Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

takie tam.

Dlaczego tylko Ikonowicz i Razem walczą o poprawę bytu pracowników, szara maso pracująca bo to socjalista, dlatego ani on ani Razem nigdy nie przekroczą w kapitalistycznej Polsce progu wyborczego, nigdy nie będą posiadać własnych mediów, Polska została sprzedana jak Amica kapitałowi który ma za zadanie... pomnażać kapitał a miernikiem kapitalizmu jest wzrost PKB, robotnik, szeregowy pracownik który w socjalizmie stanowi wartość w przeciwieństwie do PKB i bezduszne, w obecnym systemie jest tylko tanią siłą roboczą, rękoma zdolnymi do wykonywania prostych poleceń montowania dóbr itd. Ikonowicz został nazwany przez Redemptorystę Rydzyka 'komunistą" - człowiek który walczył w solidarności przeciwko komunizmowi! Tylko że On jako nieliczny zachował w sobie wartości socjalistyczne, prospołecze i do dziś nie sprzedał tych wartości jak inni Judasze w obecnym sejmie. Ikonowicz obecnie pomaga walczyć o zachowanie domów mieszkańcom toruńskiej Winnicy. Piotr Ikonowicz szukał sposobów, by im pomóc. Jednym z nich był list otwarty do ojca Tadeusza Rydzyka, który ukazał się na łamach tygodnika "Angora". Uznał bowiem, że redemptorysta jako jedna z najbardziej wpływowych osób w Toruniu jest w stanie wywrzeć wpływ na prezydenta miasta. "Nikt nie wątpi w to, że twórca Radia Maryja jest w Toruniu autorytetem i jego słowo wiele znaczy dla radnych i prezydenta miasta" - napisał społecznik. Redemptorysta, zamiast konkretnie odpowiadać na pytania zrozpaczonych mieszkańców, miał proponować im poczęstowanie się sękaczem. Wniosek, jaki wyciągnął z rozmowy z Rydzykiem Ikonowicz, jest taki, że najbardziej wpływowy polski ksiądz stoi według niego po stronie biznesu, a nie po stronie ludzi...który to raz. I Ikonowicz to wróg biznesu i kościoła nie zapominajcie o tym w następnych wyborach. Dlatego głosujcie na PiS i PO tak jak od kilkunastu lat i zakasajcie ręce do roboty bo normy Pewnie Pan podniesie by żyło się mu lepiej : .

donek

Osoby z wyższym na taśmie to mit, kilka miesięcy max kilka lat i odchodzą, powód jest banalny, trudno wytrzymać prymitywny klimat jaki panuje zarówno na taśmach - które są zdominowane przez rzezników stolarzy piekarzy mechaników bez wyników itd nie wytrzymają długo patrząc jak awansuje się zawodówe lub OHP. Dlatego Amica jest stworzona dla tego typu ludzi, zostają jeszcze osoby po średnim, które zatrzymały się w połowie drogi i każdego dnia przeklinają los że muszą resztę życia spędzić w tym dziadostwie.

xyz

Pracowalem tam kiedys , nie polecam chyba ze przejsciowo na kilka miesiecy, nikt normalny co ma troche oleju w glowie nie bedzie j.. na tasmie x lat za minimalna i dawal sie pomiatac przez kmiotow po zawodowce. Podwyzki 40 groszy hahahahahhahahahahahahahhaa

Mack

Szkoda papieru na jakieś ogłoszenia o konkursach na stanowiska biurowe i szkoda czasu pracownika... Wszystko dla niezbędnych formalności i w myśl kłamliwej propagandy że w Amice każdy ma szansę na awans i rozwój :D Buahahahaha!!!! Kłamstwo i obłuda :D Znajomości i rodzina to klucz do sukcesu w tej firmie.... Tutaj naprawdę zapieprzają ludzie inteligentni, pomysłowi co mają coś w głowach problem w tym że są oni blokowani, spychani na boczne tory albo robi się z nich nieudaczników... Zdarza się też tak że takiego gamonia awansują żeby się go pozbyć podczas gdy sumienni i dobrzy pracownicy będą monterami do emy bo koordynator albo majsterek mają spokój, dobrze zrobioną robotę i plany wyjechane... Druga sprawa do stosunki między samymi robolami, jak nisko trzeba upaść żeby kopać pod kimś dołki albo sprzedawać do biurka za 70 groszy podwyżki, to jest szok a najgorsze są nasze kochane panie, faceci to sobie nawrzucają od najgorszych dadzą po mordzie a "baby" to sieją ferment i niezdrową sytuację że się odechciewa przychodzić do roboty...

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Byly Pracownik

Kodeks Etyki Grupy Amica to jak zwykle fikcja i pokazywanie jak to dbamy o pracownika. Nie ma równego traktowania ,komunikacji nie ma.Jak nie masz dostępu do komputera to nie masz wiadomości i informacji związanych z życiem zakładu .Potencjał jest .Tylko nie wykorzystany ,Rekrutacje fikcja wybierani po znajomości ,bez doświadczenia.Rozwoju nie ma bez układów . Pracodawce oceniam Bardzo dobrze widocznie jego podwladni nieodpowiedni.

lider

amica=bubel

kolo

Haha, dokładnie, nie ma jak awans za 100 na łape więcej na miesiąc, a by się pozabijali:D

RzygamAmica

Amica jest dokładnie dla tych jak kolega wyżej napisał,chcesz to idź sam sobie tam nakurwiaj,ja mam co robić i nie za te wasze marne groszaki

Rejsik

Mała taśmą wraca od jutra, więc jeśli było Ci tam tak dobrze to wracaj razem z całą resztą i zasuwaj na trzech stanowiskach na raz

X-Y-Z

@RzygamAmica zwolniłeś się tylko dlatego że Twoje lizanie (usunięte przez administratora) się nie skończyło tak jak chciałeś czyli mundurkiem czerwonego. Jak tylko dowiedziałeś się że "rzeźnik"(jak Ty to określiłeś) dostał to stanowisko to zabrałeś manatki bo nie spełniłeś ambicji. Tylko problem polega na tym że żeby zostać czerwonym to trzeba coś umieć a nie tylko dwa stanowiska. Byłeś jednym z najbardziej fałszywych ludzi na tej taśmie...tak to (usunięte przez administratora) majstrowi lizałeś, słodkie oczka robiłeś jak prostytutka na widok dolarów a za plecami (usunięte przez administratora) rąbałeś.

@X-Y-Z

Hmmm chyba mnie z kimś mylisz... nie przypominam sobie nawet żebym miał okazje aż dwa stanowiska zwiedzić i sie wykazac. Od kiedy rozwiązali nowa taśmę byłem zamurowany w jednym miejscu

X-Y-Z

Po czym Ty poznałeś że niby kobietą jestem? Ja tam u siebie ani cycków nie widzę ani męża nie posiadam, bo o ile wiem to małżeństwa z ta sama płcią u nas w kraju zabronione. Ani męża ani żony a tym bardziej dzieci nie mam. Więc radzę bardziej zorientować się do kogo pan pisze. Nie pozdrawiam

w-ś

Ciekawe co zrobił windziarz, że dostał takie stanowisko.Przykręca 2-3 śrubki ,klei kody i jeszcze pieprzy kolejność klejenia.niezły dupowłaz.

@w-ś

Nie wiesz ze Rzeźnik z zawodu w Amice jest traktowany jak człowiek po studiach?

T
@RzygamAmica

może pora się zwolnić, zostawić amicę dla dupowłazów , prostaków, więźniów, rodzinki i emerytów :)

@T

A kto powiedział ze ja tu nadal pracuje? Zrobiłem dokładnie tak jak mówisz

RzygamAmica

Montaż to jedna wielka patologia,z nikim nie porozmawiasz bo zaraz Ci (usunięte przez administratora) zjadą,przychodzi nowy pracownik to albo na kołowrotek albo na drzwi,zero rozwoju,ewentualnie jeszcze sie cofniesz bo jak wyrwiesz sie z kołowrotka to i tak za jakiś czas tam wrócisz. Za te pieniądze wyrywać sobie rece to żenada. Podwyżki? Dostaniecie pare groszy,moze 20.. Ludzie zasmarkani do pracy chodza i zarażają innych ale taka kwoka przy majsterku bedzie twarda bo K. Nakrzyczy i premii rocznej nie bedzie wiec trzeba (usunięte przez administratora) na taśmie i mdleć byle tylko do lekarza nie isc. I co macie z tej premii murzyny? Ta wasza premie roczna + wypłatę to teraz ogladam co miesiąc, nikt was siła nie trzyma w tym zakładzie,w okolicy jest pracy w brud... lżejszej i lepiej płatnej. Chyba ze trzyma was tam coroczna impreza bo raz do roku możecie sie obrzygać za darmo,zjeść karkówkę z grilla i jak sie uda to za darmo jeszcze zamoczyć,bo watpię ze żona za taka wypłatę kawałek (usunięte przez administratora) chociaz pokaże.

Murator

A ja czekam tylko na lipcową "rewolucję płacową"... Jak się okaże że będzie tyle samo a może i mniej to pakuję manaty i spadam... I ani myślę siedzieć na 3 miesięcznym wypowiedzeniu po prostu porzucam to w jasną cholerę!!!

ludzie opanujcie się , gryziecie się pomiędzy sobą.A całej tej klice tylko oto chodzi żeby doprowadzić do zgrzytów między nami.

Bezsensu
@pracownik

Ale to im się nie uda, a po drugie nikt nie pozwoli na to, aby ktoś oczerniał w taki sposób naszych współpracowników i żeby wyszło mu to na sucho..

Nie jest to zazdrość ani zawiść ,są pracownicy którzy pracują 10 -15 lat są też pracowici ,tylko nie udzielają się tak i nie ślimaczą jak owa pani .mija rok st. monter -kontroler itd. A kto jest blisko majsterka nie może narzekać .

@pracownik

Oj jaka zawiść, widzę że zazdrość górą! Tyle żeby zazdrościć trzeba coś umieć a ta osoba umie tylko szum wokół sb robić i miele jezorem i donosi. ...ludzie zastanówcie się! Sami się wykanczamy, za mało pracy? ???

W-k

Zgadzam się z Obiektywnym , bo niby kogo wykopała ze stanowiska ? Nowe osoby przychodzą do pracy i mają swoje stanowiska a ta osoba biega po całej taśmie i pracuje za ludzi którzy nie przychodzą do pracy. A jeśli wygrała bilety na mecz to czemu miałaby nie skorzystać? Chyba ktoś tu zazdrości ; A tak w ogóle to na tej taśmie panuje zawiść , co innego ci mówią w twarz a co innego za plecami. Po prostu brak słów.

Obiektywny

Czytając ostatni wpis ręce mi opadły. Pani która opisała sytuacje, jakoby osoba niczym lider taśmowy (niby tak się zachowywała w opisie) pojechała przy braku obstawy na mecz. Osoba ta jest ogromnie pracowita i pomówienia w jej stronę to naprawdę nie sprawiedliwość, osobiście chciałbym tyle umieć co owa Pani. Natomiast osoba opisująca pracuje 15 lat i nadaje się tylko do jednego stanowiska, poza tym gdzie by ją postawili tam by sb nie poradziła, więc zadaje pytanie dlaczego taka osoba ocenia niesprawiedliwe uczciwego pracownika? ?? Zazdrość, zawiść czy jeszcze co innego?????

Perkins

W Amice nie rządzi patola tylko układ z majsterkiem nie tylko kakaowiec -wazeliniarz '' ale i blondi ślimaczy się na widok majsterka nie pomijając świętej trójcy. A co do blondi ,to już nie jedną osobę z stanowiska wykopała.Ostatnio zachowywała się jak liderka .W piątek brak ludzi do pracy a blondi zafundowała sobie wolne i wyjazd i na meczyk Lecha .Jak inny z pracowników zadzwoni o urlop to skrzeczy na całą taśmę jak tak można.

@Perkins

Ogarnij tyle stanowisk co jak to napisałeś owa "blondi", to wtedy możesz się wypowiadać, nawet połowy stanowisk z tego co ona nie przepracowałeś! Więc nie masz prawa udzielać się na Jej temat! A to że nie jesteś doceniany, bo tylko potrafisz pisać bzdury na tym serwisie to już nie moja wina. Człowieku ogarnij się bo na dzień dzisiejszy robisz z siebie totalnego idiote..

Obiektywny

Popieram powyższy wpis! Ocenić kogoś jest łatwo, ale trzeba zadać sb pytanie jaki ja jestem!

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.