Opinie o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SFA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SFA Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Jakgownowwentylator

P10 latach zarobek (usunięte przez administratora). Teraz na start masz tyle wszędzie. Nie tak to sobie wyobrażalem 10 lat temu. Pora szukać czegoś innego

Super pracownik

Zgadzam się z tobą w 100%. Firma jest Ok tylko rządzący są nie w porządku. Jestem starym pracownikiem i siedmiu lat pracuję za (usunięte przez administratora)złoty. Żal mi młodych ludzi powinni poszukać lepszej zarobkowo pracy.

Iza

@pracownik - jakie stanowisko zajmowałeś w SFA Polska? Co sądzisz o tym pracodawcy? Warto podzielić się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani ofertami pracy. Merytoryczne opinie o firmie pomogą w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Iza

Czy któryś z użytkowników ma doświadczenie z pracą w oddziale w Czeladzi? Jak oceniacie zatrudnienie w SFA Polska? Wszelkie informacje na temat pracodawcy są pomocne dla osób poszukujących ofert pracy.

Świadomy

Pracuję w SFA. Przeczytałem wcześniejsze komentarze i 99% z nich jest pisana przez znikomy odsetek pracujących tam wiecznie niezadowolonych z życia ludzi którzy nie mają gdzie wyładować swoich emocji pisanych językiem kpin i pogardy przy czym postanowiłem napisać coś o tej firmie, coś co może rzuci nieco światła na pracę w SFA. Opiszę to tak : 1) Większość współpracowników niskiego szczebla jest bardzo pomocna zadziwia mnie ich niezwykle wysoki poziom wiedzy na temat detalu, procesu itp. (czego nie da się powiedzieć o co poniektórych tych tęgich głowach które same wymyśliły bądź brały udział w tworzeniu "systemu") są naprawdę dobrymi ludźmi lecz odniosłem wrażenie że są jacyś zaszczuci, wystraszeni prawie wcale nie widać uśmiechu na ich twarzach ja pomimo swoich problemów staram się uśmiechać do ludzi i wydaje mi się że czasem patrzą na mnie jak na odmieńca niemniej jednak moje relacje z nimi są ok. 2) Pomysły specjalistów z biura " tęgich głów od nie wiadomo czego " to przerost formy nad treścią, skutki wprowadzania pomysłów ludzi którzy je wymyślają na siłę by się wykazać że coś robią w końcowym efekcie przynoszą więcej złego i powodują kolejne lawiny problemów do rozwiązania którymi już nikt się nie interesuje. 3) Na pewno jest to zakład dla ludzi mających stalowe nerwy, jest mnóstwo szczegółów do poznania więc jeśli nie masz wolnego miejsca na dysku twojego mózgu odradzam, jeśli nie masz oczu w okół głowy odradzam. 4) To w jaki sposób wykonywane są niektóre czynności w łańcuchu produkcyjnym to jakaś kpina z jednej strony układanie detalu cackanie się jak ze szkłem, kontrola jakości na każdym możliwym kroku nawet tam gdzie nie ma ona żadnego zastosowania a z drugiej napierdzielanie pojemnikami bo jak nie pierdykniesz w pojemnik to sie nie zmieści. 5) Logistyka wewnętrzna funkcjonuje owszem na papierze i w teorii to jakaś paranoja, parodia sposób jej funkcjonowania zdecydowanie zaprzecza wszelkim logicznym zasadom składowania, ekonomii, transportowania,bezpieczeństwa i oj wiele by tu pisać. 6) Zaplecze socjalne można powiedzieć że na dobrym poziomie. Szatnie są czyste a temperatura w nich często zbyt wysoka i mało wydajna wentylacja, posiadają prysznice, jadalnia czysta a woda filtrowana przez zamontowany filtr osmotyczny mam nadzieję że poddawany regularnym wymianom wkładów. 7) Zarobki fatalne jak na zakład z tej branży w stosunku do wymagań i zasobu wiedzy jaki trzeba wchłonąć. Jedyny i ciekawy plus to " żeton " do automatów z kawą doładowywany co miesiąc przez firmę taki gratisik od firmy jednak nic nadzwyczajnego choć dla poniektórych to wielkie WOW Podsumowując w czystej teorii i na pierwszy rzut oka w zakładzie panują zasady produkcji takie jak w większości firm z branży jednak w praniu wygląda to tragicznie, pod względem zastosowania rozwiązań automatyzacji nowatorskich usprawnień jakichś nowinek technologicznych na naprawdę wysokim poziomie prócz kilku robotów zupełny brak. Na hali i magazynach panuje ciasnota, bałagan, BHP niby istnieje ale Pani od BHP nie radzi sobie za grosz a jej praca ogranicza się do szkolenia. Receptą na wszystkie bolączki tego zakładu jest papier dosłownie wszędzie wiszą kartki zadrukowane przeróżnymi informacjami które nie naprawiają i nie rozwiązują problemów a jedynie sprawiają sztuczne wrażenie że coś się "dzieje" że coś się "robi" ogólna moja ocena pracodawcy to dostateczny. Jednym słowem ktoś kto ma "elastyczny" umysł a jego podświadomość nie ogranicza się do zwyczajnych nawyków i prostych czynności podejmując pracę w tej firmie będzie cierpiał katusze. Z mojej stroni jeśli nie musisz i nie masz ciśnienia na pracę i nie cierpisz skrajnej biedy odradzam. P.S Pozdrawiam pracowników firmy SFA

AMKDikenson
@Świadomy

wiem o czym piszesz sam jeździłem tam na wózku (dwa magazyny, spawalnia, tłocznia 1 i 2 oraz polimer. Ale pretensja do ludzi a nie do firmy. (usunięte przez administratora)

Bogaty Adam
@AMKDikenson

Jest herbata na stołówce, cukier i można się wykąpać. Na ruchu jest robota. Rozumisz

Świadomy

Należy wspomnieć również o kierownikach jak, wszędzie są ludzie i mniej inteligentni jak i tacy od spraw nijakich. Tym pierwszym wcale nie zazdroszczę bo mają stresu ponad miarę ciągła nagonka i presja też wykańcza Najbardziej mnie cieszy gdy ten mniej inteligentny tłumaczy pracownikowi coś oczywistego proste rzeczy i mu się tylko przytakuje a on myśli jaki jest (usunięte przez administratora) Mnóstwo pracowników robi ciężką i dobrą robotę i są niedoceniani a i są miejsca bądź ludzie o których już w ogóle SFA zapomniało lub spycha ich na dalszy plan jak byli gorszego sortu. Gdyby nie ogarnięci pracownicy to ta firma by się rozleciała w dwa lata.

ppp

Pracujesz caly miesiac i nawet nie ma (usunięte przez administratora) z przodu a jeszcze cie gonia o normy zenada.

niebieski

Firma ktora placi najslabiej w Czeladzi a wymagania takie ze glowa i rece opadaja (usunięte przez administratora)

cśśś

Hej, wiecie czy niedługo pokażą sie u nich jakieś oferty pracy? Dobrze by się było teraz załapać. Dzięki

rudy

(usunięte przez administratora)ie polecam tam pracy tylko biuro i kierownictwo ma sie dobrze.

niki

bo tak jest.jak zycia poza robota nie masz to musisz to nadrobic w jakis inny sposob. a gdzie jest lepiej na tłoczni? wszedzie plotki i intrygi ale to jest tylko robota .(usunięte przez administratora) takie zycie...

hools

jest szansa, i nie wszyscy zajmują się pierdołami a atmosfera raz jest fajna raz nie jak w życiu

Wesołych Świąt

Lilia

Wszystkim życzę WESOŁYCH ŚWIĄT

Miłyyyyy

Przypominam wszystkim ,że nie jest trudno dowiedzieć sie kto pisze takie brednie na forum o koledze z tloczni. Do administartora też nie problem zgłościc bo to jest naruszenie dóbr osobistychZgodnie z art. 24 ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Zgodnie natomiast z art. 448 Kodeksu cywilnego w razie naruszenia dobra osobistego sąd może przyznać temu, czyje dobro osobiste zostało naruszone, odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę lub na jego żądanie zasądzić odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez niego cel społeczny, niezależnie od innych środków potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia.

hools

sa tacy co zarabjaja lepiej! a osoby z sotera faktycznie maja lipe

HOOLS

jest szansa ,a wygląda podobnie, praca na 2 lub 3 zmiany zależy jaki dział zarobki powyżej najniższej krajowej o jakieś min (usunięte przez administratora)zl

Mariusz

Witam, Jest szansa dostać się pod firmę od razu czy tylko agencje przyjmują? Jeśli tak to jakie? Czy praca wygląda jak w innych firmach z tzw. Automotive czyli normy i praca na linii? I najważniejsze jakie zarobki dla nowego pracownika i system pracy? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam.

pontiak

P-18 ;D

HOOLS

PRACUJE TU DŁUGO WIĘC POWINIENEM WIEDZIEĆ NAJWIDOCZNIEJ GDZIEŚ MI TO USZŁO

Zostaw merytoryczną opinię o SFA Polska Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w SFA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFA Polska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 4243 ocen.
  • Wojkowicka 14A
    41-250 Czeladź