Opinie o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SFA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SFA Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Fabian

złe opinie o zakładzie są od razu usuwane wiec ludzie którzy to czytają nie znają całej prawdy

Pracowałem tu

Drogi pracodawco dlaczego każda zła opinia o tym niby cudownym zakładzie jest usuwana

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl poszukujących informacji o firmie

SFA Polska Sp. z o.o.

Staramy się być wszędzie tam gdzie są kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania.

Wykorzystując nowe medium, chcemy przedstawić obiektywny, kompleksowy obraz pracy, a także udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Jako stabilne przedsiębiorstwo, z długoletnią tradycją, za cel postawiliśmy sobie rozwianie wszelkich wątpliwości i udzielenie rzetelnych informacji.

W związku z tym wszelkie niejasne oraz trudne sytuacje bardzo prosimy opisywać na adres: opinie@sfa.com.pl.

Zachęcamy również do aplikowania na nasze oferty pracy, które znajdą się w zakładce "Oferty pracy" - https://www.gowork.pl/praca/sfa-polska-sp.-z-o.o.;pr

Pozdrawiamy,

Zespół SFA Polska Sp. z o.o.
Pracaaaa

Czy SFA zatrudnia w ogóle osoby z orzeczeniem umiarkowanym ? Przeciwskazania do dźwigania

No panie pracodawco po co dac zarobic doswiadczonym pracownikom jak na pracownika z Ukrainy panstwo doplaca 800 zl.WSTYD.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Robot

Pracowałem dwa lata tam i wiem że to co się dzieje tam to kpina ciągle tylko normy do góry pan stoperek stoi chwilę i liczy normę bez wymiany elektrod itd pozdrowienia dla tych co mieli odwagę i się zwolnili. Normalna osoba z brygadzistow to tomek można było zawsze wszystko z nim załatwić

xXx

Pracowałem tu pół roku i jedyne co mogę to to, że nie polecam pracy w tym zakładzie. Normy brane z kosmosu, w dodatku cały czas podnoszone. Bardzo monotonna praca ale tak to już jest na produkcji. Ciężka komunikacja z działem kard i (w moim przypadku) pośrednikiem. Najgorszy okres jest w lato, kiedy to temperatura na zewnątrz wynosi +30 (wewnątrz znacznie więcej) a na hali są może 3 wiatraki na X stanowisk, przy czym jeden w pomieszczeniu brygadzistów - to akurat istny żart. Rotacja pracowników jest ogromna, spośród wszystkich osób zatrudnionych w tym samym dniu co ja pracowałem tam najdłużej, a jedna Pani odpuściła po pierwszym dniu od podpisania umowy. Pozdrawiam brygadzistę Tomka - chyba najbardziej sympatyczna i wyrozumiała osoba w całym tym zakładzie.

Red face

Skoro jest tak dobrze na firmie to czemu jest tak źle że pracownicy sami odchodzą - jakaś odpowiedź tylko proszę nie pisać ze pracownikom nie chce się pracować

Polak

Mialy byc podwyzki w czerwcu i co lipa nawet pani kadrowa mowila w styczniu ze szef szykuje tylko na slowach sie skonczylo.No ale mamy ukraincow widac co planuje firma po co podwyzki jak ukrainiec przyjdzie i zrobi dwa razy wiecej ,to samo co sie stalo w Zaninim zwolnili polakow przyjeli ukraincow .Szkoda firmy ale jesli taka jest polityka to przykre teraz pan stoperek bedzi mial pole do popisu wiec stoperek w rece i do boju normy normy normy.Ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem teraz na urlop zainkasowac gruche i powiedziec nara bo lepiej juz nie bedzie szkoda.RIP Sfa.

@Polak

czekacie na podwyżki jak dostniecie to znowu pewnie 1 zł tak jak ostatnio

@Polak

5 zł do frekwencji o 1 zł do stawki to zapomnij

Jakim pracodawcą jest SFA Polska? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Red face

Cukier woda herbata i można się pluskać pod prysznicem

czlowiek

Jakie wyliczanie norm jakims systemem stek bzdur i klamstw kazdy wie jak jest a zrobic 500 czy 600 sztuk na godzine recznie to chyba przesada bo po 2 czy 3 godzinach nikt nie jest wstanie zrobic takiej normy a pan stoperek jak tak wylicza to niech sam stanie i pokarze jak to zrobic pozdrawiam.

@czlowiek

Sluszna uwaga. Powinien stanąć i zobaczyć jak pracuje się z boku. Nie sztuka jest stanąć że stoperem za pracownikiem. Zwróćmy uwagę ze człowiek nie jest tak wydajny na koniec pracy jak na początku !

ROB
@czlowiek

naucz sie pisac , nie bedziesz musial miec nad soba stoperka,pokaz na co cie stac i zmien prace to moze przestaniesz narzekać.wszedzie sa normy nawet w biurowej robocie. jak zle to szukaj gdzie indziej, prosta piłka. Nie badz jak niektore osoby zwlaszcza przodowniczki ze spawalni pani B np. narzekaja ale stolka sie trzymaja.

bob
@ROB

I takie wlasnie jest podejscie pracodawcy do pracownika w tej firmie

SM
@bob

Gdyby było aż tak tragicznie, co niektóre osoby nie pracowalby tak długo tutaj zwazywszy na to ,że jest praca w innych miejscach. Pracuja i na spawalni i na tłoczni osoby , które mają możliwości ale nie zmieniają pracy. W niektórych sytuacjach trzeba być obiektywnym. Słyszy się ciagle narzekanie ale wszyscy cicho siedzą, tylko na forum daja upust. Wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma.Na marginesie - zarobki powinny być większe jak na taką robotę. to tyle.

rudy
@SM

bo gdzie pójdą jak tu mogą ponarzejkać jak im zle taką pracę na spawalni na 2 zmiany znajdzie sie za większe pieniądze ale wolą ponarzekać jak im zle a dalj siedzą i każdemu (usunięte przez administratora) obrabiać i robić z siebie wielkiego kierownika

Panie pracodawco moze zainteresuje sie pan normami jaki sa na tym zakladzie bo podwyzszanie norm po to zeby dostac premie to chyba nie o to chodzi.Jak mozna dac stanowisko komus kto sie nie zna sie na produkcji i nie spedzil na niej ani godziny.A wyliczanie norm ze stoperem przez 5 min to kpina.Jesli pracownicy nie maga zrobic jakiejs normy i jest to powtarzalne to chyba trzeba cos z tym zrobic a nie myslenie ze nie zrobil bo mu sie nie chcialo.Pozdrawim pracownik.

@pracownik

Drogi Pracowniku Od kiedy istnieje SFA Polska regularnie monitorujemy i uaktualniamy normy produkcyjne, podnosząc lub obniżając je według realnych możliwości pracownika do ich wykonania. Mamy świadomość, że nie osiągamy perfekcji, ale próbujemy się do niej zbliżyć. Mówienie, że normy są kontrolowane przez pięć minut pracy stopera jest niezgodne z prawdą, gdyż sprawdzenie normy produkcyjnej możliwej do wykonania jest długim procesem, w którym widoczny przez pracownika pomiar jest tylko wycinkiem. Oczywiści jesteśmy zawsze gotowi do ulepszeń. W ostatnich dwóch latach podnosiliśmy normy produkcyjne w 19 przypadkach i obniżyliśmy normy dla 16 operacji. I to jest prawda. To, że pracownik nie chce osobiście dokonać zgłoszenia i pozostać anonimowy – to zrozumiemy, ale w tym przypadku przypominamy, że mamy skrzynkę na sugestie anonimowe. Natomiast na temat osób, które fałszują dokumentację, z przykrością przyznajemy, że od kilku lat mamy tego świadomość i regularnie gdy ujawniamy takie przypadki, konsekwentnie i niezwłocznie dostosowujemy się do sytuacji. Ale droga przed nami jest jeszcze długa. Oprócz tego przypominamy, że zawsze możecie Państwo rozmawiać z bezpośrednim przełożonym i dyrekcją z prośbą o weryfikację normy produkcyjnej. Tak też uczyniły wszystkie osoby, które chciały rozmawiać konkretnie o problemach Spółki zgłaszając się do przełożonych i dyrekcji w celu rozwiązania problemu.

@SFA Polska Sp. z o.o.

to przykre ale skrzynka na sugestie znajduje się tuż pod kamerą także nie możemy być anonimowi. Co do pana stoperka to racja stoi tylko chwile a później twierdzi : " system wyliczyl ze da sie zrobic wiecej " kpina! Pan od norm powinien stanać z pracownikiem cale 8 godzin i zobaczyć jak naprawdę wyglada praca. Przypominam że jesteśmy ludzmi i tez potrzebujemy skorzystac z toalety czy też na chwilę odpoczac

ŁysyZZakolami

Nie polecam tej firmy niedawno bylem na rozmowie kwalifikacyjnej z 13 osób podpisało umowę tylko 3 osoby ogólnie stawka jest beznadziejna jak ktoś potrzebuje i szuka na pale roboty to bierzcie ale jak nie macie ciśnienia na pieniądze i na prace to poczekajcie te pare dni bo tutaj jest fatalnie mała Hala oczy dookola glowy. Ogólnie nie polecam

@ŁysyZZakolami

Dziękujemy za Pana opinię . W odpowiedzi informujemy; że firma SFA Polska nie przeprowadzała w ostatnim czasie rekrutacji, dlatego prosimy o informacje z jakiej firmy był Pan na rozmowie i dlaczego nie podpisano umów z tymi osobami. Co do Fatalnie małej hali to Pana osobiste odczucie- cała hala ma powierzchnię ok 6000 m2. czyli nie jest aż tak fatalnie mała. Swoją opinię może Pan również wysłać na adres: opinie@sfa.com.pl Pozdrawiam

Mirek

Jaką macie atmosferę w pracy, chcę aplikować a to jest istotne dla mnie.

Aktualność
Witamy

Informujemy Wszystkich Zainteresowanych podjęciem pracy w SFA Polska Sp.zo.o. , o rozpoczętym procesie rekrutacyjnym

Aktualnie poszukujemy Osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
operator maszyn i urządzeń do obróbki metalu
Operator wózków widłowych
Zachęcamy do składania CV.
Po złożeniu CV zapraszamy do obejrzenia oferowanego stanowiska pracy na hali produkcyjnej.
Irek

Idealnych firm nie ma, zawsze może być coś co trzeba naprawić!

@Irek

Dziękujemy za wpis. Zgadzamy się z Pana opinią. Wszelkie sugestie prosimy przesyłać na adres opinie@sfa.com.pl. Pozdrawiamy

Iza

Do@dy , pracujesz tam może? Jeśli znasz język i masz wykształcenie powinieneś mieć drogę otwartą do awansu. Podziel się swoimi doświadczeniami na forum, jaki standard pracy obowiązuje w tej firmie i na co może liczyć pracownik na początku zatrudnienia. Pozdrawiam.

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Jak tak żle to czemu co niektórzy ze szkołami pracują w takim zakładzie na maszynach zamiast w biurach robote poszukać. Kobiety po studiach np?a na spawalni i tłoczni pracują , robotę z rąk wyrywają bo każda chce byc lepsza od drugiej żeby zostać przodowniczka.tak jest żle naprawdę?

dy
@anonymous

Tylko ze w tej firmie czy masz szkole znasz jakis jezyk to nie ma znaczenia ja nie masz znajomosci to bedziesz tylko robolem.

Iza

@anonymous, robią to ze względu na akord? Wcześniej ludzie pisali jednak o stałych stawkach na umowie, więc po co ktoś miałby wybiegać przed szereg? Opinie na temat pracy w SFA są ostatnio mieszane, może warto dodać co oprócz pensji firma zapewnia pracownikom?

sm
@Iza

Zapewnia normy z kosmosu i to chyba na tyle.

Stella

Czy faktycznie tak źle jest w firmie? Nie wszędzie firmy dają zarobić pracownikom dobre pieniądze. Może specyfika pracy?

Jeden z lepszych pracownikow z tloczni sie zwolnil a nawet nikt z dyrekcji nie przyszedl i mu powiedzial dziekuje co to za firma wstyd wstyd wstyd szkoda.

Zulu Gula
@pracownik

Jeden, pięciu, jedenastu .Ten sam efekt by był czyli żaden.

bb

A który to był bo poszło już 3 aaah szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o SFA Polska Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w SFA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFA Polska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 4243 ocen.
  • Wojkowicka 14A
    41-250 Czeladź