Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Opinie o Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Seba33

Proszę o rzetelne info o sytuacji w Partynii. Jaka płaca wraz z premią czy można pracować w soboty, który dział proponujecie, a który lepiej omijać ze względu na warunki lub atmosferę. Z góry dziękuję.

@Seba33

Od czego tu zacząć od kasy zacznę bo to jest najważniejsze czyli na rękę 6 tys w soboty możesz chodzić a nawet w niedziele jak tylko chcesz .stanowisk nie brakuje wszędzie jest pięknie .kierownicy wspaniali ludzie pomagają we wszystkim brygadziści złote ludzie wystarczy ich się coś spytać odrazu odpowiedz ,kuchnia wspaniała palce lizać ludzie życzliwi no super się pracuje kocham ta firmę ????

Alicja
@Paweł

a za sobote i niedziele to ile wiecej jest płacone ?

Dzwonek @#$
@Seba33

Ja zapytaniem czy będą u nas podwyżki??! Od Września tamtego roku była i spokój już rok minął a tu cisza???

@Dzwonek @#$

Zobaczysz.podwyzki zeby była premia chodz ze 100 zl.za ten miesiac to bedzie dobrze inflacja wszystko w góre a wyplaty w dół a tak samo robisz :) pozdro

pracownik5+

Informacje kieruje do dyrekcji. Pracuję od kilku lat na firmie pamiętam czasy cateringu Bumerang Pana Kłody ( była pizza na 2 zmianie 'nie odgrzewana ' z pierwszej zmiany. Pani Beata bardzo dobra szefowa Kuchni tylko jej "szef" psełdo kierownik. Zakaz wynoszenia jedzenia z stołowki firmowej a " biuro może" ( są kamery na stołówce więc ..........) ( Co wolno wojewodzie to nie tobie ......) zakaz brania kawy a kubki jednorazowe papierowe. Zakaz wynoszenia 'Drożdżówek " wyzuć do kosza bo "szczury i insekty " ...... Ps Sam idzie z kawą na wynos Nie bierze się jedziemy jedzenia w tych ciężkich czasach by je matować. Pan Andrzej powiedział stołówka jest dla pracowników za co podziękowania. Pracownikiem się jest a kierownikiem bywa więc proszę szanować ludzi którzy pracują

Ha a ty

Smród (usunięte przez administratora) gorąco a wypłaty coraz mniejsze góra obudzi się z ręką w nocniku ale już będzie za późno

Xx

Taka prawda przechodze przez rolinctwo patrze z pracownikow az sie leje a tam siedzia za biurkiem brygadzista zastepca a co najlepsze to kierownik rolnoctwa i sie smieja co kierownik zrobil normy niech stanie ekipa brygadziata zastepca i kierownik i niech pokaza jak sie robi a jak napisze prawdę wiadomość zoataje usunieta teraz zrobilem rzut ekranu niech tylko zostanie usunieta wiadomosc to ide do delektora bo on nie wie co sie dzieje nawet pokaze jak zdjecia co sie dzieje na rolnictwie

@Xx

Wiadomości są usuwane/archiwizowane, gdy zawierają wulgaryzmy. Nikt nie usuwa wypowiedzi z powodów merytorycznych. Proszę używać języka właściwego dla publicznej komunikacji międzyludzkiej - wtedy nic nie zostanie usunięte. Jak w obecnej sytuacji. "to ide do delektora bo on nie wie co sie dzieje nawet pokaze jak zdjecia co sie dzieje na rolnictwie" A czy nie uważa Pan, że to powinien być PIERWSZY- właściwy krok, w tej sytuacji?! Proszę zacząć WŁAŚNIE od takiej interwencji: Przełozony-Dyrektor. To przyniesie skutek oczekiwany. Portal GoWork nie służy do takich uwag. Proszę sobie wyobrazić, ze szuka Pan pracy - pomoże Panu w uzyskaniu wiedzy o oferowanych warunkach pracy, informacja, że "brygadzista siedzi i się śmieje?" Czy to mówi coś o płacy, systemie zmianowym, dodatkach socjalnych? Prosimy o merytoryczne wypowiedzi, nie zawierające wulgaryzmów.

Jacek
@Xx

Nie pójdziesz do dyrektora bo jesteś za minki .A tak naprawdę z firma i ludzi jest coś nie tak.Ludzie macie jedno życie i nie warto na drugiego kablować, jak zostaniecie zapamiętani przecież każdy wie kto na kogo donosi .I na naszym wydziale Mre nie mamy złego kierownika zobaczcie na inne wydziały tam są dopiero są wirtuozy dziękować Bogu i siedzieć cicho żeby nam go nie zmienili na innego bohatera

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Kontrolingu w firmie Geyer & Hosaja Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
A

Powini mieć brygadzistą ja i zastępca jak ochlaniarze powini być esiedzie na rolnictwie powinny być punkty i się odbijać a nie siedzieć za biurkiem z rolnictwa

Co to.ma byc

Witam przechodzę przez rolnictwo z pracownikow się leję a za biurkiem siedzi ekipa śmieją się a co najlepsze nawet kierownik Rolnictwa brygadzistą zastępca kierownik trzyma za swoimi taka prawda niech stanie kierownik rolinictwa z brygadzistą zastępca niech pokażą jak się robi kierownik rolnictwa tylko normę w górę podnosi niech ta wiadomość zostanie usunięta mam rzut ekranu idę do delekotra prosto

Ceny w górę a na firmie wypłaty w dół. Śmiech na sali premie były po 700-900 a teraz ochłapy 300+. A potem się dziwią że ludzie olewają pracę. Oby zima nadeszła prędko. By zakryć dziury w drogach na firmie. Nowe hale pięknie i ładnie a stare hale co firmę zdudowały są w opłakanym stanie.

Rafał

Oni udają ze płaca ty udawaj ze robisz ,po co się denerwować przecież na całym kryzysie zarabia firma nikt inny .

Sąsiad

Jak tam temperatura na halach ? Nie za zimno?

Xmyp
@Sąsiad

Jakiś czas temu założyli klimatyzację więc jest idealnie bym powiedziała

Operator
@Sąsiad

Na halach faktycznie podczas tych upałów było bardzo gorąco, ale...gdzie nie było gorąco? Siedząc w domu dało się odczuć wysoka temperaturę, a to jednak zakład, którego produkcja opiera się na wygrzewaniu produktów w wysokich temperaturach pracy maszyn. I dla tego: Odrazu wprowadzono dodatkowe przerwy, 20 minut (ze standardową w sumie 50 minut platnej przerwy) odwołano 2 zmiany na których było najgoręcej, a gdy upały się nasiliły produkcja została zatrzymana również na zmianie 3 a zmiana 1 przesunięta została wcześniej aby kończyła się o 12 przed największym nasileniem temperatur. W mało której firmie w której pracowałem, właściciele i dyrekcja podejmowali decyzję o dodatkowej przerwie pomimo upałów a co dopiero o wyłączeniu produkcji tak jak w tej. Obiektywnie patrząc bardzo odpowiedzialne podejście.

Jsh
@Operator

Oczywiście odbije się to na wypłatach tak jak to było z imprezą firmową

Gosia
@Operator

Nie widziałam jeszcze nie płatnej przerwy to po 1. Po 2 druga przerwa jesli temp otoczenia przekracza 30 stopni przez 3 kolejne dni należy się jak psu micha i nie gadaj tu głupot jaka to firma dobra bo laski nie robi a i na wypłacie na pewno zobaczysz mniejsza kase za tą niby łaskawa przerwę

Damian
@Jsh

To po imprezie dostaliście mniej?

Jerzy
@Damian

Jest ogłoszenie o praca na mixser ,niby pisze zarobki do 4200 brutto a jak wychodzi na rękę.Bo ogólnie lipa na strefie BRW zarobki 3200 z nocka i urlopem.

@Xmyp

Chyba w biurze

@Jerzy

Siedź na brw bo tu zarobki tak spadły ze już nie długo będziemy dopłacać do tej roboty . czym większa inflacja tym my mniej zarabiamy ,u nas 2800 dziś składam wypowiedzenie

Witam, wie ktoś kiedy będą jakieś przyjęcia do pracy na magazyn? Pozdrawiam

Ernest
@Zainteresowany

Na magazyn to trzeba brać ludzi co już pracują w firmie pare lat, i wiedza co z czymś zjeść a nie osoby które dopiero się uczą jeździć wózkiem .pozdrawiam

@Ernest

Ernest, a skąd Twoja wiedza o o moim doświadczeniu ? Wydaje mi się że firma jest ok tylko ludzie strasznie zawistni o wszystko. Pozdrawiam panie najlepszy xD

Jolanta
@Ernest

Nawet jeśli kolega nie ma doświadczenia, to w takim razie wg Ciebie gdzie ma się uczyć zawodu żeby zdobyć te kilkuletnie doświadczenie?

Bardzo dobre podejście do pracowników. Nikt nie wywyższał się, a przełożeni byli pomocni. Warunki socjalne ciekawe i nietypowe w wielu innych firmach - kółka zainteresowań, dopłaty do wakacji, obiady na stołówce. Pracowałem tam kilka lat, i to było parę lat temu. Z opoiweści dawnych znajomych nic się nie zmienia na gorsze. Firma się rozwija, przybyło kilkuset pracowników w ostatnich latach. Niektórzy pracują po kilkadziesiąt lat. Firma wspiera sport i różne działania w regionie. Wciąż stawiają na rozsądnych młodych - takich chcących się nauczyć pracy i związać na dłużej. Nie wiem jak teraz z płacą, ale kiedyś było nieźle - wyprzedzali innych płacących zawsze najniższą krajową.

Rafał
@Marek

Mam pytanie Mareczku na jakim stanowisku pracujesz na gumach ze tak wazelina zajechało, a muszę przyznać prawdę ze się firma rozwija i pomaga a co do młodych pracowników to się nie zgodzę dwie lewe ręce ale telefon dobrze trzymają w rapach ,jak by nie starsi pracownicy to byś się nie mieli czym chwalić tyle w temacie

@Marek

Tylko szkoda ze za (usunięte przez administratora) będziem za nie długo robić , ale banan lub jabłko pomoże mi kredyt spłacić .I po co była ta impreza jak teraz będziemy to przez lata spłacać . Wiem ze jest kryzys i drożyzna w sklepach ale wypłata 2900 na te czasy to śmiech na sali. zagranica wita nie chce ale muszę miło było ale się skoczyło

Bogdan
@Paweł

Zapomniałeś dodać że te 2900zl za ciężka charowke na 3 zmiany. Za tą pracę np w Niemczech też zarobisz 2900 ale euro . Czas stąd spadać.

@Paweł

Niech robią tak dalej normy podnoszą imprezę trzeba teraz spłacać a wypłaty takie liche że szok trzeba stamtąd uciekac i jechać gdzieś gdzie można zarobić i coś odłożyć pozdrawiam

Jolanta
@Bogdan

Ale to kwota na rękę?

Czy Geyer & Hosaja Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

student

Z tego co wiem, to czasem zatrudnia, ale trzeba się skontaktować z kadrami i tam powiedzą.

@student

Firma Geyer & Hosaja zatrudnia studentów przez co daje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, zachęcamy do złożenia CV na adres praca@geyer-hosaja.com.pl lub osobiście w siedzibie firmy

@Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Zatrudniają studentów? Zwodzą kandydatów, umawiają na rozmowy, obiecują gruszki na wierzbie a nawet nie ma kto odpowiedzieć na złożone CV oraz jaka jest sytuacja aplikującego po rekrutacji. W tych czasach to mało profesjonalne.

Pawlo
@Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Mam takie pytanie do Geyer &Hosaja a tak naprawdę do tej osoby co odpisuje na te wiadomości .Wiec proszę mi wytłumaczyć dlaczego są takie różnice między wydziałami co do Premii .Czy inne wydziały według was to leżą .

@Pawlo

Opracowaniem systemów premiowych zajmują się Kierownicy oraz Dyrekcja Firmy. Uwzględnione zostają w nich elementy wpływające na specyfikę danej grupy produktowej oraz zróżnicowane czynniki ekonomiczne. W żadnej firmie systemy premiowe oraz polityka płacowa nie są jednorodne dla wszystkich pracowników, tak jak i każdy rodzaj pracy nie jest taki sam. Wszelkie uwagi, które Pracownicy mają w tej kwestii, mogą i powinny być zgłaszane do Przełożonego. Zarząd Firmy na pewno nie przejdzie obojętnie obok takich sygnałów.

Pawlo
@Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

To proszę mi powiedzieć dlaczego osoby pracujące powyżej 10 lat maja tyle samo na godzinę co osoby dopiero zaczynaja prace ,czy to jest sprawiedliwe i proszę nie pisać ze to nie jest miejsce na wypisywanie takich rzeczy ze trzeba to zgłaszać przełożonemu bo ktoś te umowy daje .Proszę o zmianę nastawienia do takich spraw, bo co do premii to jest oczywiste ze kogo się lubi to się daje wystarczy zobaczyć na wykaz premii i się zastanowić dlaczego jedni i ci sami dostają takie pokaźne kwoty .dziękuje i życzę sukcesów

Darek
@Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

A mam takie pytanie czy nie potrzebujecie szefa kuchni ,mam doświadczenie i wysokie umiejętności zdobyte zagranica i w Polsce

...

Zaczyna się wysyłanie ludzi na siłę na urlop a później jak będzie trzeba na wakacjach to niema szans bo roboty whu.

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku handlowiec w firmie Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Mariusz

Dzięki za opinię, sam się zastanawiam nad złożeniem do nich papierów. Piszesz, że kasa nie za duża, ale dla każdego, to może co innego znaczyć. Podasz, choćby orientacyjne zarobki? Jako handlowiec to podstawa + premia (zależna od wyników i możliwa do realizacji?)? Bardzo dobre rozwiązanie z autem, z dojazdem do pracy nie byłoby problemów. Za paliwo firma płaci?

@Mariusz

Złóż Papiery,a o zarobkach to na początek pewnie koło 4 tys dostaniesz a później będziesz musiał się wykazać żeby po 3 miesiącach wynegocjować coś lepszego.Samochód to super sprawa możesz jeździć wszędzie i za darmo :-)

Jakub
@Paweł

O to fajnie że o tym napisałeś bo w razie co odpadnie mi problem z autem. Kasa też widzę nie najgorsza. A jak z umowami? Dają na czas określony czy na początku jest zlecenie?

@Paweł

A mówisz to z perspektywy pracownika? Bo z tego co widzę to jest taki okres próbny tak? A później jak wyglada umowa i czy są realne szanse na te podwyżki?

Pawel
@Marta

Byłego pracownika a okres próbny to 3 miesiące a później rozmowa albo przedłuża umowę albo się pożegnają .

Danuta
@Pawel

a na ile tą umowę przedłużają? Na 3 miesiące kolejne, rok czy ile?

@Danuta

Na rok ,ale to tylko od Pani Katarzyny zależy ona podejmuje decyzje

Była

Pracowałam w tej firmie jakiś czas. Okresle ja jednym słowem - MAKABRA. Odradzam, nie polecam. Co jakiś czas czytam komentarze i widzę, że nadal te nieprzychylne są usuwane. Średnia ocen na Gowork 1.4 dla pracodawcy wystarczająco dużo mówi o pracy w tej firmie.

Adek

Jaki jest system zmianowy na mikserze i czy są przyjęcia w partyni?

@Adek

Dziękujemy za zainteresowanie. Obecnie pracujemy w tzw. systemie 4-brygadowym. Ale...W realizacji jest inwestycja, która niebawem powiększy nasz park maszynowy o kolejną linię mikserową. Gdy ten proces zostanie zakończony planujemy przejść na pracę w systemie 3-zmianowym. Wg obecnych szacunków powinno to mieć miejsce w drugiej połowie roku. Wtedy też nastąpi rekrutacja nowych pracowników. Nie znaczy to jednak, że nie można już dziś skontaktować się z Działem HR i złożyć swojego CV... Przyjęcia aplikacji od kandydatów do pracy w Firmie oraz rozmowy rekrutacyjne odbywają się w trybie ciągłym. Zachęcamy do kontaktu już dziś https://www.geyer-hosaja.com.pl/praca/oferty-pracy/

Kierownik

Ktoś piszę o szacunku dla przyłożonych a moimi skromnym zdaniem oni nie mają go dla pracowników. Idzie dyrektor po hali i ma jakąś uwagę to zamiast podejść powiedzieć o co chodzi to pokazuje palcem albo gwiżdże jak na psa żeby podejść.

Tom44

Jak kazdy zauważył ów platforma stała się " miejscem " do zgłaszania swoich uwag, przemyśleń i zastrzeżeń, a de facto do tego nie służy.. Ale skoro tak się stało to przede wszystkim Panowie i Panie powinniśmy każdy wpis potraktować poważnie i tak też się we wpisie odnosić i sprecyzować sytuacje mające miejsce. Aby problem został rozwiązany musi też być zachowana jasność i szczegółowość, nie zapominając o kulturze. Skoro każdy z nas zdecydował się pracować w tym miejscu, to poza szacunkiem do siebie to też wymaga się szacunku do przełożonych. Wymagać od innych to nie wszystko, zacznijmy od siebie. Kwestia papierosów ok, temat ważny, ale nie przesadzajmy z ilością odwiedzin palarni czy adresowaniem tylko do jednej grupy. Sprawy urlopów czy premii powinny być dyskutowane z kierownictwem ( jeśli macie przysłowiowe jaja na pisanie postu, to nie bójcie się rozmawiać o tym z przełożonym! , proste ). Natomiast wszelkie osobiste bolączki mające formę donosów ( nie do końca poparte faktami ) albo zachowajcie dla siebie albo postarajcie się rozwiązywać między sobą. Bądźmy dorośli. Nikt nie trzyma Was tu na siłę. Moim skromnym zdaniem firma idzie do przodu, daje możliwości rozwoju, jest pomocna i na tle innych działa pro społecznie na wysokim poziomie. Co do reszty- każdy z nas jest tylko człowiekiem, potrafi się pomylić, Wy nie ?. Więcej kultury, szacunku, dobrej woli i zrozumienia. To dotyczy wszystkich! Pozdrawiam

@Tom44

Dziękujemy za głos rozsądku. Jedno małe "ale"... Nadal apelujemy, żeby platforma GoWork NIE STAŁA SIĘ miejscem zgłaszania pretensji, wylewania personalnych żalów, czy subiektywnego patrzenia na różne sprawy. To ZDECYDOWANIE NIE JEST rola tego miejsca. Potencjalny pracownik firmy nie tego tutaj szuka. Prosimy zatem o merytoryczne komentarze - inne, dla czytelności i zachowania sensu tego portalu, będą archiwizowane jeszcze przed publikacją.

Papierosik

Tylko winny się tłumaczy "szwagier". Osoba która pracuje naj mniej zawsze ma coś to potwierdzenia. Szczególnie w sprawach które jej nie dotyczą. Więcej pracy a mniej przerw na papierosa. PS Palarnia znajduje się na wprost drzwi od hali

Papierosik

Proszę coś zrobić z nie oficjalną palarnią w starej szatni. Pali się na schodach , kabinach WC,obok przysznicòw co jest najgorsze między szafkami odzieżowymi. Najgorszy jest smród dymu na ubraniach prywatnych. Na terenie firmy znajdują się 3 palarnie (na zewnątrz hal z granicami) Więc po jaką chole... palą w szatni. Sprawa dotyczy przede wszystkim pracowników Pana G z pakowania. Panowie pracują na drugim końcu zakładu lecz przychodzą na papieroska do starej szatni. Pielgrzymki obrywają się regularnie 5-7 razy zmianę w szczególności "szwagry " Pana G.( Widocznie mają na tyle wolnego czasu to nie prasa gdzie jest rejestrator) Dyrekcja powinna zakazać palenia w tym miejscu. Firma inwestuję pieniądze w systemy pożarowe a banda id... pali po szatniach. Dyrekcja oraz stróże muszą pilnować i egzekwować zakaz palenia poza palarniami

@Papierosik

Szanowni Państwo, Czy na pewno platforma GoWork jest miejscem na tego typu "opinie"? Jaką istotną wiedzę wyciągnie z takiej informacji osoba szukająca wiedzy o warunkach pracy w Firmie? Sam problem jest natomiast bardzo istotny i należy go przekazać Przełożonemu lub Dyrektorowi Zakładu. Nie można stwarzać zagrożenia przeciwpożarowego lub choćby samej niedogodności dla osób niepalących!

Pracuś

Odnośnie donosu paperosika to chciałbym, abyśmy się trzymali faktów, mianowicie nie 7 razy, a najwyżej 3 i nie szwagry pana G. ponieważ szwagrem jego nie jestem, między szafkami też nie widziałem nigdy żeby ktoś palił. Proszę nie kłamać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Geyer & Hosaja Sp. z o.o. - Radomyśl Wielki

• Jak się pracuje w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geyer & Hosaja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 18 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geyer & Hosaja Sp. z o.o.