counter
2 3 6 5 1
Wiaczesław Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Przestaliście być obecni na tym forum bo jest dobrze i nie ma chętnych do pisania opinii?

Przyszły kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Jak obecnie wygląda praca w tej firmie ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 366 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Bzm Consulting Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

E Nowy wpis

Hmmm no cóż może jest szansa na zmianę bo atmosfera jest ważna

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ania ......

Atmosfera w pracy jest straszna.(usunięte przez administratora) jest chamska w stosunku do pracowników, wrzeszczy po nich jak po (usunięte przez administratora) ch. Sprawy klientów prowadzą studenci za parę złotych, za faktury do klientów są na duże kwoty, upsss. Brak szacunku, kiepska atmosfera, głodowa pensja. A najgorsze, że w razie problemów księgowych dotyczących klientów do Palatyńskiej po pomoc nie masz po co iść. Opieprzy cie i nic ci nie wyjaśni. Nie polecam.

Tak6Nie

Nie polecam!!! (usunięte przez administratora) Bardzo niskie zarobki, a do tego nawał pracy!!! Odwalasz robotę jak każdy księgowy, a tak naprawdę twoje stanowisko przez około 2óch lat to Asystent w dziale księgowości. Szefowa wręcz wyżywa się na pracownikach. Słownictwo jakim się wyrażają do pracowników jest prostackie, obraźliwe i chamskie!!! A jak już są z Ciebie zadowolone to nie dostaniesz podwyżki tylko co najwyżej zaproszą Cie na lunch.... W firmie trwa nieustannie rotacja pracowników, gdyż jedni nie wytrzymują atmosfery inni zaś nabierają doświadczenie i szukają czegoś lepszego. Proponuję trzymać się z dala od tej firmy!!!!

Tak11Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Bzm Consulting Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad