ArchiDoc SA
counter
1 83 35 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Jakie wartości są cenione w ArchiDoc SA?

Igor

W sytuacji kiedy komuś nie chce się pracować to wszystko przeszkadza. Dobry pracownik nie narzeka!!

Tak5Nie8
nick Nowy wpis
@Igor

Pff. Mówisz, że "Dobry pracownik nie narzeka" ? Hahaha dobre sobie. Na szczęście młodzi ludzie mają teraz szeroki wybór ofert na rynku pracy i nie muszą dać się wykorzystywać i wypruwać sobie żył za śmieszne pieniądze.

Tak9Nie
Joanna Nowy wpis

@Eryk a czy Ty jesteś pracownikiem ArchiDoc? Jeśli tak, to czy możesz trochę rozwinąć swoją myśl i napisać co byś zmienił u tego pracodawcy, aby móc stwierdzić, że sytuacja według Ciebie się poprawiła? Warto dyskutować o tym co można poprawić, a jednocześnie taka wiedza posłuży użytkownikom forum do wyrobienia sobie opinii.

Eryk Nowy wpis

Idealnych firm nie ma. Może trzeba robić swoje

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w ArchiDoc SA? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

x
@Administrator

Sadze, ze 1 gwiazdka i ponizsze opinie odpowiadaja na to pytanie

Tak3Nie

Ciekawy

Witam, chciałbym się dowiedziec jak w archidoc jest teraz I czy warto się tam zatrudniać ?

Tak12Nie1
Byly pracownik
@Ciekawy

Nie.

Tak12Nie1

Nigdy wiecej

Pracownik firny Archidoc w kancelarii banku w katowicach- ODRADZAM!! Najgorsze miejsce w jakim pracowalam. Praca polega na rejestracji i nadawaniu poczty, przesylek oraz wydawaniu poczty pracownikom banku. Na rozmowie nie dajcie sie nabrac na wyjazdy do innych miast w celu zastepstwa lub tzw "wymiana wiedzy" haha! Bo decydujecie sie na CALKOWITA dyspozycyjnosc czyli w trakcie dniowki kaza wam jechac np do Krakowa, Wroclawia lub jeszcze dalej, zostawia was tam bez zadnego wczesniejszego przeszkolenia! Wszyscy maja gdzies, jak sobie poradzicie. A na dodatek kierownicy projektow(czyli pomyslodawcy i autorzy procedur) nie maja pojecia o codziennej pracy! Jesli chodzi o ING w Katowicach to... od wakacji 2017 nie daja rady znalezc osob na stale bo..ludzie stamtad uciekaja! Nawet po kilku dniach! Praca 9-17 (na rozmowie uslyszalam ze 7-15 i 8-16) lub 7-17! Fatalna organizacja, kierownik wprowadza zamieszanie i utrudnia prace poniewaz pracuje tam od 20 lat i u niego w kancelarii funkcjonuja nazwy i skroty nazw dzialow z dawnych czasow co nijak ma sie do terazniejszosci i nie dosc ze trzeba ogarnac obecne nazwy to jeszcze trzeba znac jakis durny skrot sprzed X lat! Przyklad: Listy sa zaadresowane zalozmy na Departament XXX, w systemie rejestruje sie jako YZZ, a trzeba odlozyc do półki o nazwie ABC. A Przyjdzie pracownik banku po list i przedstawi sie ze jest z departamentu XZA bo kilka lat temu tak sie nazywal jego dzial ???? straszny bajzel. Kierownik powie cos RAZ i ma byc zapamietane. Na pytania reaguje wywracaniem oczu i innymi "krzywymi minami". Nie omieszka wytknac ze tydzien temu odpowiedzial juz na to pytanie. Oczekiwania takie, ze po dwoch tygodniach macie pracowac jak stary, doswiadczony pracownik. A raczej zaiwaniać bo tam sie nie pracuje tylko zasuwa i urabia po lokcie. Ciagle tylko szybko szybko szybciej bo za wolno! Nikt nie szkoli (pracownicy sie zwolnili i zostal sam kierownik) bo nie ma czasu (ani ochoty) ale umiec wszystko trzeba. Jak pytasz-zle bo jestes niesamodzielny, jak nie zapytasz i zrobisz cos zle to jest ochrzan i pretensje ze "jak nie wiesz to zapytaj"!! to chore.

Tak22Nie

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się ArchiDoc Sp. Z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Katowice i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Tak2Nie

Julita

Mam zamiar aplikować na stanowisko rejestratora danych-operator wprowadzania danych. Czy możecie coś podpowiedzieć w temacie?

Joanna

@Ciekawy Praca w jakim dziale, na jakim stanowisku Cię interesuje? Jeśli sprecyzujesz pytanie, to może obecnym pracownikom firmy będzie łatwiej coś Ci podpowiedzieć.

Ciekawy

Joanna

Trwa właśnie rekrutacja na stanowisko rejestrator danych. @Darorozumiem, że Twój komentarz dotyczy pracy w ArchiDoc właśnie w tym charakterze. Chętnie usłyszymy też od obecnych pracowników, czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany, które mogą być istotne dla osób rozważających aplikację.

e4

no w sumie jak jest praca na infoliniii się przecież nie da zadalnie, tym bardziej moim zdaniem jeśli chodzi o rejestrację szkód, ale jak na lublin to musze przyznaC ŻE PROPOnUJĄ BARDZO atrakcyjne warunki zatrudnienia

Daro

Osoby, które wyliczały niesamowite perspektywy, szkolenia, możliwości awansu, czy też zarobki (ktoś tam napisał w komentarzach ponad 2000 zł na rękę) - chyba trochę przesadzają. -Umowa zlecenie, za 10 zł brutto, -Przymusowe wolne kiedy kończą się projekty (na przełomie 2015/2016 roku zwolnili wielką ilość osób, nawet pracowników wieloletnim stażem pracy, a także osoby, które otrzymały około kwietnia 2014 r. umowy o pracę (było to wąskie grono osób na potrzeby ówczesnego projektu). - Ostatnio rzekomo szukali pracowników ale prawdopodobnie zawiesili rekrutację - Trzeba się liczyć z trzyzmianową pracą podczas trwania dużych projektów - elastyczny grafik, da się dogadać - szkolenia - owszem bywają, ale z maksymalnie ograniczoną ilością miejsc - jeśli masz dobre chody u kierownika projektu, jest szansa, że zostaniesz na takowe wysłany - na stanowisko archiwisty nie ma co liczyć, mają tylko jedną, która pracuje tam od początku istnienia firmy i czasem jej przydzielają pracowników do pomocy -AWANSE - wewnętrzne, nie wiem na jakich zasadach działały. Z takich osób, które w jakiś sposób zostały wyróżnione - czy to jakimś odpowiedzialnym zadaniem, czy koordynacją projektu, to były to takie osoby, które miały bardzo dobre relacje z koordynatorami. W zasadzie jak masz chody z koordynatorami to masz szanse na ciekawe projekty, wyjazdy itp, i że ci nie zerwą umowy w przypadku zakończenia projektu bo koordynator może wcisnąć cię na inny - czasem dają premię jak zrobisz więcej dokumentów niż przewiduje norma Ale ogólnie to fajna praca. Z jednej strony monotonne wklepywanie danych, ale z drugiej elastyczny grafik, fajni ludzie, REGULARNE WYPŁATY, a jak się ma farta to nawet można się czegoś nowego nauczyć ;) są karty multisport, paczki świąteczne, samo miejsce pracy jest estetyczne, całkiem spora kuchnia, w której spędza się przerwy, mikrofalówki, czajniki, automaty z piciem i jedzeniem itp. Sama praca nie jest trudna - dla osób mało wymagających lub studentów - idealna, dla osób ambitnych raczej nie, chociaż jak pisałem, kiedy sobie urobisz kogo trzeba to można nawet liczyć na ciekawe projekty (niekoniecznie awans, chyba że pozwalniają już wszystkich koordynatorów projektów to może wtedy:P)

Aska

czyli jest konieczność fizycznego przebywania w miejscu pracy na czas jego realizacji? nie ma możliwości np. pracy zdalnej?

Lyers

klara awans haha już to widzę każdy kto pracuje w firmie jest po studiach, albo studiuje a do awansowania mają kogo.

Tak2Nie

margot

Odpowiedź na pytanie - trak wypłaty były w terminie. Wszelakie profity dla ludzi zatrudnionych na umowę zlecenie/ umowę o dzieło - pączki w tłusty czwartek i paczka słodyczy na święta.

archiman

w chorzowie: szansa na umowę o prace praktycznie zerowa (chyba, że ktoś przyszedł na staż z PUP, to wtedy dostanie tę umowę, nie czarujmy się- na bank tylko na tyle ile muszą. Ale może komuś się uda i dostanie na dłużej...?). Reszta świata otrzyma umowę zlecenie stawka: 10zł brutto/godzinę. rekrutacja wygląda tak, że oprowadza się człowieczka po danym dziale i pokazuje na czym polega rejestrowanie, takie krótkie szkolenie, trwające do 2h. Wtedy człowieczek decyduje czy mu to odpowiada, czy da radę... podejmuje decyzje. nie czarujmy się praca jest nudna i spędza się te 7,5h przed kompem (30m przerwy). Ważna sprawa, pracuje się z poufnymi dokumentami, więc nie można mieć przy sobie telefonu. Zostawia się go w depozycie, ale można w czasie dnia tam zaglądać, Jeśli chodzi o zmiany można się dogadać, ale to też zależy od działu, do którego rekrutują. Aktualnie ludzie rezygnują z powodu niedostosowania się do 3-zmianowego systemu pracy (nocki). Plusy: m.in.ludzie są fantastyczni (no zdarzają się sporadyczne wyjątki), do tego firma oferuje karty multisport, umowa zlecenie dla studentów (większe zarobki) Minusy: m.in. stawka, umowa zlecenie, nocki (choć do wszystkiego można się przyzwyczaić)

ja

Mms, 10zł brutto/h, szanse na zatrudnienie na umowę o pracę praktycznie zerowe - jakiś czas temu pozwalniali większość ludzi z umowami i teraz przyjmują tylko na zlecenie. Dobre dla studentów, bo można się dogadać z godzinami, ale ogólnie nie polecam. Bardzo ogłupiająca i monotonna praca, wieczny (usunięte przez administratora) bo rotacja personelu jest niesamowita, więc nikt nie wie co powinien robić. Wieczna walka o komputery, zdarzało się często, że komuś brakowało stanowiska.

Tak4Nie

mms

Jest jakaś szansa zatrudnie w Archidoc? Słyszałem od znajomych, że w Archidoc zarabia się 2500-3000 na rękę taka praca by mi odpowiadała.

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Katowice

ArchiDoc SA