Opinie o Bzm Consulting Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bzm Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bzm Consulting Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bzm Consulting Sp. z o.o. w Katowice

Lena Nowy wpis

Bardzo dobra praca, mimo sporego stresu mogę powiedzieć, że świetnie się pracuje

Przyszły kandydat Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w tej firmie ?

E Nowy wpis

Hmmm no cóż może jest szansa na zmianę bo atmosfera jest ważna

Ania ...... Nowy wpis

Atmosfera w pracy jest straszna.(usunięte przez administratora) jest chamska w stosunku do pracowników, wrzeszczy po nich jak po (usunięte przez administratora) ch. Sprawy klientów prowadzą studenci za parę złotych, za faktury do klientów są na duże kwoty, upsss. Brak szacunku, kiepska atmosfera, głodowa pensja. A najgorsze, że w razie problemów księgowych dotyczących klientów do Palatyńskiej po pomoc nie masz po co iść. Opieprzy cie i nic ci nie wyjaśni. Nie polecam.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.

Nie polecam!!! (usunięte przez administratora) Bardzo niskie zarobki, a do tego nawał pracy!!! Odwalasz robotę jak każdy księgowy, a tak naprawdę twoje stanowisko przez około 2óch lat to Asystent w dziale księgowości. Szefowa wręcz wyżywa się na pracownikach. Słownictwo jakim się wyrażają do pracowników jest prostackie, obraźliwe i chamskie!!! A jak już są z Ciebie zadowolone to nie dostaniesz podwyżki tylko co najwyżej zaproszą Cie na lunch.... W firmie trwa nieustannie rotacja pracowników, gdyż jedni nie wytrzymują atmosfery inni zaś nabierają doświadczenie i szukają czegoś lepszego. Proponuję trzymać się z dala od tej firmy!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bzm Consulting Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Bzm Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bzm Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bzm Consulting Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Dąbrówki 16
    40-081 Katowice

Bzm Consulting Sp. z o.o.