Opinie o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mars Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mars Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Iwona

@robert na pewno psa miejsce nie jest na łańcuchu. Chyba Tobie przeszkadza ta możliwość, którą firma Mars Polska proponuje swoim pracownikom, czyli możliwość zabrania pupila do pracy. Nie rozumiem skąd w Tobie tyle agresji. Jesteś w ogóle pracownikiem firmy i widziałeś jak funkcjonuje ten zwyczaj czy sam pomysł Cie oburza?

heniek
@Iwona

Ty pewnie jesteś z miasta i trzymasz swojego pieska w mieszkaniu? E o chyda. Cieszysz się ze na chodnikach nie ma śniegu bo sól ranila by ho w nóżki a tobie niszczył by się bucikow. Och jej mieszczan ka z pieskiem na smyczy. Ha ha ha.

Nat

Jesteś facet z średniowiecza jak można zywa istote wiezic na łańcuchu? Może taki fetysz lubisz zasrancu...pies niemal by pchel jakbyś mu podał jakiś preparat ty zacofany gburze... podaj adres chętnie przyjadę i cię do budy prztpne na 30 cm łańcuchu najlepiej...

am17

Hej! byłby ktoś na tyle miły i powiedział z jakiego przedziału wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku kierownika zmianowego/team leadera w fabryce czekolady? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc :)

Iwona

@Korposzczurr ale zostawanie po godzinach wiązało się z tym, że ktoś nie wyrabiał się w pracy? Czy wszyscy w Mars Polska mają tyle obowiązków i zostają? Rozumiem, że były one normalnie płatne?

Korposzczurr
@Iwona

Generalnie są tacy co wychodzą normalnie a w działach sprzedaży marketingu raczej obserwuje sie wychodzących w godzinach wieczornych. Nadgodziny- nic takiego nie słyszałam

Korposzczurr

Niestety korpo 100%. Sztuczni ludzie, kiblowanie po godzinach a płaca nic nadzwyczajnego. Fajne dla doświadczenia Ale na dłużej nikt nie wytrzyma..

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Iwona

@Analityk co to za agresja? Nie masz prawa do nikogo się odnosić na forum w ten sposób. Twój wpis zostanie usunięty przez administratora. Powinniście traktować się jak koledzy na forum i sobie pomagać, a nie mierzyć w siebie agresją. To nikomu nie pomoże w zdobywaniu informacji o pracy w firmie Mars Polska.

Potrzebuję numeru telefonu do fabryki. Czy mogę liczyć na czyjąś pomoc?

Iwona

@maniek a na jakim stanowisku pracujesz? Czy w innych firmach, przy takiej samej liczbie obowiązków są wyższe zarobki? @pracownik Ty jesteś w takim razie zadowolony z pracy w Mars Polska? A masz zwierzaka i korzystasz z możliwości przyprowadzenia go do biura? Na jakiej zasadzie to się odbywa? Trzeba trzymać zwierzaka na smyczy czy chodzą one sobie spokojnie po biurze? A może jest specjalne pomieszczenie dla nich?

robert
@Iwona

Stanowisko to nie wszystko. Ważne jak się pracuje, czyli ciężko. Za ciężką pracę płaci się najmniej. Patrzą na stanowisko, tez coś. Co psa do biura ? Czy ty człowieku masz nie po kolei w głowie? Pies to na łańcuch i do budy.

maniek

Zarobki poniżej trzech tysięcy netto w tej firmie to porażka. Skoro firma tak dobrze prosperuje to filarowi fabryki, czyli pracownikom produkcji należy się godne wynagrodzenie.

widzę ze najwięcej kompleksów to mają ci fantastyczni pisarze z forum i pytanie po co tam siedzą i biorą pieniądze jak im jest tak żle widzę ze musi tam pracować aż około 2 tysięcy beznadziejnych zakompleksionych ludzi a wy pisarze idźcie pracować do biedronki na kasie tam cały czas potrzebują a i socjal (usunięte przez administratora) i same najlepsze profity pozdrawiam

Dajcie spokój, żart. Nic rozwojowego, wykonywanie rutynowej pracy. Co do produktów, no dobre ale czy to pierwsza rzecz na ziemi, o której myślicie, kiedy wstajecie rano, żeby wziąć do waszych ust czy chleb? Sami pracownicy Mars ich nie jedzą, bo uważają, że są niezdrowe i na rynku istnieje lepsza alternatywa. Wielu pracowników to zakompleksieni, pogubieni w życiu ludzi, którym się wmawia, że są częścią wielkiej rodziny. Wielu jest niepewnych, niedowartościowanych ludzi, którzy mają swój zamknięty świat za komputerem. Mam wrażenie, że firma zatrudnia ludzi lub wmawia im taki system wartości, żeby nie myśleli. Masa błędów zarówno w biurze jak i na produkcji. Fake smile po amerykańsku. Pracownikom niewiele a sobie do kieszeni masa. Informacji o członkach rodziny Mars nie znajdziecie nigdzie w internecie, bo wielu z nich jest brzydkich, kłamliwych i zakompleksionych. Jeśli ktoś zna swoją wartość pójdzie pracować gdzie indziej.

Romb

Jedno wielkie corpo kłamstwo i młyn. Nie inwestujcie ani w prace ani w produkty Mars. W obu przypadkach po prostu szkoda waszego zdrowia.

Milkyway

Hi there, I want to add opinion about work in Poznan Financial Center. Work at some departments is pretty organised and there is quite good atmosphere. There are experienced people as well as those who rotate on a regular basis, leave company quite often and quickly. There are people ( managers ) who hold connections between each other, ignore others opinions, give indirect, missing information, and keep fake smiling. They keep saying that each is equal but it's not true - big difference between contractors and Mars employees. Because of quite high fluctuation one they tell you this is your duty other day they give you workload that you cannot hold. They assign you to different projects to make you feel important and give you a chance of promotion but at the final result you get back to the same position. It's corpo so you are treated as element of big machine. Apart from that sell of Mars products dropped in recent years, so the budget is tight and there is no chance for salary rise or promotions. If you want to get some experience straight after your studies that can be good for you, not for long. If you are experienced person respect yourself more and go to a different company or just go abroad.

Iwona

@WiadomoKto masz racje, bo każdy ma inne potrzeby i oczekiwania względem pracodawcy. Czy jak się zmienia stanowisko pracy to pracownik przechodzi jakieś szkolenie? Rozumiem, że ta forma oceny nie jest najlepszym sposobem. Może zaproponuj zmiany? Jest szansa, że firma Mars Polska zajrzy tutaj i weźmie je do siebie.

WiadomoKto

W takim razie nie ma problemu. Rotacja dotyczy stanowisk, nie zwolnien z pracy , poniewaz firma raczej nie moze sobie pozwolic na zwolnienia ze wzgledu na i tak juz calkiem sporą ilosc osob ktore same sie zwalniają. Przez to kierownicy muszą rotowac i zmieniac ludziom ich poczatkowe stanowiska na inne, przykladowo ktos robi dzisiaj to, jutro moze robic cos innego, potem znowu wraca do stanu poczatkowego. Brak stabilizacji, no i przede wszystkim jest to dosyc męczące psychicznie. Nie kazdy w takim trybie nauczy sie obslugiwac i pracowac w tym drugim miejscu na tyle kompetentnie aby byc nie tylko zadowolonym ze swojej pracy co byc przekonanym ze wszystko sie dobrze zrobilo, natomiast podpis wykonania trzeba dac zawsze. Korpobzdury? No cóż, mysle jak w kazdej wiekszej korporacji, ,,gadanie" że to pracownicy są najwazniejsi, po czym przykladowo zostaje wprowadzony system plac niezrozumialy nawet dla sporej ilosci osób w biurze, albo po niskiej ocenie dla kierownictwa przez pracownikow, to pracownicy są oceniani przez to wyzsze szefostwo jako mało zaangażowani. A czy zaangazowania nie ocenia sie czasem po wynikach produkcyjnych ? Streszczajac, nie wszystko jest źle, jest to stabilne zatrudnienie, ale czy to jest najwazniejsze? Zalezy od kazdego indywidualnie.

Iwona

@WiadomoKto niestety źle się domyślasz, bo w żaden sposób nie jestem związana z firmą Mars Polska. Jestem moderatorem forum i jestem tutaj by pomóc prowadzić dyskusję w takim torze, by pomogła osobom zainteresowanym pracą. Zatem odpowiesz mi teraz skoro wiesz kim jestem?

WiadomoKto

Pracowalem w firmie dluzszy czas, nie polecam ze wzgledu na niską płace wzgledem duzej odpowiedzialnosci za wykonywaną pracę oraz ciągłe zastraszanie szefem terrorysta w niektorych dzialach, fabrykach - "if you know what i mean". Na stanowiskach biurowych popelniane błędy za bledem bez ponoszenia wiekszej odpowiedzialnosci - czasami niekompetencja jest wrecz zastraszająca. Na stanowiskach fabrycznych ciągła rotacja pracownikow na stanowiskach tlumaczona potrzebą bycia ,,elastycznym". Ok, ale nie 6 stanowisk w 5 dni. Duzo ludzi odchodzi, bo nie kazdy lubi byc traktowany jak guma w majtkach. Coraz wiecej redukcji etatow, ale to zalezy od ambicji przelozonych wzgledem swoich szefów. Masa korpobzdur do ktorych trzeba przywyknąć, polecam raczej jako ostatnią deske ratunku, teraz przyjmuja kazdego, bez wychylania sie mozna wegetowac bo kazdy ambitniejszy albo w mlodszym wieku bez pleców woli szukać czegoś mniej smiesznego. Na plus - pensja na czas, na minus - nie zawsze tyle ile trzeba, dlatego pilnujcie tego. Ludzie jak wszędzie, znalezc tylko ciekawe osoby i z nimi sie trzymac, inaczej czasami ciezko wytrzymac w niektorych oparach absurdu, zarowno na fabryce jak i w biurze.

Iwona

Jaki jest najdłuższy staż pracy w Marsie? Jak wyglądają Państwa działania w zakresie employer brandingu? Co stanowi klucz do sukcesu? Ile z osób przyjętych na program stażowy dostaje następnie ofertę pracy? Odpowiedź na te oraz więcej pytań znajdziecie w wywiadzie, którego udzieliły dla nas reprezentantki firmy Mars Polska http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1922,wywiad-katarzyna-przadka-joanna-turek

jonk

1800 zł hhahahahahaaahhhahahhahahaha... Rozumiem, że jest to pensja od pełnej składki, ale bez jaj, to już nie te czasy, żeby ktoś za te pieniądze się starał i angażował. Wiele innych firm z okolic Sochaczewa daje więcej ( za mniej obowiązków) np. 2000-2400 zl ale przy gorszych wynagrodzeniach na umowie. Moze czas w koncu cos zmienic?

kamil
@jonk

Za takie pieniądze nie chciałbym nawet tam leżeć. Szkoda czasu ,bo inne firmy dają dużo więcej np tesco w teresinie 2500 netto.

minka

No i Mirek z wetu znów się popisał, kto wgl tego człowieka przyjął na tak odpowiedzialne stanowisko!!

Ciekawy
@minka

A czym ?

Pawel

Współpracownik działu produkcji 1800 zł na rękę, praca czterobrygadowa, weekendy pracujące brak realnego awansu, operator zaledwie 2400-2500 także słabe zarobki nie polecam

krzysiek
@Pawel

Co ty powiesz? Na prawdę takie grosze oferują? Porażka! Nie złoże nawet tam swoich papierów. 3000 zł to podstawa na moje potrzeby.

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 12 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mars Polska?

Kandydaci do pracy w Mars Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mars Polska