Opinie o Sivantos Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sivantos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sivantos Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sivantos Sp. z o.o. w Poznań

??

można tam pracować na produkcji z wadą wzroku?

Cieławiek
@??

Tak, jako czlonek zarzadu!

Lila
@Cieławiek

Kto daje like do tak słabej odpowiedzi?! Jeśli pracownicy to nie chciałabym z takimi ludźmi pracować... Żenada...

Edc prod
@Lila

Jasne, ze pracownicy, a niby kto? Zenada firma zgadza sie! Ja tez pracownik EDC.

[popiuy89

Czy osoby niesłyszace tam pracują?

@[popiuy89

tak

jacek
@pracownik

ale nie na wszystkich stanowiskach. Mogą pracować tylko na wybranych.

Niezdecydowana

Chcialabym sie dowiedziec czy cos sie w tej firmiw zmienilo czy nadal jest tak jak opisujecie wyzej ?. Szukam lepszej pracy niz mam obecnie (procz szefa chama i dzwigania jest spoko) i nie chcialabym trafic jeszcze gorzej a prace w silvatorze mialabym zaczac od poniedzialku

mantok
@Niezdecydowana

rozpoczynaj śmiało, źle nie jest

gosc

Jak ktoś pójdzie to sam się przekona... z góry już wiadomo kogo zatrudnią

Serwisant

Na rozmowie zostały przekazane ogólne informacje o firmie i w miarę szczegółowe o zarobkach na okresie próbnym jak i na umowie o pracę czyli jaka podstawa, jakie premie i za co. Krótko, zwięźle i na temat. Pozytywnie.

Pytań za bardzo nie było za to był test fizyczny, po krótkim przeszkoleniu trzeba było wyciąć wkładkę kanałową z plastiku (spokojnie i powoli) w drugiej części zadania trzeba było przylutować pod mikroskopem jakieś kabelki do układu scalonego. Tu pewnie wszyscy mają taki sam, że nikt nie lutował pod mikroskopem i są problemy z oceną odległości.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
jarek

jeden jest plus tej pracy : fajne tam macie dziewczyny :) pisze z zakladu ktory znajduje sie obok waszej hali a zajmujacy sie produkcja przekladni przemyslowych czyli firmy Nidec a nie tak dawno Lorey Somer .pozdrawiam .

Steven

Pracodawca pod kazdym wzgledem wzoruje sie na oddziale w Chinach. Gdyby nie polskie prawo, ktore i tak w tej firmie niewiele pomaga (firma w wielu kwestiach dziala na granicy prawa pracy ale jednak) pracownicy pewnie stali by sie niewolnikami. Jesli ktos kojarzy Amazon czy inne takie wytwory to to sie niczym nie rozni.

Fenix

Wieczne nadgodziny i obowiazkowe soboty. Z dniem urlopu problem. Zadnych nadgodzin nie mozna wymienic na wolne. Jednym slowem mowiac praca 6dni w tygodniu po 9godzin... w soboty 8. Notoryczne zbywanie i oszukiwanie pracownikow przez przelozonych. Podsumowujac (usunięte przez administratora) ktory poszukuje taniej sily roboczej na zadadzie masz, rob i sie nie odzywaj. A kiedys byla to naprawde wspaniala firma. Zdecydowanie odradzam.

Kontrahent

Kasują opinie !!!!!!

polmnb

Nadal jest tak źle? Bo widzę że oferują 3400-4900 brutto. To prawda?

anonimowy1

W skrócie: ...od czasu kiedy firma zmieniła siedzibę idzie coraz gorzej... aktualnie hala produkcyjna jest przebudowywana po raz trzeci, na wzór chińskiej produkcji taśmowej. Naprawa aparatu na serwisie czy budowa nowego na produkcji została rozczłonkowana na kilka etapów a zatem kilka osób. Drastycznie zmalały czasy na te etapowe czynności. W zasadzie są to czasy dla maszyny a nie człowieka... Część załogi już odeszła, część pisze CV, część czeka z nadzieją na lepsze zmiany. Dużo nowych twarzy - ale po zorientowaniu się w sytuacji szybko znikają. Nowe zmiany najboleśniej odczuł serwis, tonie w niezrealizowanych naprawach. Kierownik serwisu M.W. oficjalnie jest na urlopie a nieoficjalnie to już go nie ma - na marginesie ciekawa osobowość, która nie wniosła nic - jedyny szacunek to za czas utrzymania się na swoim stanowisku. Na jednym ze spotkań z załogą na którym przedstawiono plan zmian pan P.L. powiedział że firma jest jak żywy organizm... - TAK, tylko czy aby nie podłączyliście właśnie do niego kroplówki z wirusem...

aaa

Nie polecam pracy w Sivantos. Oferowane wynagrodzenie w ogłoszeniu kompletnie nie pokrywa się z tym co otrzymuję pracownik! Gigantyczna rotacja 90% załogi szuka nowej pracy, brak jakiegokolwiek szacunku. Ta firma nie potrzebuje specjalistów tylko taniej siły roboczej.

BobOne

Witam Mam takie pytanie a w zasadzie dwa 1) Czy atmosfera jest taka beznadziejna? 2) Czy po okresie próbnym jest możliwość wyciagnoecia 2500 na rękę czy ciężko jest tyle zarobić?

brzoza
@BobOne

atmosferę tworzą pracownicy i kadra zarządzająca. Tych pierwszych można podzielić na grupy, są tacy co mają wyje.... i akceptują warunki, są tacy co się boją podnieść czoło i są tacy co im się nóż w kieszeni otwiera na nieudolność i kombinacje kadry zarządzającej. Z kolei kadra zarządzająca również się dzieli, na tych co próbują zrewolucjonizować cały system jak i tych co kreują państwo w państwie. Praca sama w sobie nie jest zła, jeśli ktoś ma predyspozycje manualne, umie znieść ciągły nacisk nigdy nie kończącej się fali nadgodzin i mocne nerwy żeby to wszystko połączyć to polecam tą pracę bo pracuje się dość przyjemnie, ludzie mili jednak żeby nie było tak kolorowo to od stołków wyżej zaczyna się zabawa. Nie masz kumpla, rodziny, albo nie wiadomo kogo w tej firmie to garba się dorobisz a raczej firma się dorobi na Twoim garbie. Straszne lewactwo. 2500 na rękę? Po "dobrej zmianie" ludzie pracujący baaardzo długo tyle nie zarobią. Nowi, Ci którym się udaje, podkładają kłody tym starszym bo się nie liczą z nikim tylko ze swoim zarobkiem. Ciągła zmiana, zmiana, zmiana a wszystko kosztem pracowników. szkoda tylko, że nikt o nich nie myśli, a przecież firma i wynik to ludzie, prawda?

Zawiedziony pracownik

Było fantastycznie, ale odkąd wprowadzili "dobrą zmianę" wszystko się posypało. Premia jest od 100% produktywności, ale nawet starzy wyjadacze jej już nie wyrabiają gdyż wymogi wzrosły drastycznie. A nawet jeśli by dali rade, to ciągła dezorganizacja i chaos to uniemożliwia. A sama podstawa to 2600 brutto.... Ale jak ktoś chce to miejsca są i będzie więcej gdyż ludzie już szukają nowej pracy.

maciuś
@Zawiedziony pracownik

Mam pytanie a ta podstawa to 2600 brutto to jest na 1/2 etatu??ktoś wcześniej wspominał o 4000brutto? jak to jest że ciągle szukają pracowników aż taka tam jest rotacja?

nick
@maciuś

Nikt nie ma tam wypłaty 4000, to jest bajka, bo ludzi nie mogą złapać do pracy. Na początek masz 1800 na rękę. Jak zrobisz od 47apartow w wzwyż to dostajesz premię, ale to jest wręcz nie możliwe dla większości osób, nawet starych pracowników (na produkcji są nowe zasady). Jak w ciągu okresu próbnego nie osiągniesz ich celu, to zwalniają. Szkoda nerwó, bo praca bardzo stresująca.

aparat_sluchowy
@maciuś

przeczytaj posty @robola i @gandzi tam masz wszystko i liczba polubien tych postow- to 70% ludzi na produkcji mowi wszystko.

zew

Witam. Od jakiegoś czasu widuję stale "wiszące" ogłoszenia o pracy dla technika oraz kontrolera jakości. Byłbym wdzięczny za odpowiedź na kilka nurtujących mnie pytań: 1) Czy faktycznie jest takie zapotrzebowanie czy też po prostu firma szuka potencjalnych pracowników "w razie W"? 2) Co właściwie należy umieć bo wymogi są bardzo płytkie i ogólne a jak rozumiem i tak jest pewien okres przeszkolenia. Czy trzeba mieć wykształcenie w zakresie elektroniki ? Czy wymagane jest doświadczenie (nie ma o tym mowy w ogłoszeniu)? 3) Czy faktycznie po okresie próbnym można zarobić 4000 bruttu czy też to tylko pic na wodę podany w ogłoszeniu? 4) Co lepsze? Kontroler jakości czy technik budowy aparatów?

A na produkcje jakie wymagaja wykształcenie?

robol

Jeśli wybiera się ktoś na produkcję to odradzam, nie są uczciwe warunki pracy, na produkcji są układy. Panuje nepotyzm, najlepsi pracownicy to rodzina i przyjaciele głowy produkcji... Zasady organizacji pracy są zmieniane z dnia na dzień co wybija z rytmu, i doprowadza do tego, że ciężko jest wyrobić normę. Stanowisko pracy również ciężko jest utrzymać, ciągle są zwolnienia, a ludzi na produkcji brakuje. Stale nadgodziny i obowiązkowe soboty, nawet inspekcja pracy nic nie pomogła w tej kwestii

gandzi
@robol

dobrze mowisz, widac to tez po ilosci polubien tej wypowiedzi:) jedno co moge powiedziec, to to ze ta firma to maly trybik w rekach azjatow i cokowiek by sie nie dzialo to bede zwijac interes i to szybko. Chiny moga wszystko! Ci nowi ktorzy sie pojawili nie sa tu w nagrode ale maja misje do wypelnienia. "zarzad" sterowany zdalnie i rozkazami z gory. Nie polecam!

dfgh

@ mati540i@wp.pl - no to dobrze wiedzieć ze rzetelna firma

mati540i@wp.pl

Witam sklep super hiper polecam każdemu bardzo miła obsługa szybka dostawa a produkt polecam każdemu przy dostawie była u mnie rodzina i teściowa i mama chcą abym zamówiła im także ten produkt także polecam gorąco pozdrawiam Ania

Tom

Zatrudnienie bezposrednio przez firme. Zadnych posrednikow. Umowa o prace.

Witam. Dostałem propozycje pracy na produkcji. Czy po 3 miesiącach próbnego, przedłużają umowy. Szukam czegosc na stałe a nie na chwilę.Napiszcie coś bo nie wiem co robić.

Zostaw merytoryczną opinię o Sivantos Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Sivantos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sivantos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sivantos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 6 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sivantos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sivantos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sivantos Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 2746 ocen.
  • Bałtycka 6
    61-013 Poznań