Opinie o NetSprint Sp. z o.o. w Warszawa

Netsprint S.A., lider marketingu technologicznego, współtworzy polski ekosystem reklamowy w obszarach reklamy kontekstowej, content marketingu, audience targetingu i programmatic, personalizacji oraz eCommerce, poszukuje osoby na stanowisko:

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NetSprint Sp. z o.o. w Warszawa

NICK

Najbardziej nieprofesjonalna rozmowa kwalifikacyjna. Przestrzegam przed tą firmą. Mają ogromne wymagania, ale do zaoferowania nic. Skutecznie mnie wystraszyli. Widać, że zależy im na taniej sile roboczej, a nie na pracowniku.

taki jeden

Słabe miejsce niepoważnych ludzi. Zerwali negocjacje umowy o pracę na ostatniej prostej jak było wszystko dogadane. Wcześniej wzywali na kolejne "etapy" 5 razy. Nie szanują czasu kandydata.

Priest

Miejsce chaosu i słabych pomysłów .

Opinia

Tak dwulicowej m@#ndy jak Adriano to nie widziałem nigdzie .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie NetSprint Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Agnieszka

Aktualnie firma NetSprint Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisko Recepcjonistka/ Recepcjonista. W ofercie napisane jest, że zapewniają możliwość zdobycia cennego doświadczenia, możliwość stałego podnoszenia kompetencji i rozwoju zawodowego, rewelacyjną i twórczą atmosferę pracy z ludźmi, którzy uwielbiają to, co robią i zawsze służą wsparciem. Ktoś na taką ofertę aplikuje?

Sprinter

@Dla To jest Twoja ocena sytuacji i osób pracujących w firmie. Może trzeba spojrzeć w lustro, może jesteś mało obiektywny? Nie zawsze jesteśmy najlepsi!

Jerzyk

Zawsze można pisać o firmie niepochlebne opinie ale czy osoby tak robiące pomyślały, że szkodzą innym? W firmie pracują ludzie i pewnie wielu z nich jest zadowolonych z pracy a tu wylewanie oszczerstw.

@Jerzyk

Jakie niepochlebne ? Fajna firma tylko pełno tzw . liderów biznesowych , którzy marnują przestrzeń w firmie .

Agnieszka

@Dla rozumiem. A co Ci się podoba najbardziej w NetSprint Sp. z o.o.?

Agnieszka

@Dla dlaczego uważasz to za minus? Powiesz coś więcej?

@Agnieszka

Bo deweloper musi się z nimi użerać a w większości nie są do niczego potrzebni i na niczym się nie znają .

Dla

Za dużo jakichs liderów , menadżerów poza tym ok

Agnieszka

Mieliście już jakieś doświadczenie w NetSprint Sp. z o.o.? Jak oceniacie tą firmę jako pracodawcę? :)

Sprinter

Firma jest ok. , zawsze warto spróbować złożyć CV lub iść na spotkanie rekrutacyjne. Jak dowiemy się co firma ma do zaoferowania wówczas wiadomo czy nam odpowiada a złe doświadczenia innych niech nie wpływają na nas.

Hunter9

Miałem nieprzyjemność zostać zaproszony na rozmowę o prace - już na początku schody, umówiona Pani z HR nie przyszła ponieważ pracuje od godziny 9.00 a rozmowa była we wcześniejszych godzinach więc rekrutowała mnie osoba nie odpowiedzialna za tą "działkę". Z rozmowy wynikło iż nie dostaniesz nawet telefonu służbowego, bo przecież mogą ci oddać za rachunek, na spotkania z klientami transport zapewnia ZTM a sam powinieneś się cieszyć że Cię zaprosili. NIE POLECAM !

emigo

Może jednak wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Dla mnie wazne jest to, żeby oprócz podstawy była jeszcze szansa na benefity. Dzięki

obieżyświat

Trzymajcie się z dala od tej firmy. Szkoda czasu na takie "doświadczenia".

Rychu

cześć, czy ktoś się orientuje, na jakie zarobki może liczyć w NetSprint osoba na stanowisku Junior Project Manager?

Marian, błyskawicznie reagujesz. Czyżbyś korzystał z monitoringu i wyłapywał alerty na temat swojej ulubionej firm? Podziwiam! Szkoda tylko, że Twój wpis stylistyką (bolesny brak interpunkcji) przypomina posty autora (specjalnie liczba pojedyncza), który zamieścił kilka innych pochlebnych wpisów. Nie czepiajmy się, zostawmy to dla potomności, czyli dla tych, którzy szukają informacji o tej firmie. Na pewno sami będą mogli odpowiedzieć sobie na pytania z cyklu, czy tak wygląda poprawna szeptanka? Czy można to nazwać dobrym przykładem kryzysowego PR-u? Wiem, wiem... Czepiam się postów napisanych przez wiernych fanów, tzn. fana :)

PR Manager sam tworzy najnowsze pochlebne wpisy (trzy tego samego dnia, w tak krótkim odstępie czasowym?) aby wypełnić czymś czas w miesięcznym sprawozdaniu, a może wysmażają je osoby z Działu Sprzedaży w ramach okresu próbnego? Zagadka godna Fajbusiewicza.

dzisiaj

pracuję w tej firmie kilka lat , więc chyba okres próbny przeszedłem . jak w każdej firmie sprzedażowej wszystko zależy od wyników i osiągniętych celi , jeśli ktoś nie potrafi sprzedawać , to zdecydowanie nie nadaje się do takiej firmy . jak w każdej pracy są plusy i minusy , skoro w dziale sprzedaży są osoby z długim okresem pracy to chyba tych plusów jest więcej . odnośnie zarobków ja nie mam powodów do narzekania , jest wynik jest kasa jak w każdej firmie sprzedażowej ,wypłata jest zawsze w terminie. najdziwniejsze stwierdzenie to zwalnianie osób po okresie próbnym , odkąd tu jestem nie było takiego przypadku ( choć moim zdaniem powinien być przynajmniej jeden) Trochę dziwą mnie negatywne opinie ludzi odnośnie firm w których pracują , jeśli uważa się ze firma jest zła to szukać należy innej propozycji na rynku

zzzzzzz

Hej, Dla odmiany inne spojrzenie na sprawę. Ja pracuję aktualnie w dziale sprzedaży Netsprint i nie uważam żebym musiał się wstydzić tego miejsca pracy, albo poziomu wiedzy, zarówno swojego jak i moich kolegów. . . Co więcej - choć może to dziwnie zabrzmi - nie narzekam na zarobki, ani atmosferę w pracy. Tym bardziej że atmosferę tworzą ludzie. Jeśli ktoś nie potrafi się dogadać ze współpracownikami - jego problem... Wypłata też jest zawsze w terminie [ przynajmniej ja tak mam ] Czy polecałbym tę pracę każdemu? Na pewno nie. Bo nie każdy się do niej nadaje. Każdy za to powinien mieć rozum i ocenić warunki proponowane mu przez pracodawcę. Albo je przyjmujesz, albo szukasz innego zajęcia.

Zostaw merytoryczną opinię o NetSprint Sp. z o.o. - Warszawa

NetSprint Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 40 ocen.

NetSprint Sp. z o.o.