcze raz mówię nie pierd.l bzdur.

Zadowolny pracownik

nowa88

Witam! hmm jak was czytam to nie wiem co mam myslec, zlozylam cv i list motywacyjny bo staram sie o prace w tej firmie ale...teraz nie wiem. Mam tego nie robic?

kdz

cypr - 2013-03-26 19:05:37 [usunięte przez moderatora] porzedni właściciel Clara też zapewne plokował kase na Cyprzeciekaw jestem czy ci niby słowacy i czech to tylko słupy ??? a P. [usunięte przez moderatora] dalej doi kasę z PFRON ?

cypr

obam

A co tam słychać na CYPRZE czytaj w CLAR SYTEM ? : )))

ola

miło mi ; )

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM