Opinie o Suret Z.O.O w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Suret Z.O.O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Suret Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Logistyka, spedycja, transport - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suret Z.O.O w Sandomierz

wiwus

będą odchodzic bo tam nie idzie zarobić to jest firma w której pracownik to zero ,smiec ,tam mozna jedynie nabrac dośiadczenia i spadac premie dostają nieliczni z grona rodziny przełożonych a reszta po premi ,pijaków toleruja ,bo nikt inny nie chce pracować ,jak by było dobrze to za przyprowadzenie nowego pracownika nie płacili by nagrody o czyms to świadczy .

Okan

Dobra firma ale żeby zdobyć doświadczenie i obyć sie w jazdach na widlakach różnego typu. Poza tym wypłata na czas ja tam nie narzekałem.

mis

traktuja jak pomietła pracownik to zero obiecują podwyżki i nic a pracy coraz więcej wozkowy żeby 2000 tys ,na ręke nie zarobił to smiech premia wirtualna czyli w marzeniach

jakis

Wózkowy w Norwegii zarabia na nasze około 15tyś zł miesięcznie. Życie tam jest droższe ale macie roczną pensje z suretu w miesiąc. Pozdrawiam z Norwegii.

Firma Suret Z.O.O w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
gosc

kiepsko płacą to fakt wiele obietnic i nic pracownicy suretu są traktowani jak gorszy materiał ,niewolnicy, nabijają sie z nich ze w innych firmach za taką prace ludzie dostają dużo więcej ale jak nikt nic nie woła to oni to wykorzystują i płacą ile chcą a roboty coraz więcej ,dlacaego federal moze ludziom płacic więcej a suret ochłapy pracownik nie doceniony gorzej pracuje powinni o tym wiedziec nawet niewielka podwyżka może zdziałac cuda .

janusz

Ten jajogłowy zmianowy nadal sie tam udziela ?

asddsa

Byłem, pracowałem. Niestety. Wózki to złom, potrafiły się zepsuć i po 3 sztuki na zmianę. Akumulatory które były nowe 20 lat temu. Do książki wózka można wpisać, że staje w płomieniach a i tak ktoś go weźmie i pojedzie na swoją szychtę. Jaja sobie robią przy wypłacie jakimiś wałkami. Ludzie odchodzą po paru dniach roboty, ja byłem głupi i zostałem 2 miesiące bo potrzebowałem pieniędzy. Naprawdę nie mam pojęcia jak ludzie wytrzymują tam latami. Jak ktoś nie daje wiary to jego problem. Jak chcecie normalną pracę to idźcie na produkcję do huty szkła w sandomierzu, federal mogulu w gorzycach albo zakladu z felgami w stalowej woli.

gosc

Ale żeby płacić takie marne grosze na 4 zmiany dlaczego nie ma dodatków świątecznych itp. Jak by prezesina chciał to by płacił ale po co? Najlepiej dać najniższe wynagrodzenie i dorzucić premie na widzi mi sie bo raz sie ją ma a raz nie ma bo zabiorą. Jaguara nie zazdroszczę bo nie ma czego ;-) p.s nie denerwuje się ale słucham ludzi co mówią. dlaczego nie da dobrej stawki ludzie by byli zadowoleni i robota by była zrobiona a tak to wózkowi olewają sprawę. ;-)

gość

Nie myśl tylko o sobie gościu z 2 lipca, Prezes ma 550 takich jak ty i inne rzeczy do opłaty, postaw się na jego miejscu i wsadź swój zad do jaguara, a nie zazdrość...

@gość

I co z tego ze ma 550 ludzi i inne opłaty jak nie da podwyżek to wszyscy staniemy i w tedy będzie płacił o wiele więcej kar niz pracownikom, bo przecież darmozjadów z biura trzeba na nich zarobić.

gosc

pracuje w tej firmie juz pare lat zarobki rożne 1400-1600 zl. kierownictwo z debicy i ten wielki pan kierownik Łysa pała tnie koszty na wszystkim szczególnie na pracownikach, fakt teraz są nowe wózki ale zarysuj to afera tak było na początku jak je zakupili teraz już nikt na to nie patrzy. Najlepszy numer byl ostatnio jak płacili socjalne dostałem 50 zl czy to jakaś jałmużna jak oni to liczą chyba ze tak pojechali po kosztach bo całe biuro z debicy na wycieczkę jedzie może teraz hawaje czy tajlandia panie prezesie? Zarobki 10.50 brutto czy to stary czy młody pracownik a prezesina z pisu się cieszy ze murzyny pracują za marne grosze, zacznij płacić ludziom i ich szanuj mały człowieczku z jaguara.

gosc

to porażka tam pracują idioci traktują sie jak zwierzeta a przełozeni na to pozwalaja jak znowu ktos sobie cos zrobi to będzie afera wózki jak ze złomu ,jedni drugim dokuczają jakas dziecinada w takim smrodzie i tak sie traktują obłuda jedni na druchich kablują poprotu śmieszne jak z nimi zadrzesz to cie niema śmiechu warte firma jak firma tylko ludzie kopnięci

ogórek

Zarobki na poziomie 1300zł z premiami NIBY 2000zł. Wózki w opłakanym stanie technicznym. Jak dali mi wózek na próbę to dzwignia została mi w ręce... Przed podjęciem pracy radzę przeczytać skierowanie na badania zdrowotne i to dokładnie żebyście mogli stwierdzić czy opłaci się wam sprzedawać zdrowie psycho-fizyczne za takie grosze. Opinię piszę o Surecie znajdującym się w pobliżu Federal Mogul - Gorzyce. Podsumowując - odradzam chyba, że macie trudną sytuację i potrzebujecie pracy od zaraz.

łysy

Zarobek 1300 przecież jest wyżej.Są nowe wózki które nie daj bóg porysować bo zaraz afera - chyba mają służyć do podziwiania a nie do roboty.Poza tym pełno tutaj kierowników i jeden mądrzejszy od drugiego a niektórym chyba władza uderzyła do łepetyny.

Stuniek

Firma zajmuje się wewnętrznym transportem logistycznym przedsiębiorstw. Oferta ich jest o tyle ciekawa, że działają zwykle na zasadzie outsourcingu, na co ostatnimi czasy bardzo wiele firmy przystaje. Poza tym mają bardzo bogaty wachlarz usług wózków widłowych - sprzedaż nowych, używanych, serwis. Wszystko pełną gębą.

łysy

Czy 1600 na rękę zarobię w tym Surecie? Tylko szczerze!

wózkowy

Ja spierdzielam z tej firmy i jadę do Niemiec jeździć za konkretną kasiorę a nie za 1200 tyrać jak wół

wózkowy

1500 to pewnie brutto(usunięte przez administratora)

Kazik

Panowie, sam pracowałem w Suret ponad 2 lata i nie narzekam. Po pierwsze, wypłata zawsze terminowo, bez jakichkolwiek komplikacji, a niestety w mojej poprzedniej pracy bywało różnie. Po drugie, szef jak szef, była robota do zrobienia i wiadomo ktoś to musiał kontrolować, ale złego słowa o nim nie mogę powiedzieć. Gdyby nie okazja wyjazdu do Niemiec, pewnie nadal bym tam pracował.

TBG

heh sporo ludzi narzeka widze na tym forum no ale i tak bywa... powiem tak pracowałem tam w 2010 około 6 miesiecy i nie mogłem narzekać ponieważ w systemie 2 zmianowym można było zarobic 1500 z 2 sobotami w miesiacu pracujacymi, a co do personelu to sie nie wypowiadam bo mnie nie interesuje czy ktos tam z kims w jakichs układach. A rezygnacja z pracy był wyjazd za granice... Jesli można wiedzieć to napisz czy dostałeś tam etat bo niebawem sam kończe z "saksami " i mam zamiar szukać cos z Huta zwiazane, nie powiem wiec ze nie uderzę i do Suretu bo z tego co pamietam to zosstałęm sie z ta firma w dobrych relacjach.... Pzdr

rex

wielcy fachowcy wypisują widze opinie na temat Suret. narzekacie na pracę i płacę? trzeba było sie uczyć - bylibyście teraz dyrektorami :P nie podoba się praca? to zrezygnować, na wasze miejsce przyjdzie dziesięć innych osób, którzy wolą pracować niż ujadać na wszystkich dookoła aż żal... Praca w Suret jest w porządku, ale nie dla tych, którzy mają whiskas zamiast mózgu...to porządna firma :) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Suret Z.O.O - Sandomierz

• Jak się pracuje w Suret Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Suret Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suret Z.O.O?

Suret Z.O.O