Tarkon Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tarkon Sp. z o.o.

obserwator

Pracuję już trochę w tej firmie i mogę powiedzieć tyle, że pomimo jakiś niedociągnięć to firmy typu Budimex Rzeszów mogą tej firmie buty czyścić i paznokcie u nóg obgryzać.Tutaj jeśli się godzisz na minimalną stawkę 8 Euro na godzinę to ją dostajesz i tyle. Popatrzcie co robi Budimex, Transsystem, MdM lub inne barachło? Pozdrawiam

sdstn

plusem jest to ze firma wszystko organizuje.... martwisz się tylko o swoje prywatne rzeczy Bus zalatwiony Wyposażone mieszkanie czeka..(gary, lodówka, zamrażarka itp) Żadnych dopłat

xxxxxx

Siema pracuje (usunięte przez administratora)jakiś czas i nie wiem czemu ta firma ma takie złe opinie co prawda z kasa sie pare dni spuźnią ale zawsze jest wypłacana co do grosza za dojazd do pracy nie płacimy za kwatere tez nie. Prawda jest taka że ta firma nie jednemu pupe uratowała a złe komentarze wystawiaja goście ktorym sie poprostu nie chce pracowac.. miesiecznie zarabiam 10 000zł czy to źle jako spawacz ? (usunięte przez administratora) Mam kolege w Belgi który ma 17 euro jako spawacz ale co z tego jak kwatere musi sobie sam zapłacic dojazd do pracy na własną reke na czysto mu zostaje 9-10 czyli wychodzi na to samo tylko ze my (usunięte przez administratora)nie musimy sie o nic martwic.. zastanówcie sie czego wy chcecie. Ja jestem zadowolony i złego słowa nie powiem na ta firme bo sa gorsze tylko zaden z was jeszcze widocznie nie trafil na taka i nie umiecie docenic tego co macie. pozdro

spawacz

witam was nieszcześnicy ja z tej firmy jestem zadowolony jest wypłacalna w miare dobre zarobki warunki mieszkaniowe ok. samochód służbowy do dyspozycji cała dobe .Praca nie jest ciężka no chyba że się komuś robić nie chce to będzie zawsze narzekał.Ja byłem z tej firmy już trzy razy i w róznych miejscach i sobie chwale.

Damian Nowy wpis

Firma jest ok połowa zlych opini tutaj to nieuczciwa konkurencja.

Grzegorz Nowy wpis
@Damian

Jakim równaniem to obliczyłeś? I co z drugą połową, czy to również dzieło konkurencji, tej uczciwej? Możesz się nie zgadzać i to tyle. Zamiast oceniać wpisy, napisz lepiej, jak Twoim zdaniem przedstawia się obecnie sytuacja pracowników w firmie? Pisano o niezgodności między ustaleniami a rzeczywistością, o niskich wynagrodzeniach i słabych warunkach lokalowych na wyjeździe, a także o nieliczeniu się ze zdrowiem zatrudnionych. Jakie są więc te warunki zatrudnienia? Jeśli uważasz, że odmienne, to przedstaw zalety pracy z Tarkonie.

Wk*rwiony spawacz

Przejechałem ostatnio ponad600 kilometrów do tej firmy na próbki ( rury )pani poinformowała mnie żebym był przed południem (byłem na ok 11) przyszedł jakiś niedorozwinięty dziad i poprosił o spawanie blach (pachwiny na łamanie) zdziwiłem się nieco zwłaszcza że nie przyjechałem tam na szkolenie ze spawania tylko zrobić konkretną próbkę i lecieć do domu.Ok myślę mało czasu uwijam się .Powiedział że spoina na pachwinie(łamanie) ma mieć ok 250-300mm bądź wiecej (zdziwienie) ok złamalismy- wyszło elegancko.Przeszliczny do pionów doczołowo przetop -zaznaczam blachy (czas leci)do 16 firma .Zrobiłem przetop po czym gość mi dziękuję ,pytam dla czego przecież przetop zrobiony jest poprawnie (nie jest wypchnięty odpowiedział) Zdziwienie mnie dopadło -przetop to przetop ścianki mają być przetopione i tyle żadnej filozofii ,niestety trafiłem na filozofa który zaczął prawić mi jakieś regułki .Ok (usunięte przez administratora)wziąłem żeczy ,po czym udaliśmy się do pani od rekrutacji. Spawalnik zaczął coś stękać a to że jakichś pieczątek niema że jakieś certyfikaty dziwne (spawam od powyżej 10 lat) Azja,Anglia platformy wiertnicze,statki itp- ok co się będę klucił- z debilem nie wygrasz. Pani od rekrutacji powiedziałem że się nie zgadzam z opinią spawalnika i dziękuję za wycieczkę.(przysłali następnego asa) godz 14 (do 16 firma otwarta :) po rozmowie wróciliśmy na stanowisko ,tamten dziadyga znikną (podejrzewam że na ryby mu się spieszyło bo gadał cały czas o jakimś wypadzie) ok dostałem blachy z nowu (usunięte przez administratora) .Zrobiłem przetop wypchałem tak jak dziad powiedział , zrobiłem wypełnienie i lico (lico mi się nie podoba żekł wspaniały chyba monter bo na spawalnika nie wyglądał) zakończyliśmy próbki NIKT NIE POSPAWAŁ BY RURY W TAKIM CZASIE JAKI MI ZOSTAŁ , I NIKOMU JAK ZAUWAŻYLEM NIE CHCIAŁO SIE ZOSTAĆ PO GODZINACH Nie uważam siebie za mistrza świata nawet za fachowca z wąsem ,ale i nie uważam żeby ten test był negatywny. Narazili mnie na koszta przejazdu i stratę czasu

@Wk*rwiony spawacz

Drogi Panie, Stanowczo protestujemy przeciwko obrażaniu i obrzucaniu naszych pracowników inwektywami, tylko dlatego, że ocenili Pańskie próbki negatywnie. Dla Pana wiadomości: oceniali Pana kolejno: główny spawalnik, a następnie - po Pana proteście - kierownik kontroli jakości, którzy w skali roku oceniają kilkaset takich próbek. Pańska próbka, która została zarejestrowana w naszym systemie pod numerem 5443, została jednoznacznie oceniona negatywnie, Pańska ocena to 2 punkty na 5 możliwych. Szczegóły oceny: - brak prawidłowych spoin szczepnych (w konsekwencji próbka została ściągnięta), - przetop poniżej powierzchni blachy - próbka nie przejdzie badań UT. Jeśli uważa Pan, że nie doceniliśmy Pańskich talentów, proszę spróbować aplikować gdzie indziej. Życzymy powodzenia. Poniżej link do zdjęcia Pańskiej próbki, proszę spróbować ocenić samemu jej jakość na chłodno, bez emocji. Pański własnoręczny podpis na próbce zasłoniliśmy w trosce o Pana dane wrażliwe (RODO). https://freeimage.host/i/JtFI6B

gosh
@Wk*rwiony spawacz

600 km na próbki ... lol... nie było niczego w okolicy...?

Rocco
@Wk*rwiony spawacz

Nie kompromotuj się chłopie i nie wypisuj bzdur ,ta Anglia na zmywaku a w stoczni to ty możesz wodę roznosić a w Azji robić za panią z zzzz

@Rocco

Słuchaj paja.u gościa oceniles na swoim przykładzie zmywak szparagi itp nie napinaj D.. y

Spawacz 135
@Tarkon Sp. z o.o.

Witam nie rozumiem o co temu pseudospawaczowi chodzi,ze ma pretensje do firmy Tarkon o negatywna opinie wykonanej przez niego probki.Przeciez ten przetop to jakas porazka a samo przygotowanie probki przed spawaniem min blachy wybiegowe to juz katastrofa.Pozdrawiam i przyznaje racje firmie Tarkon.

słabo spawam
@Tarkon Sp. z o.o.

co ty (usunięte przez administratora).. jesteś zdziwiony?platformy...dobre....hehehe

plater
@Tarkon Sp. z o.o.

Droga firmo Tarkon, po obejrzeniu próbki, dodam iż jestem tylko monterem kadłubów, stanowczo protestuje przeciwko nierzetelnemu ocenianiu. Wasza ocena 2/5 jest stanowczo zawyżona. o 2 pkt. Pozdrawiam serdecznie.

Stefan
@Tarkon Sp. z o.o.

Gość nakład popeliny i jest zdziwiony ????????????????

Adam. Z-Tarkon Nowy wpis
@Tarkon Sp. z o.o.

Pełna zgoda, jeżeli chodzi o ocenę, spawalnika, i nie dlatego że w firmie Tarkon pracuję w Belgii, tylko samemu oglądając próbkę wizualnie, można żec ze bylo nerwowo, - no najgorsze w tym jest to że ludzie mówią co spawali, to takie wielkie rzeczy które w,, odsłuchu,, robic mają wrażenie, jednak że w praktyce ni jak nie ma to się do rzeczywistości, a spawaczowi radzę znajść troszkę pokory do tego co jest-bo poprostu próbka pozbawiona jest podstawowego chociażby przygotowania przed spawaniem, co z pewnością zarzutowało przy efekcie koncowym,,,,, and more Adam Ziętal - Tarkon-Belgia

Jaka jest umowa w firmie Tarkon Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Brygadzista zatrudniają na umowę zlecenie?

@Pytanie

Witam, w naszej firmie przeważnie zawierane są umowy o pracę. Jeżeli jednak interesuje Pana inna forma zatrudnienia to oczywiście jest to kwestia do ustalenia.

Aneta
@Rekrutacja

Od samego początku można liczyć na umowę o pracę? :-)

Rekrutacja Nowy wpis
@Aneta

Tak, pierwsza umowa na okres próbny.

Józek

Placili na czas a robota jak robota.

Czy jest możliwość pracy w Tarkon Sp. z o.o. na część etatu?

@Pytanie

Prosimy o skontaktowanie się z firmą w tej sprawie.

Wiecie może, czy w Tarkon Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Prosimy o telefon do firmy w tej sprawie, aby porozmawiać o szczegółach. Tel 15822 98 52 lub 502 116 233

@Pytanie

W jakim dziale firmy miałby się odbyć ten staż? Prosimy o skontaktowanie się z firmą w tej sprawie.

adam

dobra firma ten co narzeka to len albo nie zna sie na robocie

Marek

Piszę meile o wysłanie mi świadectwa pracy od tygodnia i zero reakcji

Robin

Nie polecam , mieszkanie to loch , praca ciężka za miskę ryżu , firma kantuje jak tylko może . Umowa o prace zrobiona tak aby była na niekorzyść kandydata , wnioski o urlop bezpłatny In blanc , wypowiedzenie tez . Przejazdy z polski płatne dodatkowo . Ogólnie (usunięte przez administratora)takie ze szkoda gadać !

Spawacz
Kandydat

A czy w chwili obecnej firma Tarkon prowadzi nabór spawaczy na wyjazdy zagraniczne?

Mlody
Kandydat

Witam a jak wyglada praca jako kopacz jakie zarobki co sie dokladnie robi jaka atmosfera w pracy??

@Mlody

Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji 502116233

Czy w Tarkon Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Odpowiedź

Zazwyczaj tak.

Mily

Witam wszystkich zainteresowanych współpracą z tą firmą. Pracowalem dla nich jako spawacz, wyplaty terminowo, reszta może być, ale warunki mieszkalne to katastrofa. (usunięte przez administratora) kila i mogila.

Ślusarz

Witam, jakie stawki firma oferuje dla ślusarzy na zagranicznych kontraktach ?

@Ślusarz

Witam, prosimy o kontakt z biurem w celu uzyskania informacji dot. zatrudnienia. Rekrutacja 502 116 233

Dawid

Byłem dzisiaj na firmie - na dzień dobyr badanko temperatury i dezynfekcja rączek widac że dbaja o pracownikow

Tadek
@Dawid

A jak dba firma o pracowników w Belgii i Holandii tam tez jest badanko temperatury i dezynfekcja rąk ? Jak firma zamierza ściągnąć pracowników do polski jezeli granicę zamkną w tych krajach nie mówiąc o Polsce skoro juz straszą ze nie ma zjazdu do domu , jak ktos chce jechac to zwalniaja twietdzac ze jest to porzucenie pracy . Dbaja tylko o siebie za granica jest zbieranina firm i ludzi roznej narodowosci nie da się nic zagwarantować, dbaja tylko o swoje wpływy a ludzi maja w dup.e , i tyle w temacie .

@Tadek

Drogi Panie Tadeuszu, Prosimy o zapoznanie się z komunikatem zamieszczonym w dziale Aktualności: https://www.gowork.pl/tarkon-sp.-z-o.o.,18452/aktualnosci Apelujemy o spokój.

grzegorz
@Dawid

chłopie to normalka mierząc temperature na wejsciu do firmy i ponadto dezyfenkcja rąk.ja w tarkonie pracuje chyba już z 5 lat i nie ma co narzekać.wypłacalni są.do tego nie ma co narzekac.atmosfera jest spoko pracowałem w gorszych firmach.to coś na ten temat wiem.kierownictwo też jest ok

Maciei

Zdaleka od tej firmy

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Tarkon Sp. z o.o.?

@Pytanie

Wiesz kto To jest lider jeszcze nie kierownik a już(usunięte przez administratora) pajacu

obserwator

Adam
@obserwator

Za 8 euro to ja mam (usunięte przez administratora)

Max

Bardzo ciekawą politykę prowadzi firma tarkon.Proponuje pozostać pracownikom jak najdłużej za granicą do samych świąt(może się uda,może przeżyją),aby Ci odbyli kwarantannę w swoich domach,ale zapomnieli o tym że każdy odbywający kwarantannę musi zostać odizolowany od rodziny i odbyć ją sam.Po dwóch tygodniach firma będzie propoponować powrót do pracy i siłą rzeczy pracownik nie będzie się widział z rodziną wcale.Druga sprawa jest taka iż tarkon twierdzi że poziom opieki medycznej za granicą jest wyższy niż w Polsce.To ja bym chciał,aby każdy z członków zarządu jeśli zachowuje jechał tam się leczyć,a łużka szpitalne zostawił wolne dla prawdziwych Polaków.

@Max

Słuchaj prawdziwy polaczku niech tylko się wam kasa skończy i zadzwoni bank albo zawita komornik to z podkulonym ogonem będziecie jechać nie patrząc na koronawirus mogę się zalorzyc

Zenek

Widzę że akcja "Zostań w domu" na firmę Tarkon nie działa zmuszają ludzi do wyjazdów,a przecież można pracować zdalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkon Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Tarkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tarkon Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkon Sp. z o.o.