Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

OSZUŚCI

UWAGA!!!Tak beznadziejnej firmy ochroniarskiej dawno nie spotkałem.Ta pseudo agencja ochrony nastawiona jest na jak największy zysk jak najmniejszym kosztem.Pracownik w tej pożal się boże firmie bezczelnie i z premedytacją jest wykorzystywany i wyzyskiwany do granic możliwości. Firma ta posiada do ochrony zakład produkcyjny w Sosnowcu CEBI zatrudniający na 3 zmiany setki pracowników Byłem w tej firmie na rozmowie o prace na stanowisko młodszy wartownik.Po szkoleniu owa firma chciała mnie przyjąc do pracy, w czasie załatwiania formalności ogarneło mnie ZDUMIENIE .Okazało sie że zakład pracy zatrudniajacy mnóstwo ludzi na zmianie na bramie ochrania 1!!!!!!!! osoba zajmująca sie monitoringiem wypełnianiem papierów oraz wykonujaca obchód[W TYM CZASIE STRÓŻÓWKA JEST PUSTA] 1 osoba odpowiada za cały zakład pracy przy takim zakładzie powinno tam być zatrudnione na zmianie co najmniej 3 osoby a nie 1!!! Tą żałosną firmą ochroniarską powinna jak najszybciej zająć sie Państwowa Inspekcja Pracy oraz powinna być podana za wykorzystywanie pracowników do sądu pracy . Tą agencję ochrony powinno się jak najszybciej zamnąć .JEDNO WIELKIE OSZUSTWO

Grom
@OSZUŚCI

Obowiązkowo musi być 3 na zmianie. Jeden od siedzenia , drugi od myślenia, trzeci od robienia.

@OSZUŚCI

U nas też 1 stoi ,a roboty ful.Nie warto się angażować bo nikt tego nie doceni.Goła pensja.Premie tylko dla koordynatorów i dyrekcji

Alicja

@Wschowianin § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy uważasz, że takie sytuacje zdarzają się w firmie?

Danuta K.
@Alicja

Tak , w firmie Jarex jest stosowany mobbing , a to co Wy w Rzeszowie wyprawiacie , biuro + pracownicy ( ZŁODZIEJE I PIJAKI ) to powinien zająć się Wami PROKURATOR I ISPEKCJA PRACY !!!!!!!!!

Danuta K.
@Alicja

Ja jak będę zgłaszać to WYŻEJ!!!

Tak i to często

~robert

prawda, jak nie było godzin wyrobionych przez pracownika to wpisywali mu urlop bez jego wiedzy i zgody,nadgodzin nie płacili, oszukiwali człowieka na każdym kroku

byly
@~robert

Zgadzam sie z Robertem,tez pracowalem w tej firmie w oddziale Kuj,Pomorskim.Totalny balagan jaki jest w tej firmie to sie w glowie niemiesci,pozwalniali sporo pracownikow w zwiazku z otrzymaniem mniejszych dotacji z PFRONu,a pozostalym pracownikom wcisnieto pod przymusem podpisania dodatkowych nadgodzin po 2 zl lub zwolnienie z pracy jak nie podpiszesz umowy zlecenia.Pracownicy są zastraszani przez kierowników (koordynatorów),albo podpiszesz umowę zlecenie albo jestes na odstrzal,a reszcie dodaje sie do godzin planowych dodatkowo po 40-50 nadgodzin plus godziny osób które zostaly zwolnione . A dlatego bo jeśli na danym obiekcie pracowali 5 osób ,to teraz pozostaly 4 które musza wyrobic dodatkowo godziny za te 5 zwolniona osobę,plus te nadgodziny z umowy zlecenia za 2 zl i suma sumarom daje to po 250 h w miesiącu i gdzie tu są prawa osób niepełnosprawnych,a co robi w tej sprawie PIP,i PFRON,to jest jawny wyzysk pracodawcy na pracowniku.Ale zapewne nie tylko w Woj Kuj,Pomorskim takie praktyki są stosowane przez pracodawcę .sn,

@byly

Takie praktyki stosowane są prawie w każdym oddziale Jarexsu

Kontroler

Nie podam z skąd pisze jestem kontrolerem zatrudniam się na Umowę o Prace badam sytuacje a potem wysyłam inspektorów PIP i NIK. Na dzień dzisiejszy kontroli wysłanych przez zemnie poddanych zostało 10 firm ochroniarskich. Nie mogę być wszędzie ale firmy działają bezprawnie łamią prawa pracownicze i robią wybiegi ale znalazłem sposób na takich cwaniaczków powiem wam co robić. 1. Musicie zebrać się w grupę 3 osoby to już grupa. 2. Musicie dokładnie opisać wszystkie nieprawidłowości i wysłać do PIP NIK PEFRON. 3.Założyć Pozew grupowy 4. Opisać całe zdarzenia Mobbingu i przedstawić je w sądzie domagać się odszkodowania z tego tytułu. Zazwyczaj na 100 spraw 90 jest rozpatrywanych na korzyść pracownika. Nie kosztuje to nic tylko tyle że trzeba trochę potszekać ale warto. Jarexs jesteś na moim celowniku.

Kontroler
@Kontroler

Nie zgadzam się z tobą to nie ty masz udowodnić ze tak jest to firma musi udowodnić że tak nie jest napisałem już wcześniej w grupie siła nawet trzy osobowej ale im więcej tym lepiej.

@Kontroler

Już dawno powinni ludzie tak zrobić!!!!

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Ślusarz
ELSUR sp. z o.o.
logo firmy Szukasz pracy w Niemczech? ZNAJDŹ PRACĘ DLA SIEBIE (m / k) (088)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Anonus

Praca dla Masochistów.Niestety ,ale klimaty są skrajnie Negatywne.Po pierwsze:Grafiki zmieniane kilka razy w miesiącu.Nic nie można zaplanować ,bo koordynator dzwoni i mówi:będzie pani mieć służbę-jutro.A ja po 12 godzinach służby!!! Co jest jeszcze najgorsze to -koordynator daje do podpisu karty urlopowe ,inblanco ,kilka sztuk!!![usunięte przez moderatora].WIELOKROTNIE miałam zmianę 24 godziny Non stop.Niema dodatku za nocki!!!.Bo podpisujemy pusty formulaż wypłaty.Braki w umundurowaniu.Znajomemu za dojazdy nie zwracają,a przecież to Pefron daje kasę na dojazdy(czyżby ta kasa gdzieś sie podziewała w firmie?ciekawe na czyim koncie?).Pracuję w Elektrom...w DZ,ale juz mam 2 ciekawe oferty z Odry i Probetu,więc jeszcze popracuję jakies 2 tygodnie i idę na L4.Bo w tej firmie liczy się kasa dla Szefa.Koordynatorzy R i K tylko obiecują ,że będzie lepiej,ale widać,że oni dla 100 zł premmi potrafią obciąć sobie[usunięte przez moderatora]Dla odważnych-do lekarza na L4 i szukajcie prawdziwej pracy,gdzie wypłacają nie tylko za Nocki ale i premię raz na 3 miesiące.Pozdrawiam z Elektrometu z DDZ.

@Anonus

Zgadzam się tak jest

gdvg

Tak jak poprzednia osoba ostrzegam osoby niepełnosprawne przed pracą w tej firmie.Nieustanne braki prądu wodę trzeba przynosić z domu nieodpowiedzialni i niekompetentni ale wypłata zawsze na czas na koncie.

@gdvg

Zgadzam się

Były Pracownik

Byłem pracownikiem Jarexsu w Turku przez 5 lat i było w miarę dobrze nawet raz w roku bała impreza integracyjna dla pracowników ale w ubiegłym roku zaczęła jazda. Obecnie jestem na wypowiedzeniu i nic nie mogę się dowiedzieć czy mam przychodzić do pracy i gdzie czy mam urlop, kierownik nie odbiera telefonów dyrektora nie widziałem w ogóle na oczy, a numer telefonu nie do osiągnięcia. Biuro nieczynne a na drzwiach powieszona skrzynka na listy i to jest cały kontakt. Jedną osobą którą można zobaczyć to „PREZES” Gruby [usunięte przez moderatora]. Chodzą słuchy, że Jarexs wykupiła firma MAGNUM i chyba to jest prawda bo widzę jak podjeżdżają pod obiekty Jarexsu. Z tego co przekazał mi kolega, który pracował w grupie interwencyjnej to Jarexsowi został jeden obiekt a jedyną osobą która została jest tępy „PREZES” [usunięte przez moderatora], który „pracuje” codziennie w domu 24 godziny na dobę za to dostaje premie a kasą się dzieli z kierownikiem. Czytając opinie moich poprzedników całkowicie się zgadzam co do urlopów, że wysyłają na urlop kiedy im pasuje, a grafiki są dostarczane ostatniego dnia miesiąca rozpisywane do połowy i jeszcze pięć razy zmieniane, prawdą jest też że oprócz ochrony trzeba wykonywać inne ciężkie prace na przykład palenie w piecu mokrymi trocinami i śmieciami, co dla osoby niepełnosprawnej z urazem kręgosłupa jest katorgą. Kierownik jak uda się do niego dodzwonić mówi, że nie ma czasu bo jest na obiekcie w Poznaniu a ja mam siedzieć w domu i czekać na telefon. Obecnie nie polecam Jarexu w Turku bo wygląda to tak jakby kierownictwo urzędowało gdzieś w Mongolii i nie wiadomo czy się jeszcze pracuje czy ma się urlop i trzeba usilnych starań aby dowiedzieć się gdzie i kiedy trzeba przyjść do pracy. Jedyny pozytyw to wypłata wpływa na czas nawet jak się jest na wypowiedzeniu nie pracuje i siedzi w domu.

@Były Pracownik

Prawda

ja takze pracuje w tym samym zakladzie co ostatni komentarz byl dodany i stwierdzam ze osoba ktora to napisala ma szczera racje jestesmy wykorzystywani do roznych prac nawet po domach prywatnych co do nas nie nalezy przerzucaja nas z miejsca na miejsce a jak cos sie nie podoba to na polkowice a ze dojazd jest okolo 50 kl to ludzie sie zwalniaja bo to sie nie kalkuluje dojezdrzac jesli chodzi o urlopy to ci co chca to dostaja ale nie wszyscy trzeba sie prosic jedyna zaleta tego zakladu jest to ze wyplaty sa na czas jesli chodzi o odpowiedz na ostatni komentarz to stwierdzam ze to juz jest zastraszanie pracownika przez pracodawce i osobiscie udal bym sie z tym do kierownictwa tylko ze tam nikt nie chce z nami rozmawiac albo do panstwowej inspekcji pracy wiec warto sie zastanowic co sie pisze na takich forach

Stanisław

Ja byłem pracownikiem tej firmy Jarex oddział Świdnica moje stanowisko pracy był Metzeler w Dzierżoniowie.Do puki nie zagubiono moich dokumentów do pracy było okej.Zatszeła się jazda jak upomniałem się o umowe o prace.Pani M[usunięte przez moderatora] to najgorsza zmora firmy Jarexu,nawet dyrektor naczelny nie wiej o jej przekrętach. Zatrudnia prawie całą rodzine nie mówiąc o jej siostrze która nie jest przcownikiem tej firmy.Tak jak ona potrafi poniżyć pracowników i wyzywać to głowa mała,a nie daj boże ktoś nie przyjdzie pracować po godzinach i wolne dni od pracy to każe pisać o natycmiastowe zwolnienie z pracy Prawda to że przerzuca ludzi z zadladu na zakład innej firmy zaniedbując obowiązki na Metzeler..Nie mówiąc o tym że pani M[usunięte przez moderatora] wykorzystuje samocod firmy Jarex do spraw prywatnych.Zamierzam się wybrac do sądu pracy.I nie polecam tej firmy.

@Stanisław

Zgadzam się

pracownica

witam serdecznie byłam pracownicą jarexu plus oddział w bytomiu i powiem szczerze ze nie narzekam na firmę ale narzekam na koordynatora [usunięte przez moderatora]

@pracownica

iwonabk532

Witam ja pracuje w oddziale Jarex Plus drugi miesiac i jak w lutym zlozylam o dofinansowanie na dojazdy do pracy ,i pojechalam spytac do Boleslawca Powiedziano mi ze wszystkie wyplaty wstrzymano zalamac sie mozna jesli sie ma trzy osoby na utrzymaniu z jednej pensji i jeszcze dojezdzac do pracy ,wczesniej w Piascie sprzatalam i ryczxał od razu bez rzadnych ktetactw Jarex Plus [usunięte przez moderatora] wartownikow !!!

@iwonabk532

Alicja

@Jerexs pracownik czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Rozumiem, że nie masz pozytywnej opinii na temat pracodawcy JAREXS, ale Twój komentarz niewiele nam wyjaśnia. Pamiętaj, aby wpisy zawierały wartość merytoryczną oraz były zgodne z regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Jerexs pracownik

Praca jarexs to wyzysk człowieka !

Jerexs pracownik

Na kasę za zlecenie czeka się ponad miesiąc oddział Lębork.Masakra i jaja sobie z ludzi robią.

Nnn

W oddziale pomorskim jest fajna atmosfera .Zazwyczaj siedzisz na 1 obiekcie.Wypłata na czas.Aby dostać za dojazd trzeba poprostu zgłosić do szefa,a nie aferę kręcić.Za nadgodziny szef oddaje dzień wolny.Przelew za zlecenie jest zawsze 15 i za dojazdy do 15.Koordynator ma dużo spraw na głowie taka praca użeranie się z ludzmi.Pracuje prawie rok i jakoś grafik zawsze mam na czas,wodę na obiekcie a w każdej ważnej sprawie mogę dzwonić do szefa kiedy chcę i zawsze problem jest rozwiązany.Mi dobrze pracuje się wtej firmie.

Kreizol
@Nnn

Kierownicy i koordynatorzy mają dobrą pensję i dobrze kombinują ;;;"uzeranie z ludzmi"-za to bierze wypłate za która da sie zyc!!!

@Kreizol

Plus to co ludziom z dojazdów i nadgodzin zabiora.

Dejzi

Pomorski oddział to banda .Jak w (usunięte przez administratora) włazisz kierownikowi masz wszystko.!!!Straszą zwolnieniami .Na obiektach brak wody,mikrofali.Koordynator rodzinkę wozi rodzinkę autem służbowym.Ludzi ściemnia i ignoruje.Pierdoli jak potuczony w sadzie.A swoich pracowników nie słucha.

Ubast
@Dejzi

Zapomniał jak w Aresie pracował jak wy - jego ludzie

Gustaw

Zakład wyzysku niepełnosprawnych to firma jarexs.Otrzymują zwroty na ludzi z pefronu .Wydaja na siebie.Pracownicy ci na dole nie otrzymuja nic

@Gustaw

Koordynatorzy otrzymują od Dyrektora Jarexs pieniądze socjalne i z funduszu rechabilitacyjnego.To ich zadanie dbać o swoich podwładnych pytać o ich potrzeby kupować wodę,środki biurowe odzież wypłacać za dojazdy itd.Z tej kasy fakturami rozliczają się przed Dyrektorem w Legnicy.Bynajmniej tak jest w Polcowicach

LLxx

Pracuję w Jarexsie .Zarabiam 1670 ,bilety do pracy kupuję z tej pensji "dojazdówka" nic o niej nie wiem?!.Elita ją dostaje ...

Alfred
@LLxx

Bo to ściema raz dali mi 150 zl przez rok i nastała cisza

Pracownik Jarexu
@LLxx

To cię stać bo ja moje mandaty wyślę niech kierownicy jarexs zaplaca

Mała

Pracę e Jarexie oceniam bardzo dobrze.Pracuję na różnych obiektach i mam różne obowiązki.Jestem zadowolona.

@Mała

Głupoty gada!!!

Kreizol
@Mała

Lizus kierownika albo ....

Arturro

Wineberger,Kupiec Lębork.Czy zgada wam się wypłata bo mi nie???

Stasiu
@Arturro

Zbigniew to jest Zbigniew -wiemy wszyscy zgadza się wszystko i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS