Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Damazy

Wszyscy narzekają ,a pracują.

byly

To prawda ,pracowalem u nich 3 lata i wiem co tam sie dzieje .Koordynatorzy wyzyskuja pracownikow niepelnosprawnych do granic wytrzymalnosci.Przepracowujac swoje ustawowe godziny zuszano nas do pracy na zlecenie po 2zl za h,a kto sie pszeciwstawil to do zwolnienia.Widac ze oddzial Torunski niema zadnego nadzoru z centrali ,albo ma wrecz pozwolenie z Legnicy na wzysk pracownikow niepelnosprawnych pszez dyrekcje zarzadzajaca tym oddzialem.Mowiac krotko musi sie ktos dokladnie pszyjzec tym co wyprawiaja koordynatorzy i dyrekcja oddzialu w Toruniu i najlepiej pszeprowadzic dokladna kontrole pod wzgledem godzinowym pracownikow niepelnosprawnych etatowych pod wzgledem pszepracowywanych dodatkowych nadgodzin i ciaglym pszezucaniu pracownikow z obieku na obiekt .Dobrze ze juz tam niepracuje poniewaz bylem zmuszony sie zwolnic w zwiazku z wyzyskiem w nadgodzinach za 2 zl i jazda poza torun na obiekty ktore firma ma w innych miejscowosciach.Moim zdaniem dopuki nikt niedobierze sie do skory dyrekcji zarzadzajacej w Toruniu to oni beda robic co im sie podoba i dalej zapewne zastraszaja pracownikow zwolnieniem jesli ktos im sie pszeciwstawi pod wzgledem pracy na zlecenie za 2 zl i ciaglych pszezucan pracownikow z obiekytu na obiekt jawnym wyzyskiem niepelnosprawnych.

Ml. Wartownik

Naucz się ortografii

obecny
@byly

Były nauki gdzie pobierałeś a tą pisownią to nawet raportu nie napisałeś więc do szkoły na ortografię

Jurek
@byly

Pracowałem w Toruniu nagle nową umowę mam pod inny oddział i kasę nie na czas.

Lolek

Prawda!!!Zgadzam się!!

Alicja

@Adms miałeś okazję pracować w JAREXS? Jak wyglądają warunki oraz atmosfera pracy w tej firmie w 2018 roku? Prowadzą obecnie rekrutacje na jakieś wewnętrzene stanowiska? Podziel się swoimi doświadczeniami, każda sensowna wypowiedź, która będzie zasadna i zgodna z regulaminem, przyda się.

@Alicja

Spotykam się w firmie z bardzo niemiłym zachowaniem osób z kierownictwa Jaresx-u plus, które powinny nam (niepełnosprawnym) pomagać. Nieodpowiadanie na pytania. Nie dopilnowanie grafików z nierozliczaniem godzin dodatkowych. Mówienie obraźliwych słów do podwładnych. Szantażowanie zwolnieniem dosłownie (masz umowę do 00.00.0000) czyli sugerowanie, że dalej jej nie będzie. Proszę przejechać się po posterunkach i sprawdzić jak to wygląda na takich zwykłych posterunkach

@anonymous

Popieram powinni się za Nich wreszcie wziąść .

Lolek
@Alicja

Zadzwoń do Legnicy tam wiedzą

Interesuje Mnie praca w Jarexsie Kołobrzeg i okolice.Czy podanie mam złożyć w Legnicy czy mogę do kogoś w Kołobrzegu?

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Legnica
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Szukasz pracy w Niemczech? ZNAJDŹ PRACĘ DLA SIEBIE (m / k) (088)
Legnica
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Nnn

Kierownik tzw przełożony ochroniarzy ma do dyspozycji auto słuzbowe,laptop,telefon.Zajmuje sie przygotowaniem grafików,rekrutacją ludzi,kierowaniem ich na badania i na obiekt.Kontroluje obiekty,załatwia nowe itd.Zarabia 4 tys i ponad w zależnosci od wyników swojej pracy

@Nnn

Za to można żyć!!!

Kreizol
@Nnn

Nie wie co to bieda!

gerdo

To prawda firma stosuje rozne triki co do swoich pracownikow ,pszymosowe nadgodziny platne po 3 zl h,podpisywanie umow z firma niewiadomego pochodzenia,nagminne pszezucanie pracownikow na rozne obiekty i niesumienne praktyki koordynatorow pracujacych w kuj-Pom.Co do wyplaty to sa zawsze terminowo, i zeby zetelnosc i uczciwosc kirownictwa byla w pozadku to bylo by ok.

Slawko
@gerdo

Witam, ja pracowałem w tej firmie ponad 3 lata i ogólnie nie narzekam. Prowda jest taka, że zależy gdzie się trafi, bo się nie przejmują ludźmi. Pilnowaliśmy obiektów w przyczepach kempingowych bez wody, prądu i bez ubikacji. Masakra ale jak ktoś jest zaradny to idzie wytrzymać. W pracy idzie się wyspać odpocząć i jeszcze za to płacą :-)

Damazy
@gerdo

I nie zmieniło się do dziś.Oszukują Nas nadal

Endomondo

Uwaga uwaga będzie zabawa W Jarexsie są wczasy pod gruszą tak zwane. Tylko powoli powoli bo głowa zaboli Zgadnijcie dla kogo są te wczasyyyyyyyyyyyyyyy

jarek
@Endomondo

hahahahahahaha

Tyrani w Jarexs
@Endomondo

Dla dyrektora i jego podwładnych dla ochrony zabrakło druków i kasy

Chudy

Wałki kręcą na ludziach.Bierzesz zaświadczenie i wytrzeszczasz oczy bo okazuje się,że masz na zaświadczeniu więcej ,niż zarabiasz.Pani w Legnicy nie potrafi tego wyjaśnić.Kpina.Premie,kasę na leki ,wczasy pod grusza biora koordynatirzy i powiazana elita.Podpisujesz zleceniówkę ,a ilość godz koordynator wpisuje już bez Ciebie.Tak nie powinno być.Ściema.Nagle kasa ginie i masz się prosić o swoje zarobione pieniadze.A kierownicy nie źle się bawią.Jawne przekręty.

Jarexsik
@Chudy

To prawda za nadgodziny przy podpisywaniu nie ma ilości godzi ,żeby to raz?!i nie jesteś w stanie doliczyć się swojej kasy

Normalny pracownik

Jarexs to kapitalista i zrobi wszystko dla zysku trudno tego nie rozumieć. Ja pracowałem w innych firmach i moim zdaniem najwięcej dziadostwa robią ci emeryci na zleceniach bo nie mają praw w pracy i uczą pracodawcę dziadostwa. A niepełnosprawni stają się ofiarami takich dziadków co jeszcze są w PRL rozumem.

Xxxx
@Normalny pracownik

U Nas na obiekcie też taki dziadek robi.My dyżur 24 on 12.Tylko siedzi na obchód nie chce iść a miotły po służbie boi się do ręki wziąść.Każdy ma zostawiać po sobie porzadeka gościu zlewka totalna tylko gada on w ochronie robi przyszedł posiedzieć.Raczej poleżeć odpękać swoje.Dyrektor Jarexsu powinien wpaść i skontrolować taki obiekt.3 piwka gościu chrapie.

Oskar

Powinny być odcinki do wypłat tak samo za dofinansowanie do dojazdów i to bez żadnej łachy.Pefron daje na dojazdy i powinni wszyscy po równo dostawać.Derektor Jarexsu chce,aby ludzie niepełnosprawni na niego robili.To niech pokaze jaki to zakład pracy chronionej i zrobi coś dla swoich pracowników.Kto ocenia nasza pracę???Jak my pana nawet nie znamy.O wszystko mamy się prosić.Żenada,porażka i kpina.

Jarexsik
@Oskar

Na koniec miesiąca powini dawać listę obecności z godzinami,a pracownik Legnicy powinien je pytajac telefonicznie potwierdzać.To samo nadgodziny i zlecenie ,bo doliczyć sie nie można .Brak wydruków do wypłat.

Nikolas

Co slychac w Jarexie ciekawego. Czy firma problemy ma juz za soba?

Gustaw
@Nikolas

Problemy to Jarexs ma ze sobą!!!

Trapez

W kujawsko -pomorskim oddziale za dojazdy otrzymujesz jak masz auto na siebie a jak nie masz to nie dostajesz.Niektórzy dostają połowę .A inni wcale.Zajebiście!!!!!!Premie też dla wybranych....A reszta ma (usunięte przez administratora) i milczeć.Pefron daje ta kase na dojazdy.Ktoś tą kasę przytula czy co???I to sprawiedliwość.podwyżki nie ma od 2 lat.

Kreizol
@Trapez

Ten co nie ma samochodu to pieszo ma iść!?Mają służbowe auta niech dowożą ludzi.A nie sami sobie (usunięte przez administratora) wozą!

scajnet

Ludzie co wy wypisujecie w JAREXIE nie ma żadnych imprez integracyjnych to jest podobno biedna firma kierownictwo nawet żałują czjnika na cherbate i kawe,a pracuje już 4 lata,jedyna firma to Jmpel w której pracowałem 8 lat tam dawali wszystkoza mojej kadencji były wczasy pod gruszą fiszki z wypłaty kierownik czy koordynator przywoził imprezy integracyjne talony na świeta paczki oraz uniformy i tak powinno być a w Jarexie jest lipa i wyzysk głodowe stawki i żadnej premi

radek
@scajnet

Chciałem się przyjąć do Impelu , niby praca miała być w Legnicy a kazał mi jeżdzić do Legnickiego Pola , kazałem mu (usunięte przez administratora) . Ogólnie wszystkie firmy ochrony to (usunięte przez administratora) i bajzel.

@scajnet

Jak (usunięte przez administratora) to masz wszystko bo tak to zero zero zero

Malwina

Krotko o Jarexs Polkowice . Ludziom nagminnie pocichu kierownik oddzialu podkrada urlopy i ten proceder trwa juz od kilku lat a tych ludzi okradzionych jest bardzo duzo dotyczy to tez Pan sprzatajacych. Do wszystkich pracownikow oddzialu Polkowice sprawdzcie swoje zalegle urlopy nawet do trzech lat do tylu. Zbierzmy sie i pojdzmy z tym do sadu

@Malwina

W pomorskim to samo.Tyraj i milcz!!!

Jarexik

W Jarexie pomorskim atmosfera jest do bani.Grafiki zmieniane co chwilę ,nic nie jest na czas tylko pracownik ma być.Ciągłe zlewanie pracownika.Koordynator jednym uchem wpuszcza drugim wypuszcza.Dla swoich jest wszystko dla reszty nic.Na obiekt trzeba samemu jechac nawet dalej.A jak nie masz samochodu to coooo???jarexs to ściema.

@Jarexik

Ty gadasz swoje a on wogóle nie słucha...zlewka centralna

Jerexs pracownik

W Jarexie nie płacą za dojazdy ,nie ma premii tylko obowiązków coraz więcej.Podwyżka to marzenie!!!Tylko pensja na czas.Kierownik interesuje się pracownikiem tylko wtedy kiedy przyjmuje go do pracy później Niech radzi sobie sam!Pomorskie urlopy niewykorzystane od 3 lat .Środki czystości 1 reczniczek i 3 mydełka ,które musiały wpierw nabrać mocy urzędowej zanim je wydano z magazynku.Śpią na zmianach .Centralnie rozkładają fotele i śpią (usunięte przez administratora) wszędzie.

@Jerexs pracownik

A co ty byś robił cwaniaczku ? musiałbyś zabawić się w bałwanka i nieźle nosa natrzeć, aby wytrzymać 24h "służby"

@anonymous

A to Ty tak musisz robić?!Nieźle

Trapez
@Jarexs pracownik

Dostaje 3 mydełka to namydli nochala

JAREXS LEGNICA TO NAJLEPSZY ODDZIAL W JAREXIE

Brak wody na obiekcie.Brak toalety albo kawał musisz iść.To warunki pracy w Jarexs.30 stopni,a brak wody do picia.Koordynator przywiózł raz i się skończyła.Teraz z kranu ,ale takiej też nie ma,a sklepu na zadupiu też nie ma.

Czarny

Dyrektor Jarexsu nawet nie ma pojęcia czym na danym obiekcie zajmują się jego ludzie.Czy ich pensja jest adekwatna do tego co robia????Zachęcam do wypowiadania się.Żadnych premii nie ma w Jareksie o czym Wy tu mówicie.Może msją Ci tam wyżej,ale nie My szaraki.Podwyżki już dawno nie było.I nie będzie.

Alfred

Inspekcja pracy i pefron powinni się za ten (usunięte przez administratora) wziąś.!!!!Dyrektor Jarexsu nic z tym nierobi to wszyscy pouciekajá.

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS