Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

zatrudnienia

Zatrudniają byle kogo bo coraz częściej nowi nie mają nawet ochoty przepracować dłużej aniżeli 6 miesięcy. Michał i Przemek z koordynatorów największe barany aczkolwiek i tak się troszkę uspokoili aby zatrzymać tendencję. Nie polecan i sam szukam czegoś nowego

j

Moze do konca nikt nikomu nie dogodzi. Obdzwnianie baz to dla mnie bezsens no ale jak trzeba to trzeba, pracyje w handlu nie od dzis. Nie ma klientow nie masz premi ii kazdy z nas pracujac tak ma .

niewolnica

No tak ale mamy 21 wiek a nie Trola który wyzywa się na pracownikach jak zmieni się rynek pracy poleci z kretesem ta firma nie pomoże mu obdzwanianie baz

comtex plus

Może nie zawsze jest milo ale jak sie nie wypracuje pieniędzy to wiadomo ze P.Michal F . Będzie nie zbyt mily . Handel to kasa i tyle.

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
o prace

O prace w comtex bardzo łatwo bo rekrutuja każdego kto chętny rotacja niesamowita pracują jedynie starzy wyjadacze którzy raczej boją się zmian. ... ale motywacja ze hest się cieniasem itp napewno motywuje. Najlepsze że mowi to Michał F. Który nie pitrafi pomóc w jakiejkolwiek sprawie no prócz obietnic. I podkradaniu imei telefonów do rejestracji w konkursach.

syf

Potwierdzam wiecznie malo obiecują i niczego nie realizują

towar

I nieudolnie zamawianie towaru pod koniec miesiąca a później każą wyprzedawac towar w trybie expresowym

malo

Wiecznie Mało mało tragedia ! Pseudo regionali nie potrafia pomóc w żadnej sprawie jedynie obiecują to co chcesz usłyszeć

obserwator

W kilku punktach zainstalowano kamery i już emaile " z obserwacji wynika że ....." Dlaczego wielcy teoretycy nie przyjadą osobiście do punktu pokazać jak się sprzedaje bo w końcu "obserwacje" nie wychodzą za korzystnie ale skrytykować to potrafią , niebawem będzie trzeba iść z kamerą do ubikacji czy faktycznie idziesz STOLEC stawić w innym wypadku będą błazenadę uskuteczniać i straszyć

solidarni

Dyrektorzy traktują pracowników jak krowy dojne wyszkolić się i szukać innego pracodawcę Tak zrobili w Ostrowie a ostatnio w Gorzowie z dobrych punktów zostały wspomnienia czerwone latarnie a wypowiedzenia dali wszyscy pracownicy co może jest fajną riposta na wieczne narzekania mjf2 lub Przemka jak źle traktuja nas starszych pracowników

Przyjma cie bez problemy na start 1200 na reke. Pozniej moze dostaniesz 1400 jak poprosisz albo wrecz ublagasz. Zawsze jest premia -bonus plus to cie tak naprawde ratuje. Ale z przyjeciem cie bedzie problemu ale pamietaj ,ze musisz miec twarda (usunięte przez administratora) i silna psychike:)

nie polecam

nie polecam chyba najgorszy z subagentów Polkomtela - zarządzanie typu - pracownik = śmieć

pr

Pensja na czad umowa o prace. ALe jest tez presja. Jednak nie na tyle duza,zeby nie sprobowac.

BialyT

Jak to wygląda z pensją? Jest na czas i na kiedy? Zatrudniają na umowę o prace, czy zlecenie i dzieło?

bbbb

to w końcu jak jest w ty Comtexie ? mam mieszane uczucia

zdziwiony

Dziwi mnie wasze podejście. Jeżeli ktoś dzwoni i na was krzyczy za brak wyników to nie musicie się tym przejmować. I tak macie podstawę pensji więc o co ten hałas?? Poza tym głownym zadaniem jest obsługa bieżących klientów. Nie trzeba nic nikomu wciskać.

xxc

Sprostowanie wypowiedzi z dnia 2014-01-13 12:54:35 (który nie był pisany z mojego komputera i nie przezemnie) :Jestem zmuszona przeprosić kierowniczkę Bydgoskiego oddziału ponieważ dostałam w terminie wypłatę i świadectwo pracy również (czego nie byłam do końca pewna, że dostanę w terminie) już 2 razy pisałam do administratora o usunięcie tego wpisu

xxc

Sprostowanie wypowiedzi z dnia 2014-01-13 12:54:35 (który nie był pisany z mojego komputera i nie przeze mnie) :Jestem zmuszona przeprosić kierowniczkę Bydgoskiego oddziału ponieważ dostałam w 2014-01-13 12:54:35 terminie wypłatę i świadectwo pracy również (czego nie byłam do końca pewna, że dostanę w terminie) już 2 razy pisałam do administratora o usunięcie tego wpisu

Lu

Witam. Umawianie spotkań? zapraszają do jakiś punków partnerskich gdzie wciskają ciemnotę o dostępnej technologii LTE. Na to nabierze się tylko starsza osoba albo ktoś kto nie ma wiedzy w temacie. Ponadto zaproszony udałem się do salonu Plusa (główny salon w mieście), a tam zdziwieni, że mnie ktoś zaprosił. Powiedziano mi iż salon nie może zapraszać ludzi drogą telefoniczną z wyjątkiem Infolinii. Nie dosyć, że dane osobowe są we władaniu ludzi, którzy nabijają innych w butelkę (zgodzę się z przedmówcą po co komu dodatkowy abonament) to w głównym salonie nie potrafiono mi wytłumaczyć jak zdobyli moje dane. Ciekawe czy każda osoba tam pracująca została przeszkolona do pracy z zakresu ochrony danych osobowych, bo z tego co tutaj wyczytałem to szkolenia, są marne i nastawione tylko na sprzedaż. Jeśli pracujesz w tej firmie, albo zamierzasz podjąć tam prace to pomyśl czy kolega 2 boxy obok nie zaprasza twojej babci, dziadka, mamy do salonu na specjalnie przygotowaną ofertę, na podpisanie nowego abonamentu.

cgvb

a jak wyglada sprawa umaawiania spotkan w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.