KUKUŁKA TRANSPORT SP.J.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KUKUŁKA TRANSPORT SP.J.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w KUKUŁKA TRANSPORT SP.J.?

Pracodawca
@Pytanie

Umowę na stałe można otrzymać po okresie próbnym

Lkv fahrer Nowy wpis
Kandydat
@Pracodawca

Czy stawka na umowie zgodna z pakietem mobilności ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy KUKUŁKA TRANSPORT SP.J. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Karol

Jestem kierowcą który pracuje prawie od samego początku istnienia firmy. Nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem tym bardziej z zaplanowaniem wolnego po wyjeździe. Jestem zadowolony z warunków i polecam niezdecydowanym kierowcom

Pracownik Nowy wpis
@Karol

"Prawie" robi wielką różnicę, na pewno nie pracujesz od początku istnienia firmy.

Administrator Nowy wpis

KUKUŁKA TRANSPORT SP.J. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 11200 i Kierowca Kat. C+E. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO w firmie KUKUŁKA TRANSPORT SP.J. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Dobrze mi się pracuje, jestem w firmie od 2 lat.

Firma godna polecenia, dobra organizacja , dobry system pracy , pieniądze na czas . Pracowałem w wielu firmach w kraju , ale to jest jedyna firma która liczy się z pracownikiem.

Pracuje i jestem zadowolony

Czy w firmie Kukułka Transport sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

Kierowca

Firma godna polecenia

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Kukułka Transport sp.j. w mieście Zawada? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy!Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o KUKUŁKA TRANSPORT SP.J. - Dębica

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KUKUŁKA TRANSPORT SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy KUKUŁKA TRANSPORT SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KUKUŁKA TRANSPORT SP.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KUKUŁKA TRANSPORT SP.J.