Opinie o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SFA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SFA Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

raczej do Wszystkich Świętych

ramirez - 2011-09-25 12:37:38 HEjko, a jak myślicie czy będziemy pracować w święta czy miedzy świętami? czy jak to będzie bo jak widze świeta wypadają w week. nie boj, nie boj, do swiat i tak cie zwolnia

Z czasem wszystko nabiera sensu. Obraz sie rozjasnia i nawet najpiekniej uknuta intryga zostaje rozpracowana. Przepraszam [usunięte przez moderatora], ona nie ma z tym nic wspolnego. Tez padla ofiara intrygi.

ramirez

słyszalem ze pracownicy tej firmy moga wziac 1000zł pozyczki jest to prawda

oj, panie swiety [usunięte przez moderatora] petla coraz ciasniejsza prokurator coraz blizej.. \"krolu herodzie za twe zbytki idz do piekla bos ty brzydki\" :D

borys

Słyszałem że kadrowa [usunięte przez moderatora] to straszna hetera, a jak tam w biurze? Są jakieś fajne lasencje? Widziałem ostatnio jakieś blondyneczki :)

Rafcio

Znalazłem lepszą, za większe pieniądze pracę :)))

MarianK.

No jak widac po tym poscie poprzednika, mozna wyrazac sie na poziomie, nawet na tym forum. Pozdrawiam kolege, spoko sie pracowalo z toba. A czemu sie zwolniles?

Rafcio

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, smutno troszkę naprawdę spędziłem tutaj wiele dobrych chwil, dziękuję wszystkim, za to że mogłem poznać tylu wartościowych ludzi, dziękuję za rozmowy przy kawie, życzę wszystkim powodzenia, chciałbym żebyście mnie dobrze pamiętali. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję za te 21 miesięcy spędzonych w SFA

opowieści o [usunięte przez moderatora] z magazynu ciąg dalszy...:) ma 2 córki, tylko jedną wypier....ł z domu w zeszłym roku i nie przyznaje się do niej. Taki tatuś. [usunięte przez moderatora] myśli, ze z jej dzieckiem bedzie inaczej? Rodzina go nienawidzi, taki jest dobry :) to niezły aktor, każdemu z was dupe obrobił:) a od kiedy rzucił palenie, to już kawal skur.....a :D Brak słów. Nawet nie przypuszczacie jak zniszczył rodzinę, ale mądra baba uciekła w porę :) Gdyby [usunięte przez moderatora] to wiedziała.....D

najgorsza zaloga oszołomów to brygada utrzymania połowa znich niema pojecia o usuwaniu usterek szczegulnie nowo przyjeci nieumia odkrecic sruby a o awari maszyny to rozkładaja rece umia tylko gówienka palic z pod koników i scieme walic przez cała dniuwke sam widze co oni robia szczegulnie dwóch Hanysów patrza byle scieme walic wiadomo o kogo chodzi a nazekac to lubia jak wam tak zle to do niemiec szwabskie pocioty na referedum gnidy muwiły za przynaleznosc niemiecka to won nieroby do NIEMIEC idajcie normalnym ludziom robic.

[usunięte przez moderatora] oprocz lenistwa to jest jeszcze [usunięte przez moderatora] i zaliczyl wszystkie kolezanki zony. Teraz probuje sie jej pozbyc dla laluni z biura.. swiat jest maly i wszystko kiedys wychodzi na jaw:)

jak to jest? co napisze na wesolego [usunięte przez moderatora] to wszystko jest usuwane.. lalunia z biura to zalatwia czy jej tatus?

też tak słyszałem o nim

Na cudzym nieszczesciu wlasnego szczescia jeszcze nikt nie zbudowal. to ma krotkie nogi :D

nie ma co żałować takiej firmy

Pan [usunięte przez moderatora] to kompletnie niekompetentny człowiek myślący tylko o swoich znajomkach i rodzince pracującej w SFA. jako szef- wulgarny i niezrównoważony psychicznie.

mariusz n.

A którego wózkowego zwolnili??? Nikt mi nic nie powiedział...

xy xy

a [usunięte przez moderatora] to i tak w\g mnie facet z jajami i da sobie radę bez całej tej mafii,głowa do góry będzie dobrze.SFA nie zasłużyło na takich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o SFA Polska Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w SFA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFA Polska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 4243 ocen.
  • Wojkowicka 14A
    41-250 Czeladź