Opinie o Modern Energy Pro Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Modern Energy Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Modern Energy Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modern Energy Pro Sp. z o.o. w Skoczów

XYZ Nowy wpis

Cześć. Pracowałem przy montażu paneli i aktualnie szukam nowej pracy. Tutaj zatrudniają pracowników fizycznych czy korzystają z usług podwykonawców? Przeszukałem internet ale niestety nie znalazłem ofert pracy.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Modern Energy Pro Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

28.06.2023 01:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

Modern Energy Pro Sp. z o.o.ikona wywiad

Modern Energy Pro jest doświadczoną i prężnie rozwijającą się firmą w branży energii odnawialnej. Prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych oraz montażu pomp ciepła dla klienta indywidualnego i biznesowego, a także dla gospodarstw rolnych. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w dziedzinie ekologicznych źródeł energii. W zależności od zapotrzebowania i specyfiki działalności, dobieramy najkorzystniejsze metody wytwarzania energii, a także pomagamy skorzystać z programów wsparcia - najlepiej odpowiadających indywidualnej sytuacji klienta.

Ile osób zatrudniacie Państwo w swojej firmie?

Modern Energy Pro Sp. z o.o.ikona wywiad

Zatrudniamy około 40 pracowników. Stworzyliśmy własne ekipy montażowe, a każdy pracownik posiada odpowiednie certyfikaty oraz przeszedł specjalistyczne szkolenia. Działamy na terenie całego kraju, a nasza siedziba mieści się w Skoczowie.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Modern Energy Pro Sp. z o.o.ikona wywiad

Firma działa od 17 lutego 2020 roku, jednak należy do spółki istniejącej od 2010 roku. Jej powstanie było odpowiedzią na potrzeby rynku w tamtym okresie - potrzeby te dostrzegamy do dziś. Naszą misją jest ochrona środowiska oraz wykorzystanie dóbr natury.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Modern Energy Pro Sp. z o.o.ikona wywiad

Nasza branża jest bardzo wymagająca i działa w niej dużo konkurencyjnych firm. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz właścicielami gospodarstw rolnych. Oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i budżetu klienta, rodzaju budynku oraz innych istotnych czynników. Wymaga to od nas nie lada wysiłku, aby zdobyć klienta oraz sprawić, by był usatysfakcjonowany poziomem naszych usług.

Jaka jest struktura Państwa firmy?

Modern Energy Pro Sp. z o.o.ikona wywiad

Posiadamy dwa biura, a nasza firma składa się z następujących działów: kadra zarządzająca, kadra kierownicza, wsparcie techniczne Klientów i kontrahentów, zespoły monterów.

Czy planujecie Państwo zwiększenie zatrudnienia w najbliższym czasie?

Modern Energy Pro Sp. z o.o.ikona wywiad

Jesteśmy bardzo aktywni w swojej branży. Na chwilę obecną nie prowadzimy żadnej rekrutacji, ale nie wykluczamy dalszego zatrudniania pracowników - zgodnie z potrzebami rozwojowymi firmy.

Jak wygląda rekrutacja w Państwa firmie?

Modern Energy Pro Sp. z o.o.ikona wywiad

Rekrutacja w naszej firmie przebiega zgodnie ze standardami zatrudnienia. Poszukujemy pracowników wykwalifikowanych w danym kierunku, publikując ogłoszenia na portalach poświęconych rekrutacji. Wybieramy kandydatów, odbywamy z nimi rozmowy wstępne i, jeśli obie strony spełniają wzajemne oczekiwania, zatrudniamy.

Jak przebiega proces wdrożenia nowego pracownika?

Modern Energy Pro Sp. z o.o.ikona wywiad

Pracownicy są wdrażani do pracy na poszczególnych stanowiskach poprzez szkolenia wstępne oraz wsparcie ze strony przełożonego i pozostałych pracowników. Każdy ma szansę zdobyć odpowiednią wiedzę i może liczyć w tym zakresie na pomoc. Nie ma też sztywnych ram czasowych - zawsze działamy tak, aby nowy pracownik miał komfortowe warunki i optymalny czas na wdrożenie się. W firmie panuje przyjazna atmosfera.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Modern Energy Pro Sp. z o.o.ikona wywiad

Pracownicy delegowani są na szkolenia i kursy, gdzie zdobywają certyfikaty oraz zaświadczenia, i na bieżąco poszerzają swoją wiedzę oraz zakres kompetencji niezbędnych do wykonywania pracy. Odbywają się także rozmowy motywujące oraz spotkania integracyjne. Kadra zarządzająca dba o rozwój firmy i pracowników. Chcemy zwiększać zakres działalności oraz oferowanych przez nas usług, ponieważ satysfakcja odbiorców jest dla nas priorytetem.

Kuba Nowy wpis

Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Do tego konkurencyjne ceny. Wszystko działa bez zarzutu

Czy w firmie Modern Energy Pro Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Biuro

Tak

Bartosz
@Biuro

Wtedy idzie się na cztery godziny dziennie czy można tak ustawić grafik żeby pracować po osiem ale mniej dni w tygodniu? Wiesz jak to wygląda?

Piter
@Bartosz

Wszystko do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej

Bartosz Nowy wpis
@Piter

Czyli są dość elastyczni w tym temacie? A jeśli chodzi o wynagrodzenie to też można negocjować czy z góry jest narzucona stawka i niewiele można z tym zrobić?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Modern Energy Pro Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Hej, znalazłam ofertę pracy jako koordynator projektów i chciałabym się dowiedzieć na jakich zasadach naliczana jest premia o której mowa w ofercie. Czy są szkolenia podnoszące kwalifikacje? i jaka jest atmosfera w firmie pomiędzy pracownikami, bo nic za bardzo tu nie pisaliście na ten temat...

-----

Bzdura - wszystko w porządku. Konkurencja nie śpi.

Danuta

przez dwa lata ot tak czekasz az ktos ci cos odda ? jakis dowod zlozenia pisma do pip lub do sądu masz na swoje słowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Modern Energy Pro Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Modern Energy Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Modern Energy Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Modern Energy Pro Sp. z o.o.

Modern Energy Pro Sp. z o.o.