WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

Opinie o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

absolwent

reasumując wyłania się bardzo kiepski i nieprzychylny obraz pracy w tej firmie. Dziękuję wszystkim ale dzięki Wam mam obraz złej atmosfery, wielu zaniechań i fatalnej organizacji! Nie wiem tylko na czym polegaja te inwigilacje ale aż strach pomysleć. Widzę że nie jest to firma w której można lokować swoją przyszłość i liczyć na rozwój...

stronniczy

pan "moralizator" się odezwał. Jak się nie ma argumentów to się wyzywa adwersarzy od tchórzy i płytkich ludzi! A pomyślałeś, że każdy niezadowolony gdyby się ujawnił mógłby starcić tę pracę, bądź co bądź jedyną w tym momencie??? Każdy ma prawo oceniać jak on to widzi danym momencie! Spróbuj się wczuć w sytuację innych, punkt widzenia od miejsca siedzenia!

Zadowolony
@stronniczy

To ja już nic z tego nie rozumiem! Człowieku jaka to jest logika i wasze myślenie najpierw twierdzicie że pracy nie brakuje po czym twierdzisz że jak byś się ujawnił to byś stracił pracę wiesz co Śmieszny jesteś!

Patrząc z boku
@stronniczy

Wasz język jest dość ograniczony pokazujecie to jakiś kodeks prawa sprzed czterech lat panowie obowiązuje elastyczny czas pracy od jakiegoś czasu jak ktoś w ogóle ma pojęcie co to jest. Na wiosnę pracy więcej na zimę pracy mniej wszystko się normuje i tak było zawsze a od trzech tygodni nagle oburzenie jak to w firmie jest niedobrze! Jedynie co umiecie napisać to to żeby kierowniczkę zwolnić ale nie pomyślicie że jak przyjdzie ktoś inny To może być dużo gorzej! Także panowie Przestańcie narzekać i możesz skupcie się bardziej na pracy! Niż na wypisywanie bzdur bez pokrycia. To jest bardzo przykre że tak źle oceniacie kierowniczkę pomimo że Jak macie jakiś problem to pomaga wam go rozwiązać. Panowie dużo większa ilość kierowców jest zadowolona z kierowniczką i zastępcy logistyki Zaakceptuj cię to oraz Przestańcie rzucać błotem! Droga pani kierowniczko większość kierowców stoi i za panią murem !!!jest pani w porządku babka!!!! Proszę się nie przejmować tym co to wypisują bo wystarczy jedna rzecz przekręcić i potem się robią niepotrzebne plotki.

Niko

Takim prostym językiem dla zrozumienia pracownik może pracować 40 godzin tygodniowo czyli 8 godzin dziennie każda kolejna godzina to jest 50% sobota 100%( możecie robić więcej nadgodzin jeżeli dogadacie się z pracodawcą i on wam za to dodatkowo zapłaci) A jak wam to wychodzi to sami sobie Policzcie . To ile mam nadgodzin wychodzi rocznie więcej jak 150? :)))Z wyrazem Wielkiego szacunku dla bardzo mądrego pana zadowolonego. Tylko żebyś się nie zapowietrzył! Prawo pracy trzeba przestrzegać w dwie strony.

Ekspert prawa pracy

Według Kodeksu Pracy pracodawca ma prawo zlecić pracownikowi 150 nadgodzin rocznie. Jeśli liczba godzin okaże się większa pracodawca może ponieść finansowe konsekwencje, chyba, że w umowie pracownika, lub w regulaminie doda odpowiedni zapis.Zgodnie z uregulowaniami zawartymi w Kodeksie Pracy (KP) czas pracy nie może co do zasady przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 4 miesięcy. Jeżeli jest to uzasadnione rodzajem pracy lub jej organizacją, może być stosowany system równoważnego czasu pracy, w którym jest dopuszczalne przedłużenie dobowego wymiaru czasu pracy, nie więcej jednak niż do 12 godzin, w okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 1 miesiąca. Przedłużony dobowy wymiar czasu pracy jest równoważony krótszym dobowym wymiarem czasu pracy w niektórych dniach lub dniami wolnymi od pracy. Zgodnie z art. 151 § 1 KP praca wykonywana ponad obowiązujące pracownika normy czasu pracy, a także praca wykonywana ponad przedłużony dobowy wymiar czasu pracy, wynikający z obowiązującego pracownika systemu i rozkładu czasu pracy, stanowi pracę w godzinach nadliczbowych. Praca taka jest dozwolona wyłącznie w dwóch przypadkach: konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii, - szczególnych potrzeb pracodawcy. tym drugim przypadku, ustawodawca przyjął, że liczba godzin nadliczbowych nie może co do zasady przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 godzin w roku kalendarzowym. Pracodawca może jednak przyjąć inną dopuszczalną liczbę nadgodzin, choćby miała być ona wyższa od 150. Dotyczy to pracodawcy objętego układem zbiorowym pracy lub zobowiązanym do ustalenia regulaminu pracy, a jeśli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym lub nie jest zobowiązany do ustalenia regulaminu pracy (zatrudnia pracowników w liczbie mniejszej niż 20), większą liczbę nadgodzin może ustalić w drodze porozumienia z pracownikiem i umieścić te ustalenia w umowie o pracę. Zgodnie z art. 1511 § 1 KP za pracę w godzinach nadliczbowych, pracownikowi oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości: 1) 100 proc. wynagrodzenia - za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających: w nocy, w niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, 2) 50 proc. wynagrodzenia - za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w każdym innym dniu.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierownik Działu Nasion Rolniczych?
Obserwator 3

Jako obserwator nie pracujący w tej firmie Jestem mocno zaniepokojony w tym co tu piszą 7 opinii pozytywnych natomiast 72 negatywna jednak nie wszystko wyssane z palca panie $$$zadowolony$$$*Martwi mnie co tu piszecie 90% jest źle nastawionych z tego wynika. Firma ewidentnie kuleje. Zauważyłem wszystko skupia się na oświadczenia dla driverów. Może najwyższy czas pójść na kompromis?

obserwator 2

Pani R. jest ok! to nie ona wymyśliła oświadczenia! wykonuje tylko obowiązki zlecone z góry!

Obserwator

Jako obserwator i pracownik widzę to tak drogi pracodawco a może i najdroższy szanujcie pracownika jak siebie samego to będą obydwie strony zadowolone a wychodzi na to że nie są zadowolone jak to w życiu bywa pracownik który ma największą styczność z pracy z klientami z otoczeniem wykonuję różne rzeczy o których nie powinien mówić na głos a tym bardziej na forum a to się powolutku zaczyna dziać to jeden to drugi coś wypisuje A to jest niebezpiecznie Przecież to każdy może przeczytać. Mam nadzieję że zakończy się to w poniedziałek na zebraniu Chcę tu pracować i obydwie strony były zadowolone rozumie pracowników jak również pracodawców.

Eldorado

Panie zadowolony przyjdź w sezonie "były pracowniku" czy tam obecny bo ja już się z tym pogubiłem w sezonie Pokaż mi jak mamy pracować z z przepisami kodeksu pracy jaka waga palety? Na oko wystarczy? Może się uda prawda więc Skończ pieprzyć o tym jak jest super i jak to firma się trzyma przepisów!!! Bo nie wystarczy być czystym tylko w papierkach że pan T. Podsunie nam do podpisania wnioski o wolne dni!!! A są wolne?

Jako pracownik zbierający zamówienia również mogę potwierdzić że nie ma Sprawiedliwego traktowania dużo można byłoby pisać na ten temat ale nie chcę wyciągać brudów na stół. Mam takie samo zdanie jak koledzy jeśli można było by iść bezpośrednio do szefa inaczej by to wyglądało natomiast przez kierowników i dyrektorów sami kładą kłody pod nogi tylko komu?

Pokuta

Zebranie powinno być w towarzystwie całego zarządu od szefostwa dyrektorów po kierowników i pogadać jak jest naprawdę każdy powinien wypowiedzieć swoje zdanie!

Zebranie

Tylko w poniedziałek nie stujcie jak barany i odezwijcie się!!!! Pani R do wywalenia!!

Zadowolony

Firma działa prawidłowo trzyma się przepisów Kodeksu Pracy!!!do tego jest pan T. Który pilnuje przepisów prawa pracy !!!jak również pomaga pracownikom a szczególnie kierowcą!( zresztą większość zadowolona z pana T) nie ma takiej możliwości żeby było łamane przepisy w każdym tego znaczeniu wszystko jest zgłaszane i rozwiązywane pozytywnie proszę nie pisać że coś nieoficjalnie tego nie ma wszystko legalnie czy to sezon czy nie!!! Komu nie pasuje to Wynocha!!!

(nie)zadowolony
@Zadowolony

proponuje koledzy wiecej nie odpowiadac na idiotyzmy "zadowolonego", sami widzicie jakie glupoty wypisuje. Ignorujcie go po prostu w mysl powiedzenia : Nie dyskutuj z idiota, bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem przebije doswiadczeniem.

Zabójca Królów
@Zadowolony

Jeśli jest wszystko zgodne z kodeksem pracy Zadowolony/a to jak wytłumaczysz fakt z delegacjami. W tzw dzień "wolny" czyli pracujący ( z reguły poniedziałkowa odsiadka za sobotę pracującą) wychodzi kierowcy delegacja ponieważ poza firmą był ponad 8 godz i ta dylegacja jest wpisywania ołówkiem a po co ??? Po to żeby ją później wymazać żeby w zaświadczeniach się zgadzało. Bo jak kierowcy w wolnym dniu moze wyjść delegacja???. A jeśli omylkowo drogi kierowco zapisze ja długopisem to nie ma uproś cała delegacje na koniec miesiąca musisz przepisywać. Pozdrawiam ozięble Panią R

popieram

a może zmienić kierowniczkę, na osobę wyrozumiałą, trzeźwo patrzącą na świat... Kompetentnych, wykształconych ludzi nie brak i niedupowłazów tylko trzymających racje i argumenty swoich podwładnych

Nadchodzi koniec czasu

Panie przysłowiowo 'zadowolony 'Skoro twierdzisz że kto jaki samochód dostaje to przypadek? Według ciebie zarobki według stażu pracy to jak wytłumaczysz kolejny przykład gościa który jeździ na Śląsk bardzo ciężka trasa co chwila odbiory i dostał nowy samochód tylko szkoda że bez klimatyzacji! Pierwszy kierowca miał wybór pomiędzy jednym a drugim samochodem Oczywiście wybrał ten z klima a panu zastawili Za Zasługi bez klimy z kasą też średnio wynagradzany a naprawdę robi ciężką robotę! !! Tym bardziej że staż pracy i wiek mówią za siebie i to jest sprawiedliwość? Następnie kierowcy którzy jeżdżą krócej dostają auta z klimą! Pan Ś ma wszystko gdzieś pomimo tego dostaje nowy samochód jak jeździ i jakie ma podejście do pracy każdy doskonale wie... panie zadowolony Lepiej już nic się nie odzywaj I przestań kłamać to my przestaniemy pisać prawdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miejmy tylko nadzieję to co tu piszą wszyscy zmieni Na lepsze i że poniedziałkowe zebranie to nie będzie próba zastraszania tylko do gadania i rozwiązania problemu poprzez podniesienie płacy minimalnej na godne warunki na przeżycie oraz oświadczenia do kosza!!! Kolega to dobrze napisał jak ktoś tłucze samochody to wywalić na zbity pysk ! z kolei ci co mają doświadczenie nie sprawiają problemów proszę docenić a nie szukać bata! bo kij ma dwa końce!

Arogancja kroczy przed upadkiem...

Widać koniec

Kierowcy którym wciśnięto oświadczenia nigdy wam tego nie wybaczą podpisali pomimo niechęci nie zapomną spadnie wydajność zaangażowanie chęci motywacja i prędkość znacznie w dół jeśli wam o to chodziło To gratulacje! Jak nie umie jeździć jakiś idiota co 6 razy w roku rozwala auto to się go wyrzuca na zbity pysk ! idziecie po łatwiznę i wszystkich tak samo traktujecię do jednego wora uważam że ani kierowca ciężarówki ani radca oraz handlowcy nie są zadowoleni z tego faktu. Ja tylko jestem ciekaw jak długo utrzymacie 270 osób:)?

Pogromca królów

Firma zyskuje popularność niechlubny mi opiniami ktoś na Facebook udostępnił link do opinii GoWork niestety maszyna ruszyła jak gigant

Zainteresowany sprawiedliwością

Zauważyłam że ktoś usuwa wpisy przypadek? A sezon to w których miesiącach macie i po ile godzin pracujecie? Proszę opisać jak to wygląda.

Kaka

Panie lub Pani "zadowolony" o kodeksie pracy lepiej nie wspominać, a tym bardziej o czasie pracy kierowcy bo wyjdą brudy. W papierach wszystko się zgadza a jak jest to każdy wie. Nie będę dawał przykładów, a w sezonie jest to nagminnie łamane.

FalowFalow

O podwyżce zapomnij ewentualnie dojdzie wam obowiązków Jak będziecie szczekać dalej to nie zdziwiłbym się jakby przeszli na zewnętrzny transport ...

Zostaw merytoryczną opinię o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA - Tarnów

• Jak się pracuje w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 1 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Kandydaci do pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA