Opinie o VRP Consulting Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie VRP Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VRP Consulting Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRP Consulting Sp. z o.o. w Kraków

Udon

Firma VRP Consulting brutalnie zwolniła pracowników bez uprzednich negocjacji, nawet tych, którzy nie mieli pojęcia o swoim losie. Dodatkowo, bez wyjaśnienia, usunięto kluczowe funkcje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Absolutnie niedopuszczalne postępowanie.

Zgoda
@Udon

@Pracodawca zgadzam się z tą opinia Zero wewnętrznej komunikacji, jest tylko panika

Dzień dobry o co chodzi z tymi redukcjami o których piszecie? Kiedyś wyświetlała mi się oferta dla Business Development Representative’a ale teraz do nas do kraju nie szukają, są dwie oferty dla za granice na LinkedIn. nie ma co się spodziewać ofert na nasz rejon w najbliższym czasie?

kandydat

Jak wygląda teraz kwestia zatrudnień w firmie? czy firma jest stabilna jeśli chodzi o zatrudnienia? w komentarzach wyżej było kilka opinii że zwalniano pracowników jak tylko nastąpił jakiś kryzys na rynku...czy pracownicy na umowach próbnych są bezpieczni?

@kandydat

Firma nie zwalnia obecnie nikogo - i takich sytuacji zwyczajnie u nas nie ma; czy ktos utrzyma zatrudnienie po okresie probnym zalezy od jego wynikow pracy

Roman Nowy wpis

Niestety w firmie sa zwolnienia, bo jest fatalnie zarządzana.

Udon Nowy wpis

Zgoda Nowy wpis
@Udon

Pikmin

Nie polecam firmy VRP, potrafią po ciuchu zwolnić ludzi - z dnia na dzień przed świętami. Mówiąc że nie prowadzą dalszych optymalizacji na spotkaniach Town Hall. Ludzie z dnia na dzień się dowiadują że nie są już potrzebni. Bez uprzedzenia, bez rozmów, bez jakichś konkretnych powodów. Zachowanie nie poważne.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VRP Consulting Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Kontroler Finansowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Alex

Firma zwalnia ludzi z dnia na dzień. Bez uprzedzeń, bez rozmów, bez większych powodów. Na rynku również nie jest stabilnie. UWAGA!!!!

Kalina

witam. tu można jeszcze się zatrudnić jako Salesforce Administrator? Mam ofertę z internetu ale jest oznaczona jako archiwalna i teraz nie wiem czy praca także? mam już doświadczenie na tym stanowisku a było napisane, że jest ono mile widziane. ciekawa byłabym porównania warunków, zwłaszcza tych finansowych

Prac

VRP jako firma jest solidnym miejscem do pracy! Zwlaszcza polski oddział cechuje się bardzo pozytywna atmosfera - jesli tylko chcesz sie rozwijac jako profesjonalista Salesforce to jest to dobre miejsce zeby zdobyc umiejetnosci i wiedze. Jesli chodzi o same procesy wewnatrz firmy jak sciezki kariery czy ujednolicona dokumentacja itp. to sa jeszcze braki.

@Prac

W takim razie zaciekawił ten drugi aspekt odnośnie tej wspomnianej dokumentacji a raczej braków w tym zakresie. Czy ktoś jest w stanie rozwinąć tę kwestię? O jakich brakach mowa?

@Zuzanna

Rozwijamy sie na biezaco :) samemu pracujac tu juz kilka lat widze ze wszystkie problemy zgloszone przez pracownikow sa rozwiazywane - jedne szybciej drugie wolniej, mysle ze VRP w tej kwestii nie odbiega od zadnej innej firmy IT

Czy firma VRP Consulting Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Firma nie dyskryminuje ze wzgledu na plec - mamy ujednolicone stawki placowe dla stanowiska; czy jestes dziewczyna czy chlopakiem nie ma wplywu na wyplate

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie VRP Consulting Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Mat

Ogólnie nadgodziny nie zdarzają się często. Jeśli się zdarzają, to zawsze są wypłacane z najbliższą wypłatą. Oczywiście zawsze jest proponowany odbiór nadgodzin, jeśli ktoś chce.

@Mat

Jeśli nadgodzin nie ma to się tak zastanawiam.. Na czym innym można tutaj sobie jeszcze jako chętny dorobić? bo wiadomo podstawa podstawą ale coś więcej?

@Zuzanna

Stawki sa spoko - nie wiem czy ktos z pracownikow chce sobie jeszcze "dorabiac" ale na pewno dla chetnych znalazlyby sie dodatkowe zajecia

J

Pierwsze co mogę powiedzieć o VRP to cudowna atmosfera! Nigdy nie spotkałam takiej firmy o tak świetnej strukturze, tak miłych, ambitnych i ciekawych osobach. Wsparcie na każdym kroku. Ciekawa praca, wyjazdy, rozwój, zarobki. Jestem szczęśliwa, że przynależę to teamu VRP!

@J

Czyli z tego co tu piszesz nabory są w razie czego wynikiem właśnie rozwoju a nie rotacji? Jak długo mogą tu już pracować te same osoby? Piszesz także o wsparciu na każdym kroku. Występują jakieś konkretne problemy, że jest ono potrzebne?

@Zuzanna

Rotacja jest na poziomie podobmym do jakiejkowilek innej sredniej firmy IT w Krakowie. mowiac o wsparciu zapewne chodzi o wsparcie w pracy z klientami - praca w consultingu jest specyficzna; nie zawsze da sie wszystko rozgryzc samemu

Czym w VRP Consulting Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Tolek

Dołączyłem do VRP kilka tygodni temu ze względu na benefity oraz dużą elastyczność firmy. Firma, jak wiele innych oferuje prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie z opcją ubezpieczenia rodziny. Opiekę medyczną można wybrać pomiędzy Medicover a Allianzem, a oprócz tego ubezpieczenie w Allianz. Dodatkowo każdy ma dostęp do multikafeterii, czyli portalu dla pracowników, gdzie co miesiąc przyznawane jest 100 zł, które można wykorzystać zarówno na Multisporta jak i wejściówki do kin, teatrów, zakupy internetowe, bony podarunkowe itp. Jest to super opcja, tym bardziej, że pieniądze nie przepadają tylko kumulują się. Praca jest hybrydowa, każdy pracuje w elastycznych godzinach pracy oraz w dowolnym miejscu na terenie Polski. I nie ukrywam, że mi to bardzo pasuje. Ogromnym plusem jest 12 dni płatnych na B2B oraz płatne wszystkie święta państwowe - wcześniej się z tym nie spotkałem. Dla osób pracujących na umowie B2B firma dopłaca również za księgową. VRP pokrywa też koszty certyfikatów Salesforce oraz daje bonusy za zdanie ich.

Wiecie może, czy w VRP Consulting Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Dexter

W tej chwili chyba nie, bo staż jest w toku. To 6-osobowy zespół, który pracuje nad małym projektem przechodząc cały cykl projektowy, żeby mieć namiastkę pracy w realu. Mają też fajnych mentorów z różnych dziedzin. Z tego co kojarzę, taki staż ma się odbywać cyklicznie, więc można sprawdzić za jakiś czas.

Szymon
@Dexter

Staż płatny oczywiście, tak? Bo nie wiem czy jeszcze któreś firmy praktykują pracę za darmo ;)

Anka
@Szymon

Staże za darmo to takie okrucieństwo jest że szok.

Limahana

Dołączając do VRP Consulting w Krakowie trzeba mieć świadomość, że ta firma to nie korporacja; przychodząc z korpo-konsultingu typu big4 czy nawet Epam można się zdziwić. Przez to, że firma jest w swoich międzynarodowych strukturach i tradycji doradztwa biznesowego w zakresie rozwiązań Salesforce stosunkowo młoda (inaczej sprawa ma się w przypadku outsourcingu developmentu) - wiele procesów w niej jest jeszcze niedoszlifowanych. Czasami pytając o ścieżkę kariery możesz usłyszeć, że taka dopiero się tworzy; lub że to firma o wyjątkowo płaskiej strukturze więc nie powinno się oczekiwać tego typu spraw. Jednak taka sytuacja może być zarówno deprymująca - nie ma z góry narzuconego celu do którego można by dążyć; jak i motywująca - można poniekąd samemu ukształtować to gdzie się chce docelowo wylądować (chociaż może to wymagać małego rozpychania łokciami). Czasami nadzór nad projektami sprawują osoby o profilu który nie pozwala im na podjęcie szybkich technicznych decyzji bez konsultacji z innymi osobami. Największym plusem VRP jest atmosfera w firmie; od razu można poczuć, że jest rodzinnie - że inni członkowie zespołu dbają o to żeby w pracy było fajnie. Zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy. Będąc tam nie czujesz się pozostawiony sam sobie na projektach. Część projektów nawet profilowanych na działania konsultingowe jest w rzeczywistości outsourcingiem zasobów do innych firm konsultanckich które potrzebują większej mocy przerobowej - jednak w dzisiejszych czasach to chyba standard w IT. Miejsce świetne żeby się nauczyć więcej o Salesforce Dobre żeby wziąć udział w wielu projektach Firma tworzy struktury podobne do standardów znanych z innych firm - może potrzebować chwili czasu żeby tam się znaleźć

Jak wygląda ścieżka kariery w VRP Consulting Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Wystarczy powiedziec, ze sie zwalniasz xD

Uwaga

Zdecydowanie nie polecam firmy. W dobie pandemicznego kryzysu tj. kwiecień, maj dokonała totalnych czystek. Osoby miały mieć podpisywane nowe umowy, dostały wypowiedzenie przed rozpoczęciem pracy. Zostały z niczym. Jeden porzadny kryzys i firma będzie pozbywać się pracowników. A wiem to z doświadczenia bo byłam jedną z nich... Moja praca trwała dokładnie 2 dni i dostałam wypowiedzenie. Jest na rynku wiele prosperujących, małych firm, które decydując się na zatrudnienie pracownika robią to odpowiedzialnie. Szkoda marnować czasu i nerwów, żeby przed podjęciem pracy dowiedzieć się, że dostaje się wypowiedzenie. Teraz widzę, że firma zaczęła prowadzić rekrutacje na te same stanowiska, stąd ostrzegam, bo jedno zachwianie na rynku i idziecie do zwolnienia.

DoUwaga
@Uwaga

Niestety potwierdzam, w moim przypadku było zupełnie tak samo.

Obecny pracownik

Zdecydowanie polecam! Pracuję w VRP Consulting około 2lat. Uważam że praca w tej firmie była jedną z najlepszych decyzji do tej pory, jeśli chodzi o moją ścieżkę zawodową. Atmosfera w firmie jest genialna. Ludzie posiadający świetne poczucie humoru, ogromną wiedzę odnośnie ich profesji, chęć podzielenia się tą wiedzą i chęć pomocy. Uważam że firma oferuje naprawdę dobre warunki zarobkowe. Dbanie o pracownika jest na porządku dziennym. W VRP nie ma rutyny, każdy projekt jest inny, każde zadanie wymaga innego podejścia do tematu. Firma działa w branży Salesforce. Zdecydowanie po 2 latach, praca jest nadal ciekawa i to jest ten rodzaj firmy, do której chce się wstać rano, pójść do biura (jeśli nie ma lockdownu) i pracować. Polecam.

Kylie

Byłem... nie polecam. Jeżeli zależy Ci na rozwoju i nauce nie polecam. Niestety ale dużo rozwiązań jest pisany na odczep się. Nie ma od kogo pytać się skoro osoby "wyżej" nie znają fundamentów dobrego kodu. Code Review zaniedbane. Często jest typowe "co my to nie zrobimy" od niektórych pracowników, a potem okazuje się, że można jedynie zacząć od 0 z tym. Korporacja to nie jest, taka firma początkująca bardziej bym powiedział. A co do zarobków? Są tak różne i nie równe co do umiejętności, że pożal się Boże.

Czy w VRP Consulting Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Kylie

Tak. Firma jest w Krakowie nie w Warszawie

Alicja

Zero komentarzy. Może jednak jest ktoś kto tutaj pracował i wie czy warto aplikować czy jednak niekoniecznie? Polecacie to miejsce? Praca jest rozwojowa?

Zostaw merytoryczną opinię o VRP Consulting Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w VRP Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VRP Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VRP Consulting Sp. z o.o.?

VRP Consulting Sp. z o.o.

VRP Consulting Sp. z o.o.