WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

Opinie o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

Driver

Odeszlo dużo wartościowych kierowców a nowi będą? ? Spoko wypłaty za październik...

Spokodriver

No przecież już są !! Dziwne że tylko z kategorią B ??? Buhahahaha

Driver2
@Spokodriver

Zresztą może nie będą potrzebne te "tabuny" kierowców ! U każdego klienta widać że konkurencja a szczególnie Planta robi większą robotę. Do tego słychać że Wialan staje się drogi i jest komplet. Na koniec roku tylko dwie ciężarówki ???? Słabiutko !!!!!! O czym tu będzie mówić na 30 lecie firmy ?????????????

????????????

Dla przyszłych ? pokoleń kierowców Zakres obowiązków: Załadunek towaru ( o 5 rano a nie jak w ogłoszeniach praca od 6 - 14 ) transport i dostawa do klienta, jeżeli trzeba to rozładunek we wskazane miejsce, możliwy odbiór gotówki i odpowiedzialność za nią !! Po skończonej trasie "mała księgowość" -segregacja i rozdział dokumentów, dbałość o powierzone mienie Po przepracowanym miesiącu wynagrodzenie !!!!!!! uwaga !!!!!!!! tadam !!!!!!!!!!!!! 2000 zł !!!!!!!!!!! (dwa tysiące złotych) !!!!!!!!!!

Kierowcy

Witam wszystkich krótkie podsumowanie: Zebranie było firma dotrzymała słowa oświadczenia zmienione podwyżka jest Szkoda tylko tych niepotrzebnych słów na forum.... jeszcze parę słów na temat jednego kierowcy który robił największe zamieszanie a pracuje tu niecałe 2 lata chodzi po kierowcach dopytuje współczuję podpuszcza a teraz pierwszy leci do pani że się zgłasza do trasy!( Czyżby zaplanowany pomysł?) Po pierwsze to przeproś za to co wypisywałeś firma wialan jak również kierowniczkę panią R. jesteś najczęściej wymienną osobą przez kierowców rozpoznaną po twoich gatkach i tekstach albo się chłopie uspokój albo odejdź i nie psuj pracy innym z racji ochrony danych osobowych inicjały imienia i nazwiska która była najczęściej wymieniona przez grono kierowców to M.B. jak masz twarz to Przeproś przede wszystkim kierowniczka panią R. Za kłamstwa i pomówienia Nawet nie wiesz ile mogłeś sprawić przykrości!

M. B
@Kierowcy

Miałem nie pisać ale musze pare faktów wyprostować: Najpierw cytat: "..jesteś najczęściej wymienną osobą przez kierowców rozpoznaną po twoich gatkach ..." długo sprawdzałem w komodzie swoje gatki ale na żadnej parze nie znalazłem śladu który mógłby wskazywać na moje autorstwo któregokolwiek z wpisów !!!! Twoje wypowiedzi jak i Twoje pisanie nie wiem czy to rozumiesz ale świadczy o tobie !! Na klawiaturze litery D i T są zbyt daleko od siebie żeby to wziąść za pomyłke bo pewnie nie rozumiesz ale jeżeli już to pisze się GADKI a nie GATKI widzisz różnice. Idąć Twoim tokiem rozumowania to odkąd sie przyjąłem to namawiałem M. żeby zrobił przyczepy i żeby się zwolnił ?? Pisząc jeszcze o jakimś dopytywaniu współczuciu i podpuszczaniu jesteś po prostu żenująco niepoprawny. Drugi cytat : "..Zebranie było firma dotrzymała słowa oświadczenia zmienione podwyżka jest..." Dlaczego nie dodasz zgodnie z prawdą że to za moim !! staraniem to pismo powstało, cała jego treść była konsultowana z kilkoma kierowcami a końcowa wersja z kierowniczką i zastępcą, że to ja zadałem sobie trud stworzenia listy i zebranie podisów od wszystkich kierowców !!!!!!!!!!! Cała ta sytuacja Z PISMEM BYŁA ZA WIEDZĄ I ZDODĄ KIEROWNICZKI I ZASTĘPCY !!!!!!! Jeżeli to jest to podpuszczanie to zastanów się nad sobą. Cały Twój styl pisania jest tożsamy z Twoim stylem wypowiadania się " na papierosie" czyli płytki i prostacki. Zresztą ten styl widać w kilku innych wpisach pod innym "pseudo". A prawda jest taka że Ty jako JEDYNY !!!!! wahałeś się czy podpisać pismo o anulowanie oświadczeń co zresztą widziało kilku z nas ! Bałeś się o swoją "kariere" ??? Kolejny cytat " "jak masz twarz to Przeproś przede wszystkim kierowniczka panią R." forma poprawna: jak masz twarz to przepros przede wszystkim kierowniczkĘ panią R. celowo napisałem dużą litere żebyś zobaczył różnice !! Reasumując: 1. Nie mam za co przepraszać ani właścicieli firmy ani kierowniczki bo niczym im nie uwłoczyłem !! 2. To Ty jeżeli masz twarz to nie kryj się prostacko pod różnymi nazwami tylko podejdz i możemy porozmawiać !!!!!! ale sądze że cię na to nie stać więć TO TY SIĘ USPOKÓJ I NIE SZKALUJ BEZPODSTAWNIE DRUGIEGO !!!!! Kończąc dodam jeszcze że nie mogę sobie wyobrazić jakim trzeba być osobnikiem żeby w święto - które oprócz tego że pochylamy się nad grobami bliskich skłania nas do zadumy nad sobą- tak pluć nienawistnym jadem ???????

Dionizy

Cieszę się że już nie pracuje w tej firmie

Szerszen
@Dionizy

Ja też się cieszę że już mnie tu nie ma pracuję gdzie indziej jest dużo lepiej żałuję że straciłem tu trochę czasu na tą pracę marny zarobek za dużo obowiązków No i wahania nastrojów pewnych osób stawiały w osłupienie, osobiście nie polecam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierownik Działu Nasion Rolniczych?
(Nie)Zadowolony

W taki smutny przykład podam sesji zdjęciowej dla jego rodziny w Zakopanem dla "górala "zgłosił miesiąc wcześniej że potrzebuje poniedziałek wolny nie było problemu! A jak się przypomniał jak już było bliżej nagle się nie da !!bo nie?musiał odwołać wszystko a w sobotę dostał informację że w poniedziałek ma wolne :)czy to jest w porządku???czy tędy droga żeby tak traktować najstarszego kierowcę?? To jest bardzo przykre ze tak właśnie jest jak Cię lubię to fajnie a jak Cię nie lubię to zrobię Ci na złość! Czy mam rację?Czy jestem uprzedzony?

(Nie)zadowolony

Jak to jest że jeden kierowca może jechać za granicę na miesiąc żeby sobie dorobić a drugi nie może jechać pomimo że wcześniej z tym nie było problemu .Czy jest tu jakaś złośliwość czy to zbieg okoliczności? Arogancja kroczy upadkiem.

@(Nie)zadowolony

Ma tu miejsce: Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda[1]. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści Bo faktycznie jak inaczej nazwać fakt że jeden z kierowców najpierw na miesiąc potem ma zamiar na pół roku ( co mu sie nie udaje ale to nie o to chodzi ) jechać do usa że nie wspomne o zeszłorocznym wyjezdzie "na jabłka" i nikt mu z tym nie robi problemów. ? Jak nazwać oferowanie pomocy dla kierowców by następnie się z tego wycofać ? I faktycznie to co piszesz , najpierw jeden z nas ma blokadę na wyjazd zarobkowy " bo koledzy będą niezadowoleni " mija dwa dni i wychodzi że drugi może !!!! co zapewne było wcześniej ustalone. Dla kierowniczki są równi i równiejsi !!!!!!!!! Szanowni właściciele firmy, indywidualne rozmowy tzw. "konsultacje" NIC NIE DADZĄ bo sprawozdanie z nich będzie stronnicze. Tylko zebranie z waszym udziałem pozwoli rozwiązać problem

xyz
@Driver

Tak dla kierowniczki liczy się jej własna pozycja w firmie i nie zaryzykuje aby wstawiać się za kierowcami. Jest stronnicza ale i zachowawcza, może ją tak też nastawiają z góry??

Maja

Prawda jest taka każdy ma wyrobione jakieś zdanie na temat pracy w tej firmie niestety "większości" komentarzy negatywnych pokrywają się z prawdą trzeba by było wszystko przeczytać w całości trzy strony aby wywnioskować... teraz nadszedł czas pracownika długo się na to czekało.

Majek
@Maja

Jeżeli nadszedł czas pracownika to jak zrozumieć brak szefostwa na zebraniu ? Można zrozumieć że mogli być zajęci ale też można było ustalić inny termin. A tak na razie sprawa jest zamiatana pod dywan, osoby które mogą stracić "pozycje" liczą że się wyciszy a to nie tędy droga !!!!!!!

Jonasz
@Majek

Nie będzie niczego po prostu tutaj nic się nie zmieni nikt niczego tutaj nie ugra zostanie tylko marudzenie i narzekanie i szara rzeczywistość. Może przestańcie już narzekać na tym forum bo to jest po prostu nudne skoro nie odzywacie się na zebraniu to dajcie już spokój nikt tego forum mnie bierze na poważnie!

Niki
@Jonasz

To forum jest traktowane poważnie Bo widać światełko w tunelu

Dziecinada
@Majek

za niedługo będziecie płakać o to ze ktoś skończył o 12 a ktoś inny o 14! Kierowniczka nigdy z niczym nie robiła problemów tylko trzeba to dużo wcześniej ustalić a nie przyjść ze mi się wszystko należy bo tak było zawsze czy co roku, myślę że nikt nie czyta w waszych myslach. Z szefostwem się chcecie widzieć i po co żeby była cisza? Macie konsustaje z panią R i z panem J to powiedzcie co was boli a nie piszcie na forum jak tchórze bo to nic nie da.

@Dziecinada

Dziecinada ten wpis jest dokładnie taki jakTwoje "psełdo" . Masz żenujący sposób dedukcji i wysławiania. Za wszelką cene usiłujesz "nabić pkt" wcale bym się nie zdziwił jak by się okazało że "pochwaliłeś" się kierowniczce że ją " bronisz " Szkoda tu tłumaczyć więcej bo i tak tego nie przyjmiesz w swoim ograniczeniu.

Zxc

Dopóki ludzie z wiedzą, doświadczeniem, umiejący trzeźwo oceniać sytuację, bez uprzedzeń, korelacji zawodowych i prywatnych nie będą na co niektorych stanowiskach w firmie nic się nie zmieni :( Na poprawę humoru :p https://youtu.be/vh4SkezfBFc

Czarnuch

I co niby się stanie z tymi osobami jak zostaną ujawnione ??zlinczujecie ich jak murzynow nieposlusznych którzy sprzeciwili się Panu za co pytam się???za prawdę ???? śmiesznie jesteście jak i równocześnie żalośni....

kierowcy
@Czarnuch

Nikt nikogo nie zlinczuje masz prawo wypowiedzieć swoje zdanie także negatywne ale w sposób kulturalny , a nie wolno nikogo wyzywać od np. cytuje'' biała pała do zwolnienia'' albo ""firma to obóz pracy" wy chyba nie wiecie co to znaczy!! Dlatego jestem tego samego zdania niech pani R.dowie się za niedługo kto wypowiedział się na jej temat w sposób arogancki i niegodny.Szanujmy się! Bo pani R. nikogo nie wyzywa! Dużo chłopaków wymienia często imię osoby która to napisała ten post więc się szybko wyda:) Natomiast duża większość kierowców jest zadowolona z pracy jak również z Kierowniczki Pani R. więc proszę nie psuć tego przez jakieś parę osób którym najzwyczajniej nie chcę się pracować! Ja przyszedłem do pracy pracować! a nie narzekać i wyszukiwać sobie problemów bo z takim podejściem nigdy nie będzie dobrze. Mnóstwo kierowców ma tu pokaźny staż pracy świadczy o tym że są zadowoleni.A pani R. jak na kobietę super zarządza logistyką, a błędy?Rzecz normalna! każdemu może się przytrafić! a najlepiej patrzyć w siebie a nie w kogoś... Nie ma ludzi nieomylnych.

@kierowcy

Jak można tak prostacko myśleć że pokazny staż pracy od razu oznacza zadowolenie z pracy ??!!! Składa się na to bardzo wiele czynników. Czasami jest to wręcz zasiedzenie. A pisząc że pani R. " .. jak na kobiete .." nie wiem czy sobie zdajesz sprawe że ją obrażasz uważając kobiety za coś gorszego !!!! Pokazałeś tym swój samczy szowinizm.

prawda

...zamieciono temat pod dywan, jak zawsze i wszyscy są "szczęśliwi" "zadowoleni"... ale komentarze z dawien dawna pozostają w pamięci...

Zadowolony

Wiemy kto pisał komentarze brzydkie między innymi:))) kwestia czasu Jak to się wyda z pozdrowieniami dla kolegi czerwonego jak burak na zebraniu Ciekawe czym się tak denerwował:) Wszyscy kierowcy o tobie mówią rzezimieszku

Borsuk
@Zadowolony

Każdy ma prawo do napisania opinii bo jest wolność słowa jest małe" ale" Postaraj się nikogo nie obrażać jeżeli to robisz jest to nie w porządku !!! każdy zasługuje na szacunek dlatego też najbliższym czasie zostanie ujawniona osoba która wypowiadała się sposób krzywdzący dla osoby jak również firmy. Kolego dużo kierowców mówi o tobie :)

mobil
@Borsuk

bardzo dobrze ma byc ujawnione

aa
@Zadowolony

mielismy sie dowiedziec kto tak pisal nieładnie i co?????

do dogadania

nie ma co narzekac kierowniczka w porzadku ludzie na firmie w porządku podwyzki będą a co do odpowiedzialnosci za pojazdy to ciezko powiedzieć co otym myslec i co o tym myslą inni kierowcy. na zebraniu jeden podja temat podwyzek drugi temat odpowiedzialnosci jeszcze inny cos powiedzial ze płacił za zderzak kiedys i ze za lampę chociaż tak naprawde nie płacił a tak to sie malo kto odzywal a na forum wszyscy madrzy . Najlepiej isc do szefa w kilka osob pogadac napewno sie idzie dogadac bo szefostwo tez wporzo

orzeł

zdaniem ekspertów PwC obecnie brakuje ok. 100 tys. kierowców (20 proc.). "Jeżeli branża by się rozwijała dość wolno, tak naprawdę wolniej niż dotychczas, to za 10 lat może brakować 300 tys. kierowców. To jest poważny problem nie tylko dla branży, ale także dla całej gospodarki" - powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej w Warszawie ekonomista...

takie tam:)

W Polsce brakuje obecnie ok. 100 tys. kierowców zawodowych, szacują eksperci PwC w raporcie „Rynek pracy kierowców w Polsce". To jedna z głównych barier rozwoju firm transportowych - uważa prezes Związku Pracodawców "Transport i Logistyka Polska" Maciej Wroński.

Driver

Wpisy mily i rambo należy uznać z a DZIECINADE !!!!!!!!! Fakt jest taki że nie zostaliśmy odpowiednio potraktowani. Brak na zebraniu właścicieli firmy jest sporym nieporozumieniem przy takiej eskalacji problemu, co zresztą pokazują kolejne wpisy. Szanowni państwo właściciele firmy, zwołajcie jeszcze raz zebranie tylko bądzcie na nim obecni.

Mietek
@Driver

Nie ma takiego problemu aby zwoływać szefostwo ponieważ kierowcy nie wypowiadali się negatywnie na temat oświadczeń więc ja to rozumiem że problem jest rozwiązany

Biały kieł
@Mietek

Ja również uważam że większość wpisów tutaj była niepotrzebna było zebranie dwóch kierowców zainteresowanych się odezwało plus 1 w sprawie paleciaka bo nie było na hali poza tym reszcie kierowców oświadczenia zostaną zaakceptowane nie zgłaszali zastrzeżeń więc wszystko jest OK. Firma się rozwija a skoro w niej pracujemy to pomagajmy! a nie przeszkadzaj my kto pomaga dziękuję to przeszkadza proszę odejść twarzą złożyć wypowiedzenie się zwolnić a nie przesiadywać na zwolnieniu i być obrażonym na cały świat...

@Mietek

Kończąc temat zacznijmy od tego że kierowcy z małymi wyjątkami się WOGÓLE nie wypowiadali. Natomiast oczywiste jest że dla kilku kierowców zebranie z właścicielami mogło by się stać niewygodne z e względu na tematy które by mogły by zostać poruszone. Pozdrawiam

Zalotny

Nareszcie prostaki przestały nadawać bo przedstawiam tyle argumentów że ich zatkało Jestem z siebie zadowolony udało mi się pokazać prawdę o firmie dobrze prosperujący z tradycjami. Idę się napić piwa korzennego.

Zadowolony

Z tego wynika że 90% kierowców jest zadowolonych ze swojej pracy:)

Zadowolony12

10% prostaki którzy nie potrafią zrozumieć prostych komend

Zadowolony

jesteście prostaka mi brak słów jaka żenada adwokat człowieku Czy ty masz jakiś rozum cokolwiek jakieś szare komórki? Twój poziom jest tak niski że nawet nie sięga do pięt będziesz straszył tchórzy na zasadzie anonimowego wpisu Śmieszny jesteś Lalusiu

adwokat

zajmiemy się tym problemem kwitków dla kierowców mam nadzieje że sprawa będzie wygrana i pociągniemy do odpowiedzialności odpowiednie osoby kadry itp.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mily

drodzy właściciele firmy wialan jeśli w tym miesiącu niebedzie kwitków na wypłaty to co i za ile zarabiamy to zajmie się wami inspekcja pracy a oni jusz dużo znajdą o waszej firmie

mobilny
@mily

mily czego tego nie powiedziales na zebraniu na forum to wszyscy madrzy

@mobilny

Każdy tchórz mądry anonimowo

Zostaw merytoryczną opinię o WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA - Tarnów

• Jak się pracuje w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 1 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA?

Kandydaci do pracy w WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA