Opinie o Suret Z.O.O w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Suret Z.O.O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Suret Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Logistyka, spedycja, transport - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suret Z.O.O w Sandomierz

Czytam te wypowiedzi i nie wiem, co myśleć ?? Bo ja tez pracowałem w Suret i nie narzekam. Przecież zawsze płaca zależy od jakości wykonywanej pracy i normalne, że praca raz jest ciężka, a raz lżejsza.

prawda

lepiej zarabiają firmy sprzątające...szkoda pisac...

super praca w Surecie co wy macie do [usunięte przez moderatora] i obydwóch [usunięte przez moderatora] jeszcze was w surecie nie było jak tam zadził [usunięte przez moderatora] to Było ciekawe [usunięte przez moderatora] zwykły [usunięte przez moderatora] co ma robic zeby sie utszymac prcy kwasnik to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zgodze sie ale kaczor jest ok a poresztÄ? jak wam hamy zle to na jab??ka w ogr??d albo dzewka ciÄ?c a nie nazekac nikt wam na si??e umowy nie kaza?? podpisywac proste co nie ja tez robi??em tam 3 lata i zosta??em jak smiec potraktowany wypowiedzeniem ale mam ich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i mam nowÄ? robote i nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] g??upot nie pisze jak mi zle

Suret wielkie (usunięte przez administratora) względy mają ci co piją z [usunięte przez moderatora] i kasę mają większą chodz nic bardzo nie robią niech by to w końcu padło i zitang przejoł wszystko moze lepiej by było w końcu

Firma Suret Z.O.O w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

anonim - 2010-04-10 19:06:07 to nie prawda z zarobkami w suretsandomierz zarobki od 8.80 do 1,900 to zalerzy od tego ile ile die postawi panu [usunięte przez moderatora] w Oskarze browaruw np.wozkowy z linii prod.1.100 zl tym czasem koledzy pan [usunięte przez moderatora] tak zw [usunięte przez moderatora] czlowiek na kazdy wydzial siedzi sobie w biurze bo za Tych przydupasow napieprzaja mlodzi frajerzy jezdza po palcach tluka szklo ale co tam Premie poleca Czarnuchom czyli nam operatorom Bezawaryjnym szef tej plocowki w/w [usunięte przez moderatora] robi co chce swoim kolesiom da kase a co mu zostanie da murzynom tak jak z DW w/w platne 100 % drudzy do odsiadki w domciu a trzeci niemaja pojecia co to jest ot i 1. Tysieczna prawdy o Suret Sandomierz Panowie wypieprzajmy z tego szamba z powarzaniem wasz CZarnuch to jest dziad nie firma jak by mogli to by ludziom płacili 500 zł a za premie i talony by tańczyli po knajpach a jakis taki prezes Cygan czy jak mu tam za to ze przejmowało się wózek brudny po zmianie premie zabiera paranoja zresztą mogło to hutę zalać i tą śmieszną firme

;)

parę premii poszło,weekend jest czas zabawy rozpocząc!je je je!!!

premia

zabierze się paru osobom premię za nic,ewentualnie że jest okurzony albo ryska się znalazła:[usunięte przez moderatora] to zakład pracy a nie jakieś laboratorium że ładnie pięknie...kasa jest za pracę a nie za wygląd(głupie drobiazgi).i to się nazywa profesjonalizm!

prawda

zgadzam sie z pierwsza opinia.w tej firmie zarabia sie majac dobre układy a nie za dobrze wykonana prace.

pracownik - 2010-04-17 07:33:06 czarnuchu naucz się najpierw ortografii a dopiero zajmuj się tym co kto robi,czy ty wiesz co to jest dw.jak byś miał dw to byś miał zapłacone a jak niechce ci się robic to zarabiasz 1000zł witam to normalnie obóz pracy. kto pije z kierownikiem P, [usunięte przez moderatora] ten ma wzgleędy, Popieram p[erwszą wypowiedz jest prawdziwa. jest dokładnie tak jak piszą,

Zostaw merytoryczną opinię o Suret Z.O.O - Sandomierz

• Jak się pracuje w Suret Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Suret Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suret Z.O.O?

Suret Z.O.O