Opinie o ArchiDoc SA w Chorzów

ArchiDoc SA – jest liderem na rynku rozwiązań outsourcingowych w dziedzinie zarządzania dokumentami.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Chorzów

zainteresowana

A wie ktoś czy jest prowadzona gdzieś w ogóle rekrutacja? Bo na stronie internetowej niby szukają pracowników ale nikt nie dzwoni :|

gosia

Umowa na 6 miesięcy ? Nie no grubo, może opona do stara gratis ? Czyli 1300 zł na rękę, widzę że nic się tam nie zmieniło, tylko narzekanie koordynatorów w stylu "...ale jestem zmęczona", kusiło żeby nie raz powiedzieć "to się zwolnij, a nie męcz innych" :)

zainteresowana

@dżin Pracujesz w Warszawie? Bo z tego co wiem we Wrocławiu i Katowicach umowa tylko zlecenie

hahaha

@kłapołuchy i @byłypracownik to chyba ta sama osoba :D Czyżby to ty Michał J. albo twoja najlepsza kolezaneczka Arleta B. :P Wiecznie niezadowoleni i zmęczeni praca :D

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kłapołuchy

ludzie co z Wami ? Wypłata do 10 każdego miesiąca to nic wyjątkowego, to normalne w każdej firmie, praca tylko dla osób które chcą sobie dorobić natomiast lub szukają tzw. pierwszej pracy bez żadnych perspektyw, jeśli jesteś studentem to polecam, jeżeli liczysz na umowę o pracę lub stabilizacje to na to nie licz, monotonia pracy, ziewanie i odliczanie do końca dnia w pracy będzie normalką już po kilku tygodniach, ambitne osoby już dawno znalazły sobie lepszą pracę

gimbaza
@kłapołuchy

"ziewanie i odliczanie do końca dnia w pracy" to oznacza brak zajęcia. Po co ktoś komu trzeba płacić za nic "nierobienie"? A z drugiej strony zawsze można coś zrobić więc odpowiedz sobie sam na pytanie - po co tu jesteś (lub byłeś)? "chcą sobie dorobić natomiast lub szukają" - dość dziwna konstrukcja zdania. Wyjaśnia w jakimś stopniu Twój nick i podejście do pracy.

mee89

@pomysł- pracowałam w AD 4 miesiące i zawsze miałam wypłatę na czas :) Czasami nawet przed 10 :) @marchewka- atmosfera była spoko ;) Ale to też zależy z kim usiądziesz :P Byli tzw."milczki" i "śmieszki" :)

mee89

"jakie to ma znaczenie, znowu zatrudnią jak najwięcej osób na umowy śmieciowe, a potem powiedzą nara i nie ważne czy się starasz czy masz wszystko w czterech literach, szkoda czasu :)" Dla mnie to ma znaczenie, praca mi odpowiadała i można sobie było dorobić na studia,10 zł/h za prace, która nie wymaga wysiłku i można fajnie spędzić w pracy czas to dla studenta praca wymarzona :) A na umowę zlecenie zatrudnia juz prawie co 3 firma w Polsce. Logiczne jest też to, że zwalniają ludzi gdy kończy się projekt- nie rozumiem twojego rozgoryczenia, po co mieliby trzymać ludzi skoro nie było juz dokumentów do rejestrowania :P Ci których mogli (i chcieli) przenieśli na inne projekty a z innymi pożegnali się kulturalnie i nikt nikogo nie kopal w cztery litery :) Chyba, ze ktoś sobie na to zasłużył :P

jeszcze pracownik

Spokojnych, wesołych i rodzinnych Świąt ;)

mee89

Hej. Wie ktoś może kiedy ruszy nowy projekt w Chorzowie?

była pracowniczka
@mee89

Anka

10 zł brutto [od kilku lat taka sama stawka] - rzeczywiście szaleństwo. Szczególnie teraz, gdy posucha z projektami jest.

ewelina

osoba z ambicjami długo tam nie wytrzyma :)

Ex-pracownik
@ewelina

Biorąc pod uwagę osoby, które tym interesem i projektami zarządzają, to na dłuższą metę się nie da wytrzymać.

pkd

Mógłby ktoś napisać jakie są godziny pracy i czy wchodzą w to weekendy jeśli idzie o stanowisk rejestratora danych w Warszawie? pozdr

kret
@pkd

Teraz otwierają filię w Lublinie. Pensja 3000 złotych z umową o pracę. Zastanawiam się czy aplikować. Co śadzicie?

hożuf

nic takiego nie ma miejsca.

me89

Hej. Słyszał ktoś coś o postoju pracy w Chorzowie? Jak tak do dajcie znać co i jak :)

Zgadzam się z przedmówcami...komunikacja międzyludzka na poziomie 0. "Szarego pracownika" traktuje się jak G**, brak odpowiedzi przełożonego w ważnych kwestiach, natomiast w kadrach pracują chyba imbecyle, którzy nawet liczyć nie potrafią...gdyby nie moja dociekliwość zostałabym oszukana przy wypłacie :|

HR
@:|

Witam, Wszelkie niejasności związane z wypłatą wynagrodzeń prosimy zgłaszać na adres: archidoc@archidoc.pl Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR

yyyyy
@:|

u mnie też trzeba było walczyć o to żeby dostać to co mi się należało

HR
@yyyyy

Olek

Jak można pracować 10 lat na jednym stanowisku i nie mieć nawet odrobiny ambicji, żeby osiągnąć coś więcej i "nie dbać o karierę", o awans?

joanna

Wiecie co,narzekacie na wszystko. Zle zarobki,niska płaca i w ogóle praca do (usunięte przez administratora) br /> A ja własnie idę do nich do pracy. Na dłuższą prace nie liczę i nie nastawiam się na robienie kariery w archiwum. Mam 10 lat pracy w tym zawodzie i nie dbam o kasę i karierę. Lubie te prace,kontakt z dokumentami i ludźmi i to jest moja postawa a nie roszczenia,użalanie się jak to źle w pracy. Przecież nikt nikomu nie kazał iść do pracy akurat o tej firmy. Poszliście tam sami a teraz halo.

Ja.

Warszawa.... Żenada zarobki, Żenada p. mariusz t. jego olewcze podejście do człowieka. :-) jak Najbardziej NIE POLECAM!!! Archidoc masakra. wyzyskiwanie się człowiekiem za marne grosze. Beznadziejna komunikacja w firmie. Nie słucha się potrzeb drugiego. Mało tego najlepsze profity mają Ci, co donoszą, tacy są wręcz pożądani i zawsze wysłuchani :-D jeżeli człowiek ma godność.... niech nie ryzykuje. NIE WARTO.

...

W Chirzowie 10 zł brutto na zleceniu i 1850 zł brutto na umówię

A

Jak widzisz w postach poniżej dyskusja dotyczy nie tylko Warszawy

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Chorzów

• Jak się pracuje w ArchiDoc SA?

Zobacz opinie na temat firmy ArchiDoc SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArchiDoc SA?

Kandydaci do pracy w ArchiDoc SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArchiDoc SA