Opinie o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mars Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mars Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

max

lepiej nie mówić

Ela

a pracuje sie tam przez firmę zewnętrzną czy bezpośrednio przez mars? szukam pracy gdzie mogę się zgłosić pomożecie ?

V
@Ela

Wypełnij po angielsku profil na Mars stronie lub prościej idź osobiście daj cv na recepcji. Może się uda jeśli: -Będą potrzebować a po znajomosci się nie da, chyba ze masz wtyki to od razu umowa; - Przejdziesz AC z 5 osobami zaangażowanymi w to gdzie starczy 1. Ale tak to firma generująca sztuczne stanowiska. - wykażesz się planami 10 lat na przyszłość ???? - mało będziesz chciała i zgodzisz się za zaniżanie stanowiska w papierach ;) lecz faktycznie czeka cię sajgon odpowiedzialności ;) - angielski oczywiście biegły ;) na produkcji must have w ststemie 4 brygadowym ;) Powodzenia :p

Uttt

Witam, jak wygląda praca w Utrzymaniu Ruchu, z czym ma się do czynienia jako Technik automatyk? No i jak wyglądają mniej więcej zarobki na stanowiskach UT?

Bb
@Uttt

AC przyjedziesz zrobisz przez 1h i masz robotę.AC kryterium... bez sensu ????ps znajomosci masz???? ;)

Pppp
@Bb

I umiejetność malowania na flipczarcie? ;) tylko 15 minut nie więcej ;)

Venne

I ja byłam jakiś czas temu na rozmowie i odebrałam firmę niesamowicie negatywnie... mimo ich „super” rankingów! Już jak się wchodzi do biura czuć niesamowicie sztuczną atmosferę. Dosłownie halloween w powietrzu... AC.. kilka stron zadania opisowego gdzie wszystko z wszystkim się krzyżuje, dużo uwag pobocznych, czas na rozwiązanie jak zwykle marny 1h gdzie 15 min zajmuje wczytanie całego zadania. Rozwiązanie jakiekolwiek by się nie podało, mam wrażenie zawsze próba by była dyskusji i ocena „jak to się zawiedli na rozwiązaniu”, dodatkowo oczekują prezentacji, prawie filmów i teatru, gdzie najprostsze i najkonkretniejsze rozwiązania przedstawione w 10 Minut - są najlepsze. Na opinie własną, ze AC jest niemiarodajne i niczego nie pokazuje tak naprawdę, wielkie oczy i od razu skreślenie kandydata, bo przecież kryterijm jest AC a może i znajomosci nie wiem, zamiast dobrego CV : doświadczenie u konkurencji i wyrażania siebie i swojego zdania, zero uwagi na silne cechy osobowościowe. Poza tym dla mnie nie do pojęcia, ze operator pełni funkcje brygadzisty a angażu nie ma ani lepszej kasy, a odpowiedzialność gigantyczna. Podsumowując: sztuczna firma, mam wrażenie ze pewni ludzie są bez wiedzy i odpowiednich kompetencji, widzących tylko wyniki a nie zespół, AC i prezentacje kolorowe najważniejsze a nie umiejętności, silne jednostki są eliminowane bo stanowią zagrożenie. Nie polecam. Strata czasu.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Pan z Miasta

Witam byłem jakiś czas na rozmowie jak kogoś interesuje jak to wygląda już mówię. Rozmowa trwała 40 minut była masa pytań odnośnie poprzednich prac w których pracowałem, jak pytań prywatnych które padały pod moim kątem, z kim mieszkam i kto to jest czyli pytania o mój stan cywilny, z skąd mam pieniądze i miałem jak nie miałem pracy czyli o stan majątkowy, itp sprawy prywatne. Podczas rozmowy o pracę mówiłem ze interesuje mnie praca a nie stanie i rozmawianie z ludźmi. Mapa dojścia do biura marsa jest źle narysowana i można zrobić dodatkowe 5 km z buta. Jedna wielka strata czasu. zwykłe cv w którym jest umieszczę ostatnie 2 lata pracy jest, nie wystarczające bo oni nawet pytają o sprawy których nie ma w cv Podejście Liderów rekruterów jest przesadne sam nie potrafiłem im zwrócić uwagi bo zależało mi na pracy jak to normalnemu człowiekowi, Ktoś to tam jedzie polecam uważać bo pytają prawie o wszystko. Przepis art. 24 Kodeksu cywilnego § 1. Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny. § 2. Jeżeli wskutek naruszenia dobra osobistego została wyrządzona szkoda majątkowa, poszkodowany może żądać jej naprawienia na zasadach ogólnych.

Kris

W mars polska pracuje już prawie dwadzieścia lat i na stanowisku operatora na produkcji. Moje zarobki to (usunięte przez administratora)miesięcznie. Nadgodzin niema, jeżeli są to sporadycznie. System 4 brygadowy daje w kość. Po sześciu dniach pracy po drugiej nocy mamy tak naprawdę jeden dzień wolny bo po ostatniej nocy trzeba się trochę przespać. Odpowiedzialność na stanowisku operatora jest bardzo duża. Odpowiada się za wszystko co się dzieje na linii na której się pracuje, odpowiada się za siebie za ludzi na linii a także za produkt który wychodzi z linii. Przez 8 godzin pracy podpisuje się pod różnymi dokumentami najczęściej jakosciowymi wielokrotnie jak dyrektor banku.

Karol

Zostalo wspomniane już w opiniach, że dział finansowy został przeniesiony do Poznania. Czy może ktoś napisać jak praca w tym dziale wygląda? Atmosfera, zarobki.. I jak wygląda rekrutacja? Czego sie można spodziewać?

Wiecie czy w Mars Polska szukają chętnych na staż?

Wszystkie staże są już obsadzone

Julia

A wiesz może kiedy będzie następna okazja, aby ubiegać się o staż w firmie Mars Polska? Jak długo trwa taki staż? Jest płatny?

Abc1

Witam. Ciężko dostać się do firmy, składałem cv jakiś czas temu i cisza. Czy praca na produkcji jest ciężka?

@Abc1

Kiedyś rekrutowali przez Manpower np w Błoniu, nie wiem jak teraz. CV najlepiej do firmy na recepcję zawieść albo przez mars kariera.pl. Na produkcji wakaty są, intensywność jest zależna od rejonu w którym się pracuje. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia, jednemu przeszkadza system 4 brygadowy innemu duża odpowiedzialność albo średnie zarobki.

xXx

Witam , mam takie pytanie na jakie zarobki może liczyć pomocnik operatora a na jakie operator.Czy ich praca jest ciężka , czy istnieje możliwość awansu .?

TOMEK

Ile wynoszą zarobki operatora procesu produkcyjnego ? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Wiktoria
@TOMEK

W ostatnim czasie dosyć sporo pracowników Mars Polska się tu wypowiada, więc na pewno szybko wyjaśni się kwestia zarobków na wspomnianym przez Ciebie stanowisku. Widziałam jednak, iż pracodawca ten od kandydatów wymaga koniecznie wykształcenia min. średnie - preferowane jest techniczne. Osoba ubiegająca się o tę posadę musi także posiadać doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń. Spełniasz takie warunki?

konik
@TOMEK

Od 4500 zł (netto ) - wzwyż .

Oby86
@konik

Chyba operator z bardzo długim stażem tyle zarabia. Początkujący operator ma ok 3500

JRK
@Oby86

Skąd macie takie informacje? Mi jako operatorowi z rocznym stażem zaproponowano zawrotne 14,50 brutto na godzinę...

Mati

Moim zdaniem to trochę brak równouprawnienia,osoby które są zatrudnione przez wewnętrzną firmę Mars mają możliwość kupowania w sklepiku słodycze i karmę po tańszych cenach natomiast osoby zatrudnione przez agencje uważane są za niska klasę i takiej możliwości nie mają .Uważam to za dyskryminację tym bardziej że to firma Mars zatrudnia agencje żeby szukały pracowników.Jednym słowem niezły biznes dla pracowników zatrudnionych poprzez Marsa kupują taniej w sklepach tylko po to żeby sprzedawać po dużo droższej cenie ludziom z agencji .Czy to nie jest mniej opłacalny biznes dla Marsa ,czy nie lepiej.byłoby aby każdy był traktowany na równym poziomie I do tego firma miałaby lepsze profity bo każdy kupował by w sklepiku i nie dorabial innych ludzi

Kate
@Mati

Szczerze,też zatrudniając się w Marsie poprzez agencje myślałam ,że będzie można skorzystać z kupna tańszych produktów.Tym bardziej ze wspieram schronisko dla zwierząt ,a nie oszukujmy się przeznaczajac co msc około 50 zł w Biedronce tutaj mogłabym za ta kwotę kupić stanowczo więcej produktów dla tych psiaków i kociakow nad czym ubolewam.Uważam, że każdy jest takim samym człowiekiem i każdy w pracy stara się wykonywać rzetelnie powierzone mu obowiązki dlatego mam nadzieję ,że zasady zmienia się i każdy będzie mógł skorzystać z profitów ze strony firmy Mars

konik
@Mati

Zgadza się ( ciesze się , ze ktoś się ze mną zgadza otwarcie ! ) . Podobno , zabrakło jednego głosu ( bo zniżki mieli mieć Wszyscy ,czyli ,,Marsowi '' i Pracownicy Agencyjni ), z jednego z działów kierowniczych .

Najgorsza rzecza w tej firmie jest to,że są (usunięte przez administratora) ludzie którzy się nie szanują nawzajem,jak przyjdzie ktoś nowy to jest traktowany najgorzej.

Atmosfera w Marsie jest super
@Anonim

Nie zgadzam się z tym absolutnie. Pracowałam w Marsie i atmosfera jest super jeśli chodzi o ludzi. Nowe osoby zawsze były bardzo dobrze traktowane, ludzie są przyjaźni i pomagają sobie nawzajem. Jak chcesz zobaczyć co to jest gorsze traktowanie i beznadziejna sytuacja nowych, to zapraszam do innej znanej korporacji w Poznaniu. Będziesz siedzieć miesiącami w ciszy i nikt nie zauważy, że w ogóle jesteś.

ABC
@Atmosfera w Marsie jest super

Czy możesz proszę napisać jaka ?

Wiktoria
@ABC

Kwestia, o którą zapytałeś na prawdę nie należy tu do tych najistotniejszych. Skupmy się zatem na firmie Mars Polska - oczywiście w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Czytałam, że firma organizuje lokalne i międzynarodowe programy skierowane zarówno do studentów, jak i absolwentów. W ich ramach każdy Współpracownik będzie miał okazję rozwijać nowe kompetencje i zdobywać cenne doświadczenie realizując projekty z różnych obszarów biznesowych. Wydaje się to być interesującą propozycją. Wiesz może, jak długo trwa tam taki staż?

Darek

Witam, czy ktoś orientuje sie na jakie zarobki można liczyć w dziale utrzymania ruchu?

Jerzy
@Darek

Obecnie w dziel utrzymania ruchu nie ma przyjęć. Jest rekrutacja na stanowisko lider zespołu produkcyjnego. Na stronie https://www.mars.pl/kariera/kariera-w-mars/kogo-szukamy możesz dowiedzieć się jak przebiega proces rekrutacyjny i jakie benefity do wynagrodzenia oferuje firma Mars. Napisz jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie.

TOMEK

Ile zarabia u was operator ? Na jakie zarobki można liczyć?

@TOMEK

Z tego co wiem to nie ma przyjęć bezpośrednio na stanowiska operatorskie. Funkcja operatora to w 99% efekt wewnętrznego awansu z niższych stanowisk np. Współpracownik działu produkcji - Pomocnik operatora - Operator. Być może zdarzy się jakaś wewnętrzna rekrutacja ale to raczej na stanowiska biurowe, działu utrzymania ruchu, specjalistyczne. Co do pieniędzy to w okolicach 3700-3800 zł brutto.

Firma Antal podala ze zarobki lidera sa w przedziale 8-10 tys. A ile zarabia u was operator ?? 5 tyś brutto ?

Incognito123

Ogólnie nie polecam. Chyba że ktoś jest masochista oraz lubi wolontariat. Ewentualnie jest lizodupem ;)

Rudaa

A kobiety tez przyjmujecie??

aaa

Dzień dobry Ile zarabia magazynier??

Sizar
@aaa

A uprawnienia na wózki UDT posiadasz ??

@aaa

Kierowca wózka widłowego dostanie na start max 3400 - 3500 zł brutto. Jeśli się mylę to niech Ktoś mnie poprawi. A i tak jak Ktoś wcześniej pisał papier z UDT na wózki konieczny (WJO II)

@aaa

Kierowca wózka widłowego dostanie na start max 3300 - 3500 zł brutto. Jeśli się mylę to niech Ktoś mnie poprawi. A i tak jak Ktoś wcześniej pisał papier z UDT na wózki konieczny (WJO II)

Iwona

@WiadomoKto piszesz o dużej rotacji. Rozumiem, że dotyczy ona szczególnie stanowisk fabrycznych. Czy są to zwolnienia, czy też osoby te same rezygnują z pracy? Wspominasz również, że obecnie łatwo się do firmy dostać. To dobra informacja dla osób, które chcą pracować właśnie w Mars Polska. Mógłbyś powiedzieć coś jeszcze o tym co określasz jako "korpobzdury"?

WiadomoKto
@Iwona

Domyslam sie, ze jestes kims z firmy, dlatego nie odpowiem na Twoje pytania ;)

@Iwona

Czytaj ze zrozumieniem!

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 12 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mars Polska?

Kandydaci do pracy w Mars Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mars Polska