Opinie o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Vigget Sp.z o.o. Sp.k., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vigget Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. w Poznań

Pytanie Nowy wpis

Czy w Vigget Sp.z o.o. Sp.k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Marysia Nowy wpis

Przyznam się ze byłam nie raz na pokazach, kupiłam różne rzeczy... i wszystko okazywało się totalnym badziewem, firma telefonu nie odbierała, zero kontaktu. Kupując urządzenie od tej firmy, również się bałam. Ale mija ponad pół roku, a konsultanci dzwonią sami do nas i pytają o zdrowie. Z urządzenia również jestem zadowolona, dopiero teraz moj Mąż zaczal stosować kiedy zauważył u mnie poprawe. Ja polecam

Miłosz

To nie jest forum klientów lecz pracowników, uwagi dla firmy lepiej kierować na inny adres.

Rafał Nowy wpis
@Miłosz

Trafna uwaga, chociaż w przypadku niektórych firm może być tak, że będą pojawiały się opinie osób, które korzystały z produktów zakupionych w firmie. Może Ty wiesz coś o pracy w Vigget? Z chęcią rozpocząłbym dyskusję na ten temat.

Andrzej

Ja zostałem oszukany przez ta firmę, a raczej przez jego przedstawicieli... Ta firma to jedna wielka ściema... Okradanie starszych i schorowanych... Jedno wielkie oszustwo i złodziejstwo... Kradzież w biały dzień i niby według prawa... Jedno wielkie złodziejstwo ta firma prezentuje... Pozdrawiam... Oszukany klient przez tą popapraną firmę... Andrzej...

Jack
@Andrzej

Udało mi się uniknąć zakupu tego ich cudownego urządzenia za jedyne 4990 zł , bo zażyczyłem sobie wynajęcie urządzenia na okres próbny . O dziwo po długich negocjacjach zgodzili się na to za 1500 zł za miesiąc !!! Jak poprosiłem o tekst umowy najmu , to przyszedł email z informacją , że zarząd tej złodziejskiej spółki odmawia mi wynajmu , jedyna forma nabycia to zakup tego złomu na prezentacji . Ostrzegam innych zainteresowanych , nie dajcie się nabrać .

Paweł
@Jack

Rozumiem że jak kupowałeś telewizor to Ci najpierw wypożyczyli go na kilka miesięcy

Mariusz Nowy wpis
@Jack

@Jacku, Ciekawie piszesz. Z tego co napisałeś wynika, że chciałeś wynająć „złom” (wg twojej oceny) za 1500 zł? To stawia Ciebie człowieku w dziwnym świetle.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zlodzieje

Jana

Sami (usunięte przez administratora) i naciągacze na 6.000,- Ludzie nie kupujcie tych bubli

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Vigget Sp.z o.o. Sp.k.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

@Administrator

Jedna wielka ściema...

anonymous

Vigget to teraz VGET Polska - firma specjalizująca się i sprzedająca na pokazach w całej Polsce cudowne produkty lecznicze głównie emerytom za około 5 tyś od osoby. Serdecznie polecam

@anonymous

Tak "anonymous" zgadzam się z Twoją opinią... Ale ta firma to jedna wielka ściema... Okradanie starszych i schorowanych... Jedno wielkie oszustwo i złodziejstwo... Kradzież w biały dzień i niby według prawa... Jedno wielkie złodziejstwo ta firma prezentuje... Pozdrawiam... Oszukany klient przez tą popapraną firmę... Andrzej...

Nora

Jaka to przyczyna , że tak długo nikt nie pisze na tym wątku? Czyżby tak dobrze było i nikomu nie chce się pisać? Szukam pracy i taka firma mi odpowiada.

czerwien
@Nora

Na ciagactowo pelna geba. wlepic klientowi towa i zastraszać bajonskimi oplatami. Oto motto firmy. Brak możliwości negocjacji warunków z astronomicznymi cenami.

@czerwien

Tak Nora zgadzam się z Twoją opinią... Ta firma to jedna wielka ściema... Okradanie starszych i schorowanych... Jedno wielkie oszustwo i złodziejstwo... Kradzież w biały dzień i niby według prawa... Jedno wielkie złodziejstwo ta firma prezentuje... Pozdrawiam... Oszukany klient przez tą popapraną firmę... Andrzej...

Maja

@ZXZ za jakie rzeczy? Co konkretnie masz na myśli? Co takiego spotkało Cię podczas pracy w Vigget?

aaaaa
@Maja

Na ciagactowo pelna geba. wlepic klientowi towar i zastraszać bajonskimi oplatami. Oto motto firmy. Brak możliwości negocjacji warunków z astronomicznymi cenami.

@aaaaa

Tak Maju zgadzam się z Twoją opinią... Ta firma to jedna wielka ściema... Okradanie starszych i schorowanych... Jedno wielkie oszustwo i złodziejstwo... Kradzież w biały dzień i niby według prawa... Jedno wielkie złodziejstwo ta firma prezentuje... Pozdrawiam... Oszukany klient przez tą popapraną firmę... Andrzej...

Rafał

Czy ktoś z osób odwiedzających wątek pracuje w firmie Vigget? Jakiego rodzaju pracowników poszukuje pracodawca? Niedawno było ogłoszenie o pracę na stanowisko terapeuta/diagnosta. Czy osoby, które aplikowały lub były na rozmowie kwalifikacyjnej mogą dodać swoją opinię na temat rekrutacji?

ZNACHOR

Przychylam się do opinii, że to naciągacze, byłem dzisiaj na badaniu i co wyszło? To co wszystkim kręgosłup szyjny i lędźwiowy, zagrożenie grzybicami , i wyraźne obciążenie bakteriami ha-ha-ha czyli "wróżka" jak nic, pokażcie mi obywatela w Polsce który nie będzie miał takich schorzeń! Jak zacząłem się interesować co to za Firma wynajmuje pomieszczenia nie mogłem otrzymać odpowiedzi, nawet w recepcji Hotelu nie chcieli udzielić mi takich informacji, kiedy zapytałem prowadzącego usłyszałem że to VGET …..czyli stara Vigget i zraz zostałem wyproszony z badania i pokazów , grzecznie ale wyraźnie zostało powiedziane, że jestem wolny. Większość badanych to emeryci, wiec można przewidzieć co będzie dalej, sprzedaż najnowszych wynalazków techniki medycznej ... bardzo drogich jak mniemam, pozostawiłem tam KRETA ,więc opiszę co dalej się działo i czy miałem rację. Pozdrawiam Jeśli moja opinia nie zostanie opublikowana wystawię ją na innych portalach.

defr
@ZNACHOR

To prawda

Alex
@ZNACHOR

jutro zostałem zaproszony na badania w Bydgoszczy. Zrobić im protest?

Maja

@defr, wypowiadasz się jako pracownik firmy, czy raczej jako klient, który był na prezentacji i kupił jakiś sprzęt? Na tym forum szukamy opinii pracowników, którzy mogliby coś wnieść do wątku na temat warunków zatrudnienia lub aktualnych rekrutacji. Mogę prosić osoby pracujące aktualnie w firmie o merytoryczną i obiektywną opinię o pracodawcy? Bedzie to bardzo pomocne dla innych osób szukających tu zatrudnienia. Na stronie firmy jest kilka ogłoszeń rekrutacyjnych na stanowiska: prezenter, doradca, manager zespołów sprzedaży, szkoleniowiec-trener zespołów sprzedaży. Można aplikować bezpośrednio na stronie.

NieMamWatroby

Mam nadzieję że wszyscy tam pracujący dostaną raka odbytu, dzisiaj wykonano do mnie 10 połączeń z zaproszeniem na badanie wątroby.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Vigget Sp.z o.o. Sp.k. mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Fundacja

Warto podkreślić i przypomnieć, że każdy klient ma 14 dni na zwrot zakupionego towaru. Kupiłeś? Chcesz oddać? Nie wiesz czy zrobisz to tak, jak należy? Fundacja Daje Siebie chętnie Ci w tym pomoże wejdż na Daje Siebie (kropka) com i dowiedz się więcej www.DajeSiebie.com

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

!!!!!
@Administrator

vfhkia

@ Anderson - tez bym to chciała wiedzieć, zwłaszcza że jestem zainteresoiwana pracą u nich. kto zna szczegóły?

czerwien
@vfhkia

Bull

No właśnie, skąd wiesz? Znasz tam kogoś, byłeś na rozmowie czy to tylko przypuszczenia z pięknego ogłoszenia o pracę, które pojawia się co kilka miesięcy ponownie? Nadal wydaje mi się że opinie pisze jedna ta sama osoba, zero konkretów, opisania jak praca wygląda, tylko takie ple ple ple... Nawet na GL nie mają żadnej strony- tam opinie są więcej warte bo część z nich jest pod nazwiskiem. Wolałbym nie wleźć tak jak kiedyś: ph od sprzedaży energii a to było łażenie po blokach (najlepiej z dala od miejsca zamieszkania) i wciskanie z nowym dostawcą energii jakiegos ubezpieczenia bez sensu i opieki medycznej która ma tyle kruczków że nie działa. Trener-kierownik opowiadał chodził w ray-banach i opowiadał bajki o samochodach jakimi jeżdżą i wykładał się na prostych pytaniach na ten temat. Dobrze że nie trafiłem nikogo znajomego bo by mnie na ulicy opluwali. Konkrety.

Xxx
@Bull

Poprostu glupi jestes. Przyjmij sie do tej firmy i przestan byc "kozakie"ale czlowiekim. Debilow wystarczy.

Maja

@Realista, rozumiem, że nie jesteś zadowolony z Vigget Sp.z o.o. Sp.k. jako pracodawcy. Co masz na myśli pisząc: Jak tu cieszyć się z pieniędzy zarobionych w taki sposób? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Będzie bardzo przydatna dla osób zastanawiających się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Vigget Sp.z o.o. Sp.k.
1.6/5 Na podstawie 364 ocen.
Vigget Sp.z o.o. Sp.k.