firbau

Pruchna

Opinie o firbau

Zuzanna

@Chybiorz jeśli zniknęły niektóre z komentarzy, oznacza to, że zostały zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zostawieniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Skoczów - pracownik

Niestety nie polecam. Wypłata po dwóch miesiącach, okrojona, liczona z najniższej stawki.... Nie liczy wszystkich godzin za czas dojazdu do odległych miast. Jesteś w pracy od 7 do 19 a liczone 9-10 godzin... Czasem przyjedzie się do pracy i wraca bo czegoś nie załatwił i nie ma pracy... To po co mnie "zatrudniał na czarno" jak i tak roboty nie ma.....

Chybiorz

Wpisy regularnie kasowane. Nie polecam pracy u tego człowieka. Zobaczyłem pół wypłaty i brak kontaktu. Pozdrawiam

Pracownik Skoczów

Pracowałem. Nie polecam szefa ani jakości usług a o wypłacie możecie zapomnieć....

Zuzanna

Pracujesz w firbau? Chętnie dowiemy się więcej o Tym jak wygląda obecnie praca w firmie na Twoim stanowisku. Co uważasz za największe plusy swojej pracy?

jurek

Wiadomo, jak to jest "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". :) Ja słyszałem od kumpli, że tutaj jest naprawdę dobrze. A oni wiedzą, co mówią :)

Zostaw opinię o firbau - Pruchna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firbau