Opinie o CEVA Logistics Poland w Bielsko-Biała Sukiennicza 7

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CEVA Logistics Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Bielsko-Biała Sukiennicza 7

Patryk

Nawet nie chce się czytać tego biadolenia. Jak ktoś dobrze pracuje to będzie zadowolony z pracy w firmie. Niestety nie wszyscy przykładaja się do pracy i dlatego tak narzekają!!!

lizus
@Patryk

żeby ci ktoś nie przyłożył ale za ten komentarz....

norbi
@Patryk

co ty za głupoty lizusie piszesz ?? Komu w (usunięte przez administratora) wchodzisz albo ileci obiecali podwyżki za ten wpis

tedeo
@norbi

dobre,koło,,Jaku,,skiej robisz?

Nikus

Wszystkiego Najgorszego z okazji nadchodzących Swiąt Wielkanocnych dla mobberów z Cefki ,tych bez matury i tych z kupionym weekendowym dyplomem . Karma jak wiecie wraca , zemsta zaś smakuje najbardziej na zimno ,tak bez emocji -czekajcie a się doczekacie ,jesteście u wielu na krótkiej tzw liście Prezesa :)

Weronika

@Obserwator, nie używaj proszę imion, inicjałów ani innych określeń wskazujących bezpośrednio na osoby trzecie. Jest to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin). Dziękujemy za Twoją opinię, niemniej jednak chcielibyśmy poznać zdanie osób, które osobiście miały styczność z firmą CEVA Automotive Logistics Poland. @Paweł Z., Twoja opinia jest bardzo negatywna. Czy wśród tych wszystkich negatywów nie znajdzie się żaden pozytyw?

leo

Właśnie pożegnałem się z tym syfem zwanym cevą, od nowego roku w firmie której ceva wykonuje usługi, są podwyżki, w tym syfie obnizki, preferują znajomków i włażenie w (usunięte przez administratora) "dowódcy" nie mają bladego pojęcia o robocie pracowników, liderów wznaczają na zasadzie "na kogo wypadnie na tego bęc", nie maja sprzętu, liczy sie tylko wyzysk ludzi. Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Weronika

@PanPiotr możesz opisać kilka sytuacji, w których pracodawca źle potraktował pracownika firmy? Tylko opis kilku z nich moze wyjaśnić, co masz na myśli. A czy firma zapewnia pracownikom pakiet socjalny?

Melody

Czy sądzicie, że nie znajdzie się jakiś temat w firmie o którym można napisać pozytywne opinie? Czasami cos szwankuje ale przecież to nie jest koniec świata.

PanPiotr

Pracowałem w Cevie w Bielsku kilka lat i niestety to firma bez przyszłości. Ludzi traktują tam bardzo żle, wręcz podle bo wymagania olbrzymie a zarobki kiepskie. Szefostwo w większości to niechlujni, nałogowi palacze odreagowujący na pracownikach własną niekompetencje i nieuctwo. Na każdym kroku oszukują i szukają dziury w całym żeby tylko zwalić ewentualną winę na innych. Ostrzegam przed fatalną atmosferą w tej firmie i ciągłym stresem - zostali tam tylko tacy co nie mają innego wyjścia albo ukraińcy.

Patrolus

Słyszałem o CEVA Automotive wiele dobrego i mam zamiar aplikować ale trochę się waham po lekturze wpisów. Z drugiej strony mam świadomość, że na forum często piszą ludzie mający konflikt z firmą. Może napisze ktoś obiektywnie?

@Patrolus

Jestem stażem wieloletnim pracownikiem tej firmy. Przykro mi to stwierdzić ale to co piszą pracownicy pracujący w firmie CEVA jest w większości prawdą.

Weronika

@murzyn w bieli co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do CEVA Automotive Logistics Poland? Piszesz, że w firmie jest brak organizacji. Co przez to rozumiesz? Wspominasz również o tym, że jeden pracownik musi pracować za 4 osoby. Dlaczego?

mas
@Weronika

U nas w BB jest tak, że jak 1 bierze L4 to inny zmuszony do 13. Musimy kiedyś spróbować w więcej osób to chyba firma upadnie. Jest bardzo mało ludzi w tym 70 % ukraincow. Ludzie mają za dużo na głowie i sa za to marnie wynagradzani (szczególnie ci ze stażem pracy, nowy na start dostał tylko co ja mam po 4 latach xd) to będzie przyczyną wielkich strat w tej firmie

murzyn w bieli

dno dno prosze popatrzec z gory na dol i co zobaczycie?DNO BRAK ORGANIZACJI BRAK PLANU DZIALANIA I WIECZNE PRETENSJE DO PRACOWNIKOW!JEDEN PRACOWNIK MUSI PRACOWAC ZA 4 LUDZI TO OSZCZEDNOSCI WEDLUG FIRMY!!!NIE POLECAM

Weronika

@Stasio, a na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera mogą się nieco różnić w zależności od obejmowanego stanowiska. Wspominasz również o tym, że firma nie ma szacunku do pracownika. Czy masz na myśli jakąś konkretną sytuację? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemność ze strony CEVA Automotive Logistics Poland?

Pomocny

CEVA Automotive Logistics Poland to nowoczesna firma, a logistyka jest bardzo ważnym elementem. Kto nie lubi takiego charakteru pracy nie powinien sie zmuszać. Dziś jest rynek pracownika i można łatwo znaleźć inną pracę. To nie jest złośliwość tylko rada

Stasio

To najgorsza firma w jakiej mozna pracowac. Nie tylko w Bielsku ale i Czeladzi, sosnowcu, myslowicach i prawdopodbnie w calym kraju. Beznadziejne kierownictwo wyzyskiwaczy, nie majacy kapletnie pojecia o robocie, podpisuja kontrakty byle zdobyc klienta a pozniej goniom roboli ktorzy musza robic za 3 zeby wyrobic normy. Zeby jeszcze za jakies dobre pieniadza a tu co ? Jalmuzna i zasilek nie wyplata jescze maja czelnosc mowic ze dobrze zarabiamy, zero szacunku dla pracownika, wszystkich traktuja jak maszyny, nie ten to nastepny, dobrze sie ma tylko kolesiostwo ze "starych czasow" brygadzisci i mistrzowie po podstawowkach bioracy dobry pieniadz za nic nie robienie, wszyscy sie powinni pozwalniac z tego cyrku.

Naiwny sympatyk
@Stasio

Stasiu ,skąd masz tak rozległą wiedzę ? Jak ktoś wie wszystko ,to nie wie nic !

Weronika

@Bbiela, a o którym możesz powiedzieć kilka słów więcej?

XXXX

CEVA to duża i dobra firma, ale są ludzie którzy się tu nie nadaja do pracy!

Mas

Po 4 latach pracy pracodawcę oceniam tylko dostatecznie. Jak na tak dużą firmę to nawet miernie. Zarobki przez CEVE to tragedia po takim czasie pracy, ratować się można posrednikami pracy na jakieś dziwne umowy o dzieła... Z reszty problemow: Wchodząc na zakład prędzej spotkam ukraińca niż polaka, nie żebym coś do nich miał ale chyba nie powinno tak być. Zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy. Podwyżek i awansów nie ma, no chyba że ktoś się zwolni. Wymagają dużo nadgodzin w tygodniu za które płacą jak zwykle godziny (umowa ceva). Można robić przez szemrane pośrednictwo ale w dzisiejszych czasach to po prostu skandal. Brak organizacji pracy na niektórych kontraktach. Kilku ludzi najczęściej ukraińcow wykonuje jedno zadanie a jeden człowiek męczy się z konkretnym zadaniem. Gdzieniegdzie jest tak że trzeba robić po 13 godzin jak inny jest chory bo nikt więcej nie może go zastąpić. Można robić aż się padnie bo po planowych godzinach i nadgodzinach wcisną cie na pośrednika; ) To tylko kilka wad. Opowiadać można cały czas. Kto pracuje na pewno mógłby coś jeszcze dopisać.

revital

Dla mnie najważniejsze jest to, że zarobki są adekwatne do powierzanych zadań, to dobry znak, że się dobrze dzieje.

;;;
@revital

To co Ty tam sprzątasz?

zorro

hehe nawet ukraińcy którzy tam pracują narzekają więc wynika z tego że ta firma to rzeczywiście dno

Oddział w Tczewie to poprostu wielka masakra mobing i jeszcze raz mobing!! ludzie zastarszani oraz zero poszanowania i jakich kolwiek zasad etycznych. Pan Piotr W nie interesuje się kompletnie tym co się dzieje w firmie ponieważ ma od tego pana Sebastiana L wraz z pomocnikiem panem K którzy uważają że są bogami i pozjadali wszystkie rozumy. Pozdrawiam .

REDY

pracowałem ponad rok , to jak uważasz że to mało aby sprawdzić pracownika,,,???brak słów,,,konfekcja moim zdaniem to najgorszy magazyn Cevy w Bielsku-Białej ,w pierwszej kolejności do zwolnienia brygadzistka pani M aria P tasińska kobieta która nic nie wnosi do pracy , wręcz przeciwnie wprowadza zamieszanie i ogólny chaos ,przeszkadza w pracy, "najmądrzejsza" na magazynie ,na prawdę cieszę się że już nie pracuje w tej firmie,,,

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland
1.7/5 Na podstawie 101 ocen.

CEVA Logistics Poland