Opinie o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SFA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SFA Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Nick de Quick

Dziś odbyło się Zebranie i jak po każdym mam jakieś dziwne uczucie że załoga jest w pewnym sensie zastraszana.Sztuka przemawiania jest jak fechtunek rapierem i muszę przyznać że Duce opanował ją do perfekcji, ale nie o tym chciałem napisać. 1- Każdy szef chce żeby załoga angażowała się na 200% i żeby robiła ponad normę a czy nie powinno być tak że wyrabianie powyżej normy powinno być premiowane np: 5% powyżej normy 10 zł, 10% powyżej normy 15 zł. Ale znając firmy włoskie i podejście do załogi to nie ma o czym mówić. 2- Odnośnie mówienia o pogróżkach wobec osoby X że jak będzie robiła ponad normę to na przystanku dostanie w mordę to wydaje mi się że to jakiś kit sobie wymyślił bo to zakrawa na dyscyplinarkę i nikt w to nie uwierzy 3- Co ma na celu wpisywanie postojów ( kawa, wc, papieros) jeśli wykonywane jest 100% normy, jedynie po to żeby podnieść normę (postój powinien być wpisywany jak jest przestrajanie maszyny na inny detal) i o 15% zwiększenie norm to o tyle ile macie czasu na przerwy ( kawa, wc, papieros)ktoś powie że nie czytają tego. A oni czytają i to dokładnie analizują

A.....G

Nie to jest paranoja gdzie byś marny człowieczku nie pracował na każdym forum jadą po dyrektorze i po firmie nie wiem dlaczego pracuje w tej firmie jakiś czas i jak dla mnie to firma (usunięte przez administratora) ista kasa nie jest zła robiłem w gorszych firmach gdzie normy są jeszcze większe a mamona mniejsza i ludzie[usunięte przez administratora] i żyją bo muszą inni mają jeszcze gorzej ale Polacy umieją tylko narzekać,jak komuś się nie podoba to niech zagranice jedzie tak jak mówił dyrektor na spotkaniu każdy by chciał tak robić żeby się nie narobić a w c (usunięte przez administratora) zarobić ale to nie w pl. Jak dla minie to dyro gość spoko miałem okazje już dostać [usunięte przez administratora] i nie płacze z tego powodu i nie narzekam fakt są ludzie którzy myślą że już pracują 10 lat to im wszystko wolna i że są nie do ruszenia a daleko nie trzeba szukać wystarczy spojrzeć kto ile w miesiącu przebywa na kawie jak w ciągu godziny można 3 razy być na fajce ludzie ogarnijcie się i dajcie z siebie coś a nie tylko narzekacie dla mnie osobiście to nie jesteście ludzmi tylko jakimiś ciotami idz cię do JC zobaczycie jak tam sie pracuje to SFA powiecie że bylo jak u pana boga za piecem. Panie[usunięte przez administratora] pozdawiam:-)

bujaka

siema robie tam kupe czasu i ta firma to jest syf na włoskim makaronie.. [usunięte przez administratora] test takim samym [usunięte przez administratora] jak [usunięte przez administratora] i jego super daremny syn.. Odkąd wprowadzają WCM to jest dramat ta firma nie wie nawet co to jest WCM więcej ludzi do rządzenia niż do roboty. panowie [usunięte przez administratora] to są największe [usunięte przez administratora] na zakładzie zwłaszcza młody ogólnie (usunięte przez administratora) a o[usunięte przez administratora]. sie szkoda wypowiadac na bank zrobił dobrze [usunięte przez administratora] to jest tylko przykrywka chociaz bardzo jest sympatyczna i lubie ją jak nie wiem co:):)

jadzia

oj przydałoby się skrócić to pomiatanie ludźmi,bo to co wyprawiają to szok,a[usunięte przez administratora] zamiast stać po stronie rodaków sprzedała się makaronom.

xxxx

w tym zakładzie nie musisz robić normy ani się starać bo i tak po pewnym czasie cie zwolnią zostają tylko ci co maja umowę na stałe jedyny plus to wypłata na czas i premia frekwencyjna a tak to szkoda gadać szkoda że nie doceniają uczciwych pracowników a leserów którym nie zależy na pracy robiących sobie jaja omijają o co tam chodzi wielkie ???//

niewazne

c (usunięte przez administratora) stwo i tyle jak sie nie przypodobasz to zrobią wszystko żeby cie zwolnic nawet nie z twojej winy a przełożeni niekompetentni i dużo by pisać syf i tyle.

jadzia

Masz rację,wasza firma schodzi na psy,a ludzie zamiast trzymać ze sobą,to się wyzywają.Nigdy nie wróciłabym tam,za żadne pieniądze. 16 marca byłam u pani [usunięte przez administratora] i jej powiedziałam,że jestem jej wdzięczna za wręczenie wypowiedzenia i wniosłam sprawę do sądu,żeby pokazać,że my zwykli pracownicy nie boimy się ich,a pani[usunięte przez administratora] stwierdziła,że nikt się nie skarży. (usunięte przez administratora) ,jak ludzie mają się skarżyć,skoro często ta praca to jedyne źródło dochodu.Wyrzucają z pracy naprawdę dobrych pracowników,ale cóż syty głodnego nie zrozumie.Pani [usunięte przez administratora] dzieciom wielu zwolnionych pracowników powinna wytłumaczyć,dlaczego w domu nie ma chlebka i czemu idą głodne spać.

d

panie i panowie nasza firma schodzi na psy :D jak wpiszesz sfa w goglach to na 1szym miejscu juz wyskakuje jakas firma od instalacji pomp. Markietingowcy nieladnie oj nie ladnie...

ooo

ten zaklad to dno ludzie z kierownictwa prostaki a najwazniejsza pani kśięgowa[usunięte przez administratora] to jest kobieta czy facet prymityw ludzie nie dajcie sie w tym syfie robic w ciula bo was strzasznie [usunięte przez administratora] nawet na tych sobotach co potrafi zabrac za urlop na żądanie no ale cóz pip już o tych naduzyciach wie

na wylocie

A ileż tam można zarabiać, jak Ci się wydaje? 1500pln -oczywiście z różnymi skokami, bo raz w miesiącu nie przekraczam 1450 a czasem mam ''aż'' 1600zł

DeathWatch

Ty, świrek po twojej wypowiedzi to od razu widać co masz w głowie, nawet nasz wspaniałodawca chleba pewnie nazwał by cię kretynem. Próbowałeś [usunięte przez administratora] utrzymywać rodzinę za 1500 zł (chyba, że lubisz wchodzić górze sam wiesz gdzie lub sprzedajesz ludzi jak na targu). Pewnie nie bo byś takich bzdur nie pisał, że nie najgorsze zarobki i[usunięte przez administratora]. Większość pracowników kombinuje jak tu przeżyć od pierwszego do pierwszego za uczciwą pracę bo kraść nie idą. Wiadomo że fizol z fizycznej pracy bogactwa się nie dorobi ale na takie rzeczy jak zapłacić rachunki, ubrać dzieci i wsiąść je do kina lub teatru by się "odchamiły" powinien zarobić a nie dostawać zapomogę co miesiąc...A co do tego, że nam Państwo zabiera - zawsze tak było i nie zabierają tylko pracownikom SFA i to, że mi się nie podoba to i tamto to nie znaczy, że się zaraz będę zwalniał, bo to jest uciekanie od problemu a problemy trzeba rozwiązywać. To tyle analfabeto

kk

W polsce ogolnie robią się powoli chiny. Wiadomo polski biały murzyn zrobi więcej niż szanujący się pracownik starej unii, powinniście mieć jednak pretensje nie do Cozziego, ale do polskiego rządu!!! To oni kradną wam 75% dobra którego wytwarzacie. Sami głosowaliście na głupków i macie teraz za swoje. Ludzie uświadomcie sobie, że na robotniczych stanowiskach milionerami nie zostaniecie, chociaż gdybyście mądrze wybierali, to ceny byłyby niższe, ale jak to mówią \\\\\\\"polak głupi i po szkodzie\\\\\\\".

świrek

Lubu dubu prezez Klubu - 2009-07-28 20:42:45 ciekawe kim jest ten As pewnie jakis pupil ...wielkiego brata ciekawe gdzie siedzi pewnie w kontroli jakosci informatyk,no chyba ze przyjaciel samego wielkiego magazyniera...ktory straszy o zniesławieniezgadzam sie z toba

świrek

King Bruce Lee Karate Mistrz :P - 2009-07-21 23:19:33 Elemel popieram Cie w 100 % cała prawda o tym śmiesznym zakładzie .... Zarabiaja nieroby(usunięte przez administratora)ne świnie .... Ty szaraku utrzymujacy ten zakład dostajesz po [usunięte przez moderatora] i pzrepraszam za słownictwo [usunięte przez moderatora] za byle co od pseudo " pzrełozonych" (usunięte przez administratora)torzy nie pamietaja jak zapierdalali na maszynach albo nic nie umieli i wozili kiedys chleb w piekarni :) teraz Bogowie !!! nie polecam nowym pracownika tego zakładu !!!!!! Marne wrecz załosne zarobki adekwatne do pracy jaka sie wykonuje , debilna kadra , brak mozliwosci awansu ... Szkoda gadac a raczej pisac :(według mnie to ty jesteś [usunięte przez moderatora] i tyle bo praca jest normalna a co masz do utrzymującego zakład on jest normalny taki jak my i nikt ci nie kazał tam iść pracować abys potem oczerniał jesteś beznadziejny a po za tym to każdy wymaga jak płaci i stawki nie są złe bo jak byś nie wiedział to są gorsze i to dużo

świrek

ty jesteś nie normalny po praca jest normalna a tak wo gulę to masz automaty na hali a szef jest spoko ale jak kogoś sie nie zna i ocenia według swojego humoru to według mnie to ty jesteś taki [usunięte przez moderatora] , nie chce sie robić to niech spada to nie pisz gu pot ok

....

to prawda u nas doświadczony pracownik zarabia mniej niż nowy...

Jak nie ma podwyrzek to trzeba troche sie rozejrzec po hali...... WAŁ WSKAZANY!! hmm..

****

Dla tych którzy liczyli na podwyżki... nie ma i nie będzie nasz guru zasłania się co róż to czymś innym jak nie kryzys to braki i tak w kółko. Ludzie robili ponad normę łudząc się, że to ich przybliży do większej stawki ŚMIECH ludzie [usunięte przez moderatora] czasem po kilka lat z taką samą stawką a nowi nie doświadczeni przychodząc na starcie dostają tą samą.... no cóż trzeba szukać innej bo tu przyszłości nie ma. Człowiek haruje jak wół i coraz częściej nie starcza na życie wszystko idzie w górę opłaty, paliwo, żywność tylko pensja kilka lat już stoi w miejscu.... Prawda jest taka, że firma dobrze prosperuje idzie od nowego roku pełną parą i wszystkiego brak wszystko jest \\\"na wczoraj\\\" ale nam się nic nie należy najlepiej kula do nogi i robić 105 % normy....

[usunięte przez moderatora] jest cool !

jadzia

hej ludziska!!!szkoda,że mnie [usunięte przez moderatora] z pracy.Może nie była wymarzona ale ludzie spoko. O [usunięte przez moderatora] jeszcze będzie głośno.

Zostaw merytoryczną opinię o SFA Polska Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w SFA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFA Polska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 4243 ocen.
  • Wojkowicka 14A
    41-250 Czeladź