Opinie o ArchiDoc SA w Chorzów

ArchiDoc SA – jest liderem na rynku rozwiązań outsourcingowych w dziedzinie zarządzania dokumentami.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Chorzów

xxxx

ten wpis nie ma nic wspólnego z forum pracowniczym ...

wiem

Cos wiele marków sie tu pokazuje ;)

Marek M

Skoro piszecie po nazwiskach może się warto podpisać. A może brakuje w Was odwagi. (usunięte przez administratora)

Pracuję tam od jakiegoś czasu i naprawdę nie rozumiem o czym Wy wszyscy mówicie. Atmosfera jest super, mega miła kierowniczka, która nie wywołuje presji (usunięte przez administratora)pracować można w spokoju. Bardzo sympatyczni ludzie. Jedyny mankament to zarobki, ale i tak nie nazwałbym ich dramatycznie złymi. Po prostu trzeba się nieco mocniej napracować na lepsze pieniądze. A ponieważ praca tam sprawia mi przyjemność (właśnie z powodu miłej atmosfery) to chodzę tam z przyjemnością a czas zlatuje szybko. Jeśli chodzi o mnie to mogę polecić tę robotę, choć dużo zależy od tego, pod skrzydła której osoby trafisz. Bo Pani (usunięte przez administratora). jest chyba najbardziej sympatyczną i jednocześnie pracowitą kierowniczką. Pozostałe to tylko wychodzą sobie na papieroska co godzinę.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
...

to śmierdzi na kilometr!!!po co komentować na tej stronie byłych przełożonych skoro już ich nie ma w tej firmie???zajmijcie się tymi co zostali i im obsmarujcie dupe jeżeli macie taką potrzebe

fdgvd

dobrze poinformowani jesteście hehe.A kogo niby wyrzucili bo w ubiegłym tygodniu słyszałem że obaj pracują

gty

No pamiętamy. Aż tak źle? Wiemy, ze gdzies poszli,ale to taka byla konspira, ze nikt nic nie wiedzial. Słabiutkoo

kulko

o kurczę pracuje tam , a o wiekszosci rzeczy nie wiem o co chodzi, co tu piszecie teraz kwestia, czy wypowiada sie 1 pietro czy 2 pietro i sala pani E. czy pani A., bo na kazdej chyba inna atmo panuje.

zeta

Mam wrażenie, że portal Gowork dba jedynie o interes Pracodawców a nie potencjalnych pracowników. Może warto przenieść się na forum.gazeta.pl gdzie nie ma takiej inwigilacji a szukający opinii o pracodawcach tam też się dokopią do potrzebnych informacji. W końcu mamy wykształcenie wyższe niż zawodówkowy trzon naszej firmy ;) i bez tego portalu też damy radę ;)

agan
@zeta

Damy radę bo to my jesteśmy filarem firmy a szef jest a jutro go nie ma. A nasza wspaniała paczka może powinna napisać do góry i otworzyć oczy na to wszystko

nowa

chciałam wysłać tam cv ale jak czytam co tam się dzieje bo na pewno tego nie zrobię. Matko Boska, to zgłoście to do samej góry skoro ktoś po drodze może zamiatać to pod dywan. Przecież tak się nie da pracować. A swoją drogą to wymagają wykształcenia przynajmniej średniego a z tego co piszecie to Wasi przełożeni są mniej wykształceni:)Więc jak ktoś po zawodówce może kimś rządzić

zolos
@nowa

Daj spokój lepiej do Biedrony. Maja lepszy socjal i atmosferke.

@nowa

A kto jest po zawodówce?

ojoj

Dyrektorzy - informowani Prezes - chyba wie co się dzieje i dalej bez zmian.

knhbj
@ojoj

to chyba jakieś żarty? jak ludzie na wysokich stanowiskach mogą pozwalać na takie coś. (usunięte przez administratora)

zaraz
@knhbj

Zalezy co masz namysli - wiele?

zomular
@zaraz

A parka z dołu jeszcze tam pracuje?

Bryk
@ojoj

Niestety całe towarzystwo to straszne kolesiostwo i byłbym zdziwiony gdyby Prezes nie miał pojęcia o bajzlu jaki tu się dzieje, chociaż.... może też tak być, że wszystko ucina się na szczeblu dyrektorskim a Góra żyje w błogiej nieświadomości, że wszystko gra ! Niestety takie są konsekwencje oszczędzania również na kadrze zarządzającej -bez odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia, rujnują firmę od środka , ale czy to nas powinno wogóle obchodzić ? Mrówki i tak ostatecznie dostaną po (usunięte przez administratora)

oło
@Bryk

Rany to góra pozwala na takie coś?

...

(usunięte przez administratora)Chyba musimy zgłosić to dalej bo firmie to na rękę mieć takich ludzi...widać jaki poziom mają

@...

Gdzie dalej??????

Ja nie polecam.

ojoj

Nagroda to co innego a realia to już .....

Iksi

Reklama dźwignią handlu !!! Cóż za sprytna kryptoreklama hahaha ! Co to Katowice/Chorzów nalot planują, że (usunięte przez administratora) atakują ?!

@Iksi

Skąd takie przypuszczenie? Mamy coś do ukrycia?

Nostalgia

Wszystko ma swoje granice.

blah blah

Widze, ze ktos sie nie sczail, ze mi chodzilo wczesniej o koordynatorke najmlodsza i zarazem najmlodsza stazem na danym stanowisku. innymi slowy nie nadaje sie. dziekujem

hjhf

nie czaje jaki problem... ze co? ze przeprowadzka moze nie dojsc do skutku w najblizszym czasie? wiesz szaraki malo wiedza wiec rozjasnij nam.

xxx

ja też nic nie wiem nowego

he he
@xxx

To nie pracujecie tam......??????????????????????

hjhf

nie nic mi nie wiadomo. a co?

hjhf

Nostalgia jaki nowy problem? hmmm?

Nostalgia
@hjhf

Nie wiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Chorzów

• Jak się pracuje w ArchiDoc SA?

Zobacz opinie na temat firmy ArchiDoc SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArchiDoc SA?

Kandydaci do pracy w ArchiDoc SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArchiDoc SA