Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

buc

Pierwsze wpisy na tym forum sa z 2011 roku jest 2017 rok a tutaj pojawiają się ciągle te same problemy, to znaczy że mało kogo interesuje to co tu piszecie poza piszącymi.

A.

Pacowalam w Amice parę lat, co prawda w biurze, ale muszę powiedzieć, ze poza bezpośrednim szefem, który był zarozumiałym bucem z dolarami zamiast oczu i kasa pancerna zamiast serca miałam o firmie dobra opinie. Nie słyszałam o przypadkach bzposredniego mobbingu. Choć szefowie furiaci oczywiście sie zdarzali. Co jednak mnie od Amiki odrzuca to kolesiostwo i nepotyzm. Moze to jest specyfika małego miasteczka, ale jak siedzi w środku i widzi, ze o awansach, sukcesach i nagrodach decydują przede wszystkim układy i więzi rodzinne... to naprawdę się odechciewa wierzyć w ta firmę. Malo to ma wspólnego z profesjonalizem. Moze teraz się coś zmieniło, ale jeśli nie, to kiepsko widzę szanse Amiki na zachodnich zagranicznych rynkach, bo tam się jednak inaczej biznesy robi niż z poklepywaniem po plecach przy wódce. Trzeba mieć przede wszystkim dobry, profesjonalny produkt z całym zapleczem - marketingiem, komunikacja , R&D, logistyka, serwisem. Niemniej jednak ktoś teraz robi Amice krecia robotę. HR i PR maja co robić. Oby to zmieniło firmę na lepsze i przyczyniło się do wyeliminowania również innych negatywnych zjawisk, o których wspomniałam.

Były ZADOWOLONY pracownik

Jak samochód ci juz nie odpowiada, bo np dużo pali, to rozgladasz się za nowym. Jak mieszkanie wynajmujesz i za dużo płacisz to nie miaczysz właścicielowi tylko szukasz tańszego. Tak samo jest z pracą, jest źle to szukam innej. Proste. Pracy nie brakuje, tym bardziej we Wronkach.

Były ZADOWOLONY pracownik

VW pracuje mój przyjaciel i ma wypłatę nie całe 3000 zł na rękę. Szkoda tylko, że siedzi w robocie wszystkie weekendy żeby tyle mieć... a wracając do Amica, potwierdzam, że premie były co miesiąc i nie było problemu z urlopem. Może przez chwilę był problem z roczna premia jak ja pracowałam, ale na końcu i tak wszyscy dostali i nie taka mała. Komuś coś się nie podoba to niech szuka pracy gdzieś indziej a nie tylko narzeka. Skoro pracuje jeszcze w Amice, to nie jest tak źle jak jeczy.

Dokładnie :)

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Życiowy

Hahah nie było mnie tu miesiąc czasu i widzę że nic się nie zmieniło - stałe narzekanie - na pensje na mobbing leje z tego ludzie jesteście z miesiąca na miesiąc starsi zróbcie coś ze swoim życiem miast siedzieć na forum i wyżalać się myślicie że Wasz Prezes a mój już były czyta to i nawali wam nie wiadomo ile????

zajechany

i mozna placic? mozna!! tylko po co jak ludzie robia za minimum

Mamuśka

Pracowałem w Amice prawie 10 lat dopóki Amica nie sponsorowała klubu piłkarskiego było dobrze zarobki w miarę relacje międzyludzkie dobre. Jak zaczęli sponsorować piłkę to stoczyli się na dno. Zarobki w dół (zabranie stażu)wliczenie go w stawkę minus 9% na fundusz premiowy(premię) której i tak nie było,bo zawsze coś, relacje między przełożonymi coraz gorsze wyzwiska, chamskie odzywki brak planowanego urlopu 2 tygodnie (sam tego doświadczyłem) Traktowanie pracownika jak niewolnika,śmiecia oczywiście przez przełożonych. Z powodów ekonomicznych po 10 latach pracy stawka 7.5 godz uprawnienia gazowe elektryczne się zwolniłem. W nowej firmie tę stawkę dostałem po okresie próbnym + premia.Teraz zarabiam przy 8 godz. pracy 4500 netto i nie żałuję swojego odejścia z firmy Amica atmosfera w pracy jest o wiele przyjemniejsza zero mobbingu. Ludzie weźcie los w SWOJE RĘCE zawsze może być lepiej a nie tylko narzekać.Ja już nie pracuję 12 lat w Amice i mam się dobrze.

ciekawski
@Mamuśka

Może napiszesz gdzie tak płacą i za co? 4500netto -tj 6350 brutto - tj ~40zł/h brutto

VW Poznań

zwykły robol

ciekawski
@Mamuśka

W WV mają 35zł/h - ale operatorzy CNC a nie zwykli monterzy czyli jak ich nazywasz nie "robole"

podstawa 4045 brutto +dodatki średnio w skali roku z dodatkami 4500 na rękę

@Mamuśka

Normalnie az w glos się rozesmialam . Co ty kobieto tu piszesz kiedy ty tam pracowalas ???? Bo nie pamiętam stawki 7 50 hehehe a też pracuje 10 lat. Urlop zawsze mamy latem zaplanowany i premie miesięczna tak samo Wiadomo zarobki nie są jakieś szalowe moglo by być lepiej. Ale te bzdury co tu napisałaś to az boki zrywać . Powiedz gdzie zarabiasz te 4500 wszyscy tam pójdziemy hahaha

Mamuśka

Czyli zacząłeś dwa lata po tym jak ja odszedłem z pracy,to skąd możesz wiedzieć jak było wcześniej!!!!!Rok po tym jak się zwolniłem stawki poszły trochę w górę bo ludzie zaczęli (usunięte przez administratora) do Anglii i były straszne braki w personelu!!!! We Vw 3000 na rękę mają przez pośrednika!!!!

Ciekawski
@Mamuśka

Przecież pisałeś wcześniej, że 4500 na rękę. Teraz piszesz że 3000. Zdecyduj się wreszcie, bo za chwilę okaże się że to jest naprawdę 2000 z nadgodziny i sobotami. Coś mi się wydaje, że jesteś prowokatorem albo piszesz na czyjeś zamówienie

@Ciekawski

Proszę przeczytać wcześniejsze posty ze zrozumieniem!!!!!!!!! Dopiero potem się wypowiadać dalej!!!!!!Jeśli tak czytasz jak odpowiadasz to się nie dziwię że (usunięte przez administratora) za minimalną krajową!!!!!!Nie jestem przez nikogo podstawiony,piszę tylko fakty jak było i jak jest naprawdę!!!!!Zaznaczę że na rynku pracy nie jestem od wczoraj tylko od ponad 20 lat i nie pracowałem tylko w jednej firmie!!!! Zawsze szedłem tam gdzie lepiej płacą, dlatego mam teraz 4500 netto .Oczywiście przez pierwsze 6 miesięcy we vw na produkcji mają 2800 brutto podstawy + dodatki ,po 36 miesiącach już jest 3900 brutto podstawy+ dodatki (dodatków jest naprawdę sporo)stawki cały czas idą w górę do 36 mies z automatu ,potem zależy od majstra.Nie będę pisał ile mają"starzy pracownicy" z kilkunastoletnim stażem ,bo oczy z orbit wyskoczą dodam,że to jest Poznań nie Wronki

vw
@Mamuśka

Operatorzy cnc narzedziownia w volkswagen zarabiają 5.000 tys netto w godzinach plus dochodzą dodatki i premie.

Brawo ty !!!! :)

maly

a ja juz tam nie pracuje dostalem sie do vw i mam 3 razy tyle i mozna placic za prace?? mozna !! a nie zyski wypracowywac na okradaniu "roboli"

Biedrona
@maly

Ja też pracowałem w Amice teraz pracuję w VW i jest O.K.

Były ZADOWOLONY pracownik

Skomentuje to tak... pracując na wiazkach nie widzialam wobec nikogo mobbingu... nawet nie słyszałam, żeby głos podnosili na pracownika. To raczej pracownicy, jeden na drugiego gadał. Nie wiem jak jest na innych działach ale z opowiadań pracowników, którzy pracują po naście lat, nikt się nie skarżył. Moja rodzina też pracuję w firmie od początku jej założenia na różnych stanowiskach i się nie skarżył na pracę. I Dziadek i babcia pracowali... moje rodzeństwo i moi rodzice nadal pracują. Swoją pracę bardzo dobrze wspominam i bardzo chętnie bym wróciła tylko za daleko mam :(

mops
@Były ZADOWOLONY pracownik

a jakie ty miales zarobki??

@mops

Ok 1500 zł miesięcznie. Tyle co normalny pracownik. Mało tego. Teraz też tyle zarabiam, jestem po studiach i pracuję w zawodzie. Jest to bardzo odpowiedzialna praca w biurze. Więc jakoś nie tylko w Amica zarabia się takie pieniądze... spójrzmy np na sąsiednia firmę samsung, w której gdyby nie 12 godz zmiany,ludzie też zarabiali by minimum. Takie jest życie...

Były ZADOWOLONY pracownik

Nie mam nic do gazety ani pani redaktor, mi nic złego nie zrobili. Wrecz nawet gazety nie czytam a pania redaktor zobaczylam dopiero w telewizji. Piszę tylko to co myslę, a do tego mam pełne prawo :) w sumie nie do konca chodzilo mi w mojej wypowiedzi o gazete. Chcialam raczej podzielic sie moim zadowoleniem z pracy w firmie. W tym momencie moge rowniez pochwalic nie tylko prace tam ale rowniez sprzet, bo mam chyba wszystko z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. nie wiem do końca o co chodzi z tym odgrywaniem ról, ale chyba to komplement więc z grzeczności podziękuję.

@Były ZADOWOLONY pracownik

Pojawił się kolejny materiał n.t mobbingu w firmie.. zachęcam do przeczytania F.B gazety powiatowej.

Były ZADOWOLONY pracownik

To tak jak anonimowo przyszli pracownicy do gazety :)

@Były ZADOWOLONY pracownik

W pewnym sensie podziwiam twoją elastyczność potrafisz odgrywać przeróżne role, na końcu zawsze chodzi o powiatową. Nie wiem czy to pismo czy redaktor bardziej nienawidzisz ;) Może wystarczy zadzwonić do powiatowej i powiedzieć redaktor co tak naprawdę leży na wątrobie..... Pani redaktor nie gryzie.... śmiało

zajechany

amica nie umie zatrzymac starych pracownikow a nowi ich oleja

taki tam

my na was zarabiamy miliony a wy myslycie ze wy zarabiacie moze obiadek za 12 zl

bleks

Widać że są jeszcze ludzie którzy myślą normalnie i uważają że ta cała jeszcze nie wyjaśniona sprawa może przynieść dużo złego zwykłym pracownikom.Szanowna P.redaktor jakże popularnej obecnie gazety i jej nowy ziomek z Warszawy razem z byłą pracownicą od,,czajnika,, bujają się po stolicy robią sobie selfie w studio tv i wielce bojkotują produkty firmy.Niech pomyślą w kogo to najbardziej uderzy.....konkurencja już pewnie rączki zaciera albo szykuje kase na zakup Amiki lub na przejęcie pracowników.Owszem firma wewnątrz struktur powinna ,,posprzątać,,i dać pracownikowi min.16 zł brutto a starszym jeszcze więcej bo za 1500 zł jakie obecnie się tam zarabia to za dużo żeby umrzeć a za mało żeby normalnie żyć. Nie pracuje w Amice chociaż gdyby podnieśli stawkę pewnie i bym się tam zatrudnił ale żona pracuje i jeżeli Amica zmniejszy produkcję to co P.redaktor z kolegą z Wawy zatrudni ludzi u siebie w gazecie,no chyba nie,więc niech trochę przystopuje z tymi bojkotami i poczeka na śledztwo odpowiednich organów które są do tego powołane.

brawo wy!
@bleks

Uważasz że cała Polska przestanie kupować produkty Amici bo tak nakazuje Piotr Ikonowicz? Uważasz że dywersyfikowane rynki w różnych krajach świata rozwiążą kontrakty dzięki wypowiedzi Piotra Ikonowicza w TVP INFO :). Trochę rozeznania giełdowego by się przydało, reakcje giełdowe mają wiele czynników a spadek na giełdzie może np. wywołać odpis na 8 milionów dotyczący galerii, rekiny giełdowe i ludzie którzy mają choć trochę oleju w głowie wiedzą że takie sugestie Ikonowicza mają się nijak do rzeczywistości i zawieranych kontraktów:) ale wy obraliście strategie jakby tu nastraszyć widmem upadku firmy nieświadomych monterów:) W interesie Amici na tą chwilę jest powrót dobrych relacji Państwa z Rosją i deprecjacji kursu GBP/EUR;) a wy straszcie dalej Ikonowiczem i powiatową ludzi... choć to do rentowności i kontraktów firmy ma się ni jak:)

Putin76854
@brawo wy!

Popieram!!!! Giełda i akcje to bardziej skomplikowane instrumenty gospodarki chociaż pragnę zaznaczyć że jak Borys Jelcyn dostał któregoś z kilku zawałów serca to ceny gazu bardzo poszły w górę :D :D :D

@brawo wy!

Nie każdy musi znać się na giełdzie i tym podobnych mechanizmach bo gdyby w koło byli sami "uczeni" to w efekcie nie miałby kto tego sprzętu produkować. Scenariusz upadku na pewno Amice nie grozi. Wydaje mi się, że intencją zwykłego pracownika produkcyjnego nie jest straszenie kogokolwiek. Kieruje nimi przede wszystkim troska o wizerunek firmy,w której pracują. Nie trzeba być znawcą giełdowym aby zauważyć jak bardzo nasze społeczeństwo daje sobą manipulować. Wystarczyło kilka negatywnych artykułów w gazecie, kilka rzuconych haseł w TVP z dramatem w tle, kilka pomówień i mamy to co mamy.

widać to golym okiem
@Trzeźwo myślący

Wydaje mi się , kieruje nimi - skąd to możesz wiedzieć? może ty wreszcie przestaniesz kierować i manipulować? Zazdrościsz powiatowej poczytalności? Tego że pierwsza odważyła się poruszyć temat? Cały czas pijesz do redaktor z powiatowej, może napisz co ona ci zrobiła że tak jej nienawidzisz?

@widać to golym okiem

Szanowna Pani ma chyba jakąś obsesję. Jedna osoba pisze wszystkie posty i podszywa się pod wszystkich wypowiadajacych się w obronie wizerunku firmy??? Z całym szacunkiem, Pani chyba nie docenia pracowników Amica. Jeśli szuka Pani zwolenników to proszę skierować swoją uwagę na swój fanpage, a nie w kółko hejtowac uczciwych ludzi, chyba dość już Pani namieszała.

@widać to golym okiem

Jeśli natomiast chodzi o cyt. "poczytalność powiatowej ", cóż, w tym temacie niestety nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie jestem specjalistą w tej dziedzinie medycyny. pozdrawiam

dr.
@Trzeźwo myślący

To forum wygasło dzięki tobie i zostałeś na nim tylko ty ze swoją poczytalnością i nickami. Nie możesz przeżyć powiatowej i jej sukcesu, obawiam się o twoje zdrowie psychiczne, jest one zmienne jak twoje IP.

@dr.

Szukacie tylko taniej sensacji i oskarzacie niewinnych ludzi i tylko o to wam chodzi. Wam nie zależy na tym żeby pomóc pracownikom !!!!!

zdrowy rozsądek

Widzę, że jeżeli ktoś ma inną opinię niż reprezentuje Gazeta Powiatowa to zaraz jest podejrzany o to, że jest trollem wynajętym przez amike, że to ktoś z rodziny mistrzów lub jedna i ta sama osoba pod różnymi nazwami:) otóż nie, poprostu sa osoby, które w amice mobbingu nie odczuły i też mają prawo swoje zdanie wyrazić. Najpierw należy poczekać aż prokuratura rozstrzygnie sprawę dopiero można dyskutować!!! Pracuje w Amice wiele lat i owszem jest kilka małych rzeczy do poprawki, ale bez przesady. Gazeta Powiatowa z Ikonowiczem na czele narazie szkodzi firmie a to odczujemy my-zwykli monterzy.

Moje zdanie
@zdrowy rozsądek

Swoje zdanie na ten temat wyrazili w programie tvp przedstawiciel Solidarności, przedstawiciel BCC. przedstawiciel Rzemiosła Polskiego Przedstawiciel Pracodawcy RP i najważniejsze zachowania w fabryce potępił poseł PiS mnie to wystarczy.

wiem co piszę
@Moje zdanie

I na jakiej podstawie wyrazili swoje zdanie? Na podstawie wypowiedzi?: -p. R.Olech (może by najpierw sprawdzili dlaczego pluje jadem, może by sprawdzili jak było z tym "pokopaniem", może by porozmawiali z jej sąsiadami i innymi ludźmi z wronek, którzy ją znają), -właścicielki GP -kto zweryfikował to co pisze, kto zweryfikował ile już krzywdy narobiła ludziom, kto sprawdził ile ma prawomocnych wyroków za pomówienia? -Ikonowicza, który parykularne interesy swojej partii (dużo szumu i zamieszania i niby troska o pracowników) przedkłada nad interes pracownika- nikt mi nie powie, że namawianie do niekupowania wyrobów Amiki jest w interesie pracowników. Jak można wydawać sądy, skazywać i nawoływać do "egzekucji" bez zakończenia sprawy. Na tej zasadzie można każdego z was obrzucić błotem -nie ważne wtedy jest gdzie leży prawda, ale kto głośniej krzyczy i robi dużo szumu grając na emocjach. Wykorzystanu tu w sposób niegodny tragedię- śmierć pani Ilony z góry wskazując winnego, bez dania szansy sprawdzenie tego - ugrywając przy tym swoje interesy. Popatrzcie na zdjęcia (selfi) w GP na zadowolone miny pań o, których pisałem wyżej- są obecnie jak królowe balu.

Ja uważam że firma powinna istnieć i będzie istnieć po wyeliminowaniu tych którzy mobbingowali i dyskryminowali pracowników, przepisy się zmieni oni odpowiedzą karnie i nie będzie jak dawniej tylko inaczej, lepiej.

@:)

Jeżeli ktoś jest winny jaj najbardziej niech poniesie karę tylko jak narazie to firma na tym ucierpi przez takie pomówienia bo jak na tą chwilę to są tylko pomówienia. Sprawiedliwość każdego dosiegnie ale to nie my będziemy o tym decydować.

Prawda nas wyzwoli

Reporter: Czy dziennikarka wyciąga to z kapelusza? Ona rozmawia z pracownikami waszej firmy. Relacjonuje wypowiedzi pracowników waszej firmy. Dyrektor: To prawda… Po tych słowach dyrektor przerwał rozmowę i poprosił o przerwę. Gdy wrócił oświadczył: "Trudno nam powiedzieć, na jakiej podstawie dziennikarka tworzy swoje publikacje. Informacje, które podaje, nie znajdują potwierdzenia w faktach i zgłoszeniach od pracowników, więc dla nas to są wyłącznie niepotwierdzone plotki". W reportażu pada pytanie dziennikarki Polsatu dlaczego nie może rozmawiać z pracownikami, rzecznik amiki - wypowiada się na temat firmy mogą tylko powołani do tego menagerowie. Można to sprawdzić oficjalna strona internetowa Polsat News program interwencja - archiwum programów "Zabiła się czy mobbing w pracy?" program z dnia 28.02.2017r.

@Prawda nas wyzwoli

Takie bzdury piszcie ze już nawet czytać się tego nie chce. Tyle lat tam pracujemy i jakoś żyjemy i nikt nas nie zabił. Przestańcie oskarżać bezpodstawnie ludzi bo jak na tą chwilę wypowiadają sier negatywne osoby które w tej firmie nie pracują. Jak widzę te uśmieszki na gazetce powiatowej tych trzech osób to aż mi się gotuje same bzdury i oszczerstwa bez podstaw. I podpis jedziemy do was z dobrymi wiadomościami taaaa jasne a w telewizji bojkot naszego sprzętu. Ludzie opanujcie się czy naprawdę jest wam aż tak źle??? Czy zdajecie sobie sprawę ile w tej firmie pracuje ludzi ??? Bo to wszystko tylko prowadzi do jednego będziemy przejeci przez koreancow i wtedy wam się oczy otworzą jak będziecie naginać po 12 godzin .

Prawda nas wyzwoli

O jakie bzdury Ci chodzi? Masz podany kierunek do materiału Polsatu który możesz obejrzeć. Ty przestań kłamać

@Prawda nas wyzwoli

Bo jestem pracownikiem i trochę lat juz tam pracuję i widzę co się dzieje.

Taka jesteś pewna że koreańce kupią amike? Czy boisz się że ciebie lub kogoś z twoich członków rodziny po zmianie przepisów dosięgnie sprawiedliwość..

@:)

Czego mam się bać???? Jestem zwykłym szarym praciwnikiem. Bronię firmy bo tu pracują cale nasze rodziny setki ludzi !!!!

@Prawda nas wyzwoli

Dr. Gratuluję sukcesu GP dzięki kogoś cierpieniu... pracowałam w Amica, do tego na wiazkach... sytuacja życiowa zmusiła mnie do wyjazdu z Wronek i zwolnienia się z pracy, ale bardzo chętnie bym wróciła. Nigdy nikt mjie do niczego nie zmuszał. Z racji tego, że miałam małe dziecko nawet nie pytali się czy będę chodziła na 3 zmiany. Jak potrzebowałam urlop, bo np musiałam pracę pisać licencjacka to dostałam go bez żadnego ale. Oskarżenia niektórych są az śmieszne... molestowanie- podobno wszystkie młode dziewczyny były, czuje się pokrzywdzona, bo poza pracą nic mi nie proponowali. Przenoszenie na inne stanowiska jest czym normalnym. Jesteś tam gdzie jesteś potrzebny... jak jesteś monterem to możesz pracować na każdym stanowisku montera a nie tam gdzie się pracownikowi podoba. Jak zarobki Ci się nie podobają to do Samsunga... tam jest super. Jak się w samsunga powiesila kobieta to cisza... ale Amica to trzeba powiedzieć głośno... a co do kamer. Wypowiedziała się dziewczyna, która powiedziała w prost, że pracuje 14 lat i jej się praca podoba. Pracowała na taśmie przez wiele lat :) pozdrawiam :)

o!
@Były ZADOWOLONY pracownik

Gratuluje 14 lat pracy na wiązkach w Amice brawo ty!

@o!

Proszę czytać ze zrozumieniem. Nie pracowałam 14 lat na wiazkach w Amice. Nigdzie tak nie napisałam. Ciężko zacząć pracę mając 10 lat :) a jeszcze ciężej pracować tyle lat na wydziale, który w Amica funkcjonuje od ok. 5

@Były ZADOWOLONY pracownik

No anonimowo można pisać różne rzeczy...

Prawda aż do bólu

Szalona chciała dobrze??? Owszem ale tylko dla siebie.. TV może przyjdzie do środka zakładu i zapyta pracowników o nastroje to się srogo zawiedzie po nawolywaniach Pana Ikonowicza odnośnie bojkotu wyrobów z Amiki Pani Renata jest powszechnie znienawidzona i hejtowana tym bardziej że bezczelnie kłamie ponieważ świadkowie nawet po cichu nieoficjalne bez żadnej presji twierdzą że Andrzej P. jej nie uderzył... Na miejscu tego mistrza to bym założyła jej sprawę cywilną o zniesławienie.... Tutaj są pracownicy co mają po 40-50 lat stażu nieraz pracują całe rodziny i jakość przeżyli z mobbingiem się nie spotkali a dwie osoby rozgrywają swoje prywatne wojenki na których najbardziej ucierpią zwykli pracownicy... A Pani Renata to jak tylko pracowała w tym zakladzie to byly z nią problemy dyscyplinarne nawet okulary nosiła bez szkiełek bo miała takie widzimisię narażając na niebezpieczeństwo swój wzrok... A jakby coś się stało to wszyscy winni tylko nie ona....

przecinek
@Prawda aż do bólu

TV nie przyjdzie bo ich nie wpuściliście do środka zakładu, a okazje miałaś wypowiedzieć się przed kamerą i przed kamerą porozmawiać z Panią Renatą w trakcie pikiety, dlatego skończ nawracać w kółko to samo anonimowo.

@Prawda aż do bólu

Jestem dokładnie tego samego zdania.

szkoda gadać
@przecinek

co za ściema, przecież media zostały wpuszczone - pokazywali przecież wypowiedzi dyr. hr

@szkoda gadać

Wpuszczone na halę produkcyjną gdzie mogły media porozmawiać z pracownikami??? Ściema to było ZMUSZENIE pracowników w tym dniu do wchodzenia pracowników wejściem B i nieudzielanie odpowiedzi publicznie do kamery?

@przecinek

Kolejne kłamstwo drogie panie że kamera nie była w zakładzie , a rozmowa z dyrektorem Olechem była na ulicy czy w restauracji Ratuszowej Sprawę pani Renaty wyjaśniła w telewizji Polsacie pani Prokurator.

@:)

A od Kiedy przepraszam media biegają po hali produkcyjnej i przeprowadzają wywiady podczas pracy?? Hala produkcyjna to nie kawiarnia.Pracodawca udostępnił pracownikom dodatkowe wyjście w trosce o ich własne bezpieczeństwo, kto chciał, mógł zaczekać do "pikiety". A jeśli chodzi o rozmowę, no cóż... czy jest sens jakiegokolwiek dialogu z żądnym krwi tłumem?? Dyrektor wypowiedział się do kamery, tyle że zrobił to kulturalnie, nie obrażając nikogo.

Studio Polska

Dla tych którzy nie mieli okazji oglądać programu. wchodzisz na stronę internetową Tvp Info, następnie klikasz zakładkę nasze programy i wyszukujesz programu Studio Polska - klikasz i pojawi się flesh programu.

franek kimono

Zmiana prawa spowoduje że będzie można wytoczyć proces osobie która dokonywała mobbingu lub dyskryminacji pracownika, taki koordynator lub mistrz będzie ponosić odpowiedzialność karną za swoje czyny, w obecnej rzeczywistości to prawie niemożliwe - dowodem na to był program w tvp obnażający patologie w PIP oraz wymiarze sprawiedliwości. Jeżeli mistrzowi lub koordynatorowi udowodni się winę automatycznie powstanie pytanie dlaczego jego bezpośredni przełożony tolerował takie zachowania, dlatego będzie zmiana prawa to co poniektórzy przekonani co do swojej nietykalności mocno się zdziwią

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.