Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Trevor

Impel to wiodąca firma na rynku ochrony i nie tylko, spokojnie każdy znajdzie zatrudnienie, warto mieć dodatkowe szkolenia czy kwalifikacje.

Ronaldo

Firma prężnie obcina stawki pracowników. Przykład Arena Lublin stawki o całe 20PLN w dół. Ps.Zbierają na poczet kary za bezmyślną obsługę meczu Futbolowego z Ukrainą.

kamil

nowosci i stale obiekty, jest roznie, kazdy znajdzie cos dla siebie, mi odpowiada system jaki tutaj panuje

Pluto

Firma duża i prężna, sporo się dzieje zawsze jakieś nowe obiekty czy zadania dochodzą, każdy znajdzie coś dla siebie i swoje kwalifikacje.

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
mar

jest ok, udzie fajni, placa na czas, do tego zawsze jakies zajecie

Seba

Mam porównanie, pracowałem w różnych firmach. Na ich tle Impel się wyróżnia bardzo pozytywnie. Zwłaszcza nie ma problemu z terminowością wypłat, grafik zawsze starają się dostosować do potrzeb. Poza tym dla ambitnych droga do awansu jest otwarta, trzeba chcieć.

rudy 102

Pluć świni w oczy a ona mówi że deszcz pada, bez honoru bez ambicji tacy są te bezmózgi z Okopowej bo tylko ich stać na tak głupawe wpisy żygać się chce

rick

firm na rnku jest wiele, ale tylko tutaj stablinosc zatrudnienia i placa na czas, takie jest przynajmniej moje doswiadczenie

benek

to złodziejska firma ochroniarska kto chwali to ma wodogłowie .

Orkan
@benek

Powiem że jednak są osoby co mówią pozytywnie, pracowałem w rożnych firmach i tu nie mam zastrzeżeń. Nie wiem jakie masz problemy, ale ja ich nie mam.

zig

zawsze się znajdą jacyś malkontenci, którzy by chcieli mieć za free kasę,splendor, i nie wiem co jeszcze :/ impel jest dużą firmą i wie jak traktować pracowników, nie ma problemu z umowami, pieniędzmi i kontaktami z przełożonymi. czego więcej potrzeba?

Paczaman
@zig

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, zgadzam się z tobą. Na szczęście są również ludzie co doceniają stabilną pracę i nie narzekają lecz pracują.

iwona
@zig

ludziku ty chyba się coś naćpałeś o jakiej ty umowie piszesz umowa ta jest dla tych tyranów dla pracowników jest kawałek papieru nic nie znaczący bez stawki za jaką pracujesz i bez odprowadzanych składek na nasze emerytury jednym słowy można sobie tym d.........podetrzeć.

iwona

Robi

Praca jak każda inna ma swoje plusy i minusy, moim zdaniem trzeba lubić. Mi odpowiada praca w impelu, mało nudy, zawsze coś się dzieje.

jeremi

lepiej na zycie patrzec z optymizmem, lzej sie zyje,a ja sie ciesze ze tutaj pracuje, codziennie stala praca, bez zmarwien

pablo

co za czarna wizja. ja tam na kasę nie narzekam, a pracuje już drugi rok. firma jest poważna i nie robi sobie jaj z ludzi.wiedziałem na co się decyduję i nie mam do nikogo pretensji teraz.

Iwona
@pablo

Pablo tak piszą tylko pieski które są na smyczy krętów z Okopowej.Są to totalne bzdury wiedzą to setki czy nawet tysiące osób w lubelskim, więc ośmieszajcie się pisząc takie bzdury po raz kolejny.

zaqwsx

Bzdura. Połowa osób się nie chwali a zobaczycie jak przyjdzie czas na emeryturę to pod kościołem będziecie zbierać na chleb

Rudy

Każdy zna warunki pracy gdy podpisuje umowę jeśli komuś to nie odpowiada to szuka innej pracy. Wiele osób pracuje w impelu i chwali sobie pracę.

Jolka

W tym Lubelskim Implu to jakaś czarna ospa panuje a raczej sami psychiczni już drugi szef ochrony ponoć zwariował uciekając przed wymiarem sprawiedliwości nareszcie ktoś się wziął za tych przekrętasów pełny szacun dla gościa co się za tych cwaniaków wziął.Wszyscy czekamy na dalszy rozwój sytuacji wtedy dopiero ruszy lawina pozwów.

bolo

Jest to firma okradająca nas z naszych emerytur oczywiście jak dożyjemy a przypadków zgonu coraz więcej z przemęczenia.

Jolka

Syf kiła i mogiła przykład Lublin apartamentowiec ul Szeligowskiego pracownicy przebierają się w sraczu ogólnie dostępnym dla biura i mieszkańców tam się załatwiają i tam mają pomieszczenie socjalne do odpoczynku i zjedzenia posiłku wszystko stoi na desce klozetowej takie obyczaje powinni te barany z Okopowej wprowadzić u siebie

Rebek

Nie zauważyłem takich problemów, do tego praca na różnych obiektach mi odpowiada nie ma monotonii. A że czasem ekstra godziny wpadną za kogoś jest mi nawet na rękę.

sorn

u nas zdecydowanie nie syf, jest normalnie jak w każdej dużej firmie. podejście do pracownika jak do człowieka, kasa na czas i spoko współpracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 13 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security