Opinie o Centrum Szkoleniowe Trigger Krzysztof Stefaniak w Łęczyca

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Szkoleniowe Trigger Krzysztof Stefaniak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Szkoleniowe Trigger Krzysztof Stefaniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Szkoleniowe Trigger Krzysztof Stefaniak w Łęczyca

Zenek Nowy wpis

Widzę że głównie klienci się tutaj wypowiadają a szkoda. Na umowie o pracę da radę tutaj pracować? Może bym dołączył do ekipy ale zależy mi na pełnym etacie i jak już wspomniałem umowie o pracę

Kursant

Wprowadzenie ludzi w błąd. Na stronie wyraźnie napisane każdy kursant dostaje łóżko, na kursie nie było o tym mowy. I łóżka nie wręczono. Brak szacunku do człowieka. W pokoju 6 łóżek, 3 piętrowe. Nie daje to możliwości w ogóle jakiegokolwiek snu. Dla pana właściciela liczy się tylko kasa. Z czystym sercem nie polecam.

Krzysztof Nowy wpis
@Kursant

Proszę dokładnie przeczytać w przypadku którego kursu otrzymuje się stół. Nie KAŻDY tylko pełne szkolenie specjalisty, proszę czytać ze zrozumieniem a nie rzucać pretensjami, zawsze wywiązujemy się ze swoich umów, pozdrawiamy

Liza Nowy wpis

Moja przygoda zaczęła się niedawno. Trafiłam na to centrum szkoleniowe przypadkiem,szukając w internecie miejsca gdzie mogłabym rozwinąć swoje zainteresowania, jeżeli chodzi o masaże. Oczywiście pierwszy dzień to duży stres, który okazał się być niepotrzebny. Miałam okazję uczyć się pod okiem profesjonalistów Darii oraz Cezarego. Widać, że są to osoby, które kochają to co robią i potrafią wszystko przekazać. Interesują się twoja osoba i każdemu z osobna poświęcają dużo uwagi. Pokoje są podzielone na kobiety oraz mężczyzn, co jest dużym plusem. Dom w którym mieszkamy oraz mamy kursy jest zadbany. Codziennie odwiedza nas Krzysztof, który dba o nasz komfort oraz również zadaje dużo pytań odnośnie tego czy nam się podoba, czy wszystko w porządku. Wiem jedno, dopiero zaczęłam swoją przygodę i na pewno jeszcze zobaczę tych pozytywnych ludzi.

Jaki jest styl zarządzania w Centrum Szkoleniowe Trigger Krzysztof Stefaniak?

panna Nowy wpis

Fantastyczne miejsce !! Bardzo profesjonalna wiedza , przyjemna atmosfera a Krzysztof dba o wszystkie szczegóły ! Polecam i na pewno tu wrócę . Pokoje faktycznie wieloosobowe ale za darmo. Pozdrowienia dla ekipy szkolącej : Czarek , Daria , Bożenka jesteście super

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Szkoleniowe Trigger Krzysztof Stefaniak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Łęczyca
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Od zaraz: kontrola kompletacji towarów w Piątku
Łęczyca
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Pracownik Sortowni Paczek 16A
Inwork Sp. z o.o.
atek66

Kurs prowadzony przez świetną kadrę,atmosfera bezcenna,wiadomości teoretyczne i praktyczne przekazywane w jasny i zrozumiały sposób.Dużo śmiechu wiec czas szybko mija mimo wielu godzin zajęć.POLECAM.

@atek66

Ile godzin to w sumie trwało? To był taki jednorazowy kurs, bo ktoś pisał wcześniej o kilkudniowym z noclegiem

Panna Nikt

Szkolenie. Pozytyw... prowadzący szkolenie Czarek .Duża wiedza i profesjonalizm. Wybitne zajęcia. Negatyw... Szkolenie kilkudniowe z noclegiem. Łózka tak skrzypią,że trudno spać. Jak kilka osób w pokoju to noc z głowy. Dyplom bez oprawy a byłam gdzie indziej na 1 dniowym i 4x tańszym szkoleniu i postarali się żeby było w oprawie oprócz tego na tamtym szkoleniu był lunch w cenie ,woda,herbata,kawa ,owoce i ciastka./Brodway Beauty w Warszawie/. Ponadto w ostatni dzień zajęć właściciel Trgger zaczął sprzątać od rana i zaopatrzył dopiero wtedy kuchnię w wodę,herbatę i kawę ale dopiero dla kolejnej grupy. Obiad i posiłki we własnym zakresie.Słabo....bo kurs nie był tani.

Wiktoria
@Panna Nikt

To szkoda że organizacja na takim poziomie.. wiesz moze ile szkoleniowcow tam pracuje? Oprocz pana Czarka? :D

rafał

oszukują ludzi są nie uczciwi kłamią nie procesjonalni

Adrianna

Stwierdzam ze Trigger jest jedyny w swoim rodzaju, kadra bardzo profesjonalna, zaangażowana i potrafiąca świetnie przekazać wiedze a przy tym z dużym poczuciem humoru i z ogromną dozą cierpliwości;) Dodatkowo: rozmawiają z ludzmi, podpowiadają rozwiązania i dzielą się własnymi doswiadczeniami. Jestem MEGA zadowolona i na pewno jeszcze wrócę:) Polecam wszystkim;)

Adamo

Bardzo polecam, kompetencja, fachowość i ludzkie zachowania, fascynaci jakich mało, pokazują niesamowite masaże Azjatyckie w bardzo ciekawym wydaniu i użytecznie dla użytkownika, fajni ludzie, fajna atmosfera dla osób które lubią konkretne podejście świetna organizacja pracy i mieszkania dla tych co mają duże chęci i mało czasu, dużo fajnych autentycznych doświadczeń ze szpitali i gabinetów SPA które przydadzą się w praktyce, dbają o każdego klienta. Z mankamentów kurs jest drogi ale niestety nie ma tanich dobrych rzeczy (oprócz wina :) a to szkolenie jest warte ceny dostajesz pełne przygotowanie do masowania w swoim gabinecie na przeróżne sposoby, europejskie papiery i łóżko, tylko pracować, na pewno będę korzystał z bezpłatnych powtórek to też na plus bo nie wszystko załapie się natychmiast, ale uczciwe podejście, wiesz za co płacisz, w cenie jest wszystko zawarte, nikt inny nie ma takiej oferty all inclusive, sami zdecydujcie czy robić kurs rok gdzie indziej i umieć klasyczny się wogóle opłaca czy szarpnąć się na konkret i do przodu oferta pozdrawiam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Szkoleniowe Trigger Krzysztof Stefaniak - Łęczyca

Centrum Szkoleniowe Trigger Krzysztof Stefaniak
  • Sosnowa 19