Opinie o bodzio.pl - Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. w Goszcz

Opinie o Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.

MMMMi

A komuś kończy się umowa może??? ja mam do końca sierpnia i w firmie nic nie chcą mówić?????

Mmm
@MMMMi

Ja też mam do końca sierpnia i to będzie moja 4 umowa i tez nie wiem czy będę miała pracę czy nie.. A to dzwoniłeś pytałeś czy przedłuża?

MMMMi
@Mmm

dzwoniłam ale nie chcą mówić to moja 3 umowa i muszą dać na stałe.....

@MMMMi

Gówno dadza zwolnią tak jak mnie rok wcześniej w przezencie urodzinowym. A powinnam mieć wtedy umowę na stałe i gówno mówiły czy coś będzie czy nie a zadzwoniły z ogłoszeniem ze mam wystawić kartkę o rekrutację. Tragedia walnięta firma. Widzimy się w sądzie nie polecam pracy w tej firmie

Ona

I jak z tymi nadgodzinami można odbierać w kolejnym miesiącu ?

Gosc

Fabryka Bodzio słynie głównie z romansów, nie jedno małżeństwo zosto już rozwalone

Skąd takie spekulację?

gniot luby
@Gosc

Jak to prpofesionalnie napisane :)

@Xplay

Skąd ponieważ raz ze kierowcy na salonach wyrywają chętne dziewczyny a dwa na firmie też różne rzeczy sie dzieją:-)

ŁysyKozioł

Najlepszy podobno jest Rafał G

Pionek
@ŁysyKozioł

Niech jest :) reszta się dostosuje

ŁysyKozioł
@Pionek

Albo już dawno dostosowała :)

@plansza@
@ŁysyKozioł

O kim mowa ??

@Gosc

O tak widziałam kiedyś w Tychach Jak pan młody sprzedawca z trochę starszą panią sprzedawczynia pod koniec testowali materac czy się nie ugniata za mocno a zapomnieli salon zamknąć ???? nawet się nie zorientowali że klientka weszła ale tego Pana chyba już zwolnili a szkoda bo wysportowany był ????

@Oli

Dodam że Ten Pan sprzedawca z tą Panią byli bardzo mili bo kilka razy mi pomogli szkoda że ich nie mam Firma powinna dbać o ludzi i o towar bo jest coraz słabiej...

Ostry
@Oli

Oli Musiało Ci się coś pomylić znam cały personel były i teraźniejszy i jest to pełen profesjonalizm zawsze we wszystkich kategoriach pomogą. Brawo Salon Tychy Dziękuję za pomoc przy mebelkach Polecam Salon Bodzio

@Oli

Przepraszam Cały zespół salonu Bodzio Tychy zaszła pomyłka nie chodziło o salon Bodzio Tychy taka sytuacja nie miała miejsca Przepraszam jeszcze raz i odwiedzę Salon Tychy z przeprosinami Oli Ten wysportowany Pan to Mój Mąż i pracował w innym salonie meblowym chciałam się odgryźć Przepraszam Bardzo .

Radek
@Oli

Naprawdę powinna Pani odwiedzić Salon i przeprosić w tym Salonie pracują profesjonalne i bardzo miłe Panie godne polecenia najlepsza obsługa jaką znam!! Pozdrawiam serdecznie .

Radek Ż
@Oli

Kobieto Moja żona tam pracuje więc uważaj na słowa...I znam ten Salon I firmę i nigdy takich rzeczy by nie było..

Salon Goszcz

Jest akcja! za podawanie się za klienta chwalenie mebli i dobre opinie jest dodatkowa premia to do roboty. Każdy dwie opinie w przeciągu 10- ciu minut i trzeba zadzwonić do prowadzącej żeby to zgłosić. Powodzenia!

@Salon Goszcz

Chwalenie mebli a chwalenie tego jak pracodawca się zachowuje to chyba są dwie różne rzeczy, nie zazdroszczę wam tego mobingu!!

Gggg
@Salon Goszcz

Powaznie? Powiedzcie jaka premia hahahahaha co za durnowata firma

Była pracownica
@Salon Goszcz

Może zamiast szefostwo namawiać do składania pozytywnych komentarzy weźmie się za kontrolę jakości i obsługę klienta? W ten sposób to jedynie zachowują się tylko "bufony" widzące tylko czubek swojego nosa. Nic dobrego to nie wróży.

Nie ładnie

Zbigniew
@Oli

No nieładnie. Ale może to nieprawda? Nie sądzę żeby płacili premie za pisanie komentarzy. A za wydajność w robocie dają jakieś dodatkowe pieniądze? Bo to by było dla mnie ok.

@Zbigniew

Premie mozna dostac nawet za utargowanie 20 tys i dostac wyplate 5 tys. Warunek jest tylko jeden - musisz byc z rodziny . Ktos zrobi ponad 100 tys a wypłata ta sama , bo przeciez trzeba robic na nierobów . To sie nazywa motywacja do pracy

Sprzedawca

W ogłoszeniu tylko godzina i data na którą mają przybyć kandydaci do pracy na stanowisko sprzedawcy. Efekt tego taki, że na miejsce przybyło około 50 osób stojąc obok siebie w małym salonie. Na wstępie poinformowano że to praca w zastępstwo czego nie było w ogłoszeniu więc część osób zaczęła wychodzić (słabo stracili czas i pieniądze na dojazd przez brak podstawowych informacji w ogłoszeniu). Rozmowa to bardziej zostawienie cv i 2-3zdania więc kolejka rozbita momentalnie. Ogólnie bardzo nietypowa rekrutacja na dzisiejsze czasy na pewno brak tam profesjonalizmu. Z drugiej strony mam taką refleksję że to tylko praca na chwilę tylko na pozycji sprzedawcy może to inne firmy przesadzają robiąc rozmowy jak na prezesów wielkich korpo kiedy rekrutują na zwykłe powszechne stanowiska bez większych wymagań.

Powiedz coś o sobie. Dlaczego do nas rekrutujesz. Czy odpowiadają Ci warunki.

Wsiowy

Trochę o wszystkim trochę o niczym. Meble jakościowo średnie, nie najgorsze ale szału nie ma. Wybór bardzo okrojony jak na dzisiejsze trendy. Chyba dlatego ze bardziej skupili się na chińskiej skorupie niż meblach. Dyrekcja... No cóż ladnie brzmi z nazwy i nic poza tym. No może dla pracowników z Goszcza oczywiście z biur bo przecież nie dla produkcji o salonach nie mówiąc. Większości sklepów nawet nie wiedzą gdzie są. Zarobki..w salonie który robi obrót 4 tys zarobisz, jak urlopy to i więcej, najlepiej 10 dniowe i w jednym miesiącu to i 7 tys dostaniesz. Dużo? To zależy... kiedyś tak, dzisiaj juz niekoniecznie. Nie chodzi nawet o tym, że życie coraz droższe tylko 4 tys to juz dzisiaj standard i to w branży w której człowiek by się nie spodziewał. I umówmy się ile się.musisz narobić żeby zarobić. Nie chodzi o to czy obsługujesz klientów, sprzątasz, nosisz Meble, kosisz trawę, grabisz liście, odsniezasz, wygrzebujesz pety... pracujesz to zapewne to robisz, pytanie czy wypada? Jak to wygląda jak obsługujesz klienta po czym przepraszasz bo musisz wnieść dostawe z kierowcą? I nie, kierowca nie poczeka aż obsłużysz klienta do końca bo im się zawsze spieszy ale co sie chłopom dziwić sami lekko nie mają. Ale najlepsze jak akurat robisz pracę porządkowe przed salonem i klienci nadjeżdżają. Trzeba łopatę i grabie zostawic i lecieć za klientem bo.kamery... No właśnie kamery. A niech sobie będą ale zlitujcie się.. gdzie ten monitoring kiedy klient zwinie coś ze sklepu dzwonisz i słyszysz ze akurat nic nie widać, kamera tam nie sięga itp. Pracownik zawsze musi się tłumaczyć za wszystkich. Niby nie ma w tym nic dziwnego ale może należałoby zwiększyć kontrolę bliżej koryta? Ile można jechać do klienta z wymianą danego elementu? Czy tego naprawdę nikt nie sprawdzą? Czy nikt nie widzi ze dany element wyjeżdżą uszkodzony do klienta któryś raz? No tak... po.co.liczyc koszty paliwa można liczyć koszty zabierając na salonach mikrofalówkę. Oj można by pisać i pisać ale trzeba się za robotę brać.

biurowy
@Wsiowy

Zgadzam się z tym ze jakość mebli się zmieniła na lepsze. Czasy są takie że klient może wybierać z różnych ofert innych firm lecz coraz częściej widać że cena zaczyna odgrywać główną rolę a tu bodzio stara się być elastyczny. Odnośnie chińskich rzeczy to są one wszędzie od Agaty po Jyska.

salon
@biurowy

odnośnie chińszczyzny jak to nazywacie jest problem z ich ilością, po prostu jest tego za dużo. Chodzi oto że firma nie wychodzi z jednego wzoru danej rzeczy a ściąga już kolejne wzory tego samego produktu a stary zalega na pułkach. Może by tak pozbyć się tych starych zanim wejdzie się w nowe.

Mój Nick
@biurowy

Jeśli chodzi o ceny to Bodzio już nie jest atrakcyjny. Może kiedyś był. Jakość kiepska, bryły te same a ceny kosmos.

Przede wszystkim gowork.pl to portal, w którym są poruszane kwestie pracownicze a nie reklama mebli i fabryki - to uwaga do szefostwa, które zleca pracownikom salonów takie zadania. Uwag dotyczących nieszanowania i łamania praw pracownika jest ogrom: od wyzywania i używania wulgaryzmów po układanie grafików, od bycia ogrodnikiem, monterem, sprzątaczką, malarzem a na końcu sprzedawcą…WSZYSTKO JEST OK na PAPIERZE a (usunięte przez administratora) tylko to w siedzibie firmy sprawdza. A szefowa nawet jeśli przegra w sądzie, to i tak odwet na pracowniku weźmie - przerzuci go kilkadziesiąt km dalej do pracy… Zwróćcie uwagę, ze odchodzą lub są zwalniani ludzie z doświadczeniem, którzy mieli wiedzę i umiejętności… Teraz czekamy na polecenie służbowe, aby zamieszczać POZYTYWNE OPINIE na opineo, bo tam, aż czerwono od negatywów…

Koleżanka

Mam nadzieję że kiedyś jakaś sprawa trafi do sądu i nieważne czy sprawę założy pracownik czy szefostwo a będzie okazja wszystko powiedzieć. I nieważne że pewnie firma się wybroni a wazne jest to że w świat pójdzie prawda. Moja koleżanka po kilkunastu latach pracy musiała się zwolnić po tym jak Edyta bezczelnie okłamała  szefostwo  że nie podjęła decyzji o odejściu innego  pracownika tylko rzekomo zrobiły to osoby z salonu. Współczuję takiego pracownika.

Koleżanka z innego salonu

Jak czytam twoją opinię i opinie osób, które tak ochoczo przytakują, to sobie myślę, że albo pracujemy w dwóch różnych firmach, albo coś tu nie tak. Pracuję wiele lat, czasami miałam dużo nadgodzin z powodu choroby koleżanki, ale wszystkie odebrałam dokładnie wtedy kiedy mi pasowało. Nigdy nie zostałam (usunięte przez administratora) przez BODZIO nawet na złotówkę. Sama robię grafiki i jest to dla mnie przywilej, bo mogę dysponować godzinami wolnymi jak mi i kolegom pasuje, ale dla was to ciężka praca zrobić grafik. Urlopy bierzecie jak sobie ustalicie - też źle. Nigdy nie zostałam zwyzywana przez kierownictwo i nie byłam świadkiem żeby komuś ubliżono. Wypłata jest zawsze na czas. To prawda, że trzeba posprzątać swoje podwórko, ale czy w domu nie sprzątacie? Przecież przyjmując się do pracy podpisujecie zakres obowiązķów i niczego ponad się od nas nie wymaga. Jak chcecie dostać tą pracę to na rekrutacji wszystko wam pasuje, jesteście pracowici, dyspozycyjni, mobilni i zdolni. Jak już dostaniecie umowę, to przepracowanie jednej godziny w tygodniu więcej , godziny którą przecież odbierzecie, urasta do rangi łamania waszych praw. Opamiętajcie się koledzy. Wielu z nas sprzedawców z innych salonów się z was w tym momencie śmieje, czasami nie wierzymy że takie osoby są w naszych szeregach. Naprawdę mamy dobre i uczciwe warunki pracy, docenicie to jak traficie gdzie indziej i naprawdę dostaniecie w (usunięte przez administratora)

@Koleżanka z innego salonu

A to że pracujesz w pojedynke bez żadnej ochrony czy alarmu chociażby to też takie fajne? Przy rekrutacji nikt nie mówi że bezpieczeństwa pracownik na salonie nie ma i co w łeb chcesz dostac za 100zł?! Kiedyś można było powiedzieć że płatne za meble u kierowcy a teraz jak masz kase za bibeloty co powiesz? Ile było sytuacji napaści na kierowców? Co ty farmazonisz o wypłacie na czas?! Tu kiedyś jak się coś wydarzy to dopiero prawda o firmie wyjdzie na jaw.

@Koleżanka z innego salonu

W tej firmie to nawet jak się coś dzieje to nie ma komu zgłosić a juz nie daj boże w sobote, niedzielę nam kiedyś na salonie zaczać wyć alarm przeciwpożarowy w zimie to wyobrażasz sobie nie dość że wyło na pół osiedla to drzwi się otworzyły a w firmie cie kierowali od tego do tamtego. Kazdy w tupie miał że masz przerąbane a ty szukasz pomocy zdana na siebie. Inna sprawa remontów salonów pod folia malarska obsługujesz klientów na kolanach przy pokrzywaniu malarskiej ekipki. Dramat i żenada inne kobieta odśnieżająca parking pod salonem i biegnąca do klientów bo podjechali trzeba kase zarobić a snieg rano spadł to i musisz odśnieżyć bo jak ci sie klient wypierd..i to firma bedzie placić odszkodowanie i tak moznanożyć inne ty rozładowujesz pól lublina i tupiący klient; ktos do mnie podejdzie? Zesraj sie i nie daj się jak ci mało to jeszcze dopis'e wiec nie mów ze jest słodko tylko sie nie chce pracować. Zapieprzaĺam tam pare lat. Po to tylko zeby placic za złodziei, dorobic sie proble.ów zdrowotnych i świecic oczami za firmę. A przyjedzie justa i edzia i zrobia z ciebie kówno. Powodzenia

@Koleżanka z innego salonu

A szkolenia bhp i badania kontrolne to dopiero teraz pilnuja bo juz za dużo wypisali zaocznie. Mam takie cztery a raz byłam w fimie. Cud lekarz mnie widzial tylko ja jego nie....

Ela
@Zzz

Tak na legalu opowiadacie o badaniach "zaocznych" a jeszcze nie zgłosił nikt do pipu tego?

@Zzz

Zgadzam sie ze wszystkim ! A i tak usłyszysz , ze siedzisz . A co ich obchodzi (usunięte przez administratora) na salonie , w koncu to i tak salon zapłaci . A Ty usłyszysz „ to za klientem trzeba chodzić „ tylko niech jeszcze szanowana szefowa nauczy jak sie człowiek ma rozdwoic . Powie ze przyjmie kolejna osobe ??? A to dobre , przeciez nawet na rekrutacje nikt nie przychodzi . Ludzie otworzyli oczy , szefostwo nadal spi !

@Ela

Myślisz ze nie było to zgłaszane? Oni się z tego śmieją i mają na to wywalone!!

@xXX

Czytam i myślę że trzeba się poznać..i wzmocnić..

@Xxx

Hmm:-) ja juz w tej śmiesznej fabryce nie pracuje przeszło dwa lata lecz pracowałem zbyt dlugo i bardzo dużo wiem, czego jedynie żałuję to tego ze nie poszedłem walczyć o swoje w sądzie:-)

@xXX

Ja też juz odeszłam i myślę o sądzie. Więcej takich i pozew zbiorowy

@Xxx

Ja jestem chętny na pozew zbiorowy:-)

Pracownica
@Xxx

Nie jestes jedyna . W tej firmie na porządku dziennym jest poniżanie pracownika . Wiem gdzie jest moje miejsce jako pracownik , i wiem ze pracodawca ma pewne prawa . Ale pracodawca zapomina , ze pracownik i kazdy człowiek je tez ma !!!! Szefowa dzwoni i krzyczy , rzuca słuchawka , używa niestosownych epitetów ! Zamiast zwrocic uwage jak kobieta z klasa , Pani na stanowisku , głowa wielkim firmy ! Nawet ciezko porównać to do zachowania wieśniaków , bo i tych bym obraziła . Zachowanie jak z rynsztoka . Taka jest prawda .

Hej

Pytanie do małych salonów 2 osobowych jak robicie grafik skoro kadry karzą pracować po 9-10 h gdy ktoś jest na urlopie ?

Pip
@Hej

Sprawa pracy po 9 godzin w piątki na 2 osobowych salonach jak i podczas nieobecności drugiego pracownika jest niezgodna z Art 129 §1 KP Co już zostało zgłoszone do Państwowej Inspekcji Pracy!

Ola
@Pip

Przeczytaj najpierw warunki pracy ;)

@Hej

Co, 2 osoby w salonie? Przecież to chyba niewykonalne, to te dwie osoby odpowiadają za wszystko, za sprzątanie też? Może jakaś zewnętrzna firma sprząta?

@Anna

Za wszystko , klienta , salon , magazyn , przyjęcie dostawy i … pamietaj kierowca najważniejszy , nie klient . Bo on sie spieszy . I teren przed salonem tez ma lśnić - ani śmiecia , ani chwascika . Wszystko co złe to salon , w firmie wiekszosc działów nie pomoze , bo przeciez ich wypłata sie nie zmieni wiec po co maja pomagać ? A jak komuś zalezy na sprzedaży to tez złe , bo czegos jeszcze od kogos chce .

@Anna

Dokladnie odpowiada sie za wszystko j:esteś sprzedawcą, sprzątaczką, reklamacyjnym, fakturzystka,u na dodatek musisz wysłuchiwać narzekań klienta i nic z tym nie możesz zrobić. Nie daj Boże jestes sam na salonie i zechce ci sie pójść do ubikacji lepiej drzwi nie zamykać bo zaraz (usunięte przez administratora)

Kama
@Anna

Tak dwie osoby po 11h niejednokrotnie. Jeśli salon czynny od 9 do 20 to po 3h któraś sama i od rana dostawa i reklamacje bo z reguły od rana już są a po 17-stej ty i nie wiadomo kto?! Nikt nie sprząta nie kosi nie chroni jesteś sama i walcz. Nie ma magazyniera, sprzątaczek, ochrony, bramek antykradzieżowych, kamer w boksach z meblami i całym chińskim dobrodziejstwem. Cały salon pod twoją odpowiedzialność:)))

Zzzz

Co z tą pracą po 9-10 godzin z powodu nieobecności drugiego pracownika ? Czy ktoś się za to wziął?? To jest niezgodne z KP . Wiecie coś na ten temat???

@Zzzz

Zgłosić trzeba do PIP. Im więcej takich skarg to większa szansa na kontrole bo na razie to w tupie wszystko ma fmb

@Xxx

I tak nic nie wyniknie z tych kontroli ja swoje zgłosiłam i na wszystko Bodzio miał wytłumaczenie miałam dzięki pip dostać odszkodowanie i nie dostałam nic. Pozdrawiam cię kolego

Sama prawda

Gdyby salony sie zebrały , spisaly wszystkie zażalenia , sytuacje jakie mieli z szefostwem i nie tylko to ludzie by sie złapali za glowe . I z pewnoscia cos by ugrali .W tej firmie nie ma szacunku do pracownika i tym samym pracownik nie ma do pracodawcy (usunięte przez administratora)

jagoda

polecam meble Bodzio. Mam piękną kuchnie, nowoczesną i solidną, cena chyba też jak najbardziej atrakcyjna, porównując konkurencję. A meble cieszą oko!:)

XxL
@jagoda

Zyga, franek, leszek, jagoda', malina itp jaka ściema!! Płacą wam za to czy strasza zwolnieniem?! LUDZIE to nie (usunięte przez administratora) nagle jednego dnia wszyscy klienci sa zachwyceni z kupna a prawda jest taka że to barachło z wiecznymi reklamacjami ludzie już znaja i nie chca kupować. Tonący brzytwy się chwyta i to widać!!! I tak siedzisz cały dzień i piszesz jaki jestes zadowolony ? Zajmij się rodziną. Prace mozna zmienić i nie oszukuj klientów....

Kama
@jagoda

No tak ciedzą oko bo jak to mówią pańskie OKO konia tuczy;))

Byłem ostatnio w salonie Bodzia całkiem nieźle a szczególnie ta kuchnia białą w lakierze. Pozdrawiam

tomek
@Gość

Faktycznie kuchnia w lakierze biała jest super. moi rodzice taką kupili fakt nie jest najtańsza ale jak dali do wyceny na zamówienie to się za głowy chwycili i kupili u bodzia.

kris
@tomek

Spoko kuchnia, warto kupić.

xxx
@kris

Fajną to mają sypialnie do tego jeszcze te lamely na ścianę robią fajną robotę.

fajny
@xxx

Kuchnia i sypialnia dwa najważniejsze pomieszczenia w domu, śmiało polecam kuchnie w lakierze białym z dębem jest niesamowita oraz tak jak poprzednik sypialnie z lamelami jest spoko.

monia
@fajny

jeśli chodzi o kuchnie to fajny pomysł z tymi szafkami na 100 cm wysokości do tego wysoki połysk.

@Gość

Salony w porównaniu do tych z przed kilku lat to jest spora różnica. Firma się rozwija i idzie do przodu. Gratulacje.

@monia

O dzisiaj szef kazał chwalić firmę . Umówcie sie na różne dni bo co pare minut pochwały mebli to podejrzane;) obrót spadł na łeb czy opinie lecą w dół? Już wam nic nie pomoże:)) żenada!

@Xxx

Żenada to mało powiedziane totalne dno i klapa!!

Wojtek
@Gość

Może fajnie wygląda ale badziew wiem bo mam i ranty z klejem, ostre zakończenia uchwytów. Problem z montażem a na szybę z frontu czekałem miesiac bo ciągle cos nie tak było albo za duza albo potłuczona. I po to wszystko musiałem co trzy dni jeździc 20km do salonu. Omijać bodzia sklepy

Ostatnie spotkania

Opowiecie coś o ostatnich spotkaniach (kwietniowych) w Goszczu? Szkolenie, ochrzan, czy może jakieś badania lekarskie i pochwała za zdobywa utargi?

Mały salon
@Ostatnie spotkania

Spotkanie spoko ... Na początek każdy zaprojektował kuchnię wg wymiarów ustalonych przez osoby z firmy ... Bardzo przyjmie i miło jak się czegoś nie wiedziało to wszystko fajnie tłumaczyli . Potem badania lekarskie po badaniach obejście firmy i na koniec przemówienie szefa i szefowej . Ogólnie cały wyjazd oceniam na pozytywnie

Namasty
@Mały salon

Badania lekarskie? A to dobre, 15 lat pracuje w firmie i badań lekarskich nigdy nie było. Podpisane, załatwione. Tak to wygląda.

@Ostatnie spotkania

W ty roku spotkania całkiem ok. No i kiełbaska była:)

Dno
@Xxx

Krzyczenie do pracownikow „ dacie rade „?? Jest Ok ? To sie nazywa motywacja w tej firmie , a kielbase jadł szef , reszta jakies parowki ! Bo tak pokazana jest hierarchia !

Uwu
@Xxx

Kiedyś wszystkie salony dostały e-mail aby głosować na przedszkole preferowane przez szefów aby dostało nagrodę za najlepsze teraz każdy musi napisać dobrą opinię na gowork. :)))

@Uwu

Widac że większość opinii jest pisanych przez lizusów,:-) że tak niby teraz wszyscy wychwalają:-) dobre dobie!!!!!

Xplay

Nie pozdrawiam podpierxalaczy swoich kolegów i koleżanek z pracy wstyd

@Xplay

To chyba tak w całej fabryce jest że każdy na każdego zwala winę, albo popierdziela na każdym kroku sam bylem tego przykładem jak szefowa nie chciała nawet ze mną rozmawiać po zwolnieniu, poza tym brak szacunku do pracowników, oni to dopiero muszą mieć zryte banię!!!

Lidia
@Xxx

Nikt z tym nic kompletnie nie robi? Pewnie jest toksyczna atmosfera przez to, co?

@Lidia

W firmie lubią takich pracowników, zresztą jak tam każdy każdego popierdziela

@Xxx

Bo to trzeba sie xurwą urodzić, jakby faktycznie w tej firmie coś by to jeszcze dało jak to mówią że po trupach do celu

Sebikkierowca
@Xplay

Podobno przez takich podjebaczy zwolnili jedną z pracownic małego salonu

Mogę z czystym sumieniem polecić Bodzia Szybko, solidnie i dobra cena. Polecam bo miałam przeprawę z innymi formami.

Leszek

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, trafne i praktyczne porady. Mebelki dotarły szybko.

ola

Mam meble z Bodzia zakupione rok temu i nie było problemów. Terminy bardzo szybki był dotrzymany Obsługa bardzo mila, można się było z nimi dogadać w każdej sprawie. Rozumiem, ze każdy może mieć inne doświadczenia, ale ja ze swojej strony mogę ich szczerze polecić.

Xxx

Tomek, monia, kris, fajny czyli (usunięte przez administratora) słuchajcie opinie o tych meblach już są na opineo meble bodzio;) nic dodać nic ująć. Odpuście sobie:)

janek

Polecam Bodzia. Zrobili mi kuchnie tak jak się dogadaliśmy w salonie w czasie projektowania, bez poślizgu czasowego (dostawa w kilka dni) Maja niezłą cenę, generalnie mogę ich polecić.

Zyga
@janek

Witam wszystkich. Opowiem tak . Jestem osobą ciekawską i lubię wiedzieć dokładnie co i jak. Ostatnio z żoną kupiliśmy mieszkanie. Z powodów czysto finansowych zaczeliśmy szukać mebli gotowych w salonach typu bodzio, vox, brw itp. Powiem szczerze, że stałem się ekspertem w kuchniach:-) Wiedzieliśmy dokładnie co chcemy. Bez projektantów. Oglądneliśmy parę aranżacji w necie i wybraliśmy Bodzia. Jesteśmy zadowoleni i z czystym sumieniem mogę ich polecić.

iwa

Cześć wszystkim. Byłam ostatnio na salonie Bodzia w Miliczu i powiem krótko bomba. Długi czas zwlekałam z wizytą bo myślałam ze bodzio to po prostu bodzio a tu miła niespodzianka. Warto odwiedzić, mają dużo fajnych akcesori do domu. A meble całkiem fajne szczególnie kuchnie. Pozdrawiam

zuzia
@iwa

fakt, meble fajne a salon urządzony w fajnym guście.

Magda

Dzień dobry. Jak teraz jest z prowizją od sprzedaży? Czy jest podniesiony próg na 120 tys? W dzisiejszych czasach ciężko było dobić do 80k to jeszcze podnieśli?

@Magda

Najniższa krajowa wzrosła to próg premi też. Dramat! 120 tys na salon 2 osobowy. Tak usłyszałam na placach.

Magda

W takim razie serdecznie podziękuje za współpracę. Niech pani Dyrektor, pan Bogdan i Grześ przyjdą, nagabują klientów to może uciułają. Masakra jakaś. Najniższa poszła do góry ale ceny mebli również. Na wszystkim chcą zarobić i tyle. Ciekawe kto teraz będzie prowizję miał.

@Magda

Masz racje ja też jako pracownik siedziałem tu i skakałem nad klientami teraz sobie odpuszczam jak usłyszalem ile mam wyrobic za cały miesiac by dostac premie. Wczesniej było łatwiej i kasa była w miare nie jakies kokosy ale na małym salonie spokojnie 3k zarabiałem w zeszłym roku od nowego roku kicha za 100k utargu 2300 dzwonisz na płace i słyszysz takie słowa bo ceny w gore materiałów itd. ale no nam pracownikom przecież w górę nie idzie. Takze spiąłem (usunięte przez administratora) i w kilka dni znalazłem prace lepsza kasa normalne godziny itd. A z was moze ktos wie dlaczego na paskach jest w rozliczeniach potracen podatej wg. 2021 i 2022 skad takie pobrania moim zdaniem podatku sie nie pobiera wstecz? Tak sie zaczeło od nowego roku.

Pracownik salonu

Niestety limity poszły w górę

ono
@Pracownik salonu

Limity muszą iść w górę bo wszystko drożeje na świecie. Kiedyś kuchnie mogłeś kupić za 3 może 4 tyś. a teraz trzeba dać ok. 10 tyś. za prostą kuchnie. Jak firma nie będzie podnosić cen to zaraz jej nie będzie.

Tapicer

Czy w waszej firmie tapicerzy zarabiają godne pieniądze za ciężka pracę ? Mieszkam niedaleko i mam spory wybór i stawki na sam początek od 30zł/h w wymiarze 40h tygodniowo pod kepnem i to od ręki mam przyjść, a może tutaj się zapytam czy Tapicer dobry tapicer jest warty też przynajmniej tyle, dodam że nie interesuje mnie dźwiganie ciężkich mebli bo kręgosłup jest jeden a szanować się trzeba, samo tapicerowanie to ciężki kawałek chleba z 15 letnim doświadczeniem widziałem jak ludzie niszczą sobie coś co jest najważniejsze, ZDROWIE. Chciałbym tylko się dowiedzieć czy nie zawracać sobie głowy i iść gdzie warunki mojej pracy, pasują samemu pracodawcy. Jeżeli chodzi o akord, bo w komentarzach przeczytałem, że takowy jest, to chciałbym jakies orientacyjne wypłaty, żeby sobie oszacować czy to się opłaca, pracodawcy nauczyli mnie tego, że wyzysk zaczyna się, gdy czegoś robimy dużo i dużo na tym korzysta w tych czasach 5000 na tapicera to jest absolutne minimum na rękę. Pozdrawiam cieplutko :) Ponawiam pytanie po pół roku bez odpowiedzi, słyszałem od znajomej, że kobiety jako tapicerzy zarabiają więcej niż tapicer, spytam się jak to możliwe?

Ktoś
@Tapicer

@Tqpicer w tej fabryce nie szanują pracowników, z tego co niedawno rozmawiałem z kierowcą który jest reklamacyjnym od tapicerki to na kierowcę reklamacyjnego się opłaca, lecz na firmie jest lipa i straszna rotacja. Czyli jak jakiemuś mistrzowi coś ci się w Tobie nie spodoba to zaraz tego samego dnia fi podziękują, lepiej wybierz cos co masz sprawdzone

@Ktoś

Dzięki za sugestię, Adamsgroup zwyciężył, szef z którym można zrobić, czy pomoc przy budowie domu, na takich ludzi nie trafia się często, obecnie tylko mogę polecić i zarobki 10 tys nie są czymś obcym :) pozdrawiam

Ciekaw
@Tapicer

10tys to ile godz w miesiącu trzeba wypracować żeby tyle wyjść, nie mówiąc, że trzeba tyrać jak robot

@Ciekaw

176-194 około oczywiście podwyżka przy obecnym wzroście cen również jest i na ręke 11tys teraz jest absolutnie przyjemnym zarobkiem a u Bodzia coś się zmieniło i zarobki są podobne lub wyższe? Dobrze opłacony pracownik daje z siebie wszystko i to jest kierunek dla wszystkich przedsiębiorców.

xXX.
@Tapicer

U Bodzia to się najwyżej garba Się narobisz i zapewno tyle nie zarobisz. Bodzio nie dba o pracowników zatrudnia Ukraińców więc wiadomo jak jest z robotą i chęciami....

@xXX.

U nas tapicerów potrzeba na już tylko nie z Ukrainy, bo juz doświadczenie z nimi jest, praca jak każda inna.

@Tapicer

Bodzio nie zatrudnia Ukraińców.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. - Goszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 236.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 31 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.