Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Trapez

Odział kujawsko-pomorski nie daje za dojazdy wszystkim..Musisz być lizusem szefa lub jego kapusiem wtedy masz kasę za wszystko co możliwe.Dyrektor w Legnicy powinien obiektywnie spojrzeć bo np nie kazdy ma prawo jazdy ,albo nie ma do kogo się dopisac do auta itd.Kazdy z Nas dojezdza !!!Znam takich co dostaja 300 drudzy 150 ,a inni wcale.Wiec o co tu chodzi.Premie msja kapusie,dodatki,paczki na swieta nadgodziny.A inni goła pensje.Zabieraja ci urlop i wstawiaja do grafiku.O wszystko musisz sie prosic o ubrania o dohazdy.Powinni wszyscy dostawac wszystko.Jeden dostaje 300 premii drugi o.A co on innegi robi do cholery.No tak donosi.

Nnn

Sprataczka-sprzatanie obiektów 2100 brutto.Pensja zawsze na czas .Umowa o pracę.

Nnn

Młodszy wartownik to ochrona obiektu.Obowiązki na każdym obiekcie są inne.Pensja ok 1700zł netto.plus 300 za dojazdy.Umowa o pracę orzeczenie niepełnosprawności.

Nnn

O pracę w Jarexie można się starać w Legnicy lub u koordynatora danego terenu.Jarexs prowadzi cały czas rekrutację na sprzątanie ,na młodszego wartownika czyli ochrona czasami na kierownika danego oddziału tzw: koordynatora.Wiadomo ,że na każde z tych stanowisk trzeba spełniać jakieś wystawione wymagania.

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Legnica
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Szukasz pracy w Niemczech? ZNAJDŹ PRACĘ DLA SIEBIE (m / k) (088)
Legnica
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Alicja

@Nnn rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie JAREXS, może posiadasz również informacje na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie? Daj znać, każda wypowiedź, zawierająca merytoryczną treść będzie cenna.

Xxxx

Witam mialem okazje pracowac w odzdziale w swidnicy jako pilarz i szczerze nie jest tam kolorowo wyplaty trzeba co chwile pilnowac bo sie zawsze cos nie zgadza dodatkowo straszny balagan w firmie i czlowiek który ten balagan wprowadza nie jaki jedrzej g. Nie polecam

Adms

Jeśli ktoś chce pracować w firmie Jarexs to polecam pracować w ochronie pod oddział w Legnicy ul. Chojnowska 41. Powczedni prezes zarządu został zwolniony a teraz jest już lepiej , nowy prezes i płacą za dojazdy....

Kacper

Odkąd w oddziale Polkowice nie ma tego popaprańca Marka K to jest elegancko,ten człowiek był szkodnikiem,manipulatorem,i wyzyskiwaczem.Nie pozdrawiam tą (usunięte przez administratora)

Mad

firma w porządku mowa o oddziale Wrocławsko Opolskim JAREXSu

nik
@Mad

No pewnie, że firma w porządku. Ważne, że płaci w terminie. A praca - cóż taki jej charakter. To nie jest (usunięte przez administratora), komu nie odpowiada może się po prostu zwolnić, bądź w ogóle nie zatrudniać. Przecież to takie proste. A wieczne narzekanie na wszystko i wszystkich - wiadomo, to niestety nasza cecha narodowa.

Siwy

Oddział Podkarpacki tam też jest jazda normalnie planeta Rzeszów

MAŁA

pracuje w jarexsie i jestem zadowolona umowa o pracę pensja na czas ubrania paczki na święta zwrot za dojazdy w kwocie 300zł.MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POLISY NA ZYCIE Z FAJNĄ OPCJĄ.TYLKO LUDZIE NIE ZAWSZE FAJNI KŁÓCĄ SIĘ O BYLE PIERDOŁE.KIEROWNICY JAREXSU POWINNI ZROBIĆ ANEKSY DO UMÓW W KWESTII RZUCANIA NA RÓŻNE OBIEKTY ABY KAŻDY CHODZIŁ WSZĘDZIE .BO CZĘSTO JEST TAK ŻE KOBIETY STOJĄ NA TRUDNIEJSZYCH OBIEKTACH OD MĘŻCZYZN

kju

bredzisz

Alex
@kju

Naprawde bredzi:)

kll2

pracuje rok jestem zadowolony

@MAŁA

Brawo MAŁA. Prawda chłop przyjmowany do pracy tylko ochroniarz, z kobieta zrobią na sprzątaczkę jeszcze. I trudniejsze zmiany dają gdzie więcej człowiek (usunięte przez administratora) To gdzie te równe prawa !!! A dopiero umowę podpisuję i już to odczułam po kościach.

Wschowianin

Jestem pracownikiem ochrony Jareks na placówce Balcerzaka w Sławie. poprzez ustawianie kamer na zakładzie jestem mobbingowany. Tak nie da się pracowac, o ten mobbing powiadamiam Państwowego Inspektora Pracy i będę domagał się zadośc uczynienia.

Ciekawy
@Wschowianin

Jesteś mobbingowany bo karzą tobie ustawiać kamery czy też kamery sa tak ustawione, że rejestrują co robisz (patrzą ci na ręce) lub raczej czego nie robisz a powoinieneś :)

Sylwa
@Wschowianin

No i jaj u ciebie sprawa się potoczyła?

ALA
@Wschowianin

inspekcja PRACY BYŁA I POWIEDZIELI ZE TA FIRMA SPEŁNIA WYMOGI .

jestem uz innej firmie

to jest firma ktora opiera sie tylo na plotach ja bylam przez nich oczernionia pracowalam przez ponad rok a zostalalam potraktowawana jak zwykla zloziejka tlko pomowienia a pan macej mnie protratowal jak zwyklal zlodziejdzejkiejke pacowalawam ucciciwie innej firme ponad poltora roku ale dla da firmy tyjko liczy sie lizustwo to jest prawda

jestem uz innej firmie

opiera sie tylko na na pomowinianiach a nie nie wykonwnwj pacy jak w w lipnie chodni w lipnie zatrudniaja tylko zeby pracowaly praca sie smieja ze jet to praca torun pan maciej pozdrawiam mam grupe zycze wszyststkiego najlepz panie maciecku z torunia mam grupe zatrudniaj nadal tylko te panie w lipnie zycze powodzenia zycze powodzenia

wartownik

Tak przy okazji: sprawdźcie, czy jesteście ubezpieczeni na wypadek choroby. To inne ubezpieczenie niż ogólne z tytułu zabezpieczenia obiektów, które chronimy. To tylko chyba 5 zł. Ja, po powrocie ze szpitala złożyłem kartę wypisu u ubezpieczyciela ( PZU ) i okazało się, że nie ma mnie zgłoszonego. Przy przyjmowaniu do pracy złożyłem deklarację, że chcę się ubezpieczyć. Leżałem kilka miesięcy w szpitalu. Byłem 100% pewien, że ubezpieczenie jest mi potrącane. Byłoby sporo grosza na rehabilitację. A tak - winnego nie ma.

bolek
@wartownik

Może nie na temat, ale mam pytanie. Czy młodszy wartownik to to samo, co portier? Jakie są obowiązki młodszego wartownika, a jakie portiera ?

isengrim
@bolek

Młodszy wartownik to sztuczny wytwór firmy Jarexs nie ma takiego stanowiska.

Chudy

Firma do bani kantują ludzi na karzdym kroku bynajmniej tak robi to pan ZB. ala szef . Tylko szef jest na j...........

nick
@Chudy

popieram

Pracownik były

Firma i praca w tej pseudo firmie to prawdziwa TRAGEDIA!!!. Prezes i inni, którzy go otaczają to najzwyklej w świecie głąby, którzy nie potrafią docenić człowieka. Traktowanie ludzkich poczynań jest na poziomie ZERO. Odradzam firmę i przestrzegam normalnych ludzi przed podjęciem tam jakiejkolwiek pracy. Szkoda Waszego czasu na tego rodzaju wałku, które tam się dzieja!!!

Bolt

Pracuje w Jarexie od 2 miesięcy i dali mnie na LIBET! Zadania: 1.ochraniać obiekt 2. Ważenie samochodów z kryszywem + zabiarają kostę - podwójne wpisy w komp. 3. Wypisywanie w/z 4. Rejestr pojazdów pustych i znów tych samych które zabierają kostkę 5. Odgarnianie zimą śniegu itd Wiecie może jak jest na Kaliszu?

damazy
@Bolt

To jest jawne i nagminne łamanie praw pracowniczych przez pracodawcę ponieważ w umowie masz napisane młodszy wartownik a nie pracownik biurowy a za to nam nie płacą.Jarexs wykorzystuje swoich pracowników jak sie tylko da i nie powinniśmy się godzić na takie wykorzystywanie zgłaszając to do PIP .Przyznam że to po nikąd jest trochę nasza wina bo powinniśmy przy podpisaniu umowy pytać co będzie należało do naszych obowiązków ,czy tylko ochrona obiektu ,czy również prace jako gospodarczy przy sprzątaniu i odśnieżaniu ,a to nie należy według mowy do naszych obowiązków .Pracodawcy wygrywając przetarg na danym obiekcie gozą sie na wszystko co im kontrachent zleci przy zawarciu umowy ,tylko że to wszystko jest robione naszym kosztem i to za darmo .firma ma ochronę i prace gospodarcze za jednym zamachem przy jednej umowie .Powinniśmy się temu kategorycznie przeciw stawić i zgłośić te praktyki do PIP i PFROnu bo dalej tak być nie może żeby firmy za friko nas tak wykorzystywały za marne 2 tyś .

Cabal
@Bolt

Nie wiem jak jest w Kaliszu ale jesli to ochrona jak jest w umowie to wazenie odsniezanie grabienie lisci itd to nie praca w ochronie to porazka.Nie rozumiem tego zupelnie to porazka albo prace porzadkowe i wazenie albo ochrona bo to stanowiska nie dla ochrony.

nenea

Jarex to jest złodziejska firma , pracuje 18 lat w ochronie z licencją i jeszcze żadna firma nie chciała mnie orżnąć na 6 dni urlopu . Gdy zadzwoniłem do Legnicy w sprawie sprostowania mojego urlopu pani w kadrach była opryskliwa i zrzuciła całą winę na oddział.Nie będe opisywał całej rozmowy tyko powiem że pani ta nie dała mi praktycznie dojść do głosu.Pani i władca działu kadr i szkolenia .

Darro
@nenea

To prawda, trzeba dokładnie liczyć swój urlop i dokładnie odnotować w grafiku.

Denar
@nenea

bywało ,że u jarexs w ten sam dzień miało się służbę i jednocześnie urlop wypisany. pilnować trzeba wszystkiego i nie pozwalać żeby się podpisywali za ciebie . jedyny sposób na nich to inspektor pracy bo dogadać się tam trudno.

@nenea

Licencji nie ma w ochronie od 2014 roku. Z tego wynika, że jest to ..odgrzewany kotlet .. Może i pozostałe ... wiadomości ... są tego typu. ?

obywatel RP

Witam wszystkich.!!Pracuje w Jarexie +, już 4 lata mam umowe o prace najniższą krajową jak wszyscy 1600zł z groszami +wliczone podobno jest wtym dodatki za godziny nocne zusy składki emerytalne czyli to Pracodawca musi przestrzegać tych procedór tak jest na umowe o prace bo smieciówki to zupełnie co innego nie mam żadnych paczek na Świeta czy premi finasowej obojetnie czy to jest Boż Narodzenie czy Wielkanoc a powinni cos dawac ludziom w koncu to nie jest biedna firma biorą grubą kase za każdego inwalide z pfronu,siedze w kontenerze nie można tego nazwac portiernią,w żime mam ciepło w lato gorąco nie ma klimy pracuje po 12 i 16 godzin a na niektórych obiektach po 24h norma godzin jest różna 160 170 nie dostajemy fiszek z wypłaty kiedys były lepsze czasy na fiszce wszystko było wypłata ile stawka godzinowa od a do z teraz nie dają dlatego robią co chcą w umowie mam napisane Młodszy wartownik ale nie uwarzam sie za ochroniarza grupa interwen.z licencją to ochroniarze ludzie z grupą są cieciami zime dochodzi odsnieżanie sypanie srodkiami antyposlizgowymi dla szlachty, !!Dochodzi jeszcze obsługa wagi sam. oraz dostawa węgla wżenie, w lato zamiatanie plewienie grabienie lisci sprzatanie jednym słowem robienie za placowego wagowego oczywiscie za dodatkowe zajecia żeby wartownik broń boże nie za długo odpoczywał trzeba dac mu zajecie bo to jest w zakresie obowiąsków za to nie płacą,atmosfera jest różna przewazie jej nie ma ludzie skaczą sobie do gardeł o różne pierdoły nie ma szacunku + w tej firmie jałomuzna jest na czas ogólnie z tej pensji człowiek wegetuje ciuchy które dają czyli mundór made in china do tego płacą za srodki czystosci uwaga 3zł [ Śmiech] i mydełko fa ręczniczek.!!POZDRAWIAM

kju
@obywatel RP

cała prawda o jarexsach

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS