Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

Trololo

i jeszcze, zaskakuje mnie chciwość i wyrachowanie, możnych tej firmy. (usunięte przez administratora) Ilość i jakość! jak?! 40 letni park maszynowy, w żaden sposób nie modernizowany ani nie powiększany ilościowo. Stare maszyny które mają taki rozrzut na wymiarach, że żadna maszyna nie robi w tolerancjach wymiarowych, ciągłe awarie, wszystko robione na patencie albo na trytytkach. Normy na maszynach to czysta teoria. Ilość sztuk, zrobionych w minutę x 60 x 8. (usunięte przez administratora) który zatrzymuje produkcję bo wymiar jest o jedną setkę przekroczony (jakby umiał mierzyć na innych czujnikach, nie tylko na tym od średnicy zewnętrznej chyba by musiał się powiesić bo cała produkcja na każdej maszynie powinna być zatrzymana). Ludzie dosłownie biegający po liniach wiją się jak w ukropie, walczą o każdą sztukę, (usunięte przez administratora)- a nic siedziałem se i dłubałem w nosie, nie wiedziałem, że ta linia to jest zrobiona po to, żeby produkowała.

Yyy
@Trololo

"Trololo " nie pisz szczegółów , bo podobno mało rozgarnięci podejrzewają jakiegoś lidera z tokarskiej. Pozdrawiam Grześ

O co go podejrzewają :D

@Yyy

To może tak, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, i żeby "mało rozgarnięci" nie spekulowali sobie w wolnych chwilach między nic nie zmieniającymi zebraniami (które wnoszą do ogółu pracy tyle co żul do tramwaju - trochę śmieci i trochę smrodu) a mierzeniem średnicy zewnętrznej. Jestem, a w zasadzie byłem operatorem linii tokarskiej. Zwolniłem się z Timkena jakiś czas temu. Kuriozum tego co się tam dzieje mnie przerosło. Grześ bardzo dobrze mi się z Tobą pracowało. Doszły mnie słuchy, że teraz trzeba pytać, czy można na siku i dwójkę... Jest ktoś kto obsługuje stoper, może będzie jakaś średnia i normy na takie rzeczy wprowadzą :D?

Yyy
@Trololo

Aż tak nie jest :),ale będzie gorzej to co wyprawiają woła o pomste do nieba.

@Yyy

Jakoś nie brałem pod uwagę, że będzie lepiej. Bez względu na to o ile będzie gorzej, wcale mnie to nie dziwi.

były(na szczęście) regenerator
@Trololo

Wiesz co, jak sobię to wszystko przypomnę,to pokładam się ze śmiechu z nich wszystkich,dosłownie wesoły prl. 10 lat już mnie tu nie ma ,a ja wciaż się śmieję.

Majkle

Pracowalem 2lata w obsludze klienta. Wyzsze stanowiska rozdawane na zasadzie z kim sie kumpluje a nie jak dobrze pracuje. Kompletny brak profesjonalizmu. Z nowo przyjetymi robia co chca, ciagla rotacja. Dodatkowo gdy aplikujesz stajesz sie tematem na cale biuro, twoje Dane osobowe zna kazdy. Liderzy nie wiedza Co robia, co doradzac, jestes pozostawiony Sam sobie a potem rozliczany za najmniejszy blad.

Można jakieś namiary w sprawie zatrudnienia?

qwerty

Jadzia i Grażyna chyba wpadły w cuga bo już 3 ci tydzień od nich śmierdzi alkoholem

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Trololo

Swoją drogą jestem w głębokim szoku, że nagle kogoś zaczęło interesować co się dzieje w firmie. Rotacja jest gigantyczna, firma nie jest konkurencyjna jeżeli chodzi o zarobki, ktoś przychodzi i wie, że jeżeli firma nie przejdzie okresu próbnego (tak nastały czasy, że to firma jest na okresie próbnym, nie pracownik) te pieniądze które tutaj zarobi, dostanie wszędzie. Kiedy w końcu do was dotrze, że w pracy chodzi, o pieniądze a nie o częściowy wolontariat, czy czerpanie przyjemności z jej wykonywania. To jest firma w której nawet ukrainiec nie chce pracować. Co to za firma która, daje ogłoszenia o prace w komunikacji miejskiej, bo już kończą się pomysły jak pozyskać pracownika!

trololo

firma nie godna polecenia. (usunięte przez administratora) za marne pieniądze Moje sugestie dla Timken Polska Sp. z o.o.: - minimalna stawka dla początkującego operatora 3250 zł brutto - system premii i dodatków - zmiana kierownika z tokarskiej, na osobę z wiedza praktyczna nie teoretyczną - co najmniej 20 minutowa przerwa w okresie letnim Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: napisałem w sugestiach

Cyrkiel

(usunięte przez administratora) uczyli już dawno degustować pod Kielcami

agu

Do nowych pracowników. 2k spokojnie zarobicie na start z czterema nadgodzinami w miesiącu - zależy od działu, bo są działy gdzie lepiej płacą. Co roku stawka będzie wam rosła. Nadgodziny możecie robić w wekendy jak chcecie, jak nie to trudno. (Omijać jedynie wydział S7 - wszędzie indziej będziecie mieć dobrze) - Nie kierujcie się opiniami ludzi, którzy na wszystko narzekają - w większości są to mocno podkolorowane wypowiedzi pisane przez leserów) Socjalne 2x po 800 złotych. Plus jakieś pieniądze na wyprawki zimowe, wycieczki letnie, wszystkiego około 400 złotych (czyli w sumie 13 pensja). Plus "premia roczna" - 700+ złotych Kolonie dla dzieci za małą dopłatą w tym roku polskie morze lub do Hiszpanii. Teraz dodatkowo jest program rekrutacyjny, że jak się kogoś ściągnie do pracy to można dodatkowo otrzymać 600 złotych. Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem, lub załatwię pracę w zamian za polecenie.

Monia
@agu

Podoba mi się twoja wypowiedź, ale czemu tak źle piszesz o S7.

Grom
@agu

Napisałaś: "2k spokojnie zarobicie na start z czterema nadgodzinami w miesiącu". Mam nadzieję, że to był błąd i miało być 3k? A w jaki sposób mogłabyś załatwić pracę? Bo poważnie się zastanawiam nad zatrudnieniem w Timkenie.

siwa
@Grom

wejdz se na stronę tinkena i tam wszystko masz jak na dłoni

agu.
@agu

Ja pamiętam jeszcze parę lat temu jak tam pracowałem,jak się było trudno było dostać,rozmowy ,jakieś testy się wypełniało,zasuwałem kilka lat za najniższą,po prostu totalna jazda i niemoc, musiałeś zarobić na wszystkich nierobów i ludzi od niczego którzy jeszcze na ciebie donosili,stawy od maszyny odpadały.Tak,tak.A teraz o proszę ,program rekrutacyjny 600+,to teraz naprawdę musi być bajkowo,bez jaj.W wielu pracach zaczyna się przez agencję,a tu proszę takie frykasy,albo nie ma kto robić.AGU ty mi tu nie pitol o pieniądzach,zmieniło się i to jeszcze pewnie na lepsze,tak ,oczywiście,ttaaaak .Trzeba było myśleć wcześniej i dać wtedy te parę złotych,to teraz ekipa by była zwarta i gotowa i nikt by się nie wyłamał bo by mu zależało.A tak to tonący nawet się cegły złapie,no nie.Po prostu bajka.

ciekawy_pracy
@agu

Witam. Jak wyglada w tej pracy kwestia ręcznego dźwigania ?. Pytam się bo mam przeciwskazania do dźwigania powyzej 10 - 14 kg . Czy jest to problem w podjęciu tam pracy.

2k bez nadgodzin mam na poczatek

ona
@agu

jak można się z Tobą skontaktować agu ? chodzi mi o stanowiska dla kobiet

iwka
@agu

agu jak można się z Tobą skontaktować w sprawie pracy w timken

DD
@agu

agu ja myślałam o pracy w timken na stanowisku dla kobiety prosze o kontakt iwonkab@poczta.onet.eu

@agu.

Idż do lekarza,najlepiej psychiatry,wiem co tam było bo robiłem tam prawie 10 lat.Nawet umowy poprawnej nie potrafili dać,wodogłowie po wumlu(wyższa szkoła marksizmu i leninizmu),tak,tak i ich wafelki od wafelków.Stracony czas z nimi,kasa ,zus i podobne.Są inne miejsca i firmy w których jak jesteś normalny to cię docenią i dadzą umowę zgodną z tym co robisz a nie stawkę w dół.A moją mogę ci pokazać.Niech nieroby teraz na siebie samę zarobią,za dużo tam pawii i cwaniaczków z kozą w nosie.

@XD

Po drugie,przede wszystkim zdrowie w całej gamie tego znaczeniu,wszystkie te oleje,chłodziwa i opary są rakotwórcze jak prawie cała chemia.Do tego obrabiarki i nerwy.Tam powinna być piątka na łape wzwyż i tyle.A jak nie to cześć.

@agu

chętnie bym skorzystał z Twojego polecenia aktualnie szukam stabilnej pracy to mój mail: jamal89@wp.pl

anonimus
@agu

Jakie premie teraz zabrali i nic nie ma . A na dobra wypłatę trzeba się materac jak wół żeby w pocie czoła zarobić 3tys. Bardzo małe podwyżki co roku . Są lepsze zakłady co lepiej płacą mimo takiego zapie.....u. Jest coraz gorzej. Ci Co mają dobra stawka godz. to może te 5tys zarobia. Najgorsze wydziały to S7 S5 i Tokarska.

ABC
@agu

Witam jestem zajnteresowany. Jak mogę się z tobom kontaktować. Agus.

Kulfon

Mała kasa zapraszam do brembo na początek 2600 netto

Grom
@Kulfon

A jak jest z nadgodzinami? Są w weekendy, czy zostaje się w tygodniu po 12 godzin? Można jako nowy pracownik wyciągnąć z nadgodzinami 3000 zł netto?

@Grom

jako nowy nie możesz robić nadgodzin. Chyba, że masz chody. Możesz robić w tyg. po 12 godz. Zeby zarobić 3000 netto musisz walić 5 dni pod rząd po 12 godz. z popołudnia na noc (100% płatne) plus 4 soboty z rzędu w miesiącu. Co jest wysoce mało prawdopodobne. Ale w takiej owocnej sekwencji byłbyś w stanie zarobić około 3200zł.

Elefant
@Trololo

3200 to się ma po 1,5 roku. Z trzema sobotami plus 20 nadgodzin 50% wyszedlem piątkę z przodu

@Elefant

Tak piątkę,aaacha,a dają 600zł za złapanego jelenia żeby tylko robił,bo pewnie nie ma kto.Chłopcze zmień leki.

@Elefant

Przyjacielu, jeżeli wyszedłeś takie pieniążki (5000zł) w miesiąc z 3 sobotami i 20 nadgodzinami płatnymi 50% i to jeszcze po 1,5 roku pracy to pełne gratulacje i szczerze Ci zazdroszczę. Ja pracuje tam trochę dłużej. I jeżeli zrobię 16 nadgodzin płatnych 100% i 3 soboty zarobię to co ty masz podstawy :) czyli 3200. Oczywiście mniemam, że najzwyklej w świecie kłamiesz jak z nut.

julcia_it
@XD

tylko 600 za nowego pracownika? Ale sknery

Bugaj

Jadwiga oddaj piniondze które pozyczałaś na gorzołę

Ali

Ktos wie jak wyglada rekrutacja

@Ali

Normalnie

greggreg

czy może mi ktoś powiedzieć o dziale S4 jak się tam pracuje ??? i jak wyglądają badania wstępnych w katowicach .. z góry dziękuję

Daria

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie? Czyżby wakacje odciągnęły od pisania na forum?

@Daria

po prostu, chyba wszystko zostało powiedziane. Ci zadowoleni, są zadowoleni i będą zadowoleni. Ci niezadowoleni są niezadowoleni i będą niezadowoleni.

Bolec
@Daria

Cenzura zrobiła swoje!!!

Jasiek

Są różne zdania na temat firmy. Wiem, że to dobry pracodawca natomiast opinia zależy od tego jak się pracuje!

@XD Chciałabym Cię prosić, abyś przestał obrażać innych użytkowników, którzy się tutaj wypowiadają. Przed umieszczeniem wpisu, zaakceptowałeś regulamin, więc przestrzegaj go, proszę. Zanim umieścisz kolejny wpis, zapoznaj się z regulaminem - https://www.gowork.pl/regulamin Jak już to zrobisz, to zachęcam Cię do napisania merytorycznej oraz kulturalnej wypowiedzi na temat pracy w firmie Timken. Z góry dziękuję.

@Marta

Nie rozumie o co ci chodzi,nie użyłem wulgaryzmów,nazwisk,dat ani ksywek a mogłem (bo ja taki nie jestem,jak...),a jak by było tam tak dobrze to ludzie by się tam pchali .Nigdy tu więcej,takie jest moje prywatne zdanie,bo wolno mi je mieć.

Miron

Jakieś wskazówki przed rekrutacją możecie napisać?

Gogol

Zapomnieliście dodać, że firma jest dobrym pracodawcą?

saska

czy ktoś może załatwić pracę w zamian za polecenie?

iwona
@saska

A co to za dział s7

saska
@iwona

nie mam pojęcia. wiem tylko że moja koleżanka tam kiedyś pracowała i była zadowolona

Martyna

Czy podpowiecie jaka jest atmosfera w pracy? Chciałabym aplikować.

@Martyna

Normalna. Raz lepiej się pracuje, raz gorzej. Jak w każdym chyba większym zakładzie gdzie jest zatrudnionych kilkaset osób.

Voyager

Witam. Czy mógłby ktoś napisać jakie są zarobki na rękę dla nowego pracownika i po okresie próbnym jako operator produkcji?

Sosnowiczanin
@Voyager

Było, poczytaj wcześniejsze posty.

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.