Opinie o ArchiDoc SA w Chorzów

ArchiDoc SA – jest liderem na rynku rozwiązań outsourcingowych w dziedzinie zarządzania dokumentami.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Chorzów

arczi

Jak sie zrobi ze dwie soboty w miesiacu dodatkowo to mozna i nawet zarobic tyle co w biedronce(tylko w soboty sie nie pracuje) baaa raz na pare lat moze jakas premia wpadnie ale to zalezy jak dlugi jezyk ma sie do lizania tylka komu trzeba:) jest cala masa dodatkow takich jak paczka na swieta za 50zł no i to by bylo na tyle:)dyrektor utwierdzi w przekonaniu ze firma nie zarabia i nie ma na podwyzki chlop jest w tym swietny od paru ladnych lat co roku mowi to samo i co roku udaje mu sie przekonac ludzi ze musza wyjatkowo zacisnac pasa :)kierowniczki niektorych projektow ewidentnie maja problem same ze soba byc moze spowodowanie jest to tym ze jedyne co w zyciu maja to jest ich praca za co potem dostaje sie ludzia (czasem jak w szkole dobrze ze uwag do dzienniczka nie daja ;))tak jak to w takich firmach bywa kasa sie zgadza ale tam gdzie sie zgadzac ma :) ps. ciekawe czy Pan Łukasz dalej nosi torebke Pani S. :)

lili

Pracuje wAD od dluzszego czasu i zastanawiam sie na co wszyscy narzekaja, za ta prace co wykonuje to i tak niezla stawka, wydaje mi sie ze osoby niezadowolone tak naprawde nigdy nie pracowaly na innych stanowiskach,firmach. Siedzac na ....i wprowadzajac przez osiem godz.dane nawet nie da sie zmeczyc.Proponuje aby osoby nie zadowolone poszukaly innej pracy i ustapily miejsce mniej zgredliwym i optymistycznym osobom.

Baks

Jeśli drugi Prezes jest prawnikiem to widać można. Tak jak można umowę zlecenie przeciągać w nieskończoność gdy człowiek codziennie przychodzi do pracy od godz xxx do godz yyy i świadczy pracę na zasadzie normalnej umowy o pracę. Gdyby jeszcze ktoś nie zakumał - w przypadku zakończenia umowy zlecenie na wniosek Archidoc - każdy były zleceniobiorca wygra przed Sądem Pracy :)

zik

Jeśli szanowny student nie umie czytać ze zrozumieniem tekstu to faktycznie nadaje się do pracy w AD :)))

logo firmy Serwisant rowerowy
xxx

kto nie ma w głowie , ten ma w d... i w ten sposób robi "karierę" w firmie.Ale skoro osoby zarządzające firmą tolerują takie coś to pewnie wcale nie są lepsi...to świadczy tylko o nich i o kompetencjach i poziomie firmy.Żeby nie reagować na skargi i pisma pracowników...Totalna porażka. A tłumoki bez wykształcenia rządzą i robią co chcą

byłiii

??

Fajny

No cóż cenzura działa.Gdyby ktoś miał wątpliwości - chodzi o projekty warszawskie poza siedzibą główną Archidoc s.a. (usunięte przez administratora)Czy inwigilacja już uruchomiona ? Byłoby szkoda, gdyby jedyne ostoje dla (usunięte przez administratora) z Archidoc S.a zostały rozszyfrowane :))))

Fajny

Pewnie że wszyscy bzdury opowiadacie - trzeba wiedzieć gdzie się zahaczyć ! Można na przykład do jednego z projektów(usunięte przez administratora)przejęci pracownicy robią totalnie co chcą, koordynatorzy nie mają pojęcia o pracy i są całkowicie podporządkowani głosom ludu pracującego daleko od nieżyczliwych spojrzeń Zarządu i nadgorliwców. Karierę też można zrobić !

DOŚĆ KŁAMSTW!!! Podaję fakty: - Podstawowa stawka dla rejestratora danych: 8,50 netto za godzinę - W zależności od projektu, na którym się pracuje stawka może być wyższa (nawet do 12-13 za godzinę, chyba że jest stawka akordowa wtedy zarobimy tyle ile sił mamy w rękach) - Na niektórych projektach są premie, które mogą sięgać nawet 400 złotych miesięcznie (choć zazwyczaj wynoszą 100-150) - atmosfera w pracy jest całkiem dobra, a ludzie mili - Warunki pracy (od czasu przenosin do nowej siedziby) bardzo dobre, przestronna, dobrze wyposażona kuchnia, czyste obszerne toalety. - kierownicy projektów są różni, ale da się z nimi żyć. Po prostu przykładajmy się CHOĆ TROCHĘ do tej roboty, a nie będziemy mieć z nimi kłopotów. - Awansować w zasadzie się nie da, są osoby, które od 2-3 lat są zwykłymi rejestratorami i perspektyw tu nie ma, ale nie oszukujmy się - to nie jest dla większości ludzi robota na całe życie, a jedynie przejściowa. Na koniec mała uwaga. Wszyscy tak cisną po tym Archidocu, a przecież każdy wie ile będzie zarabiał, nie ma tu żadnej tajemnicy. Wyzysk? Lol. Znam osoby, które się tam strasznie obijają i nikt im niczego z tego powodu nie robi. Faktycznie 8,50 za godzinę to mało, ale nikt nikomu nie każe tam pracować. Żyjemy w takim kraju w jakim żyjemy, stawki są niestety niskie... Ja tam pracuję jakiś czas i nie narzekam. A jednocześnie wiem, że nie jest to praca moich marzeń. Poznałem tam jednak sporo fajnych ludzi i jestem pewien, że te znajomości zostaną na długo.

Misiek
@pracownik

Praca w AD też zostanie na długo przejściowo haha, a gdzie mają iść pracować do sklepu? haha

ggggg

to jedna wiekla porazka. koordynatorzy beznadziejni wykorzystywanie ludzi. pracuja na umowe o dzielo lub zlecenie a musza robic cały etat.za takie cos powinna tam wejsc inspekcja pracy o nie zgodne z prawem . stawka 8,50za godzine. (usunięte przez administratora)

xxx
@ggggg

Jak wykorzystuja ludzi ?

bubu

Jak juz wczesniej zostało napisane to sa odczucia skarbka a nie fakty. Idźcie na dwór pobiegac a nie przed komputerami siedzicie.

bucus
@bubu

A Ty czemu siedzisz????

oni

A ty co wywiad na gwiazdę roku robisz? Poszukaj se na necie odpowiedzi.

zyga
@oni

Ha ha. Ty znalazłaś/łeś "se" na necie ? Na forum "piętro" wyżej. Prosta rzecz. Zamiast faktów wodolejstwo.

skarbek

Ja nie narzekam ale to tylko moje odczucia a czy tak jest? kto to morze wiedziec.

onie

? Co ty gadasz! To rynsztok gdzie administrator kasuje wypowiedzi i pozostawiane są pozytywne lub neutralne! To trzeba tępić!

register data
@onie

Kto to są oni - Ci którzy łapią pochwały ? Kto to są Ci - a my zapier..... Znasz ludzi z Chorzowa ? Wszystkich ? Same lenie ? Znasz stawki chorzowskie ? Odpowiedz łaskawie na te pytania. Konkretnie.

skarbek

Weźcie ludzie bo już schodzicie na jakąś dziwną ścieżkę. to jest forum do wypowiadania się na temat pracy. jest marnie i będzie marnie - Archidoc jest firmą chorzowską, W-wa jest oddziałem i dlatego są tam stawki ze sląska a nie z W-wy, przenieście się do jakiejś warszawskiej albo zagranicznej firmy w stolicy i zaczniecie zarabiać po warszawsku. Poza tym tam w chorzowie mam wrażenie że same lenie pracuja a wawka odwala cala robote za nich i do tego jeszcze pewnie gorzej od nich stolica zarabia. Oni łapią pochwały, a my zapier....

kiedy ?

Skarb Narodów

A widziałaś kiedyś słownik języka polskiego? Jeżeli do klientów piszecie w ten sam sposób, to być może dlatego macie tak marnie.

pyta

Czy to prawda ze ktoś od nas przekazywal do konkurencji leady handlowe przez .....

kaja
@pyta

Tak Ty......

ala

A Ty brat nie masz znajomości. Pracowałeś tu ze tak zapytam

brat
@ala

Caly czas jestem tu.

ala
@brat

To u kogo pracujesz na projekcie?

Misiek

Znajomości się tylko liczą nowe osoby przychodziły i dostawały lepsze stanowisko, albo po krótkim czasie!

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Chorzów

• Jak się pracuje w ArchiDoc SA?

Zobacz opinie na temat firmy ArchiDoc SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArchiDoc SA?

Kandydaci do pracy w ArchiDoc SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArchiDoc SA