Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy w ArchiDoc SA odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ArchiDoc SA?

ozzy Nowy wpis
@Pytanie

niestety przeważają typowe śmieciówki

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ArchiDoc SA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ArchiDoc S.A. Nowy wpis
@Pytanie

Są dwa etapy rekrutacji. Na ostateczną decyzję trzeba czekać do 7 dni.

rejstratorka

No niestety z tymi zarobkami to prawda 2400 brutto gdzie trzeba nosić kartony z dokumentami nieraz naprawdę ciężkie. Fakt pierwsza umowa na trzy miesiące później niby możliwość przedłużenia ale z tego co widzę to pic na wodę pozatrudniali kilkanaście osób i zaczęli już nie przedłużać umów. Czyli praca na chwile zróbcie co macie zrobić i nara. Atmosfera jak najbardziej wporzadku jednak wiecie to ludzie ja tworzą wiec różnie może być. Czy polecam ? Nie bardzo lepiej poszukać. zegos stałego i rozwojowego

@rejstratorka

Takie wynagrodzenie może dla jednych okazać się wystarczające, a dla innych już niekoniecznie - to zależy od danej osoby i jej aktualnych potrzeb. Z kolei zdrowa atmosfera wpływa na jakość wykonywanej przez nas pracy, a więc dobrze, że w ArchiDoc taka właśnie jest. Dostajecie może jakieś dodatki do pensji podstawowej?

iza
@Wiktoria

jakie dodatki nic nie ma nawet złotówki się nie dostaje

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rafał

@ozzy Trzeba pamiętać, że wysokość zarobków to już kwestia indywidualna, uzależniona od potrzeb danego pracownika. A jak długo pracujesz w ArchiDoc? Może po pewnym czasie dostałbyś podwyżkę - nie uważasz? Myślę, iż inni użytkownicy forum z chęcią dowiedzieliby się jeszcze od Ciebie, jaką formą umowy na sam początek proponuje ten pracodawca. Zdradzisz nam to?

@Rafał

"Trzeba pamiętać, że wysokość zarobków to już kwestia indywidualna, uzależniona od potrzeb danego pracownika." - rzeczywiście, myślę, że większość osób w Polsce po okresie próbnym idzie do szefa po obniżkę, bo uważa, że zarabia za dużo :). Co do umowy - umowa o pracę na okres próbny, potem albo wypieprzają, albo jeśli jest na tapecie jakiś projekt - przedłużają. Atmosfera jak na (niewysokie) standardy polskich pracodawców w miarę OK. Ogólnie praca na chwilę i na dorobienie, a nie na zarobienie.

@ozzy

@ozzy Wydaję mi się, że nie do końca zrozumiałeś to, co chciałam przekazać. Ale i tak bardzo Ci dziękuję za Twój wkład w tę dyskusję. Nadmieniasz, iż praca w ArchiDoc jest dobra, ale raczej tylko na dorobienie. Czy zatem bez problemu przyjmują tam właśnie osoby, które są zainteresowane pracą tymczasową, na przykład studentów?

@Wiktoria

Jeśli na tapecie jest jakiś projekt, to przyjmują wszystkich jak leci. Zatem tak, studenci również znajdą tam pracę bez problemu, podobnie jak wszyscy inni ;).

mlochow

No niestety nie jest to dobry pracodawca. Płaci bardzo mało zatrudnienie jest nie stabilne potrafi zwolnić od tak po trZech miesiącach pomimo wykonywania dobrze swojej pracy . Zarobki wyżej wymienione to prawda a co do premii nie ma czegoś takiego jedynie nadgodziny nic więcej. Nie polecam nikomu tej pracy chyba ze jakiemuś uczniowi który chce zarobić trochę grosza

@mlochow

Chyba powinieneś mieć świadomość tego, że dla innych wynagrodzenie proponowane przez ArchiDoc może okazać się już wystarczające. Powiedz Nam, jak długo już jesteś zatrudniony w tej firmie. Wspominasz o nadgodzinach - a czy są one dodatkowo wynagradzane?

halina
@Wiktoria

każda nadgodzina nie ważne gdzie się pracuje musi być dodatkowo płatna. Według prawa pracy nadgodziny w tygodniu to 50% twojej stawki.

ozzy

Atmosfera swoją drogą, ale zarobki to śmiech na sali. 2400 brutto? Serio, w XXI wieku? Jeleni szukają? Więcej się zarobi w ochronie robiąc dosłownie nic.

Rafał

ArchiDoc SA poszukuje właśnie pracownika na stanowisko rejestratora danych. W ogłoszeniu jest napisane, że jest to praca w systemie 2-zmianowym, ale istnieje możliwość wprowadzenia 3 zmiany. Czy zmiany nocne często się przytrafiają i są bezwzględnie obowiązkowe?

emilia

jeżeli firma taka jak ta podejm,uje się usług biznesowych z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-officem to wierze w jej uczciwość a nie wasze hejty

miecio żul

porażka odradzam pracę w tej firmie tzn psełdo firmie obsadzonym rodziną matki zony i kochanki a kierowniczka tylko na papierze fikcyjna i do tego zakłamana osoba dla której liczy się tylko Ona a reszta to jej sługusy no chyba że ktoś chce stracić zdrowie szarpiąc się z kartonami wypchanymi po brzegi dokumentami które rozpadają się w rekach długo by pisać ale szkoda słów...

inna

Teraz pewnie pracuje u nas? Jak mial na nazwisko? (usunięte przez administratora)

pracowalim

Faktycznie Pani Kierownik ma nos wyżej niż oczy. Otoczyła się rodzina i promuje ich a reszta pracowników to tylko robotnicy - mróweczki nic nie znaczący. A jak się znudzą to za drzwi.....

była parcownica

Szkoda sie rozpisywać na temat pracy w Młochowie. Nie polecam za dużo rodzinnych powiązań, koleżeństwa, pogardy dla innych chcących pracować. Pani Kierownik sama w sobie jest dziwna i to przekłada na ludzi.......

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Młochów

ArchiDoc SA