Opinie o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SFA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SFA Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

aaa....

Hej robie tam od co prawda niedawna ale szczerze powiem wam ze trzeba sie na tyrac ( niestety ) choc jak ktos chce pracowac to nawet najgorsza charowa da sie przezwyciezyc...kazdy kto chce pracowac to bedzie pracowac mam nadzieje ze przetrwam .... Wkoncu tyle kobIet co tam pracuje I jest ok .trzymajcie za mnie kciuki ..

widzący wiele

Kontroler jakości musi wyróżniać się mocną psychiką.

yami

Wybieram się jutro na rozmowę do tej pracy na koroler jakości , może coś więcej w temacie?

dzaku

Praca jak w każdej firmie produkcyjnej robi się szybko i duże ilości detalu na zgrzewarkach kto robi szybko to da sobie rade jak nie to trudno musi szukać gdzie indziej kasa zawsze jest terminowo więc źle nie jest

aston

Słyszałem że wozkowi koło trójki wychodzą czy to prawda

aston

witam a jak tam operatorzy wozkow widłowych mniej więcej zarabiaja

hehe

pracuje tam juz 3ci dzien i jak narazie pakuje i wykładam detale. Laski tak zapierniczają, że jak pojde jednej zapakować i wyłożyć detal, to u drugiej już mnie zasypuje, a robię to bardzo szybko i zwinnie. Z tego powodu pełno mam siniaków, bo stale się o coś obijam. Jest ciężko, no niestety. Sama nie wiem jak długo jeszcze tam popracuje, niby chciałabym tam pracować, ale z drugiej strony można się przewrócić ze zmęczenia, szczególnie jak jest upał lub wystarczy że świeci słońce, na hali człowiek w moment zalewa się potem. Co do norm to jest to troszkę chore... mogłaby być spokojnie niższa norma, a spagetti by nie zbiedniał ;)

Andrzej Stolec

nie ma tak łatwo. Jak kobita to pokaż zdjęcie, a jak chłop to nie przychodź :D Tak na poważnie to opinii masz 10 stron, czytać się nie chce, to myślisz, że pracować ci się będzie chciało?

yoo

nie chcesz to nie idz

M-A

praca jako pomoc w produkcji praca na 3 zmiany

M-A

jedyna mozliwosc zatrudnienia przez agencje, (usunięte przez administratora), goła stawka godzinowa bez premia kaza zasuwac tak samo jak pracownką ktorzy maja umowe o prace+premie, jak jest upał to na hali piekło.

anubis

Jak długo mozna sie utzrymac w tej firmie daja umowy? Jak Laski maja cięszko?

ona

hej,powiedzcie mi czy są przyjęcia w tej firmie?jakie tam są działy?ile się zarobi??trzy zmiany są? Pozdrawiam

dario

zaklad coraz gorszy i sposob zarzadzania przez (usunięte przez administratora) zenujacy nie maja pojecia o niczym tak jak gowny logistyk

t25

czy w tej firmie coś się zmieniło?

lolo

Robiłem tam jakies 8-9 lat temu. Ta firma tak sie nazywa. ASLAM LAMEC. Można znależć na necie.

CapoDiTuttiCapi

Rozumiemy, ale na litość boską, popraw ortografię. Ciężko to czytać. Do innych, narzekacie i może macie racje, ale czemu nie robicie nic, żeby coś zmienić? Umiecie tyrać za 8zł/godz i anonimowo psioczyć na forach. Polska to nie jest kraj dla ludzi niewykwalifikowanych i faktem jest, że "robol" ma bardzo ciężko, ale to przez mentalność chłopsko-robotniczą i absolutny brak myślenia perspektywicznego oraz znajomości podstawowych zasad ekonomii. Postkomuna i słoma w butach. Swoją drogą, ciekawe jak radzą sobie Włosi w swoich fabrykach? :)

witam wszystkich .Zachecam ludzi do szukania innej pracy niz ta w kturej pracujecie przekonałem sie na własnej skurze bo kiedys tu pracowałem krutko bo 3 miesiace do leniwych ludzi nie naleze pracowałem uczciwie a nie przedłuzyli mi bo robiłem 96%normy a nie sto,i składam rece do boga ze mnie zwolnili,bo znalazłem o niebo lepsza prace za te same pieniadze za magazyniera w biedronce praca w przyjemnej atmosferze z normalnymi ludzmi w przeciwienstwie do tego zakładu,sfa to oswiecim normy i normy kto wie moze jusz robicie po 300%.

Brain

t21 - 2013-01-21 08:58:48 Czy w tej firmie coś sie zmieniło?Tak 1. Ekipa sprzątająca 2. Uniformy ,,szarych eminencji'' Reszta? Reszta wg pryncypała jest kryzysem. Kryzysem tak głębokim, że zaczęliśmy pracować na trzy zmiany bo nie da się zamówień przerobić. I jak tu w takim kryzysie dostać podwyżkę? A inflacja pędzi!

t21

Czy w tej firmie coś sie zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o SFA Polska Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w SFA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFA Polska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 4243 ocen.
  • Wojkowicka 14A
    41-250 Czeladź