Opinie o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mars Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mars Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Iwona

@heniek, @robert to nie miejsce na temat dyskusji o traktowaniu zwierząt, ale uważam, że czy ktoś jest z miasta czy ze wsi to powinien zwierzęta traktować jak swoich przyjaciół. A @robert Twoim zachowaniem z głodzeniem psa mogą zająć się odpowiednie służby, ale to nie miejsce na dyskusje o tym. Skoro jesteście zainteresowani pracą w fabryce Mars Polska to czemu przeszkadzają Wam benefity dla pracowników biura, skoro Was nie dotyczą?

@Iwona

Wiem że ze zrozumieniem czytania masz problem. Wiesz co to smakołyki?

Markus 1978

Nie polecam! W firmie panuje straszny bałagan, pracownik fabryczny jest nie doceniany i zarabia pieniądze nie adekwatne do obowiązków . Polecam szukać czegoś lepszego, (usunięte przez administratora)

@Markus 1978

Ja również nie polecam !!!!!

maniek

Chciałbym tam pracować ale nie chcą nikogo zatrudnić po szkole zawodowej. Szkoda bo ci co pracują od samego początku takich wymagań nie mieli i pracują często wydajniej niż ci wykształceni.

@maniek

Tu masz rację osoby na biura nie wiedzą podstaw produkcji i problematyki rejonów . Często wysyłają tych gamoni z nie wiedzą i się mądrza . Operatorzy z wieloletnim doświadczeniem wiedzą lepiej od tych buraków lecz taka jest polityka Marsa .a pracowników traktują jak niewolników , połączenie Marsa nie wyszło dobrze , ludzie stracili finansowo ,ale cóż kto mądrzejszy już się zwolnił albo działa już w tym temacie .

Tomasz

Zarobki całkiem ciekawe. a jak z atmosferą?

@Tomasz

Atmosfera też jest miła .

@Tomasz

Atmosfera też jest miła .

@Tomasz

Zarobki chłopie 2900 brutto na początek kpiny ,!!!!

@Micky

No naprawdę atmosfera luks . Każdy po*dpierdala . Za plecami sprzedają , liżą jaja szefom żeby czasem nie zostać zwolnionym (szczególnie Panie ) ...

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Irena

Mars Polska prowadzi Akademię Wiedzy Praktycznej. W ramach niej organizuje spotkania, które odbywają się na uczelniach w Polsce i w biurze Mars - w formie wykładów i warsztatów. Firma ceni umiejętność stosowania wiedzy teoretycznej w praktycznych działaniach. Czy ktoś z Was brał w niej udział? Jakie są Wasze wrażenia? Jeżeli natomiast interesuje Was zgłoszenie na nią, to dzielę się z Wami linkiem do rejestracji: https://www.mars.com/poland/pl/kariera/studenci-i-absolwenci/akademia-wiedzy-praktycznej

Remo

(usunięte przez administratora).Zarządzanie na poziomie zerowym.Zaraz ktoś powie że brak zarządzania jest wszędzie ale w Marsie są wybitni forward i meeting managers i nic nie robią poza tym.

Mama123

Nie polecam tej firmy,dzieje się tam coraz gorzej!!!!!!

triss
@Mama123

Czemu nie polecasz tej firmy?

Henry

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach?

@Henry

Zarobki okey (2100 netto za 8 godzin dziennie można nawet Pracować więcej - 12 godzin ) , w zależności od przepracowanych godzin lecz dla mających Rodziny . Kilka dni temu , np. zatrudniono Panią (brawa dla Niej ) , która jest na Emeryturze - jeszcze pracuje dla Agencji Fast Service (lecz ustawa odnośnie Agencji Prac Tymczasowych ) , a Koleżanka obok (do Renty brakuje jej 2 msc )nie będzie miała tej przyjemności - zostać ma zwolniona przez Agencję , a Mars nie pomoże , bo ,,kierownictwo '' jest ,,zdalnie sterowane '' . Pokój Im .

@Henry

Jaro

Cześć jak złożyć papiery do mars polsla

@Jaro

Nie musisz - wystarczy , że masz kogoś z Rodziny . Ostatnio Emerytkę przyjęli z Fast Service , a Jej koleżance brakuje 2 msc do Renty :)

Polaco

Szczerze to wolę polskie wyroby cukiernicze, bo są najlepsze na świecie aniżeli te amerykańskie wynalazki

Dropsik

Hej czy wiecie może jak wygląda praca oraz zarobki na stnowisku operatora maszyn?

tomas

witam na jakie zarobki może liczyć ph mars petcare? ile punktow dziennie jakie zadania jak z użytkowaniem auta prywatnie? pozdrawiam

Iwona

@Martyna, wszystkie otwarte rekrutacje dostępne są pod tym linkiem: https://mars.talentfinder.pl/AdvertSearch.aspx @Dorota, widzę że wiesz jak kształtują się zarobki w firmie więc być może jesteś lub byłaś z nią związana, mogłabyś napisać więcej na temat pracy w Mars Polska? Jak wyglądają relacje z szefostwem, czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Każda taka szczera, merytoryczna opinia wiele wnosi dla przyszłych pracowników, warto dzielić się swoimi odczuciami.

Ola

Hej, jakie zarobki jako PH w dziale karm dla zwierza?? z góry dziękuję ;)

Dorota
@Ola

PH na start dostaje (usunięte przez administratora)Pln brutto

Jerzy

Czy jest tak dobrze, że nie piszecie?

Martyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Iza

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, może czas zacząć doceniać ten fakt?

Praca w Poznaniu w Financial Center. Zenada. Ludzie pracujacy tam sa klamliwi. Wkrecaja, ze produkty Mars sa super - niezdrowe to cholerstwo jak nie wiem. Nie wierzcie w nic, co wam mowia na interview, itp. Zacznijcie wymagac od tych korporacji. Management do wymiany, zwlaszcza dwoch falszywcow wyznajacyh klamliwa korporeligie Adam i Grzegorz, a i z reszta cala reszta nie jest lepsza.

Iwona

@Marky11 a w jakich działach osoby wychodzą punktualnie z pracy? @Nat masz rację, że nie powinno się tak robić, ale jak już wcześniej napisałam to nie jest temat głównego wątku i mimo złych słów jakie tamta osoba napisała to nie możesz nikogo obrażać na forum.

Iwona

@robert na pewno psa miejsce nie jest na łańcuchu. Chyba Tobie przeszkadza ta możliwość, którą firma Mars Polska proponuje swoim pracownikom, czyli możliwość zabrania pupila do pracy. Nie rozumiem skąd w Tobie tyle agresji. Jesteś w ogóle pracownikiem firmy i widziałeś jak funkcjonuje ten zwyczaj czy sam pomysł Cie oburza?

heniek
@Iwona

Ty pewnie jesteś z miasta i trzymasz swojego pieska w mieszkaniu? E o chyda. Cieszysz się ze na chodnikach nie ma śniegu bo sól ranila by ho w nóżki a tobie niszczył by się bucikow. Och jej mieszczan ka z pieskiem na smyczy. Ha ha ha.

Nat

Jesteś facet z średniowiecza jak można zywa istote wiezic na łańcuchu? Może taki fetysz lubisz zasrancu...pies niemal by pchel jakbyś mu podał jakiś preparat ty zacofany gburze... podaj adres chętnie przyjadę i cię do budy prztpne na 30 cm łańcuchu najlepiej...

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 12 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mars Polska?

Kandydaci do pracy w Mars Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mars Polska