BZM Consulting

Katowice

Opinie o BZM Consulting

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Jak firma przedstawia się w obecnym roku? Czy od ostatnich komentarzy zaszły w firmie jakieś zmiany, o których warto powiadomić kandydatów? Chętnie poznamy Wasze opinie na temat ogólnych warunków pracy, atmosfery w BZM Consulting.

E
użytkownik zarejestrowany

Hmmm no cóż może jest szansa na zmianę bo atmosfera jest ważna

Ania ......

Atmosfera w pracy jest straszna.(usunięte przez administratora) jest chamska w stosunku do pracowników, wrzeszczy po nich jak po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ch. Sprawy klientów prowadzą studenci za parę złotych, za faktury do klientów są na duże kwoty, upsss. Brak szacunku, kiepska atmosfera, głodowa pensja. A najgorsze, że w razie problemów księgowych dotyczących klientów do Palatyńskiej po pomoc nie masz po co iść. Opieprzy cie i nic ci nie wyjaśni. Nie polecam.

Nie polecam!!! (usunięte przez administratora) Bardzo niskie zarobki, a do tego nawał pracy!!! Odwalasz robotę jak każdy księgowy, a tak naprawdę twoje stanowisko przez około 2óch lat to Asystent w dziale księgowości. Szefowa wręcz wyżywa się na pracownikach. Słownictwo jakim się wyrażają do pracowników jest prostackie, obraźliwe i chamskie!!! A jak już są z Ciebie zadowolone to nie dostaniesz podwyżki tylko co najwyżej zaproszą Cie na lunch.... W firmie trwa nieustannie rotacja pracowników, gdyż jedni nie wytrzymują atmosfery inni zaś nabierają doświadczenie i szukają czegoś lepszego. Proponuję trzymać się z dala od tej firmy!!!!

Zostaw opinię o BZM Consulting - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BZM Consulting