Opinie o CEVA Logistics Poland w Bielsko-Biała Sukiennicza 7

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CEVA Logistics Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Bielsko-Biała Sukiennicza 7

....

Wysłałem CV na stanowisko Operator Systemu Magazynowego. Dziś oddzwonili, że chcą się umówić na rozmowę. W ogłoszeniu bardzo mało szczegółów. Wiem, ze wszystkiego pewnie dowiem się na rozmowie, ale jesteście mi w stanie nakreślić jakie obowiązki ma osoba na takim stanowisku w tej firmie? Oraz jakie są zarobki? Z góry dzięki

Malte
@....

Poszedłem na spotkanie. CEVA, ale w innym mieście, to samo stanowisko. Znudzone biurowe ciołki za komputerami. Pani wymieniła mi długi zakres obowiązków i na końcu płaca netto (usunięte przez administratora)PLN. To było przed rokiem. Może teraz się szarpnęli i dorzucili te dwie stówy. Praca może mieć sens tylko w przypadku, gdy jest się małolatem i trzeba zdobyć doświadczenie na wózku do CV. Powodzenia

.....
@Malte

Dziękuję Ci za odpowiedź, zaproponowali 2500 zł i odpowiedzialność finansową, oraz tak jak wspomniałeś, całą litanię obowiązków z niepłatnymi nadgodzinami które nazwano "dyżurem". Podziękowałem, z rozmowy wynika, że to więcej niż obsługa 3 stanowisk na jednym etacie. Pozdrawiam

Jakub
@.....

Rozumiem, że zbyt duża ilość obowiązków spowodowała, że nie zdecydowałeś się na zatrudnienie. Czy pensja, o której piszesz to tylko na początek i później można negocjować stawkę? Napisz więcej informacji z rozmowy rekrutacyjnej.

Anita

Jeśli ktoś chce to zawsze znajdzie powód, żeby oczernić firmę. Ja polecam pracę.

Janek

......I jak koledzy z Cevy się czujecie po podwyżkach....... po zbóju. Związki Zawodowe spisały się .....ale chyba dla Prezesa. Dla nas zwykła podwyżka ale inflacyjna, która należy się emerytom. Jak zawsze kpina i żenada. Z mojego punktu widzenia ....zastanawiam się jak Ceva wywiąże się z kontraktu z VOLVEM, skoro będzie dysponować w polotach 3-4 swoimi pracownikami. ...a tu zbliża się okres urlopów.....i chyba nie wszyscy po nich wrócą do pracy.....bo i do czego.

Henryk
@Janek

Szanowny kolego Janku! z tego co widzę to pracujesz na kontrakcie VOLVO. Zadaj sobie jedno zasadnicze pytanie czy na tym kontrakcie na którym pracujesz są jacykolwiek członkowie Związków Zawodowych? Myślę że nie!!!! Więc? dlaczego ktoś o Was ma walczyć? I jeszcze tak na marginesie. Żadna podwyżka nie jest z automatu , nawet inflacyjna. Nie wycieraj ust związkami bo nie jesteś ich członkiem. Zdałeś się na siebie więc walcz i negocjuj. Powodzenia!!!

Anty BCC
@Henryk

Zwiazki zawodowe a raczej ich przewodniczący zrobi wszystko dla wlasciciela ,bo On mu pozwala nie robic fizycznie i sporo zarabiać ,powiniscie zacząć od odwołania zarządu związku i powolania innego, niezależnego , ale zanim to zrobicie to wyladujecie za brama ,bo co drugi robotnik jest na usługach kierownictwa i związkowca i raportuje o tym o czy się mowi na stolowce w szatni a nawet popołudniu w pubie . Jaki pan taki kram .Korporacje w tym Wasza maja na celu minimalizacje kosztów i maxymalizacje zyskow kosztem Was i waszych rodzin ,bo na ceny wody , pradu i paliw nie maja wpływu a na wasze wynagrodzenia maja i to znaczący .Menager zarabia ca 5 tys Euro ,kierownik ca 1,7 tys Euro , dlatego Wy musiecie zarabiać max 600 Euro netto aby budżet się zamknal ,tak to wygląda niestety wszędzie ,Tak to urządzili w 1989 r ci co mieli Wam pomagać .Co robic ? Nie stać ,nie czekac ...UCIEKAC :) To nie wina niższego kierownictwa korporacji ,to tylko wystraszeni slabi mali ludzie , na ogol nie wyksztalceni na tyle aby mieć plan B, Oni posuną się do najniższych zachowan aby utrzymac się na fali ,to wina systemu , jaki nadal ,mimo zwycięstwa w kraju prosocjalnej ekipy funkcjonuje w całej Polsce i nie tylko .

@Anty BCC

Przedstawiasz tu bardzo niepokojący obraz firmy CEVA Automotive Logistics Poland. Ponadto, rozwiązania, które proponujesz, można spokojnie uznać za dosyć radykalne. Z Twojego komentarza nie wynika jednak, w jaki sposób jesteś powiązany z tym przedsiębiorstwem. Pracowałeś w nim kiedyś, czy wypowiadasz się z perspektywy jego obserwatora?

Anty BCC
@Weronika

Radykalny w walce ze zlem byłem jak pamiętam od zawsze ,ta ocena stanu rzeczy , dotyka tez Amazona i innych spolek logistycznych ,czy kurierskich ,które potraktowałem dosadniej. Znam te branze i jej problemy ,znam tez mechanizmy funkcjonujące w spolkach korporacyjnych .Na tego typu forach pytaja młodzi ludzie , majacy nadzieje na karierę i rozwój ,trzeba im uczciwie powiedzieć prawde ,ze w takich firmach mogą się tylko zwijac a nie rozwijać o karierze to mogą zapomnieć , już na wstępie . Nie chce obrazac twojej inteligencji i opisywac punkt po punkcie sprawy ,które sa ci znane z autopsji , jako pracownikowi HR jak przypuszczam .

@Anty BCC

Naprawdę mnie z kimś pomyliłeś - nie jest osobą z działu HR firmy CEVA Automotive Logistics Poland. Pełnię tu natomiast rolę moderatora i moim głównym celem jest aktywna pomoc użytkownikom forum w dowiedzeniu się czegoś o tym pracodawcy. Dobrze, iż wyjaśniłeś nam niektóre kwestie z nim związane. Jednak musisz mieć na uwadze, że znajdą się osoby, które będą chciały spróbować swoich sił w tej firmie. Wiesz coś zatem o prowadzonej tam rekrutacji?

Wsiekła
@Janek

To w 2019 jest jeszcze lepiej, ha ha

JANUSZ
@Weronika

to jako moderator popracuj 1m-c w cevie i wszystkiego się dowiesz,,,a dowiesz się że niskie wynagrodzenie,i kiepska kadra zarządzająca,kolesiostwo,układy,brak rozwoju zawodowego,ogólnie nędza,,,,

Justyna
@JANUSZ

Proszę, żeby się tak niepotrzebnie nie unosił. Niektóre osoby chcą jedynie dowiedzieć się więcej o CEVA Automotive Logistics Poland jako o pracodawcy. Dlatego też charakter ich pytań jest tak dociekliwy. Stwierdziłeś, że firma ta oferuje raczej niskie wynagrodzenie. A może oprócz pensji podstawowej są także i jakieś ekstra dodatki, które chociaż trochę rekompensują te braki?

Helena

Dlaczego Administrator umieszcza wpisy stare sprzed roku na samym początku? czemu to ma służyć? Czyżby celowe działanie? Powinny komentarze być według wpisów, dat.

@Helena

Dzieje się tak, ponieważ ktoś niedawno musiał odpowiedzieć na ten nieco starszy post - to jest zupełnie normalne na forum i nie doszukuj się w tym czegoś niewłaściwego. I bardzo Cię proszę, żebyś już skupiła się na kwestiach, które są tu najważniejsze. Jeśli pracujesz w CEVA Automotive Logistics Poland to opisz tamtejsze warunki pracy. Czy Twoim zdaniem - w ostatnim czasie - wysokość zarobków uległa zmianie na lepsze? Powiedz coś o wynagrodzeniu w tej firmie.

Helena
@Maja

Bzdura totalna!!!!! robicie to celowo!!!! zależy wam aby pisać o Związkach Zawodowych negatywnie. I proszę nie pytać o warunki pracy!!! Pobieracie kasę za wpisy i celowo manipulujecie wszystkim!!!

Bartosz
@Helena

Zapewniam Cię, że nikt celowo nie segreguje postów. Pozycjonują się pod wpływem wpisów innych użytkowników. Na pewno nikt w to nie ingeruje. Przypominam Ci, że to forum o warunkach pracy, więc chętnie usłyszałbym od Ciebie jak z Twojego punktu widzenia wygląda zatrudnienie w CEVA? Mogłabyś napisać kilka słów na ten temat?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Pedro

Firma do bani,bieda,a Polacy gorzej traktowani jak upaińcy

Mateusz

Panowie obudźmy się zobaczmy co się stało na TRW - jakie stawki ludzie podostawali u makaronów. Jak rozmawiałem z tymi którzy zostali u nowego operatora to dostali więcej niż mieli u nas, a nowych wózkowych zatrudniają pod firmą za 15,58 zł/h i 500 pln premii miesięcznej. i co da się? Kiedy u nas się ruszy?

Mariusz
@Mateusz

Uważasz, że wynagrodzenia, które obecnie oferuje firma CEVA Automotive Logistics Poland są zbyt niskie? W takim razie ciekawi mnie, czy był może poruszany z szefostwem firmy ten temat? Pracownicy próbowali może porozmawiać o ewentualnych podwyżkach bądź innego rodzaju dodatkach, które zwiększyłyby wynagrodzenie? Napisz proszę, czy próbowaliście coś zrobić z tą sytuacją.

Pracuś
@Mariusz

Gdyby każdy pracownik dostał chociaż minimalną podwyżkę stawki godzinowej, byłaby większa motywacja, aby się starać...

@Pracuś

Czytając Twój wpis nasunęło mi się jedno pytanie, mianowicie: czy w firmie CEVA Automotive Logistics Poland organizowane są spotkania pracownicze, podczas których każdy pracownik może wypowiedzieć się na dowolny temat i wyjść ze swoją propozycją poprawy warunków pracy? Jeśli żaden z pracowników nie chce poruszyć tego zagadnienia bezpośrednio z pracodawcą, to może chociaż grupowe wystąpienie przyniosłoby pozytywne rezultaty? Jak myślisz, jest w ogóle taka szansa, by wystąpić z własną propozycją zmian?

Wsiekła
@Maja

O czym ty mowisz? Z gory maja zalozenia ze ciagle niedostatecznie dobrze pracujesz, O rozmowach i uwagach to mozesz pomarzyć w snach

Ciekawy

Hej, czy możecie się wypowiedzieć na temat pracy w Bielsku? Mam możliwość pracy, ale nie jestem pewny po przeczytaniu tych opinii. Niektóre są już dosyć stare, stąd moje pytanie. Jak wygląda aktualnie praca w Ceva?

Wsciekła
@Ciekawy

Wlasnie wręczyli.nam aneksy z podwyzka. Fizyczni dostali cos 180 zł brutto co wydawalo aie smieszne ale jak dostali umyslowi wg.uznania to okazalo sie ze to super podwyżka.Umyslowi dostali od 0 zl.np ja do w gore .Wiekszosc mowi ze fizycznych podwyzka to super.Domówcie wiec sami. Zenada , nie wspomne o (usunięte przez administratora) z kazdej strony.Omijaj firme szerokim łukiem.Szkoda na nia czasu i nerwow

Niefortunnie

Ciekawi mnie fakt iż pracownicy wózków widłowych więcej śpią niż pracują a kasę dostają większą niż my, ktoś też by się mógł zato wziąść

Uni

Cześć, rozważam przyjęcie pracy w firmie Ceva w BB. Proszę Was o informację jaka atmosfera panuje w biurze i jakie średnie zarobki ? Dzięki pozdrawiam

@Uni

Świetnie, że zainteresowałeś się takim pracodawcą, jakim jest CEVA Automotive Logistics Poland. Firma ta bowiem działa już od wielu lat i z całą pewnością reprezentuje sobą bardzo wysoki poziom. Trzymajmy zatem kciuki, żeby jakiś jej obecny pracownik szybko przybliżył Ci kwestie, które Cię szczególnie nurtują. A teraz prosiłabym Cię, abyś opisał nam, jak wygląda tam proces rekrutacyjny. Czy składa się z wielu etapów?

Slayzer

Najgorsza firma w jakiej do tej pory pracowałem. Nepotyzm, wyzysk, kompletny brak organizacji. Nic dziwnego, że tracą klientów i pracowników w zastraszającym tempie... Gorąco nie polecam! Moje sugestie dla CEVA Automotive Logistics Poland: Zacząć szanować pracowników, wyjść z epoki kamienia łupanego i zacząć zatrudniać kompetentnych ludzi a nie znajomych i rodzinę... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić sposób zarządzania i wprowadzić standaryzację

skandal

Słyszałem ze od nowego roku jedna z operacji od cevy bierze konkurencja. Dobrze dla ludzi - okazuje sie ze inni sa w stanie płacic za ta sama robote wiecej

Pan Leszek

Firma nastawiona na totalny wyzysk pracowników, poza tym tragiczna atmosfera i mobbing więc odradzam. O fałszowaniu danych, wyników pracy i małej pensji nawet nie wspomnę. Króluje w tej pseudo firmie za to kolesiostwo, klany rodzinne i donosicielstwo, obchodżcie tą śmierdzącą firmę z daleka !!!!!

olo

firma zatrudnia na zlecenie a potem daje etat.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Uczciwość to nie ich domena
@Zainteresowany

Nie warto!, mobing, kłamstwa, stawka głodowa!bałagan na zakładzie brak odpowiedniego oświetlenia w niektórych magazynach!wymagania jak przy zarobku dla biznesmenów!

Weronika

@anonymous, podziel się więc z nami proszę swoją opinią na temat pracy w CEVA Automotive Logistics Poland. Z pewnością będzie ona bardzo cenna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie. Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w CEVA Automotive Logistics Poland?

Weronika

@Henryk, po Twojej wypowiedz wnoszę, że pracujesz w CEVA Automotive Logistics Poland, tak? Co możesz powiedzieć o warunkach, które oferuje ten pracodawca? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w CEVA Automotive Logistics Poland? Czy praca jest ciężka i stresująca? Jaka panuje atmosfera w firmie?

Tak pracuję.

Weronika

@Dawid, a czy Ty pracujesz w CEVA Automotive Logistics Poland? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? Czy jest jakiś socjal w tej firmie? @Dziurkacz, widziałam, że pytałeś o pracę w CEVA Automotive Logistics Poland. Zdecydowałeś się już na wysłanie swojego CV do tej firmy?

Dawid

Normalna firma, tylko jeśli ktoś szuka pracy żeby się nie napracować to za chwilkę będzie narzekał , że jest wykorzystywany!!!

Dziurkacz

Jak tam na magazynie , da się coś zarobić , luz czy gonią do roboty?

Moniq

Zadam pytanie innej natury. Pracuje w firmie transportowej ktora świadczy bardzo dobre usługi o wysokich standardach. Gps, towar monitorowany 24/7, obsługa dyspozytora 24/7. chcialabym nawiązać współpracę z Firma Ceva w zakresie transportu drogowego - tzw."Expresy" czy jest szansa na "dobra" rade do kogo w tym temacie zadzwonić do Bielska Białej i tamtejszego oddziału CEVA zeby sie nie "odbić" Czekam na info

Ceva BB
@Moniq

To rodzinny biznes kolego ,wiec albo jestes prowokatorem albo bardzo naiwnym młodym czlowiekiem ,stawiam na tę drugą wersję . Znam mechanizmy funkcjonowania tego typu firm ,nie byłem na tym forum od kilku lat ale widze ,że nic sie na dobre nie zmieniło,powiem więc jest tragicznie zle . Daleko od tej firmy i jej lokalnego toksycznego tzw kierownictwa .

loko

daj spokój ,,,my się likwidujemy,,,

Zdziska
@Moniq

Ja wiem do jakiego gościa (grubej ryby) tam uderzyć, ale nie przychodź bezpośrednio w tej sprawie do biura z tą propozycją, bo oni mają tam kamery

hierarchizator
@loko

Loko, nie życz nikomu takich rzeczy. Pamiętaj karma powraca, ja wierzę w to, że cokolwiek ktoś zrobi komuś złego, to wcześniej czy później do niego wróci, i to w momencie, gdy najmniej się tego będzie spodziewał... I to jest właśnie piękne...

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland
1.7/5 Na podstawie 101 ocen.

CEVA Logistics Poland