Opinie o CitiHandlowy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CitiHandlowy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CitiHandlowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CitiHandlowy w Warszawa

@Aleksandra, co rozumiesz poprzez stwierdzenie kwartalnie? Czy podaną przez Ciebie kwotę należy podzielić na trzy miesiące, żeby uzyskać średnią? Dla pozostałych osób na forum, może to być trudne do jednoznacznego zrozumienia.

@była pracownica, twoja opinia zawiera bardzo ogólne stwierdzenia. Czy możesz opisać jakieś konkretne sytuacje, które potwierdzałyby twoją negatywną opinię na temat atmosfery w firmie CitiHandlowy? Proszę Cię również o nie obrażanie innych osób na forum. Starajmy się prowadzić rzeczową dyskusją opartą o konkretne argumenty.

Iwonka

Nie polecam pracy w Szczecinie w oddziale Citi Gold! Kumoterstwo , układy ! Pani dyrektor która kompletnie nie zna się na zarządzaniu ludźmi ! Wykazuje się kompletnym brakiem profesjonalizmu , do pracy przychodzi w japonkach i zwiewnych sukienkach . Nie znosi sprzeciwu, a na rozmowie rekrutacyjnej opowiada o cudownej atmosferze w jej oddziale ! Co jest kompletnym kłamstwem ! Dodatkowo prowadzi spotkania wciskając klientom produkty na których kompletnie się nie zna ! Szczecin to gniazdo Żmij , ręka rękę myje ! Wystarczy ze raz masz inne zdanie niż pani dyrektor i jesteś wrogiem numer jeden ! Dodatkowo obiecuje złote góry aby tylko ściągnąć pracownika ! Nie polecam pracy z tak zakłamana osoba która nirbdotrzymuje słowa ! Jak najdalej od Szczecina !!

Cougar

Słuchajcie przestrzegam przed pracą w tym MIEJSCU. Nie pracowałem w sprzedaży ani na słuchawce bardziej samodzielne stanowisko. Atmosfera, ludzie i szacunek to istne dno. Spychologia i poniżanie na maxa. Pracowałem w różnych bankach i instytucjach finansowych czegoś takiego nie doświadczyłem. Managerowie dno totalne, wyzysk na maxa, wieczne pretensje, mam wrażenie że ludzie nie wiedzą nic o swoim partnerze w sąsiedztwie co wiąże się z brakiem jakich kolwiek relacji koleżeńskich. mnie zwabili abyście wy się nie dali oszukać jak jest super i ta wogole ta ATMOSFERA u Nas... NAPRAWDĘ PRZESTRZDGAM WAS PRZED BYC MOZE NAJGORSZA DECYZJA W ZYCIU ZAWODOWYM BY PPDJAC PRACE W TYM GÓWNIE!!!

Krzysztof
@Cougar

Jakie miasto?

Kinga
@Cougar

Pracowałam w Citi ! Po 14 latach pracy w różnych korporacjach podjęłam decyzje ze chce pracować w Citi . Niestety najgorsza decyzja w życiu !! Układu układu układy !! Wszystko załatwiane po znajomosci ! Brak szacunku do pracownika . Przełożona która w trakcie pracy wychodzi do fryzjera i na paznokcie lub w ogóle się się pojawia przez cały dzień . Pani dyrektor wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma !!! Wpadła do oddziału w japonkach i sukience zwiewnej informując ze ma chore dziecko i szła do domu. Żadnego l4 urlopu na rządami , nic kompletnie ! Nie polecam pracy w tej korporacji !!

Fund Accountant

zbyt wysokie wymagania pracodawcy do stanowiska

budowa portfela, księgowanie na kontach T

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

@Misio, Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie i kontaktów między pracownikami. Czy próbowałeś w jakiś sposób zgłaszać zauważane zachowania innym przełożonym? Jeżeli przełożony rzeczywiście używa słów niekulturalnych, to może działać bardzo negatywnie na atmosferę w pracy i motywację pracowników. Czy są na forum osoby, które potwierdzą bądź zaprzeczą opinii @Misio na temat firmy CitiHandlowy?

Misio

Pracowałem w dziale niesprzedazowym, czyli takim, który nie generuje wyniku. Złudnie myślałem, że nie będzie "parcia", luźna atmosfera itp. Pomijam już niezbyt wysokie (zwłaszcza jak na Warszawę) zarobki oraz zatrudnienie przez firmę zewnętrzną. Najgorsze jest to, że trzeba uważać na to co się mówi, robi, a nawet na to czego się nie mówi i nie robi. "Donosy" typu, że ktoś siedział za długo w toalecie czy powiedział to i owo leciały do dyrektorów na porządku dziennym. Nawet ktoś był na tyle bezczelny, że naskarżył iż ktoś za długo w kuchni siedzi bo po zjedzeniu obiadu wysłał smsa może dwa. Do tego jeszcze wywyższanie się przez dyrektorów i traktowanie innych z góry, publiczne (przy wszystkich) wypominanie błędów i zwracanie uwagi z "użyciem" słów wulgarnych oraz podniesionym głosem. Ja rozumiem, że nikt nie chwali braku doświadczenia i umiejętności, ale czy to jest powód żeby człowieka wyzywać, ośmieszac, a nawet upokarzac przy wszystkich? Niestety, takie dantejskie sceny się tam dzieją, tacy są tam menedżerowie i inne osoby decyzyjne (mam nadzieję, że nie wszystkie). Nie polecam nikomu tam pracować, chyba że ktoś chce dostać zawału lub depresji już w wieku ok. 30 lat. W skrócie mówiąc korpo pełną gębą. Spychologia, kablowanie, obrabianie, traktowanie z góry.

@Nikodem, Czy osoba bez doświadczenia ma szansę na zatrudnienie w firmie CitiHandlowy? To może być ważna informacja dla potencjalnych kandydatów do pracy. Czy w firmie istnieje coś takiego, jak program szkoleń? Jeżeli tak, czy udało Ci się dzięki niemu podnieść swoje kompetencje?

Bolo

Jakieś wskazówki żeby dostać się do pracy w firmie.

Martynka94
@Bolo

Podpinam się pod pytanie. Szkoda że tyle tutaj narzekania zamiast konkretnych wskazówek :)

Nikodem
@Bolo

Mieć dwie ręce dwie nogi i umieć się wysłowić po polsku.

@totylkoja, Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Niektóre zawierają cenne informacje. Dobrym pomysłem może też być zapytanie bezpośrednio firmy CitiHandlowy. Obecnie działy rekrutacji wspierają potencjalnych kandydatów na przykład odpowiadając na pytania jeszcze przed procesem rekrutacji.

@Marta

Outsourcing rekrutacji czuć na tym forum ;) jakieś sztuczne ocieplanie wizerunku?

@Iza, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy CitiHandlowy i zapytać o aplikację? Czasami w bezpośrednim kontakcie można dowiedzieć się znacznie więcej niż podane jest w opiniach. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie stanowisko? Jeżeli posiadasz pożądane doświadczenie i umiejętności na pewno Twoja kandydatura zostanie dostrzeżona i być może dostaniesz zaproszenie na rozmowę?

@Marta

Dostrzeżona czytaj nikt nie będzie chciał tego stanowiska pracy. Marta nie rób z szamba perfumerii.

Maciek

Cześć, jakie są widełki na Experta w private bankingu w Citi Handlowym (Wawa)? Ktoś sie orientuje? Dostałem zapytanie od headhuntera, ale nie wiem czy to mi sie opłaca.

@Maciek

Jak kombinujesz na boku to zarabiasz godnie i po kilku latach zabierają cię w branzoletkach na odpoczynek na długi czas Pani Marta wie o czym piszę ;). A jak nie kombinujesz to zastanawiasz się z czego opłacić kredyt na samochód i mieszkanie... Kiedyś można było tam dobrze zarobic legalnie teraz na private to 4k-6k

Iza

K12
@Iza

Będą potrzebować cały czas... Bo mało płacą i szczerze to lepiej zmienić branże na IT tam przynajmniej płacą i dbają o pracowników.

happy man

Od momentu outsourcingu uslug rekrutacyjnych, proces kuleje. Niski poziom rekruterek (pytania niedostosowane do osoby, ale zadawane z automatu), slaby kontakt, brak informacji zwrotnej. W samej firmie atmosfera zalezy od teamu i departamentu - jak wszedzie. Niestety awanse sa niejase, czesto ustawiane - jednoczesnie uruchamiane udwane rekrtuacje na stanowiska, ktore sa juz obsadzone (nieoficjalnie). Bonusy rowniez zaleza od lokalizacji stanowiska

@happy man

udawane rekrutacje są spowodowane sztucznym tworzeniem pracy dla HRów. Gdy bezpośredni szef zgadza się na awans swojego pracownika jest on zobowiązany otworzyć ogłoszenie rekrutacyjne na które wiadomo że tylko jeden zainteresowany zostanie przyjęty. Inni są tego nieświadomi. Proces bez sensu, ale HRy mają robotę.

@Alicja, może warto było jeszcze poczekać z ostateczną decyzją i raz jeszcze wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw? Może istniały jakieś szanse na pozytywne zmiany. Napisałaś, że pracowałaś w firmie CitiHandlowy kilka lat, więc na pewno istnieją w tej firmie jakieś plusy? Czy możesz o nich napisać coś więcej?

Alicja

Bardzo negatywnie oceniam prace w firmie. Awans na podstawie wysiedzianych godzin. Nepotyzm. Brak feedbacku. Duzo sztucznych narzedzi HROwych, ktore nie przekladaja sie na jakosc... Po kilku latach zrezygnowalam i przelozony sie obrazil. Dziecinne podejscie do biznesu.

Hubert

Zdecydowanie nie polecam. Na citiphone umowa 2700 brutto praca również w weekendy i w nocy, połączenia bez przerwy, kiepska atmosfera, liderzy w niczym nie pomagają bo sami mało wiedzą, za zaświadczenia o niekaralności 60zl nie zwracają

totylkoja

jakich zarobków można spodziewać się na c11 w Warszawie?

McFly
@totylkoja

8000 brutto

Ulka

Jaką umowę proponuje bank na początek?

xyz

Przyjmują wszystkich. Citiphone 2000PLN netto Warszawa

Rosmir

Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat rozmowy kwalifikacyjnej w oddziale Citi w Olsztynie na ul. Pstrowskiego. Podczas rozmowy wyszło na jaw, że Pani Katarzyna, osoba przeprowadzająca rozmowy w tej lokalizacji nie rozróżnia Szwecji od Szkocji :) Gratuluję doboru współpracowników i ich profesjonalizmu :)

max
@Rosmir

I tak nie ma takiego miasta w Polsce.

re
@max

No własnie , są Szetlandy

Zostaw merytoryczną opinię o CitiHandlowy - Warszawa

• Jak się pracuje w CitiHandlowy?

Zobacz opinie na temat firmy CitiHandlowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CitiHandlowy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CitiHandlowy?

Kandydaci do pracy w CitiHandlowy napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CitiHandlowy