BETATRANS Stanisław Dudek

Opinie o BETATRANS Stanisław Dudek

beciok

He HE widze ze pamietasz czasy za dupnego(-:

sos

to prawda zarobki i robota wręcz dupna, auta też nowe i zadbane, dziś za leżenie do góry kołami nikt nie płaci, to prawdą piszą tu bzdury, Ci, którzy nie dali rady

jan grożny

cześć tu są same wypowiedzi gości którzy nie dali sobie rady w transporcie ciężkim i teraz chcą się gdzieś wygadać.TO JEST ŻAŁOSNE według mnie ja pracuje i nie narzekam !za darmo nic nie ma.

zezol

a ja myślę, że o Becie piszą źle Ci, którzy tu nie mogą pracować. Kasa jak każdy wie duża, weekendy wolne też się zdarzają. Sprzęty bardzo zadbane i wszystko chodzi jak w zegarku. Może jest dyscyplina nie powiem, ale za leżenie bykiem nikt dzisiaj nie płaci. A jeśli ktoś kogoś takiego zna, to proszę o numer telefonu, poleżę sobie jak zapłacą. Ta Pani [która tu wcześniej pisała], której mąż zarabia 4400zł/m-cznie widocznie dostaje tylko część wypłaty :)) i o tym powinna porozmawiać ze swoim mężem a nie tu na forum,

KAWIOR
@zezol

mniemam iż ta opinia została wystawiona przez pracownika biurowego. Wnioskuję, to po stylu retorycznym. Pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BETATRANS Stanisław Dudek.
kkkkk

Hmmm a jaka to jest ta dobra kasa? Ile wychodz?

Mleczko

...a ja tam jestem zadowolony z pracy mam dużo wolnego i dużo zarabiam:-)nie jestem z pierwszej ligi i długo pracuję we firmie kasa na czas szeryf ok.Tak jest,że na początku jeździ się w podwójnej bo nie ma wolnych aut ale ci nowi tez maja dobra kasę i wszystko robi się w kółkach :-)pozdrawiam całą Betę:-)

Johny57

Pierwsza liga w becie to magistrzy parkingowy jeżeli chodzi o transport. Najlepiej z nimi nie stawać, gadać i w ogóle daleko od nich bo wszystko co powiesz może zostać użyte przeciwko tobie i na pewno szef dowie się o tym szybciej niż myślisz. W tej firmie bardziej wykańczają "koledzy" kierowcy niż Szef

zibi

pracowalem tam u nich.. szef wporzadku fakt wymaga ale placi to najwazniejsze..auta porzadne i zadbane wcale sie nie dziwie ze to perly dla niego.. jedna wada za duzo wierzy kierowca z pierwszej ligi.. zwlaszcza tym starszym kretaczom co nie umieja sie przyznac jak cos spiepsza tylko zwala wine na mlodego a umywaja rece.. pozdrowienia dla szefa.

Hej, a możecie napisac w jaki sposób dostaliście sie do pracy w BETATRANS? Bowiem szukam ich ogłoszeń o prace i niestety nie udalo mi się nic znaleźć. Interesuje mnie oczywiście praca kierowcy. Ile w ogóle czasu spędzacie w domu? Czy to faktycznie wygląda tak jak napisał troy i ciągle jest się w trasie?

kierowca
@Paweł

Papiery składasz w firmie na ul.regera oczywiscie jestes osoba nie palaca inaczej cie nie przyjmie,w domu jestes gosciem ale zarobisz na poczatek jazda w podwójnej obsadzie kilka miesiecy powodzenia.

rico

Jak na dzień dzisiejszy tam jest? czy warto składać papiery?Prosze o jakies info

champagne
@rico

Papiery mozesz zlozyc,jesli nie ciagnie cie do domu,bo wiekszosc czasu spedzisz w trasie. jak juz wrocisz do kraju,to na poczatku czekaja na ciebie rozladunki i zaladunki,bo tzw 1 liga nie laduje sama swoich samochodow. jesli chcesz zarobic kase,to z wyplatami nie ma problemu,bo kasa jest na czas.

osen

chodźmy do rumtexu!!!

Cyrus

Jak ci źle w becie to proponuję MIROXTRANS !! Idź popracuj w mirox to szybko wrócisz do Bety!! Za 240 godzin w mirox dostałem 1600 złotych!

beciok

to prawda zarobki i robota dobra auta tez nowe i zadbane ale wszystko ma swoja cene kierowca musi wykazac sie profesionalizmem i dbałościa o sprzęt szef stawia bardzo wysokie wymagania co do kierowcy i narawde cięzko wytrzymać taka presję w pracy i szczerze powiem że nie każdy sie nadaje do pracy w becie wiem bo pracuje tam 2 lata p.s lepiej o 500 zł mniej zarobić ale mieć tzw.święty spokój

kibiult

dobrze płaci i na czas z tego co wiem i dbajacy o swoje samochody ale widuje jego samochody na trasie

Zostaw merytoryczną opinię o BETATRANS Stanisław Dudek - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BETATRANS Stanisław Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy BETATRANS Stanisław Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BETATRANS Stanisław Dudek?

BETATRANS Stanisław Dudek