Opinie o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mars Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mars Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Luidzi

@N1 dzieki. A w marsie to do kogo sie kierowac tzn.do kadr czy jakiegos kierownika?

Luidzi

@efrg a jak i gdzie trzeba aplikowac na tego lidera?. Mianowicie w Marsie czy w Manpower w Bloniu?

Luidzi

Dzieki za informacje,a ewentualnie do kogo trzeba sie kierowac w Sochaczewie?

Luidzi

rerere23e4 dzięki za odzew,ale mnie interesuje Mars w Sochaczewie. I ewentualnie gdzie się aplikuje cv. Ponoć mają być przyjęcia w styczniu.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Luidzi

Witam. Czy sa jeszcze u was przyjęcia do pracy na magazyniera? Z góry dzięki

xargos

Wszyscy byście chcieli pierdziec w stołek a robić to nie ma komu.

aaa

Teraz mniej 3200 zł podstawy, na premię nie ma co liczyć.

kiki

Ph 4 tyś netto podstawy plus premie na poczatek.

Hippi

jeden wielki bałagan na wet

lol

niedługo to zostaną tam sami kerownicy bo zwykli pracownicy odejdą, to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie-jak ktoś jest potrzebny to po rączkach całują a jak roboty nie ma to mają nas gdzieś

rewewe

Wszyscy by chcieli być specjalistami a robić nie ma komu. Może za darmo?

maniek

Nikt ci nie odpowie bo tu pracują beztalencia.

xxx

Dobre opinie o Marsie już się skończyły. Z 5 zasadami, którymi firma się chwali niestety nie ma już nic wspólnego. Zarobki ok, co z tego, skoro pracuje się na 1,5 etatu. Ciśnienie, zła atmosfera i ciągła praca po godzinach.

Przedstawiciel

Hej Jakie zarobki jako przedstawiciel w czekoladzie, jakie auta czy plany realne

liza

Powinno sie obcinać ale palce za klikanie takich oszczerstw i podawanie sie za pracownika a zielonego pojęcia sie niema o tej firmie, jedynie z Google najłatwiej sie dowiedziec....to jest takie proste prawda?

..........

CO JEST ZŁEGO W TYM ŻE CZŁOWIEK MA OD WIELU LAT STAŁĄ DOBRĄ PRACĘ????..HARUJE JAK WÓŁ ŻEBY ŻYĆ CHOĆ TROSZKĘ PONAD STAN ??? NIEKTÓRYM BEZROBOTNYM NAJWIDOCZNIEJ TO PRZESZKADZA!!!! CZYŻBY TO BYŁA ZAZDROŚĆ???OCZYWIŚCIE ŻE TAK TEGO SŁOWA SZUKAŁAM.JEŻELI MA SIĘ PRZED SOBĄ WSZYSTKIE ZAMKNIĘTE DRZWI DO NORMALNEJ LEGALNEJ PRACY..CÓŻ ŻYCIE- SZKODA MI TAKICH DESPERATÓW ,CÓŻ POZOSTAJE IM TYLKO ZAGRYZAĆ ZĘBY A W GŁÓWCE KŁĘBIĄ SIĘ MYŚLI....W JAKI SPOSÓB KOGOŚ OCZERNIĆ...AHA JASNE MAMY XXI WIEK I KOMPUTERY HURA ...NAPRAWDĘ WSPÓŁCZUJE TAKIM LUDZIOM ZA ICH WSPANIAŁOMYŚLNOŚĆ.

kleopatra

...hmmm...co niektórzy to sie minęli z powołaniem widzę,albo poprostu mają tak nudne życie ze nie pozostaje im nic innego jak usiąść przy kompie i dla zabicia czasu wymyślać niestworzone historie żeby zatruć życie innym,coś dziać się musi bez tego życie pewnie niemiało by sensu.....proponuje założyć toge orzełka na pierś młotek w rękę i na sale sądową się pobawic ewentualnie grabki łopatke wiaderko i do piaskownicy.

Roman

Przedstawiciele zatrudnieni przez MS Services mają dostać nowe corsy. D czy E ?

Joe
@Roman

A co do wersji pojazdu w MS, ma Mars? Pytaj w firmie, która Cię zatrudnia.

Roman
@Joe

Zatrudnia chyba Ciebie. Jak nie masz nic do napisania, nie odpowiadaj na posty bez sensu. Mars zatwierdza budżety dla outsorcingu. Dla zainteresowanych: corsy d z lpg, aktualnie trwają wymiany.

AA

jak wygląda assesment center do działu finansowego?

mirek

Tylko znajomosci i masz staz

@mirek

czy ktos moze mi powiedziec jak przebiega proces rekrutacji? jakie pytania są zadawane na stanowisko stażowe? z góry dziękuje za odpowiedź

Jogobella
@mirek

Rekrutacja to jakaś kpina Assesment center po Angielsku na stanowisko księgowej!!!!!Później rozmowa na której Panie nie słuchają kręcą sobie włosy coś piszą rozglądają się na strony. Generalnie wyglądają jakby się nudziły!!!!!!żenada nie liczy się wiedza tylko przebojowość i Robienie prezentacji na KARTCE PAPIERU!!!!. Panie Rekrutujące zwłaszcza Pani z tzw. działu HR aroganckie, zapatrzone w siebie. Taka RADA DLA PAŃ REKRUTUJĄCYCH WYPADAŁOBY SŁUCHAĆ ZE ZROZUMIENIEM NA REKRUTACJI!!! Niby firma dba o pracowników ale nie wiem jak skoro proces rekrutacji to lepiej nie wiedzieć co jest dalej!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 12 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mars Polska?

Kandydaci do pracy w Mars Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mars Polska