Komers Mag

Międzyrzecze Dolne

Opinie o Komers Mag

majka22

Witam. W dniu dzisiejszym odbyłam rozmowę kwalifikacyjną w w/w firmie. Szukam pracy od jakiegoś czasu, więc uczestniczyłam w różnych rozmowach. Powiem, że tej nigdy nie zapomnę. Szczególnie chamstwa, impertynencji, szowinizmu i braku podstaw ogłady osoby (mężczyzny), która prowadziła rozmowę. Radzę unikać tej firmy. Jakkolwiek to komicznie zabrzmi biorąc pod uwagę specyfikę przedsiębiorstwa - ryba psuje się od głowy :-D

Adam

Wiemy, zarobki są śmiesznie niskie, dlatego brakuje im ludzi do pracy.

Rattel

Jeśli chodzi o śledzie w zalewie octowej, właśnie kupiliśmy w Auchan z Żoną, zjedliśmy śledzie, wypiliśmy zalewę ( taka dobra ), bez żadnych zbędnych przypraw, ryba smażona, woda ocet, cebulka i coś tam jeszcze może, efekt super, rybka świeżo smażona, jak oni to robią, skoro kupiłem w Płocku, ryba przyjechała do nich z pomorza i wróciła na północ, no i jest super, gratulować, nie będę oceniał traktowania ludzi w tej firmie, bo nie mam o tym wiedzy, ale jutro jadę po jeszcze przynajmniej 5 ( nie mam gdzie trzymać za dużo ) tych pudełek. To mój pierwszy kontakt z tą firmą, no i wyroby super, lepsze o niebo od lisnera, jak od mamy

Zostaw opinię o Komers Mag - Międzyrzecze Dolne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komers Mag