Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Roy

A z czego mają być zadowoleni że pracują po 300 godz.za 5 zł że za te wszystkie lata które pracują na śmieciówkach mogą sobie lizaka kupić i pomyśleć że ktoś ich wykiwał. Takie zakłady powinni zamykać z mety,no ale jośkom izakom wszystko wolno. Odbije się im to czkawką za krzywdy wobec pracowników.

Rysiek
@Roy

Jeśli tobie nie odpowiada taka forma zatrudnienia to nikt nie zmusza, dla innych to pierwsza praca lub chęć dorobienia. Jest wiele powodów dla których ludzie pracują. Mi odpowiadają standardy w impelu.

max

pracuje tutaj ju zjakis czas, spotykam ludzi ktorzy sa niezadowoleni, ale raczej w mniejszosci i mam wrazenie ze takim osobom wszedzie jest zle i szukaja problemu

Zenek
@max

Takie wpisy niezadowolonych widać na każdym innym forum dotyczacym firm ochrony. Mam wrażenie że piszą je te same osoby. Bo i warunki zatrudnienia w innych firmach są podobne. No chyba że ktoś woli dostawać kasę do łapki bez żadnej umowy, bo i tak jest. Ale jak w przyszłym roku na śmiecówkach będzie zus do najniższej krajowej, to wszyscy powinni być zadowoleni...

Iwona

Piszecie takie brednie aż rzygać się chce.Wszystko na zasadzie mamo chwalą nas kto wy mnie jo was.Wszystko wam się wali ludzie spi.......ją , sprawa za sprawą ,czy wy nie widzicie że ludzie nie chcą pracować na śmieciówkach a wy piep.....cie o stabilnośści. Jaka stabilność wpiszcie stawki na umowie żeby pracownik wiedział za ile pracuje, ubezpieczcie go nie 10 zeta na miesiąc to porozmawiamy o stabilności ale jak na razie to jest jedna z bardziej dziadowskich firm na rynku. Śmiech bierze jak widzę te głupawe wpisy tych bez mózgów z Okopowej.

igi

dokladnie, kazdy ma prawo do swojego zdania co sie zazwyczac wiaze z doswiadczeniami i pewnymi sytuacjami, u mnie do tej pory wszystko ok, a pracuje juz ponad 1,5 roku

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
maruda

i po co te nerwy? każdy może wyrazić swoją opinię. też pracuję w impelu i do tej pory nie miałem żadnych problemów. nie wnikam ile zł to dla kogoś dużo a ile mało, ale dostaję tyle ile miałem mówione na rozmowie. dlatego nie narzekam i pracuję bez gadania. jest mi tu na tyle bezpiecznie i spokojnie,że nie planuję przenosić się gdzie indziej mimo że impel miał być tylko tymczasową robotą.

Roy

Nikt cię kolego nie obraża to jest twój wybór pracy za 7 Pln na śmieciówce gdzie ubezpieczenie na twoją emeryturę to 10pln miesięcznie zamiast 650pln dla mnie to możesz i za darmo na tych kretynów za........lać za to że cię pogłaszczą po czółku inni nie mają zamiaru i ja właśnie do tej grupy należę. Gdybyś nie wiedział najniższa głodowa krajowa to 8.20 no chyba że masz zlewa albo pieska emeryturę tacy to mogą i dla zabicia czasu i za darmo zasówać

jasiek

nigdy nikt mi nic takiego nie zrobil, rozliczaja sie co do zlotowki i obiekty mam naprawde niezle

Roy

Głupoty to wypisuj (usunięte przez administratora) impelowskie. Zawsze złoją nas na parę złotych.I lepiej się oto nie dopytywać bo wsadzą cię na taki obiekt że sam zrezygnujesz.Im nigdy na ludziach nie zależało, już nie jeden się o tym przekonał.Jak by było wszystko zgodnie z literą prawa to nie latali by jak na sraczkę na drugą stronę Okopowej.Jeden ponoć zwariował tak go wyprowadzili na manowce cwaniaki z białego domu przy okopowej.

@Roy

A ty kolego jeśli jesteś niezadowolony to twoje prawo. Ale nie obrażaj innych którzy są zadowoleni z tej pracy. Tobie widać pracować się nie chce. A ci co dobrze pracują są zadowoleni. Mam 7 na rękę i umowę i nie narzekam.

mojciek

ja zacząłem ostatnio pracę w Impel Security. mam kilkuletnie doświadczenie w tej branży, grafik dostałem taki jaki chcę, tyle ile godz. mi potrzeba. stawka jednak niska, ale w przeliczeniu miesięcznym da się wyżyć. szefostwo też w miarę w porządku. jedyne minusy to właśnie ta stawka i braki w umundurowaniu.

xena

Bizon pewnie pilnowali cieci z impela żeby banderowcy ich nie porwali........

Bizon

A ciekawi mnie dlaczego na Arenie lublin widziałem na wejściu ludzi z napisem GOB? Podobno to impel ochranial mecz?

bbbbbbbbbbbbbb
@Bizon

Dlatego, że w impelu nikt nie chce pracować i impel musi wynajmować inne firmy.

Bizon
@bbbbbbbbbbbbbb

No to jak była to inna firma to dlaczego nikt o tym nie wspomina? tylko ciągle słychać o impelu? A jesli tak nikt nie chce pracować w Impelu to znaczy że ci so pracują to jacyś niewolnicy i pracują za darmo czy co?

Benek

praca niemal że na czarno umowa pierwsza bez stawki na jaką pracuję druga też zus opłacany co 3-mce 30pln można się pochlastać niewolników z ludzi robią a jak się o coś upomnisz to wynocha nikomu nawet wrogowi nie polecam tej dziadowskiej firmy.

piter

u nas nikt nikogo w jajo nie robi. stawki są takie jak ustalone, godziny też. umowa podpisana i nie ma problemu. poza tym obiektów sporo, a z szefem się można dogadać.kasę dostaję zawsze na czas. nie mam na co narzekać.

dzidek

Jak macie wypasione emerytury to możecie i po 2.50 zasuwać trepy i pieski

Karol

Co do zarobków nie narzekam, spokojnie swoje robię, z ludźmi można spokojnie się dogadać wtedy praca przyjemniej idzie.

Roy

Jak (usunięte przez administratora) innych poczciwych pracowników to masz 7.20 takie praktyki stosuje implant na Sądach w Lublinie.Płacili dodatkowo po 2 stówy więcej staremu (usunięte przez administratora)na Krakowskim za pod......lanie innych. Jednym słowem reaktywacja ORMO w implu zapraszamy chętnych nabór prowadzi Pe......io - laptop.

swojak

No i znów ronaldo ćwirek i jego przyboczna mietła księżna diana dali ciała na ARENIE LUBLIN aż miło popatrzeć.Do takich zadań jak imprez zatrudnia się profesjonalistów a nie patałachów.Firma nie miała gazu, niechby ronaldo ćwirek skunsa cichego puścił bezmózg jeden. I znów biednym robolom stawki poobcinają bo kary trzeba będzie zapłacić tak jak było na Narodowym z Ronaldo. Blamaż niesamowity, no to się piz......uś laluś znów doigrał. ha,ha,ha,ha,ha,ha. A do tego około 10 pracowników przed meczem żuciło kamyzelkami to swiadczy o tym że implant powinien tylko i wyłącznie ocraniać domy spokojnej starosci.Ha,ha,ha,ha,ha.

Hahaha

Bezpieczeństwo powiadasz hahha skoro siedzisz. Na cieciu na budzie to i bezpieczeństwo masz a co innego inne obiekty u mnie 7,20 netto!!!!!

rafal

wyplata miesieczna wystarca mi na zycie, nie narzekam i nie mam zamaiu, mam umowe i teraz dzieki temu bezpieczenstwo , ktoego wczesniej w poprzedniej pracy nie bylo

Irek

Godziwa stawka przynajmniej tak gwarantuje nasze Państwo Polskie to przy najniższej krajowej 8.13 PLN niedouczony (usunięte przez administratora) z impa dlatego za 5.50 brutto zap....j sam ha,ha,ha

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security