Opinie o ArchiDoc SA w Młochów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArchiDoc SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ArchiDoc SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Młochów

Natalia Nowy wpis

czy coś się zmieniło w kwestii etapów rekrutacji ? czy nadal są dwa ?

ArchiDoc Nowy wpis
@Natalia

Witaj, Zwykle przewidywane są dwa etapy rekrutacji na które składają się: wywiad telefoniczny oraz spotkanie bezpośrednie. Nie wykluczamy również jednego etapu jakim jest spotkanie. Wszelkich informacji można uzyskać podczas pierwszego kontaktu z rekruterem lub kierownikiem projektu. Pozdrawiamy, Dział HR

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ArchiDoc SA?

ozzy Nowy wpis

niestety przeważają typowe śmieciówki

ArchiDoc Nowy wpis

Szanowny Kandydacie, Rodzaj umowy zależny jest od rodzaju projektu do którego poszukujemy osób. Oferujemy zarówno umowy zlecenia, jak i umowy o pracę. Wszelkie kwestie formalne dotyczące zatrudnienia, zawieramy w ogłoszeniu o pracę oraz szczegółowo omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy, Dział HR

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ArchiDoc SA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ArchiDoc S.A.

Są dwa etapy rekrutacji. Na ostateczną decyzję trzeba czekać do 7 dni.

rejstratorka

No niestety z tymi zarobkami to prawda 2400 brutto gdzie trzeba nosić kartony z dokumentami nieraz naprawdę ciężkie. Fakt pierwsza umowa na trzy miesiące później niby możliwość przedłużenia ale z tego co widzę to pic na wodę pozatrudniali kilkanaście osób i zaczęli już nie przedłużać umów. Czyli praca na chwile zróbcie co macie zrobić i nara. Atmosfera jak najbardziej wporzadku jednak wiecie to ludzie ja tworzą wiec różnie może być. Czy polecam ? Nie bardzo lepiej poszukać. zegos stałego i rozwojowego

@rejstratorka

Takie wynagrodzenie może dla jednych okazać się wystarczające, a dla innych już niekoniecznie - to zależy od danej osoby i jej aktualnych potrzeb. Z kolei zdrowa atmosfera wpływa na jakość wykonywanej przez nas pracy, a więc dobrze, że w ArchiDoc taka właśnie jest. Dostajecie może jakieś dodatki do pensji podstawowej?

iza
@Wiktoria

jakie dodatki nic nie ma nawet złotówki się nie dostaje

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ArchiDoc SA? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik kontroli jakości
Młochów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Business Controller
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ochrony- Młochów
Młochów
Seris Konsalnet Holding S.A.
Rafał

@ozzy Trzeba pamiętać, że wysokość zarobków to już kwestia indywidualna, uzależniona od potrzeb danego pracownika. A jak długo pracujesz w ArchiDoc? Może po pewnym czasie dostałbyś podwyżkę - nie uważasz? Myślę, iż inni użytkownicy forum z chęcią dowiedzieliby się jeszcze od Ciebie, jaką formą umowy na sam początek proponuje ten pracodawca. Zdradzisz nam to?

@Rafał

"Trzeba pamiętać, że wysokość zarobków to już kwestia indywidualna, uzależniona od potrzeb danego pracownika." - rzeczywiście, myślę, że większość osób w Polsce po okresie próbnym idzie do szefa po obniżkę, bo uważa, że zarabia za dużo :). Co do umowy - umowa o pracę na okres próbny, potem albo wypieprzają, albo jeśli jest na tapecie jakiś projekt - przedłużają. Atmosfera jak na (niewysokie) standardy polskich pracodawców w miarę OK. Ogólnie praca na chwilę i na dorobienie, a nie na zarobienie.

@ozzy

@ozzy Wydaję mi się, że nie do końca zrozumiałeś to, co chciałam przekazać. Ale i tak bardzo Ci dziękuję za Twój wkład w tę dyskusję. Nadmieniasz, iż praca w ArchiDoc jest dobra, ale raczej tylko na dorobienie. Czy zatem bez problemu przyjmują tam właśnie osoby, które są zainteresowane pracą tymczasową, na przykład studentów?

@Wiktoria

Jeśli na tapecie jest jakiś projekt, to przyjmują wszystkich jak leci. Zatem tak, studenci również znajdą tam pracę bez problemu, podobnie jak wszyscy inni ;).

mlochow

No niestety nie jest to dobry pracodawca. Płaci bardzo mało zatrudnienie jest nie stabilne potrafi zwolnić od tak po trZech miesiącach pomimo wykonywania dobrze swojej pracy . Zarobki wyżej wymienione to prawda a co do premii nie ma czegoś takiego jedynie nadgodziny nic więcej. Nie polecam nikomu tej pracy chyba ze jakiemuś uczniowi który chce zarobić trochę grosza

@mlochow

Chyba powinieneś mieć świadomość tego, że dla innych wynagrodzenie proponowane przez ArchiDoc może okazać się już wystarczające. Powiedz Nam, jak długo już jesteś zatrudniony w tej firmie. Wspominasz o nadgodzinach - a czy są one dodatkowo wynagradzane?

halina
@Wiktoria

każda nadgodzina nie ważne gdzie się pracuje musi być dodatkowo płatna. Według prawa pracy nadgodziny w tygodniu to 50% twojej stawki.

ozzy

Atmosfera swoją drogą, ale zarobki to śmiech na sali. 2400 brutto? Serio, w XXI wieku? Jeleni szukają? Więcej się zarobi w ochronie robiąc dosłownie nic.

Rafał

ArchiDoc SA poszukuje właśnie pracownika na stanowisko rejestratora danych. W ogłoszeniu jest napisane, że jest to praca w systemie 2-zmianowym, ale istnieje możliwość wprowadzenia 3 zmiany. Czy zmiany nocne często się przytrafiają i są bezwzględnie obowiązkowe?

emilia

jeżeli firma taka jak ta podejm,uje się usług biznesowych z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-officem to wierze w jej uczciwość a nie wasze hejty

miecio żul

porażka odradzam pracę w tej firmie tzn psełdo firmie obsadzonym rodziną matki zony i kochanki a kierowniczka tylko na papierze fikcyjna i do tego zakłamana osoba dla której liczy się tylko Ona a reszta to jej sługusy no chyba że ktoś chce stracić zdrowie szarpiąc się z kartonami wypchanymi po brzegi dokumentami które rozpadają się w rekach długo by pisać ale szkoda słów...

inna

Teraz pewnie pracuje u nas? Jak mial na nazwisko? (usunięte przez administratora)

pracowalim

Faktycznie Pani Kierownik ma nos wyżej niż oczy. Otoczyła się rodzina i promuje ich a reszta pracowników to tylko robotnicy - mróweczki nic nie znaczący. A jak się znudzą to za drzwi.....

była parcownica

Szkoda sie rozpisywać na temat pracy w Młochowie. Nie polecam za dużo rodzinnych powiązań, koleżeństwa, pogardy dla innych chcących pracować. Pani Kierownik sama w sobie jest dziwna i to przekłada na ludzi.......

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Młochów

ArchiDoc SA