BETATRANS Stanisław Dudek

Opinie o BETATRANS Stanisław Dudek

Aktualność
W firmie Betatrans jest stały nabór na stanowisko kierowca. Osoby zainteresowanie pracą prosimy o kontakt telefoniczny z właścicielem Stanisławem Dudkiem pod numerem   608682010.
Serdecznie zapraszamy.
Kryska
@@kierowca

Kolego, czytam kilka razy to, co napisalem i... nie bardzo wiem, o co Ci chodz - tzn., co chciales przekazac? Mozesz napisac to raz jeszcze, jasniej i ze znakami interpunkcyjnymi - mysle, ze bedzie lepiej. To nie hejt, serio chce zrozumiec, co napisalem, ale trudno mi cos z tego zrozumiec. Pozdrawiam.

K9

Jest tyle opinii, ilu kierowców. Ale jedno jest pewne, Dudek jest uczciwy i wypłaca co do złotówki.

Byłem Widziałem
@K9

Trzeba się z Tobą zgodzić. Kto przerobił paru dziadów, wypłat na raty, wyeksploatowanego sprzętu i dziwnych kombinacji ten będzie sobie szanował robotę w BT.

Byłem Widziałem
@K9

don 87

A ja wam powiem ze ta firma jest oki i Stasiu tez spoko czlowiek placi w terminie i nie ma ze ee tyle,, ile masz tyle dostaniesz. Sam tam pracowalem i zaczynalem poczatek z ciezarowkami dzieki panu Staszkowi mialem okazje zaczac przygode zaraz po zrobieniu prawa jazd. Co do kierowcow faktycznie trzeba uwzac bo sa ludzie ale sa tez swinie. sam sie przekonalem o tym. ale mimo waszystko wrocil bym do bety bo nie bylo zle ;) Pozdrawiam Pana Stanislawa

zezol

a ja myślę, że o Becie piszą źle Ci, którzy tu nie mogą pracować. Kasa jak każdy wie duża, weekendy wolne też się zdarzają. Sprzęty bardzo zadbane i wszystko chodzi jak w zegarku. Może jest dyscyplina nie powiem, ale za leżenie bykiem nikt dzisiaj nie płaci. A jeśli ktoś kogoś takiego zna, to proszę o numer telefonu, poleżę sobie jak zapłacą. Ta Pani [która tu wcześniej pisała], której mąż zarabia 4400zł/m-cznie widocznie dostaje tylko część wypłaty :)) i o tym powinna porozmawiać ze swoim mężem a nie tu na forum,

KAWIOR
@zezol

mniemam iż ta opinia została wystawiona przez pracownika biurowego. Wnioskuję, to po stylu retorycznym. Pozdrawiam.

YM Nowy wpis

mam ofertę dla kierowcy C+E i chce się rozeznać. Parę lat temu o Scaniach pisaliście i też w opisie ogłoszenia mam ją wskazaną wraz z podkreśleniem, że to nowy tabor. Ile lat maksymalnie? I tak na marginesie stawkę na rozmowie się ustala, że w ofercie jej nie podali?

Nowy wpis

@YM

Dzień dobry ,proszę zadzwonić do właściciela pod nr 608682010 i najlepiej umówić się na spotkanie.

Ciekawy Nowy wpis

Jak tam robota na Włochy wygląda ? Warto składać podanie na kierowcę?

Witam. Obecnie w firmie Betatrans jest rekrutacja na stanowisko pracownika biurowego. Czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest atmosfera w biurze i czy jest szansa zarobić 5tys.miesiecznie netto. Pracuje kilka lat jako młodsza księgowa W dużej firmie. Pozdrawiam.

MW

Witam, jak długo trwa cały proces rekrutacyjny u Państwa? I kiedy można spodziewać się przyszłych przyjęć? mam na myśli to czy będzie planowany rozwój względem stanowisk czy raczej należy oczekiwać rotacji?

@Monika

Witam. Atmosfera jest bardzo fajna ,jestem obecnie pracownikiem, ale niestety rekrutacja została już zakończona.

@MW

Proces rekrutacji zależy od ilości złożonych CV i znalezieniu odpowiedniej osoby. Na tą chwilę nie planujemy nowych przyjęć na stanowisko pracownika biurowego.

Mira

A z ilu etapów składa się przeważnie proces rekrutacji? Czy jest możliwa rekrutacja w formie zdalnej czy raczej trzeba osobiście pojawiać się w siedzibie?

@Mira

Proces rekrutacji składa się z jednego etapu i zawsze jedynie w formie osobistej.

NB Nowy wpis
@BETATRANS Stanisław Dudek

Z jednego etapu? Jest to tylko czysta formalna rozmowa w oparciu o informacje zawarte w cv czy jednak podczas niej można się spodziewać pewnych pytań? Dodatkowo interesuje mnie informacja zwrotna, czy jest ona możliwa do otrzymania jeszcze tego samego dnia?

FH

W jednej z odpowiedzi odnośnie systemów ktoś pisał, że potencjalnie mój partner będzie robił kolko 4-5 dni i 45 h będzie w domu. Czemu 45? A co się stało z pozostałymi trzema? Jest cos co jeszcze powinnam z bieżącej sytuacji wiedzieć nim podeślę mu link?

@FH

Proszę zadzwonić i dopytać o warunki i regulamin zatrudnienia.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BETATRANS Stanisław Dudek.

Jaki jest wkład kierownictwa BETATRANS Stanisław Dudek w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aktualność
Serdecznie zapraszamy.
Bartek

Witam, co oznacza "staly nabor"? Problem w kierowcach czy w firmie???

@Bartek

Firma jest otwarta na nowych kierowców po prostu, czy to źle ? Czemu widzisz w tym jakiś problem? Jak widać ciężko dogodzić ludziom !!!

@BETATRANS Stanisław Dudek

Jezeli "firma jest otwarta na nowych kierowcow", to oznacza nie mniej i nie wiecej, ze albo ma braki kadrowe, albo chce wymienic obecna kadre. Zakladam to pierwsze, a pomocne mi w tym sa tutejsze opinie. Jest tez oczywiscie opcja "dynamicznego rozwoju", ale... Jakis problem najwidoczniej jest, skoro jest taka sytuacja, jaka jest. I tu sie zgodze w 100% - wszystkim z pewnoscia sie nie dogodzi.

Arek
@Bartek

Nie ma żadnego problemu. We wszystkich dużych firmach mających 100 zestawów i więcej a taką jest Beta, zawsze była jest i będzie rotacja kierowców. Nic nie zwykłego

Arek
@Bartek

Pracowałem tam, krotko bo krótko , zwolniłem się bo znalazłem prace na miejscu za dobre pieniądze i tyle. Wcześniej przerobiłem trochę firm i napewno Beta względem przejrzystości wynagrodzenia , warunków pracy i taboru jest jedna z lepszych firm na rynku.

@Arek

Dawno temu tam pracowales? Ile maja /mieli na czas Twojej pracy/ zestawow i czy maja baze tylko obok Scanii przy Miedzyrzeckiej w B-B?

@kierowca
@Bartek

Nie mieli bazy obok scani tylko mają a cała scania i plac dookoła to własność Dudka tzn scania ma w Betatrans nie odwrotnie

Kryska
@@kierowca

Czy firma BETATRANS Stanisław Dudek kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Beciok

L-4 w becie to znaczy mniej na wypłatę 2000tysoace złotych szef zabiera .

@Beciok

2 tys to troszkę nie za dużo za bycie chorym? na jakiej zasadzie tak i co na to umowa?

@Beciok

Beciok jest coś takiego jak premia uznaniowa ,nie wiem czy kiedyś o tym słyszałeś? Szef ma prawo ja zawsze zabrać, bo to jest jego dobra wola, że w ogóle ją Wam daje. Niestety jeśli w ciągu jednego miesiąca 16 kierowców nagle się rozchorowało z wiadomych powodów..., to nie dziw się ,że szef musiał podjąć jakieś kroki. Fajnie się Wam wszystkim pisze anonimowo ,ale przez takich jak Wy ,łatwo można wyłożyć nawet bardzo dobrze prosperującą firmę. Tyle w temacie .

DAro
@Zofia

A co?! za siedzenie w domu chcesz ile dostać!!!

@DAro

A nie wiem, to pytanie chyba retoryczne? Odnosząc się już do tych samych l4 to potem ludzie jakoś muszą tutaj wszystko po powrocie nadrabiać? jest to jakkolwiek egzekwowane czy raczej nie ma co, bo robota stale do przodu w firmie idzie? stale powiększają zespół?

...
@Zofia

Zofia widzę ,że nudzi Ci się i żyjesz tylko tym co w Becie. Weź się za robotę i siedź mniej przed kompem. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie .

Jasiek

Mam same dobre wspomnienia z ta firmą.

@Jasiek

a dlaczego są to już tylko wspomnienia jeśli można spytać? na którym stanowisku i jaki staż udało Ci się nabić? pytam, bo ciekawa jestem jakie podwyżki potencjalnie można tu dostać, napiszesz?

Jasiek
@Zofia

Zofia bo sytuacja życiowa zmusiła mnie do wyjechania za granice. jestem w kontakcie z kierowcami i wiem,że mają się tam dobrze finansowo.

@Zofia

Sadzac po nicku, to zapewne "drajwer" :-))))) i to pewnie z duzym stazem - niekoniecznie w tej firmie :-))) A co do powodu zmiany, to... to taka standardowa odpowiedz - zwlaszcza jezeli komus zalezy na pozytywnym wydzwieku opinii :-)))

@Bartek

Wniosek odnośnie tego że ten długi staż miałby nie odbyć się tutaj w firmie wyciągasz jedynie po jakiś opiniach czy wiesz już coś więcej z własnego doświadczenia? zadeklarowałeś się wtedy jako kandydat więc w sumie byłeś już na jakiejś rozmowie? obecnie przebiega standardowo? w sumie to trudno jest się tutaj dostać? zastanawiam się po prostu nad liczbą kandydatów na jedno miejsce

Witam chciałem się wypowiedzieć bo niemoglem kiedy zostałem zwolniony z niewiadomych mi przyczyn otóż zostałem wysłany na 2 trasy w podwójnej obsadzie .Pierwsza trasa przebiegła bardzo dobrze trafiłem na bardzo fajnego kolegę który znakomicie mi wszystko wytłumaczył,lecz niemogę nic dobrego powiedzieć na temat drugiego kierowcy który jest A społeczny,już przez tel gdy z nim rozmawiałem wydawał się być bardzo oburzony sytuacja że musi jeździć z drugą osobą ,gdy dotarłem na bazę kierowca stwierdził że niema miejsca dla mnie na rzeczy w kabinie i muszę dac na naczepa mówię ok A myślę sobie to nieźle trafiłem na knura ,następnie przed zaladunkiem kierowca chwalił się że już 15 rok w transporcie w firmie 13 lat mówię ok ,przed wjazdem na firme gdzie był załadunek kierowca zakopał się jak świerzak przez 2 godziny próbował wyjechać lecz bez skutku więc stwierdził że zakładamy łańcuchy o.ktorych niemiał pojęcia jak założyć pracując 15 lat w transporcie ja je zakładałem lecz niedalem rady byłem cały mokry przez to puzniej dostałem choroby bo kierowca niepuszczal ogrzewania postojowego w kabinie twierdząc że on niemoze spać. Jakoś nas ciezarowka inna wyciagała na pasie .zaladowani wyjechalismy do Włoch na pierwszym odpoczynku o 3 w nocy kierowca wyciąga laptopa i i puszcza filmy na glosnikach w kabinie gdzie mieliśmy iść spać już Nie wytrzymałem psychicznie i zwróciłem mu uwagę że jak chce tak robić niech sobie robi będąc sam w kabinie A nie z drugim kierowca od tej pory chłop się tak obraził że nierozmawialismy już więcej zabardzo nawet był do tego stopnia bezszczelny iż nie dał mi nawet kawy zrobić na jego butli z gazem ,kiedy dzwoniłem co mam wziąść w trasę stwierdził.zebym nic nie brał bo on wszystko ma tak miał wszystko lecz dla siebie ja się stołowalem na stacjach paliw żeby jakoś ta trasę przetrwać .We Wloszech na rozładunku kierowca ten niedal awizacji rozladunkowej i z tego niedbalstwa byliśmy rozładowani dopiero 11godzin puzniej .Przez co mieliśmy bardzo napięty grafik wróciliśmy w dzień wigilji gdzie można było dzień wcześniej zjechać kilka dni puzniej zostałem wezwany do biura i otrzymałem wypowiedzenie umowy z niewiadomych mi przyczyn prawdopodobnie kierowca z którym byłem bardzo na mnie nagadał niestworzonych historii ,które Pan Staszek przyjął i stwierdził że mnie zwolni.Bardzo mi przykro że taki knur z ktorym musiałem żyć w trasie i przez niego to ja jestem ofiarą przedstawił mnie w firmie źle A Pan Staszek w to wszystko uwierzył .Pozdrawiam ogarnietych kierowcow w firmie betatrans

JA JA

Bo w tej firmie pracuja sami pupilki jak szefa tak spedytora. A kierowcy obgaduja jeden drugiego. Pupilek dostaje trase w kółku drugi (usunięte przez administratora) na powrocie po 4 lub wiecej doladunkow. A jak chcesz sie zwolnic strasza dyscyplinarka i tym ze masz oddac swoja wyplate bo w Ciebie zainwestowali.

Iwona

Mam pytanie ,dlaczego nie spytałeś w firmie o powód wypowiedzenia umowy, tylko tu publicznie próbujesz obsmarować firmę i kierowcę. Dlaczego nie zgłosiłeś po trasie żadnych zażaleń? Czyżby do końca jesteś szczery ? Kierowca, z którym jechałeś jako nieliczny robi w naszej firmie podwójne trasy i nigdy nie było na niego żadnej skargi . Wręcz przeciwnie kierowcy sobie chwalą jeżdżenie z nim.

@JA JA

Skąd tyle wiesz o firmie, skoro jesteś dopiero kandydatem?

Przemysław
@Iwona

Jak już mowa o podwójnych trasach to powiesz w jakim systemie się pracuje? To znaczy mam na myśli ile czasu w trasie i jaki potem odpoczynek? Podwójne obsady często się zdarzają?

Geralt
@Przemysław

Robisz kółko 4-5 dni i 45h w domu i znowu kółko i 45h itd

Rado12

Witam. Pytanko mam czy bez doświadczenia przyjmują do Firmy? Na jakie zarobki można liczyć? Pozdrawiam.

Jhh

Pewnie nuwke salonu dostaniesz

@Jhh

Każdy nowy kierowca dostaje nowy samochód? Czy zdarza się też przejąć samochód po kimś kto odszedł z firmy?

@Rado12

Obecnie można zarobić 8-9 tyś. z weekendami nawet 10tyś.

Kazimierz
@BETATRANS Stanisław Dudek

10 tys, toż to (usunięte przez administratora) kasy. Macie jakąś preferowaną formę zatrudnienia?

@Kazimierz

Tak, zatrudniamy tylko i wyłącznie na umowę o pracę.

Gggggg
@BETATRANS Stanisław Dudek

Ja 9 10 tys chyba za dwa miesiące robię 4 lata i nie widzę tych piendzy a o nowym samochodzie to pomarzyć morzna lepiej piszcie prawdę że tylko nieliczne grono specjalnie traktowane tyle zarabia reszta robi to co mu dadzom i nawet narzekać nie morze bo karzom się zwalniać

Dociekliwy
@Gggggg

To czemu tam robisz aż 4 lata ,jeśli jest tak tragicznie ? Dobrze Ci mówią żebyś się zwolnił ,po co się męczysz?

Bolek
@BETATRANS Stanisław Dudek

Znajomy mówi mi, że można 12000 netto wyciągnąć robiąc kółka do Włoch 5/2. Czy to prawda?

Bolek
@Gggggg

Znajomy mówi mi że można 12 000 zarobić robiąc kółka do Włoch 5/2 jak się 5 tras w miesiącu zrobi. Czy to realne?

Jo

Nie taki samochód idzie do utylizacji. Pomyśl zanim coś zapytasz.

kolega
@Gggggg

Widzę, że większość lekcji z j.polskiego byłeś na wagarach ;)))

Jak długo czekaliście na odzew z BETATRANS Stanisław Dudek? Oddzwaniają zawsze?

Iwona

Witam! Byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej ? Zazwyczaj szef na rozmowie o wszystkim informuje.

Ggguu

Ja bym proponował docenić obecnych pracowników wtedy nie będzie poczeba rekrutować

Dominika
@Ggguu

Sugerujesz że obecnie nie doceniają? Chodzi ci o finanse czy co? Może rekrutują bo się rozwijają?

michał

Polecam,masz chęci ,to będziesz zadowolony.

Jak szefostwo w BETATRANS traktuje ludzi?

866uu

Jesteś numerem

@866uu

numerem? co to znaczy?

Lucas

Jak tam na dzień dzisiejszy z pracą w beta?przyjmują???

szofer
@Lucas

przyjmują chętnie

Przemysław

To fajnie że przyjmują. Trzeba mieć duże doświadczenie za kółkiem czy wystarcza dobre chęci. Weź coś doradź.

Rado12
@Przemysław

Podobno przyjmują bez doświadczenia.

wkurwiony

Dlaczego ta firma NIE szanuje starych, dobrych kierowców? , trzeba było odejść a szkoda Panie STASZKU bo było dobrze tylko ten szrot!!

@wkurwiony

Udzielam odpowiedzi . Stary doświadczony kierowca zna swoją wartość i szanuję się , a tam potrzeba mniej rozgarniętych ponieważ w kółku to i małpa do Włoch zajedzie , nie było tak ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BETATRANS?

Atmosfera jak na Marsie

Czy BETATRANS zapewnia kartę multisportu?

i go

Zapewnia , w jedną stronę ładujesz stal otwierasz wszystkie boki + dach + 28 pasów, nakładki , gumy itp. W drugą stronę to samo i masz taki multisport że ho ho ni i pauza 24h i znowu multisport.

Jun

A jak z wypłatami? 7 tysięcy idzie zawsze zarobić? Jak często w domu i jak długo 45h zawsze?

Górnik
@Jun

45h zawsze a 7tys to czasem raczej 6tys a robota Gruzja raz lepiej raz gorzej ale spedytor ogarnięty

bu...chacha
@Górnik

Spedytor ? ogarnięty? jaja jakieś? Co da CEfa to ma.

Ryszard
@bu...chacha

Witam. To jak wyglądają zarobki za pracę w tym miejscu bo szczerze mówiąc teraz nie bardzo rozumiem Wasze wpisy? Te 7000 netto jest realne do osiągnięcia przy wysokim zaangażowaniu?

Zostaw merytoryczną opinię o BETATRANS Stanisław Dudek - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BETATRANS Stanisław Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy BETATRANS Stanisław Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BETATRANS Stanisław Dudek?

BETATRANS Stanisław Dudek