Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Konopielka Ferdek

Impel ??? syf nad syfy, oszustwo na całej lini,mobbing i dodawanie nowych obowiązków za taką samą stawke, brak warunków do pełnienia 24 godzinnej służby,ubranie zużyte i sprane ,niekompletne i brudne dostajesz- piszą żużycie 50%, a to na szmaty się nadaje . Pełnienie służb 24/12/24 ,służby dodatkowe w zastępstwie/jak nie wyrazisz zgody jesteś szykanowany, rzucają cię po różnych obiektach/płacone normalnie, umowy śmieciowe /pracodawca co 2 m-ce zmieniany , by nie zatrudniać na umowe- dodatkowo piszesz oświadczenie że nie chcesz być zatrudniony z przyczyn osobistych , dlatego nie przysługują ci żadne dodatki pracownicze, urlop , chorobowe ,,POPROSTU JESTEŚ ŚMIECIEM,,. Dużo by na ten temat pisać , ale każdy chyba zna Rejon Gdynia.

hank

praca dobra, stabilna, wyplata na koncie na czas, czasami zdarzaja sie nadgodziny, mozna sobie dorobic, wiec naprawde jest spoko

hen

Pracowałem w Impelu 3 lata przy ochronie i nie mogę narzekać, bo łączyłem pracę ze studiami i nigdy nie miałem kłopotu, aby się zamienić w grafiku, pensja też jest ok.

Jarek
@hen

A ja właśnie się przeprowadziłem i szukam czegoś na start, złożyłem CV i chcę spróbować.

Artek12350

Zobaczymy co będzie po nowym roku !!! Na kogo zostanie obciążony kosztami ZUS !!!

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rynek pracy jest spory lecz każdy ma inny cel, mi jako pierwsza praca odpowiada, ludzie są naprawdę świetni i w różnym wieku, zbieram doświadczenie i zobaczymy co dalej.

henk

plus jest taki, ze praca jest stala a nie od przypadku do przypadku, bo to kiedys dla mnie bylo strasznie meczace

witek

A ja wiem jedno. Pracowałem w Impelu na ochronie budowy i tam stawka mierna. Jak na wszystkic budowach. Ale że się starałem to dostałem lepszą propozycję i lepszy obiekt za lepszą stawkę no i za zaangażowanie dodatkowo. Jak ktoś chce pracować to może więcej. a jak ktoś ma w d..pie robotę to narzeka. taka to już specyfika ludzi. Ja nie narzekam bo mam możliwość rozwoju. I wypłatę na czas a to dla mnie najważniejsze.

Wojtyn
@witek

Racja od czegoś trzeba zacząć, a z czasem można robić więcej, ta praca to nie luksusy w Wersalu. Rożne obiekty i różne warunki. Czasem bywa trudno lecz zawsze idzie ku lepszemu.

xxxfjxxx

Ludzie na jakich stawka pracujecie bo tu sprzętów i bez ogrodzeń i buda smierdzaca pracowników budowy i ochroniarz ma pilnować 24h lub 12h za 4,50zl to chory kraj i zlodziejstwo

xxxfjxxx

Ludzie na jakich stawka pracuje cię bo tu sprzętów i bez ogrodzeń i buda smierdzaca pracowników budowy i ochroniarz ma pilnować 24h lub 12h za 4,50zl to chory kraj i zlodziejstwo

borowik

przepracowalm 12 lat w tej firmie i powiem tak jeden wielki syf wszedzie aby nie tam.moglbym cos o konkretach ale po co

Grzegorz

Zgadzam się, dzieki firmie miałem okazję pracować w fajnych miejscach, jak choćby przy ochronie stadionów podczas mistrzostw

jacek

jakies nerwy, glupoty i w ogole bzdury, pracuje juz 3 rok, jest niezle i widze zmiany ktore poprawiaja rozne niedociagniecia

Benek

Gościu głupoty wypisujesz jedź do Chełma to będziesz miał 10 ale podzielone na dwa te głupoty to wypisują wyłącznie te przyg.......py z okopowej

dzidek

pracownik który pisze że jest wszystko zgodnie z umową to baran bez szkoły który nawet nie czyta tego co podpisuje.Przecież ta dziadowska firma po to nie wstawia stawek na umowach żeby tak jak w moim przypadku zaniżyć stawkę bez żadnych konsekwencji tylko dlatego że menagerowi zabrakło parę tysięcy do planu.Złoił paru dziesięciu pracowników ze stawki i wszystko gra.Reasumując dziady do potęgi.Nie polecam nikomu tego bur........lu.

on

Gowno prawda! Syf jak nic.

fel
@on

Co ty opowiadasz? Mi odpowiadają standardy w impelu. Pracuję 2 lata i w między czasie dostałem awans i podwyżkę. Wszystko zależy jak pracujesz

Rafał

Pracuję spokojnie od kilku lat, wypłacane wszystko na czas z umową, praca spokojna i przewidywalna. Moim zdaniem warto się skusić.

zibi
@Rafał

Z tego co się orientuję na PKP wszędzie jest 7,50.Na jednostkach od 8-10 zczerwoną książeczką.

@Rafał

Żywiec dworzec stawka 6zl netto

dron

Ciekaw jestem jakie macie stawki na obiektach dworce kolejowe ??? U mnie 7,50 netto chcielismy wiecej ale nie dano nam. Piszcie tylko stawki jakie macie miekscowosci mnie nie i teresuja ;). Ciekaw jestem jak to u Was jest ? Pozdrawiam.

gel

W ochronie mam doświadczenie już 5-letnie i przeszedłem różnych pracodawców. Teraz pracuję w Impelu i naprawdę nie jest poważna różnica.

Zenek

Przepraszam, to miała być odpowiedź do postu powyżej - do Iwona

golcio
@Zenek

Tak, tylko składki ZUS zapłacisz z własnych pieniędzy, np. przy zarobku 1700 zł zabiorą ci ok. 200 zł. Z czego się cieszysz ???

bolo
@golcio

Podwyżkę to dostałeś ale ciśnienia a awans z ciecia na ćwoka

Szczery

Jakie standardy tu nie ma żadnych standardów. To jeden duży bajzel taka jest prawda. Szkoda tylko ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 13 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security